قیمت میز کنفرانس
میز کنفرانس مکمل مدست
شناسایی میزهای کنفرانس و انواع میز کنفرانس

بدیهی است که در هر شرکت یا اداره ای، اتاقی را به عنوان اتاق کنفرانس انتخاب می کنند که یکی از اتاق و اجزاء داخلی مهم و اساسی هر شرکت یا اداره ای را شکل می دهد. هدف از طراحی این بخش، به جهت مذاکره و گفت و گو در محیطی آرام و مطلوب است.

به همین سبب ابزار مهم در این بخش میزهای کنفرانس می باشند، که عنوان اساسی ترین ابزار را به خود گرفته است. پس این ابزار، یعنی میزهای کنفرانس نقش بسزایی در مذاکره و گفت و گو را دارد.

میز کنفرانس مکمل آرمز

همانطور که می دانید، مهمترین علت ساخت میزهای کنفرانس، بهره گیری از آن ها به جهت برگزاری جلساتی می باشد، که دارای اهمیت ویژه ای هستند و با محتوای مشورتی یا گفت و گو برگزار می شوند و عموما محتوای آن در راستای امور کاری و اداری، گفت و گو دارند.

کارمندان ترجیح می دهند برای شکل گیری و تشکیل چنین جلساتی در این محیط دوستانه و صمیمانه کنار هم بشینند و به بحث و گفت و گو بپردازند. همچنین به خاطر نوع طراحی آن ها، این قابلیت را به افرادی که پشت آن می نشینند می دهند، تا بر کل فضا و محتوا جلسات احاطه داشته باشند و در محتوا شرکت کنند و تسلط خود را به راحتی کسب نمایند.

به همین سبب است، که در جهان امروزی و تمامی ادارجات و شرکت ها و ارگان ها اتاق یا بخشی را به سبب ارائه ی چنین جلساتی تشکیل و در نظر گرفته اند و با استفاده از میزهای کنفرانس، می پردازند. این میزها به علت طراحی خاص و منحصر به فرد خود کمک بسزایی را به مدیران جلسات می دهد تا در جلسه به بهترین نحوه عمل نماید.

 شاید چنین تصوری وجود داشته باشد، که میزهای کنفرانس باید بزرگ، طراحی و تولید شود. تا افراد مختلف و متعددی جهت استفاده، در پشت آن قرار بگیرند. اما حقیقت این است که، میزهای کنفرانس در سایز متفاوت تولید می شوند. تا به فراخور نیاز شرکت و اداره در فضایی لوکس و مدرن مورد استفاده قرار بگیرند. نحوه ی طراحی و تولید میزهای کنفرانس باید به گونه ای باشد، که جهت برگزاری جلسات کاری و اداری، مدیریت فضا به بهترین و موثرترین نحوه ممکن باشد.

مهمترین ویژگی میزهای کنفرانس ارائه ی ارتباط دو یا چند طرفه میان افراد حاضر در جلسه است که، به عنوان میز کنفرانس دارای استاندارد بتواند این ارتباط را به خوبی به ارمغان آورد.

میز کنفرانس مکمل رکتیکال ، میز کنفرانس ، میز کنفرانس اداری ، میز جلسه ، میز گردهمایی ، قیمت میز کنفرانس ، خرید میز کنفرانس ، فروش میز کنفرانس ، قیمت میز جلسه ، خرید میز جلسه

به طور حتم اکثر کارفرماها  می دانند که، برگزاری جلسات طولانی مدت، بدون داشتن میز کنفرانس و یا میز جلسه امکان پذیر نیست و برگزاری جلسات به مدت چندین ساعت، سر پا یا تنها بر روی یک میز یا دو میز و صندلی نمی تواند برگزار گردد.

اما استفاده از میزهای کنفرانس کلاسیک یا مدرن این امکان را به آن ها می دهد تا با استفاده از میزهای کنفرانس به انجام فعالیت و گفت و گو و مذاکره در راستای امور شرکت یا اداره به برگزاری جلسات بپردازند. که میزهای کنفرانس به این محیط یا فضا جذابیت خاصی را در عین ترتیب مناسب، می دهد.

میزهای کنفرانس باید در رنگ بندی های مختلفی تولید شود، که این مورد متناسب با نورپردازی اتاق کنفرانس صورت می گیرد. اما از دیگر موارد در میزهای کنفرانس باید به آن اشاره کرد.

برای مثال انواع آن، از نظر متریال و نوع جنس آن ها می باشد و فقط به آن ها اشاره می نماییم. میزهای کنفرانس می تواند به صورت و شکل ( ام دی اف، آلومینیومی، چوبی، شیشه ای، کلاسیک و مدرن، به شکل U و ترکیبی ) تولید شود.

میز کنفرانس تک شیدر تیپ 604M
  • آیا طراحی میزهای کنفرانس اهمیت دارد؟
  • رنگ بندی به چه عاملی وابسته است؟
  • اندازه ی میزهای کنفرانس به چه شکلی می باشد؟
  • کیفیت و معیار آن چگونه است؟

و سوالات متعدد دیگری که می تواند برای هر فردی در ذهنش شکل گیرد و با بررسی، به پاسخ آن ها می رسیم. میزهای کنفرانس از نظر طراحی می تواند به سه گروه تقسیم شود.

  • میزهای کنفرانس با پذیرایی،
  • میز های کنفرانس بدون پذیرایی،
  • میزهای کنفرانس با طراحی خاص تشکیل شود که متناسب و وابسته به نیاز مخاطبان و اداره و شرکت ها باشد.

همچنین، باید به نحوه ی طراحی شود که سیستم ها و ابزارآلات سمعی و بصری در آن قرار گیرند. تا به استاندارد شدن میزهای کنفرانس کمک نماید. سایز و اندازه ی میزهای کنفرانس وابسته به اندازه ی محیط و فضای اتاق کنفرانس می باشد و بهتر است، میزهای کنفرانس به صورت و شکل مستطیل یا بیضی کشیده شده انتخاب شود و در صورتی که اتاق کنفرانس مربعی شکل باشد، انتخاب طرح کمی دشوار می شود.

که با توجه به دکوراسیون اتاق کنفرانس انتخاب می شود. ابعاد موجود در میزهای کنفرانس به صورت استاندارد، در ساخت آن اهمیت خاص و ویژه ای دارد و معمولا ارتفاع میز کنفرانس به شکل 75  سانتیمتر می باشد، که به عنوان استاندارد و ملاک جهانی مورد استفاده در طراحی است و همچنین طول میز مستطیلی نیز حدود 2 متر می باشد و بستگی به کاربرد آن می تواند بزرگ تر شود.

و در مورد میز کنفرانس دایره ای، قطر آن نیز ملاک است و از حدود 2 متر آغاز و به نسبت کاربرد آن قابل تغییر می باشد، در رنگ بندی میزهای کنفرانس که در راستای نورپردازی اتاق کنفرانس شکل می گیرد.

به این جهت از رنگ های متضاد و مخالف در طراحی استفاده می شود. به بیان دیگر، اگر نورپردازی اتاق خوب و مناسب باشد و از نور طبیعی بهره گیرد، عموما از رنگ بندی های تیره استفاده می شود و اگر رنگ طرح فضای سالن کنفرانس تیره باشد، در طراحی میزها از رنگ های روشن کمک می گیرند. تا در زیبایی محیط و فضای اتاق کنفرانس نقش مهم و اساسی را ایفاء نماید.

کیفیت در میزهای کنفرانس امری مهم تلقی می شود، که طراحی و کیفیت حرف اول را می زند و اگر زمان طراحی فاصله بین افراد به درستی تعیین نشود ممکن است در زمان برگزاری، افراد به قدری به هم نزدیک شوند که باعث معذب شدن آن ها شود یا صندلی ها نتوانند حرکت کنند. بنابراین طراحی اولویت اول کیفیت برای مخاطبان می باشد و اما در تولید همواره باید از متریال مرغوب و ناب استفاده شود تا دوام و مقاومت میز کنفرانس به شکل استاندارد و مستحکم شکل گیرد.

میز کنفرانس تک ویو تیپ 605M

قیمت میزهای کنفرانس با توجه به کیفیت در طراحی و متریال و جنس تولید، متغیر است. همچنین اندازه و شکل های آن در قیمت موثر می باشد. اگر شما تمایل داشته باشید که با کیفیت ترین میز را انتخاب نمایید، باید در نظر داشته باشید که هزینه بیشتری را باید پرداخت نمایید.

همچنین شما می توانید به مشاوران شرکت آبادیس که به صورت های مختلف در ارائه مشاوره و خدمات، کوشا و پرتلاش بوده اند که شما مخاطبان محترم بهره ی مناسبی، را در جهت اطلاع از محصول به خصوص در خرید ارائه دهند.

همیشه خرید میز کنفرانس شیک و مدرن نیازمند، مشاهده ی مدل های مختلف و آشنایی با خصوصیات میز کنفرانس دارای استاندارد می باشد. که در سایت شرکت آبادیس می توانید از میزهای کنفرانس در مدل های مختلف مطلع و با بهترین قیمت در فضایی امن و مطمئن انتخاب و مشاوره و خرید نمایید.

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید