پارتیشن دو جداره مدست 3001 ، پارتیشن دو جداره مدست ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن ، خرید پارتیشن ، فروش پارتیشن ، قیمت پارتیشن ، پارتیشن اداری ، خرید پارتیشن دو جداره ، فروش پارتیشن دو جداره ، قیمت پارتیشن دو جداره
پارتیشن و جداکننده های اداری در آبادیس

پدیدار شدن پارتیشن و جداکننده ها در اداره جهت جداسازی های کاذب و موقت برای ایده‌آل سازی به منظور نظم بخشیدن، زیبا سازی در فضا و همچنین بهینه سازی از فضا برای تشکیل فضای خصوصی و نیم خصوصی می شود.

که همین ویژگی عامل خوبی است، جهت فراهم کردن محیطی آرام و به دور از هر گونه سر و صدای و همچنین دوری از عدم تمرکز و عوامل برهم زننده ی تمرکز می باشد. به همین علت، سازمان ها و ادارجات به پارتیشن و جداکننده های اداری احساس نیاز فراوانی می کنند، تا بتوانند از ویژگی های آن بهره‌مند شوند.

پارتیشن دو جداره سیمپل 3002 ، پارتیشن دو جداره سیمپل ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن ، خرید پارتیشن ، فروش پارتیشن ، قیمت پارتیشن ، پارتیشن اداری ، خرید پارتیشن دو جداره ، فروش پارتیشن دو جداره ، قیمت پارتیشن دو جداره

حتما می دانید که پارتیشن و جداکننده ها به منظور جداسازی فضا در هر سازمان و اداره ای به وجود آمدند، اما هدف تشکیل این نوع ابزار برای سازمان و اداره، صرفا این موضوع نبوده حال برای بررسی و واکاوی بهتر به برخی از ویژگی های پارتیشن و جداکننده اداری می پردازیم و به آن توجه می کنیم:

اجرای آسان

یک عایق حرارتی و صوتی خوب

جداسازی و اجرای دوباره آن

تعمیر و تعویض آسان

قابلیت ضد آب با استفاده از نانو

تنوع در طراحی و رنگ بندی

قابلیت نصب کمد و قفسه

زیبایی ظاهری و یک سازه ی سبک

ابعاد مختلف

ارزان و مقرون بصرفه

طول عمر بالا

پارتیشن دو جداره دوئت 3003 ، پارتیشن دو جداره دوئت ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن ، خرید پارتیشن ، فروش پارتیشن ، قیمت پارتیشن ، پارتیشن اداری ، خرید پارتیشن دو جداره ، فروش پارتیشن دو جداره ، قیمت پارتیشن دو جداره

در جوامع امروزی، یکی از عوامل موثر در چیدمان و بهینه سازی از فضا، استفاده از پارتیشن و انواع آن می باشد. که در پویایی و کارآمد برای هر یک از اجزای سازمان و اداره موثر می باشد و می توان آن را به عنوان، عامل اصلی و اساسی در طراحی اداره تلقی کرد.

 • چرا در تقسیم بندی و جداسازی سازمان و اداره باید از پارتیشن و جداکننده های اداری استفاده کرد؟
 • آیا پارتیشن و جداکننده های اداری نقشی در طراحی و بهره‌وری از فضا را دارد؟
 • جایگاه پارتیشن اداری در طراحی و المان های اداری به چه شکل می باشد؟
 • تفاوت پارتیشن اداری ثابت و محرک در چیست؟

امروزه، بهره‌وری از فضا در طراحی و زیباسازی محیط کاری امری مهم و حائز اهمیت می باشد. که باید مقرون بصرفه و در دسترس باشد، و از نظر سرعت ساخت مناسب تر از راه های دیگر باشد. با گذر زمان و شکسته شدن دیواره های آجری و… ، پارتیشن اداری جای این نوع دیواره ها را در تقسیم بندی و جداسازی برای طراحی محیط کاری در سازمان و اداره ها را گرفت. به همین سبب در دو نوع ثابت و متحرک طراحی می شوند.

که برای درک بهتر از این دو مدل، پارتیشن متحرک را به اختصار توضیح می دهیم. پارتیشن متحرک به روی ریل های متصل شده از سقف یا کف که در حول محوری آن حرکت می کنند، تا بتواند در مواقع نیاز از یک فضا و یا محیطی باز به عنوان راهی ایده‌آل برای تقسیم بندی و جداسازی در بازه زمانی کوتاه از آن استفاده کنند.

پارتیشن اداری در طرح های متحرک و ثابت، از نظر متریال ساخت به شرح زیر می باشد:

 • پارتیشن اداری MDF،
 • پارتیشن اداری چوبی،
 • پارتیشن اداری شیشه و
 • پارتیشن اداری آلومینیوم است.

ضمناً ممکن است ترکیبی هم طراحی و تولید شود.

پارتیشن دو جداره میسترو 3004 ، پارتیشن دو جداره میسترو ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن ، خرید پارتیشن ، فروش پارتیشن ، قیمت پارتیشن ، پارتیشن اداری ، خرید پارتیشن دو جداره ، فروش پارتیشن دو جداره ، قیمت پارتیشن دو جداره

پارتیشن اداری MDF از نظر متریال دارای روکش های می باشد، که از مهم ترین آن می توان به HPl، PVC ، ViNiLiUM اشاره کرد.

