خرید کمدهای کوتاه
قبل
بعدی
کمدهای کوتاه

به طور قطع یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین وسیله ها برای محیط های اداری و سازمان ها کمدهای اداری هستند که از آن برای نگهداری پرونده ها، مدارک و کاغذهای اضافه استفاده می شود.

کمدهای اداری برای پرسنل درجه یک هر شرکت خصوصی یا دولتی بسته به نیاز های هر شرکت و سازمان باید به گونه ای طراحی و تولید شود که در آن علاوه بر رعایت نکات امنیتی برای نگهداری اسناد محرمانه و طبقه بندی شده ، امکاناتی نظیر محل نگهداری وسایل شخصی، و دسترسی به سیستم های پیشرفته نیز در نظر گرفته شود.

در طراحی کمد اداری باید به نوع محیط کاری بسیار توجه کرد کمدهای اداری در زیبا سازی محیط اطراف و کاربردی تر شدن محیط موثر است از همین رو اکثر مدیران سعی دارند تا در طراحی اتاق خود و زیبایی بیشتر آن، از کمد های کوتاه استفاده کنند که اغلب این کمدها با میز مدیریت و میز کنفرانس و صندلی مدیریت در تناسب و همخوانی هستند.

البته در برخی از شرکت ها از کمدهای کوتاه و کمد اداری مدرن نیز استفاده می شود ، اما کمد اداری چوبی همواره جذابیت خود را برای مشتریان داشته و دارد.  شاید مهم ترین دلیلی که بیشتر اداره‌ها و شرکت‌ها به جای کامپیوتر از کمد استفاده میکنند و از این رو ترجیح می دهند به صورت فیزیکی اطلاعات خود را نگهداری کنند به دلیل خرابی سیستم و از بین رفتن اسناد می‌باشد.

استاندارد میز مطالعه

مهمترین گزینه در وهله اول در یک محیط کاری نظم است. اگر شما در یک محیط بی نظم باشید طبیعتاً بازدهی بسیار پایینی را خواهید داشت. تمامی کسب و کارها به طور جدی در فکر راه حلی برای جلوگیری از شلوغی و بی نظمی در محیط کاری خود هستند. در این مسیر کسی موفق است که هر چیزی را در جای مناسب خود قرار داده و سریع‌ترین دسترسی را نیز به آن داشته باشد.

زمانی که شما محیط آراسته‌ای داشته باشید، ناخودآگاه تمرکز بیشتری روی کار خود دارید. در اینصورت محیطی با دکوراسیون اداری شیک باعث ایجاد خلاقیت در کار شما نیز می‌شود. نکته مهم دیگری که می توان به آن اشاره کرد نقش کمد های اداری در نگهداری از فایل و اسناد و مدارک شرکت‌ها است که از بروز مشکلات جدی جلوگیری می‌کند.

به همین جهت کمد های با ارتفاع کوتاه در محیط های اداری فضای کمتری را اشغال می‌کنند و همچنین باعث نظم بخشیدن و جایگذاری اشیا می شوند و بر زیبایی محیط بسیار تاثیر گذار هستند. نحوه قرار گرفتن این کمدها به گونه ای است که پرسنل و کاربران به راحتی دسترسی لازم به آن را پیدا کنند.

میز مدیریت ویپار
  • کاربری راحت تر
  • استفاده بهینه از محیط کار
  • حفاظت و نگهداری از اسناد
  • محل مناسب برای ذخیره سازی
  • آراستگی محیط با چیدمان مناسب

در نتیجه نیازهای هر بخش اداری در مورد فضای ذخیره سازی نیز بسته به نوع فعالیت و ابزارهای مورد استفاده آنها متفاوت خواهد بود. در هنگام انتخاب و یا سفارش ساخت یک کمد اداری و استاندارد حتماً باید به نوع فعالیت بخش های مختلف اداری توجه کرده و نیازهای آنها در نحوه قفسه بندی و تقسیم بندی های داخلی کمد را مد نظر قرار داده.

برای پرسنل بخش های مختلف اداری از قبیل پرسنل واحد مهندسی یا پرسنل قسمت های دیگر نوع کمد و کتابخانه اداری که مورد استفاده قرار می گیرد باید دارای چند ویژگی اصلی باشد مواردی نظیر :طول ، عمق و ارتفاع استاندارد جهت قرارگیری پرونده ها ، زونکن ها ،‌پوشه های اسناد و دانشنامه های مرجع مورد استفاده پرسنل و همچنین زیبایی و هماهنگی کمد اداری با میحط کاری هر سازمان باشد.

کمدهای کوتاه مدست تیپ 1301-90

کمدهای کوتاه از جنس MDF ساخته شده است که در برابر فشار و رطوبت بسیار مقاوم می باشد بر اساس اهمیت اسناد و مدارک ، کمدهای کوتاه به دو نوع درب دار و بدون درب تقسیم می شوند. این کمدها از دو درب و به صورت قفسه دار برای قرار گیری زونکن و پرونده ها طراحی شده و میتواند در اتاق کار در کنار دکور و تجهیزات اداری استفاده شود و می‌تواند با تمامی دکور ها ست شود.

این کمد کوتاه دارای یک قفل بوده که می‌تواند درب ها را در هنگام بسته شدن به هم قفل کند. در قسمت پایه های این کمد قفسه دار پایه های فلزی به کار گرفته شده که جلوه زیبایی به این کمد می‌دهد. این کمد قابلیت حرکت دادن به چپ و راست دارد و شما می توانید آن را به راحتی جابجا نمایید به همین منظور دیگر برای نصب کردن نیازی به نصاب نمی باشد.

از این کمدهای کوتاه قفسه دار می‌توانید در داخل اتاق خواب و یا به عنوان جاکفشی در منازل استفاده نمایید. همچنین از این کمد می‌توانید در فضا های اداری به عنوان یک کمد بایگانی برای قرار گیری پرونده ها و زونکن ها و یا به عنوان یک کنسول استفاده کرده و یک دکور بسیار زیبا را به وجود آورید.

در بسیاری از سازمان های بزرگ برای سامان بخشیدن به محیط اداری برای هر شخص به طور مجزا کمد اداری تعبیه شده است که هم نمای زیبایی را به محیط می بخشد ، هم کارایی بالایی دارد و هم نشان دهنده وسعت سازمان شما به مشتریانتان می باشد.

کمدهای کوتاه مستلزم حفاظت و نگهداری از اسناد و طولانی‌ تر کردن عمر مدارک، فراهم‌آوری شرایطی مناسب در محل ذخیره ‌سازی می باشد چیدمان قفسه‌ ها می بایست به گونه ای باشد تا حداکثر استفاده از محیط به وجود آید. شرکت آبادیس اقدام به طراحی و تولید محصولی نموده است که تمامی فاکتورهای مهم حفاظت از اسناد را دارا است.

کمدهای مختلف برند آبادیس با طراحی‌ها و رنگ‌های بسیار شیک و متنوع، در این سایت قابل رویت است و شما می‌توانید کمد مورد نظر خود را به سادگی یک کلیک به سبد خریدتان اضافه کنید و در کمترین زمان ممکن، تحویل بگیرید. ما در شرکت مبلمان اداری آبادیس سعی داریم همواره بهترین کیفیت را در کنار مناسب‌ترین قیمت به مشتریان خود ارائه دهیم.

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید