پارتیشن دو جداره مدست 3001 ، پارتیشن دو جداره مدست ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن ، خرید پارتیشن ، فروش پارتیشن ، قیمت پارتیشن ، پارتیشن اداری ، خرید پارتیشن دو جداره ، فروش پارتیشن دو جداره ، قیمت پارتیشن دو جداره
پارتیشن و جداکننده های اداری در آبادیس

پدیدار شدن پارتیشن و جداکننده‌ها در اداره جهت جداسازی‌های کاذب و موقت برای ایده‌آل‌سازی به منظور نظم بخشیدن ، زیباسازی در فضا و همچنین بهینه‌سازی از فضا برای تشکیل فضای خصوصی و نیم خصوصی می‌شود .

که همین ویژگی عامل خوبی است ، جهت فراهم کردن محیطی آرام و به دور از هر گونه سر و صدای و همچنین دوری از عدم تمرکز و عوامل برهم زننده‌ی تمرکز می‌باشد . به همین علت ، سازمان‌ها و ادارجات به پارتیشن و جداکننده های اداری احساس نیاز فراوانی می‌کنند، تا بتوانند از ویژگی‌های آن بهره‌مند شوند .

پارتیشن دو جداره سیمپل 3002 ، پارتیشن دو جداره سیمپل ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن ، خرید پارتیشن ، فروش پارتیشن ، قیمت پارتیشن ، پارتیشن اداری ، خرید پارتیشن دو جداره ، فروش پارتیشن دو جداره ، قیمت پارتیشن دو جداره

حتما می‌دانید که پارتیشن و جداکننده ها به منظور جداسازی فضا در هر سازمان و اداره‌ای به وجود آمدند ، اما هدف تشکیل این نوع ابزار برای سازمان و اداره ، صرفا این موضوع نبوده حال برای بررسی و واکاوی بهتر به برخی از ویژگی‌های پارتیشن و جداکننده اداری می‌پردازیم و به آن توجه می‌کنیم :

اجرای آسان

یک عایق حرارتی و صوتی خوب

جداسازی و اجرای دوباره آن

تعمیر و تعویض آسان

قابلیت ضد آب با استفاده از نانو

تنوع در طراحی و رنگ‌بندی

قابلیت نصب کمد و قفسه

زیبایی ظاهری و یک سازه‌ی سبک

ابعاد مختلف

ارزان و مقرون بصرفه

طول عمر بالا

پارتیشن دو جداره دوئت 3003 ، پارتیشن دو جداره دوئت ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن ، خرید پارتیشن ، فروش پارتیشن ، قیمت پارتیشن ، پارتیشن اداری ، خرید پارتیشن دو جداره ، فروش پارتیشن دو جداره ، قیمت پارتیشن دو جداره

در جوامع امروزی ، یکی از عوامل موثر در چیدمان و بهینه‌سازی از فضا ، استفاده از پارتیشن و انواع آن می‌باشد . که در پویایی و کارآمد برای هر یک از اجزای سازمان و اداره موثر می‌باشد و می‌توان آن را به عنوان ، عامل اصلی و اساسی در طراحی اداره تلقی کرد .

 • چرا در تقسیم‌بندی و جداسازی سازمان و اداره باید از پارتیشن و جداکننده‌های اداری استفاده کرد ؟
 • آیا پارتیشن و جداکننده‌های اداری نقشی در طراحی و بهره‌وری از فضا را دارد ؟
 • جایگاه پارتیشن اداری در طراحی و المان‌های اداری به چه شکل می‌باشد ؟
 • تفاوت پارتیشن اداری ثابت و محرک در چیست ؟

امروزه ، بهره‌وری از فضا در طراحی و زیباسازی محیط کاری امری مهم و حائز اهمیت می‌باشد . که باید مقرون بصرفه و در دسترس باشد ، و از نظر سرعت ساخت مناسب‌تر از راه‌های دیگر باشد . با گذر زمان و شکسته شدن دیواره‌های آجری و … ، پارتیشن اداری جای این نوع دیواره‌ها را در تقسیم‌بندی و جداسازی برای طراحی محیط کاری در سازمان و اداره‌ها را گرفت . به همین سبب در دو نوع ثابت و متحرک طراحی می‌شوند .

که برای درک بهتر از این دو مدل ، پارتیشن متحرک را به اختصار توضیح می‌دهیم . پارتیشن متحرک به روی ریل‌های متصل شده از سقف یا کف که در حول محوری آن حرکت می‌کنند ، تا بتواند در مواقع نیاز از یک فضا و یا محیطی باز به عنوان راهی ایده‌آل برای تقسیم‌بندی و جداسازی در بازه زمانی کوتاه از آن استفاده کنند .

پارتیشن اداری در طرح‌های متحرک و ثابت ، از نظر متریال ساخت به شرح زیر می‌باشد :

 • پارتیشن اداری MDF ،
 • پارتیشن اداری چوبی ،
 • پارتیشن اداری شیشه و
 • پارتیشن اداری آلومینیوم است .

ضمناً ممکن است ترکیبی هم طراحی و تولید شود .

پارتیشن دو جداره میسترو 3004 ، پارتیشن دو جداره میسترو ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن ، خرید پارتیشن ، فروش پارتیشن ، قیمت پارتیشن ، پارتیشن اداری ، خرید پارتیشن دو جداره ، فروش پارتیشن دو جداره ، قیمت پارتیشن دو جداره

پارتیشن اداری MDF از نظر متریال دارای روکش‌های می‌باشد ، که از مهم‌ترین آن می‌توان به HPl ، PVC ، ViNiLiUM اشاره کرد . همچنین ، می‌توان از معروف‌ترین و مهمترین روکش‌ها فرمیکا یا ملامینه را نام برد . که در آن کاغذ دلوراتیو آغشته به زرین در شرایطی با حرارت و فشار بالا به روی تخته MDF چسبانده می‌شود و به دلیل این که MDF یک فرآورده چوبی محسوب می‌شود یا به عبارت دیگر ، نوعی فیبر چوبی است ، که از انعطاف پذیری پایینی برخوردار است .

به همین سبب برای طراحی نیازمند به هرش هایست که بتوان طرح یا نقشی در آن ایجاد نمود . همچنین ، با نوع دوجداره و تک‌جداره تولید می‌شود . از نظر قیمت نسبت به دیگر مدل‌ها مقرون بصرفه و ارزان‌تر می‌باشد ، و مزیت این نوع با انواع دیگر پارتیشن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ظاهری زیبا و همگانی با سایر بخش‌ها
 • قیمت مناسب
 • امکان تغییر ساختار پس از تولید و حتی نصب
 • زمان تولید و طراحی کوتاه
 • وزن کمتر
 • تنوع در طراحی و رنگ‌های مختلف و ایجاد هارمونی با محیط

تمام MDF با ضخامت ۸ سانتیمتر می‌باشد ، در حالت ارتفاع کوتاه یا نیمه بلند که پارتیشن از بالا به سقف با استفاده از ابزار برای حفظ تعادل و ایستا بودن متصل می‌گردد .

۱۶ میلی متر با MDF ساخته می‌شود ، که با نوار PVC عایق شده که ضخامت این نوع پارتیشن حدوداً ۱۲ سانتیمتر است که به صورت کوتاه ، نیمه بلند ، بلند و تا ارتفاع سقف اجرا می‌شود .

پارتیشن دو جداره ویوپَن 3005 ، پارتیشن دو جداره ویوپَن ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن ، خرید پارتیشن ، فروش پارتیشن ، قیمت پارتیشن ، پارتیشن اداری ، خرید پارتیشن دو جداره ، فروش پارتیشن دو جداره ، قیمت پارتیشن دو جداره

طراحی باید پس از جمع‌آوری اطلاعات و عرض‌یابی که توسط کارشناسان صورت می‌گیرد ، انجام پذیرد .

این اطلاعات می‌تواند به شکل ( تعداد ورودی یا خروجی در هر بخش ، تعداد بخش‌های آن مرکز یا اداره ، تعداد پنجره‌ها و … ) و همچنین ، نحوه‌ی چیدمان در آن‌ها ، طراحان با دریافت این اطلاعات اولیه شروع به طراحی با استفاده از سلیقه خود در طراحی و همچنین برگرفته از نظر و نیازهای افراد در اداره یا سازمان می‌گردد . سپس ، با انتخاب طرح پس از طراحی توسط مدیر سازمان یا اداره ، به اجرا می‌رسد . که پس از بررسی طرح و اطلاعات اولیه قطعات و اجزای سازنده‌ی پارتیشن اداری جمع‌آوری و گردآوری می‌شود تا به مرحله اجرای پروژه برسیم .

در این مرحله که به آن ، مرحله نصب هم می‌توان گفت ؛ نصابان با دقت نظر در نصب اجزا ، یکی از مهمترین مراحل تولید تا اجرا را طی می‌کنند ؛ تا سازه و پروژه‌ی ایده‌آل به بهترین شکل ممکن به سرانجام و نهایی شدن برسد .

 • آیا می‌توان خرید پارتیشن دست دوم را به عنوان خریدی خوب تلقی کرد ؟
 • آیا می‌شود بیان کرد که این نوع خرید ، از معیار ارزش خرید استفاده می‌کند ؟  
 • آیا نیاز اداره یا سازمان شما را برطرف می‌نماید ؟

باید توجه داشت که چنین خریدی صرفا به خاطر قیمت و قدرت خرید ، پارتیشن اداری می‌باشد . که به هنگام خرید این نوع اجناس باید به بعضی از نکات همچون ابعاد و اندازه آن‌ها ، کیفیت ، عدم خرابی ، پوسیدگی ، شکستگی و … توجه زیادی داشته باشید . تا بعداً دوباره مجبور به خرید پارتیشن اداری نباشید ، در مورد خدمات هم باید گفت که از این مورد هم محروم می‌شوید .

پارتیشن دو جداره رکتیکال 3006 ، پارتیشن دو جداره رکتیکال ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن ، خرید پارتیشن ، فروش پارتیشن ، قیمت پارتیشن ، پارتیشن اداری ، خرید پارتیشن دو جداره ، فروش پارتیشن دو جداره ، قیمت پارتیشن دو جداره

  شرکت آبادیس همراه با ارائه‌ی بهترین خدمات در برابر خرید از محصولات این شرکت و به ویژه خرید پارتیشن اداری که متناسب با بودجه‌ی خریدار و قیمت پارتیشن اداری صورت می‌گیرد ، کوشا و پرتلاش باشد و همچنین ، این امر همیشه باعث عزت و افتخار ما می‌باشد . برای اطلاع از قیمت‌ها و اطلاعات محصولات می‌توانید به نشانی ما در سایت مراجعه نمایید .

  همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید