قبل
بعدی

کتابخانه اداری در شرکت آبادیس

طراحی کتابخانه اداری یکی دیگر از نکات مهم و اصلی در دکوراسیون داخلی هر اداره جاتی می باشد که سبب زیبایی و تنوع در قسمت داخلی اداره ها می شود تا علاوه بر زیبایی باعث هماهنگی و نظم در همه ی قسمت ها ، به ویژه فضا و مکان یک اداره خواهد شد . کتابخانه ها نیز مانند همه ی ابزارات دکور و دکوراسیون در انواع جنس ، طرح و رنگ و سایز و ابعاد مختلف طراحی و تولید شده است که برای هر سلیقه و هر سبکی در دنیای دکوراسیون وجود دارد .

در این مقاله ما می خواهیم شما را با کتابخانه های اداری آشنا سازیم تا طبق سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی فضای خود ، بهترین انتخاب را کرده باشید .

با چند پرسش شما را نسبت به کتابخانه ی اداری آگاه می کنیم :

  • آیا طراحی کتابخانه ی اداری اهمیت و ضرورت خاصی دارد؟
  • انواع کتابخانه اداری چیست ؟

در سال های اخیر، شاهد پیشرفت و رشد روز افزون طراحی و دکوراسیون بودیم که این رشد سبب پیدایش ، شکل گیری و پیشرفت طراحی دکوراسیون داخلی در محل کار و اداره ها شده است چرا که هر اداره ای با داشتن دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری شیک و خاص می تواند بر روی مشتری ها بسیار تأثیر گذار باشد .

کتابخانه ی اداری جزء یکی از اصلی ترین اعضا در مبلمان اداری محسوب می شود ، که با یک سبک از طراحی های خلاقانه و منحصر به فرد می تواند باعث ایجاد یک فضا و دکوراسیون داخلی ویژه در محیط مجموعه شود .

بدون وجود کتابخانه محیط اداره و کار ، بی نظم و ناهماهنگ خواهد بود و نظم دادن و سازماندهی فضای کار باعث شده است که کتابخانه های اداری یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین ابزار و اجزای دکوراسیون های اداری باشد و بهترین مکان برای جای گیری و قرارگیری انواع اسناد ، مدارک ، پرونده ها و … می باشد .

بنابراین در دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری یک مجموعه وجود کتابخانه لازم و ضروری است و به افراد و اشخاصی که نظم محیط و فضای کار برایشان بسیار مهم است ، کتابخانه ی اداری توصیه می شود که در طراحی دکوراسیون داخلی محیط خود به کار گیرند .

کمدهای بلند اینترست تیپ 1206-45

همانطور که در قسمت بالا اشاره شد کتابخانه ها یکی از مهم ترین اجزا طراحی دکوراسیون داخلی و محیط کاری یک مجموعه محسوب می شود .

حال می خواهیم شما را با انواع کتابخانه اداری آشنا سازیم :

  • انواع مختلف کتابخانه اداری درب دار
  • انواع مختلف کتابخانه اداری دکوراتیو
  • انواع مختلف کتابخانه اداری بدون درب

محصولات مشابه

کتابخانه ی درب دار در انواع مختلفی مانند کتابخانه درب دار ریلی ، کتابخانه ی درب دار شیشه ای ، کتابخانه های درب دار چوبی طراحی و تولید شده است .

یکی از انواع کتابخانه ها درب دار به صورت ریلی می باشد. این نوع کتابخانه ی اداری درب دار از مزایای بسیاری برخوردار است چرا که به خاطر وجود ریل برای درب های این نوع دیگر نیاز نیست ، با باز و بسته کردن درب ها فضا و مکان اداره اشغال شود . بنابراین این نوع اغلب در دکوراسیون داخلی مجموعه هایی که دارای فضا و مکان کوچک هستند استفاده می شود .

این نوع کتابخانه درب دار از جنس چوب و یا فلز ساخته شده است و بر روی درب آن شیشه جای می گیرد و به دلیل به کارگیری شیشه در طراحی و ساخت آن دارای سبک مدرن است و برای فضاهای اداری دارای طراحی دکوراسیون مدرن گزینه مناسبی می باشد .

کتابخانه ی اداری چوبی با انواع جنس چوب مانند MDF ، هایگلاس و … طراحی و ساخته می شود که به علت ، به کارگیری در همه ی سبک ها استقبال زیادی از این نوع کتابخانه شده است و انواع رنگ ها ، مدل ها و جنس های کتابخانه درب دار چوبی در دنیای دکوراسیون طراحی و عرضه می شود .

به لوازم و کالای دکوری که دارای مزایای کاربردی هم هستند ، دکوراتیو می گویند که در آن علاوه بر تغییر و زیبایی فضای مجموعه ؛ استفاده از آن نسبت به بقیه ی کتابخانه ی اداری آسان تر و مفید تر هم می کند ، چرا که به جاسازی و چیدمان بهتر وسایل هم کمک می کند .

این مدل کتابخانه ی دارای محصولات دیگر دکوری و دکوراسیون می باشد مانند : انواع میز ( میز تحریر ، میز ناهار خوری ، میز اداری ، میز عسلی ، میز پذیرایی ، میز مدیریت ، میز تلویزیون ) کنسول و دراور ، جا کفشی های مختلف ، مبلمان ( خانگی و اداری ) ، انواع تخت (  تاشو و ثابت ) ، آیینه های قدی و کوتاه ، کابینت آشپزخانه و … است .

کمد درب کشویی کوتاه شیدر تیپ 1304-120

در آن برای اداره هایی با فضا و محیط کوچک بسیار مناسب و معقول است ؛ چرا که دیگر نیازی به باز و بسته کردن درب ها نیست و فضایی در اداره به جهت همین موضوع اشغال نمی شود . استفاده از کتابخانه بدون درب در هر محیطی بخصوص در محیط های اداری و کاری موجب نظم بخشیدن و سازماندهی فضای اداری می شود علاوه بر آن سبب می شود افراد به راحتی پرونده ، اسناد و فایل مورد نظر خود را پیدا کنند .

به دلیل وجود جایگاه دکوری در طراحی این نوع کتابخانه ها با استفاده از وسایل دکوری می توانید بخش زیبا و متنوعی در محیط و فضای مجموعه ایجاد کنید . اساس و نوع طراحی و متریالی که در ساخت و تولید ، بدون درب استفاده شده است ؛ قیمت این نوع کتابخانه ی اداری متفاوت دارد .

برخی طرح ها متریال هایی که در طراحی و تولید کتابخانه اداری بدون درب استفاده شده است بسیار ساده می باشد که همین امر موجب کاهش قیمت آن خواهد شد ، پس کتابخانه اداری بدون درب نسبت به بقیه ی کتابخانه ها قیمت مناسب و البته قیمت های متنوعی دارد و این نوع کتابخانه ی اداری نیز مانند بقیه انواع رنگ ، مدل ، جنس و متریال متنوع می باشد . 

کمدهای دیواری شیدر تیپ 1404-90T

کتابخانه اداری همانطور که گفته شد جزء مهم ترین وسایل دکوراسیون داخلی اداره جات می باشد ، پس باید در انتخاب آن اهمیت ویژه داشت و باید توجه نمود که کتابخانه را طبق طراحی و دکوراسیون فضا مجموعه انتخاب نماییم تا مشکل و نقضی در چیدمان مبلمان اداری به وجود نیاید . طراحان شرکت آبادیس اینجا هستند تا در این زمینه به شما کمک کنند .

همچنین ما را در ترب و ایمالز دنبال کنید