همچنین، می توان از معروف‌ترین و مهمترین روکش ها فرمیکا یا ملامینه را نام برد. که در آن کاغذ دلوراتیو آغشته به زرین در شرایطی با حرارت و فشار بالا به روی تخته MDF چسبانده می شود و به دلیل این که MDF یک فرآورده چوبی محسوب می‌شود یا به عبارت دیگر، نوعی فیبر چوبی است، که از انعطاف پذیری پایینی برخوردار است.

به همین سبب برای طراحی نیازمند به هرش هایست که بتوان طرح یا نقشی در آن ایجاد نمود. همچنین، با نوع دو جداره و تک جداره تولید می شود. از نظر قیمت نسبت به دیگر مدل ها مقرون بصرفه و ارزان تر می باشد، و مزیت این نوع با انواع دیگر پارتیشن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ظاهری زیبا و همگانی با سایر بخش ها
 • قیمت مناسب
 • امکان تغییر ساختار پس از تولید و حتی نصب
 • زمان تولید و طراحی کوتاه
 • وزن کمتر
 • تنوع در طراحی و رنگ های مختلف و ایجاد هارمونی با محیط

تمام MDF با ضخامت ۸ سانتیمتر می‌باشد، در حالت ارتفاع کوتاه یا نیمه بلند که پارتیشن از بالا به سقف با استفاده از ابزار برای حفظ تعادل و ایستا بودن متصل می گردد.

۱۶ میلی متر با MDFساخته می شود، که  با نوار PVCعایق شده که ضخامت این نوع پارتیشن حدوداً ۱۲ سانتیمتر است که به صورت کوتاه، نیمه بلند، بلند و تا ارتفاع سقف اجرا می‌شود.

پارتیشن دو جداره ویوپَن 3005 ، پارتیشن دو جداره ویوپَن ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن ، خرید پارتیشن ، فروش پارتیشن ، قیمت پارتیشن ، پارتیشن اداری ، خرید پارتیشن دو جداره ، فروش پارتیشن دو جداره ، قیمت پارتیشن دو جداره

طراحی باید پس از جمع آوری اطلاعات و عرض یابی که توسط کارشناسان صورت می‌گیرد، انجام پذیرد.

این اطلاعات می تواند به شکل ( تعداد ورودی یا خروجی در هر بخش، تعداد بخش های آن مرکز یا اداره، تعداد پنجره ها و…) و همچنین، نحوه ی چیدمان در آن ها، طراحان با دریافت این اطلاعات اولیه شروع به طراحی با استفاده از سلیقه خود در طراحی و همچنین برگرفته از نظر و نیازهای افراد در اداره یا سازمان می گردد. سپس، با انتخاب طرح پس از طراحی توسط مدیر سازمان یا اداره، به اجرا می رسد. که پس از بررسی طرح و اطلاعات اولیه قطعات و اجزای سازنده ی پارتیشن اداری جمع آوری و گرد آوری می شود تا به مرحله اجرای پروژه برسیم.

در این مرحله که به آن، مرحله نصب هم می توان گفت؛ نصابان با دقت نظر در نصب اجزا، یکی از مهمترین مراحل تولید تا اجرا را طی می کنند؛ تا سازه و پروژه ی ایده‌آل به بهترین شکل ممکن به سرانجام و نهایی شدن برسد.

 • آیا می توان خرید پارتیشن دست دوم را به عنوان خریدی خوب تلقی کرد؟
 • آیا می شود بیان کرد که این نوع خرید، از معیار ارزش خرید استفاده می کند؟  
 • آیا نیاز اداره یا سازمان شما را برطرف می نماید؟

باید توجه داشت که چنین خریدی صرفا به خاطر قیمت و قدرت خرید، پارتیشن اداری می باشد. که به هنگام خرید این نوع اجناس باید به بعضی از نکات همچون ابعاد و اندازه آن ها، کیفیت، عدم خرابی، پوسیدگی، شکستگی و… توجه زیادی داشته باشید. تا بعداً دوباره مجبور به خرید پارتیشن اداری نباشید، در مورد خدمات هم باید گفت که از این مورد هم محروم می شوید.

پارتیشن دو جداره رکتیکال 3006 ، پارتیشن دو جداره رکتیکال ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن ، خرید پارتیشن ، فروش پارتیشن ، قیمت پارتیشن ، پارتیشن اداری ، خرید پارتیشن دو جداره ، فروش پارتیشن دو جداره ، قیمت پارتیشن دو جداره

  شرکت آبادیس همراه با ارائه ی بهترین خدمات در برابر خرید از محصولات این شرکت و به ویژه خرید پارتیشن اداری که متناسب با بودجه ی خریدار و قیمت پارتیشن اداری صورت می‌گیرد، کوشا و پرتلاش باشد و همچنین، این امر همیشه باعث عزت و افتخار ما می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و اطلاعات محصولات می توانید به نشانی ما در سایت مراجعه نمایید.

  همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید