قبل
بعدی

چیدمان اتاق کار اداری در شرکت آبادیس

اتاق کار از مکان هایی است که هر شخصی به طور معمول روزانه پیش از 8 ساعت در آنجا مشغول انجام فعالیت شغلی هستند و برای انجام این عمل همواره ابزارآلات و وسایل مختلفی وجود دارد تا کاربران با بهره گیری از آن ها به انجام امور شغلی صورت پذیرد . از این جهت نحوه ی قرار گرفتن ابزارآلات و وسایل در اتاق کار برای کاربران یا اشخاص مهم می باشد ،

به طور کل باید گفت چیدمان اتاق کار اداری برای هر مجموعه و مرکزی ( سازمان ، اداره و شرکت ) به خصوص برای کاربران حائز اهمیت بسزایی است و دلیل توجه به این موضوع ، تاثیر آن بر روی عوامل مختلفی مانند : بهبود روند کاری اشخاص یک مجموعه ، افزایش روحیه ی اشخاص مجموعه ، فزونی در میزان مراجعه و ارباب رجوعان و … می باشد .

محصولات مشابه

تولید کننده و اجرا کننده مبلمان اداری

بنابراین در چیدمان اتاق کار اداری ، ابزارآلات و وسایلی وجود دارد و تاثیر هر یک از آن ها ممکن است به طور مستقیم باشد که باید در چیدمان اتاق کار اداری به بهترین و مناسب ترین شکل صورت پذیرد . این ابزارآلات و وسایل را به شرح زیر است و می توان به معرفی آن ها بپردازیم :

  • میز و مبلمان اداری
  • پارتیشن اداری
  • کمد دکوراتیو و کردنزا اداری
  • فایل کشو اداری
  • فلاورباکس
  • دیوارکوب دکوراتیو اداری

در هر مجموعه ای میز و مبلمان اداری از ابتدایی ترین ابزارآلات و وسایلی می باشد که مورد توجه کاربران قرار می گیرد ، نقش و اثر اصلی بر چیدمان اتاق کار اداری را دارد .

چیدمان اتاق کار اداری باید به گونه ای صورت بگیرد که کاربر به هنگام ورود به آن و در اولین برخورد متوجه جایگاه و سلسله مراتب یک مجموعه شود . به این سبب در هر مجموعه ای یک سلسه مراتبی وجود دارد که بر اساس آن به انتخاب میز و مبلمان اداری می پردازند و تاثیر مستقیمی بر چیدمان اتاق کار اداری دارد . این سلسله مراتب در انتخاب میز و مبلمان اداری به این شکل خواهد بود : میز مدیریت ، میز معاون ، میز کارمندی ، میز کارگروهی و …

سپس با در نظر گرفتن آن به برگزیدن یک سبک از طراحی ( کلاسیک ، مدرن ، طراحی پایدار ) می پردازند و در این راستا انتخاب نوع جنس و مواد اولیه ( چوب ، MDF ، ممبران و … ) صورت می گیرد که موثر در چیدمان اتاق کار اداری خواهد بود .

باید گفت که کاربرد این نوع میز و مبلمان اداری معین می باشد و برای هر یک از این اشخاص و کاربران در امتداد عملکرد آن ها به انتخاب یک سبک و متریال انجام می گیرد که در چیدمان اتاق کار اداری کمک کننده است .

با در نظر گرفتن کاربرد پارتیشن یا جدا کننده ی اداری که برای جدا سازی فضا در هر مجموعه ای می باشد و علت به وجود آمدن آن ، منحصرا جهت جدا سازی نبوده . ویژگی هایی همچون اجرای آسان ، یک عایق صوتی و حرارتی خوب ، تعمیر و تعویض دوباره ، جدا سازی و اجرای دوباره ی آن و … را دارد که نظم بخشیدن به فضا از طریق تاثیر پارتیشن و جدا سازی اداری بر چیدمان اتاق کار اداری خواهد بود .

بعد از آن نقش انتخاب یک سبک طراحی ( کلاسیک ، مدرن ، طراحی پایدار و … ) و همچنین نوع جنس و مواد اولیه ( چوب ، MDF ، ممبران و … ) حائز اهمیت به خصوصی در چیدمان اتاق کار اداری است . با دقت به کاربرد های کمد دکوراتیو و کردنزا که جهت نگه داری ابزارآلات و وسایلی همچون : کاغذ ، پانچ ، وسایل مربوط به دفتر و … به کار گرفته می شود و گروه های مختلفی بر عقیده های متفاوت هستند . 

گروهی بر باور این می باشند که کمد دکوراتیو و کردنزا همان میز کناری یا بوفه و میز کارگزاری خواهند بود و اشخاصی دیگر آن را به عنوان کابینت یا مشابه کنسول شناسایی می کنند که هر یک از این دیدگاه ها برای کمد و کردنزا اثر گذار بر چیدمان اتاق اداری است .

پس از آن انتخاب یکی از سبک های طراحی ( کلاسیک ، مدرن ، طراحی پایدار و … ) و برگزیدن نوع جنس و مواد اولیه ( چوب ، MDF ، ممبران و … ) دارای اهمیت است زیرا موثر بر چیدمان اتاق کار اداری می باشد .

محصولات مشابه

فایل کشویی برای نگهداری پرونده ها و اسناد هر مجموعه ای پدیدار شده اند و طبقه بندی مناسب شکل منظمی را به پرونده ها و اسناد داده است تا به هنگام استفاده از آن ها در کم ترین زمان صورت می گیرد ، به این جهت برای چیدمان اتاق کار اداری دارای اهمیت می باشد .

ضمنا باید عنوان نمود که در نظر گرفتن نوع جنس و مواد اولیه : چوب ، MDF ، ممبران … و علاوه بر آن ؛ تعیین یکی از سبک های کلاسیک ، مدرن ، طراحی پایدار و … همواره برای چیدمان اتاق کار اداری مهم خواهد بود .

امروزه فلاور باکس ها که با نام هایی مثل جعبه ی گل یا گلدان هم به کار می روند ، دارای کاربرد های فراوانی می باشند و این فلاور باکس ها در نوع جنس و مواد اولیه ی پلاستیک ، فلز ، چوب ترمو و … با هر ترکیبی از این متریال برای کاربرد های گوناگون ساخته می گردد . همچنین گفتنی است که در انواع مختلف همانند : فلاورباکس دیواری ، زمینی ، پله ای ، معلق ساخته می شود و برای چیدمان اتاق اداری مهم تلقی می گردد .

پدیدار شدن دیوارکوب دکوراتیو در صنعت معماری نوین برای هر مجموعه ای جهت زیبا سازی مطلوب است که در چیدمان اتاق کار اداری می تواند مورد توجه عموم کاربران قرار گیرد . زیرا توانایی اثر گذاری بر روی عملکرد و بهبود آن در اشخاص و کاربران خواهد بود که مد نظر چیدمان اتاق کار اداری خواهد  بود اما دیوارکوب دکوراتیو ها در انواع جنس و مواد اولیه همچون چوب ، MDF ، PVC و … می باشد .

از این جهت نباید تاثیر آن را در چیدمان اتاق اداری نادیده گرفت ، چراکه ممکن است حتی بر روی میزان مراجعه ی ارباب رجوعان هم موثر باشد . علاوه بر این عناوین ، باید بیان کرد که رنگ بندی ، نحوه ی نور پردازی ، ابعاد و اندازه فضای هم توانایی اثر گذاری در همه این موارد داشته باشد که مورد توجه کاربران جهت چیدمان اتاق کار اداری استاندارد خواهند بود .

میز مدیریت کرنیکت

شرکت آبادیس همواره در راستای چیدمان اتاق کار اداری استاندارد و مطلوب کوشا بوده است که با بهترین میز و مبلمان اداری ، پارتیشن ، کمد دکوراتیو و کردنزا اداری و همچنین با مناسب ترین فایل کشوی اداری ، فلاورباکس ، دیوارکوب دکوراتیو به اجرای مطلوب ترین چیدمان اتاق اداری پرداخته است و از این که مورد توجه و نگاه خاص اشخاص و کاربران قرار گرفته است ، خرسند می باشد .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید