میز کارمندی ساده مدست تیپ 501

میز کار ساده در شرکت آبادیس

در این مقاله قصد داریم به معرفی و شناسایی میز کار ساده بپردازیم و برخی از موارد مهم آن را مورد بررسی قرار دهیم . از این رو توجه به موارد و عناوین زیر می تواند کمک کننده در انتخاب و خرید میز کار ساده باشد و عناوین به شرح زیر است .

  • مزایا میزکارساده
  • ابعاد سفارشی
  • طراحی ساده
  • قیمت مناسب
  • کیفیت ایده‌آل
  • پایه تاشو و قابل تنظیم میز کار ساده

همگي ما هر روز با میز کار ساده سروكار داريم و بنابراين به خوبی با آن مانوس هستيم . میز کار ساده یکی از محصولاتی است که می‌تواند کاربری های بسیار و متنوع داشته باشد . در طراحی میز کار ساده پس از تعیین اصولی همچون اصل ارگونومی ، تناسب رنگ امیزی ، هماهنگی با سایر بخش های شرکت ها ، سازمان ها و دفاتر کار کوچک و … موضوعات مختلفی را رعایت کرد .

بنابراین پایه های میز کار ساده نسبت به صفحه قابلیت مونتاژ و دمونتاژ آسان را دارد و به طوری که تنها از چهار نقطه صفحه از پایه جدا شده و به راحتی امکان حمل و نقل آن وجود دارد .

ارتفاع استاندارد میز کارمندی را بشناسیم

میز کار ساده ، در دسته انواع میز اداری و تحریر مدرن قرار دارد که با طراحی ویژه و بسیار خاص طراحی و تولید گردیده است . میز کار ساده را می توان با توجه به  برخی از ویژگی های منحصر به فرد و خاص خود ، به عنوان یکی از میزهای مدرن معرفی کرد .

زیرا این ویژگی ها اساسا برای میز های مدرن است ، که این ویژگی ها شامل سادگی در طراحی ، تنوع رنگی مناسب با محیط ، ابعاد مناسب با اندازه ی  محیط ، نصب سریع و آسان ، جابجایی راحت و … می باشد . بنابراین به سبب این ویژگی ها ، قابل توجه کاربران متعددی است تا از میز کار ساده بهره ببرند . پایه میز کار ساده ، تاشو می ‌باشد و این نکته یک مزیت بسیار مهم برای میز مدرن است .

پایه تاشو این امکان را ایجاد می‌نماید تا در زمان جابجایی و حمل و نقل حجم بسیار کوچکی اشغال شود . برای سازمان ها ، شرکت ها و دفاتر کار که این امکان در آینده برای جابجایی و حمل وجود دارد ، میز کار ساده محصولی کاملا بهینه و مناسب است .

رنگ آمیزی میز کار ساده باید به گونه ای باشد که علاوه بر ایجاد فضایی مناسب جهت بهره وری کاربران و افزایش ارباب رجوعان برای رفع نیاز آن ها ، هماهنگی درون سازمانی صورت گیرد . از این رو گاها ممکن است به دلیل محدودیت فضایی که در محیط سازمان ها ، شرکت ها و دفاتر کار کوچک به وجود می آید و باید در میز کار ساده از رنگ بندی های روشن استفاده نمود تا این محدودیت از طریق آن احساس نشود .

در تولید میز کار ساده باید از یراق آلات مرغوب استفاده کرد تا میز کار ساده دارای استاندارد شکل گیرد . چون یراق آلات نقش مهمی را در میز کار ساده ایفا می کند و به عنوان اسکلت و تنظیم کننده ی قطعات مختلف یک میز ، در آن استفاده می شود . به این جهت همواره نظم بخشیدن و ارتباط اجزای مختلف میز کار ساده از طریق یراق آلات مرغوب صورت می گیرد .

پس پایه ی میز کار ساده ، بخش مهمی از ساخت یک میز می باشد ، که ذهن شما را درگیر می کند . انتخاب پایه ی مناسب با سبک میز شما ، خیلی مهم است . اغلب میز کار ساده پایه های فلزی دارد . این میز کار ساده با ‌پایه فلزی دارای کیفیت مناسب و قابل توجهی است ، هم در برابر وزن زیاد مقاوم است ، هم جا به جا کردن آن راحت تر است و هم دارای شکل ظاهری زیبا و مناسب است .

میز کارمندی رکتیکال تیپ 503 ، میز کارمندی ، میز ، خرید میز ، فروش میز ، میز اداری ، قیمت میز ، قیمت میز اداری

حال باید نوع جنس و مواد اولیه میز کار ساده را مورد واکاوی قرار دهیم . زیرا در تولید میز کار ساده یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت میز کار ساده می باشد و به این جهت باید به شناسایی آن پرداخت . همان طور که بیان شده میز کار ساده می تواند همان میز کار مدرن باشد ؛ همین موضوع در تولید میز کار ساده کافی است تا از نوع جنس و مواد اولیه ی MDF استفاده شود .

از این رو علت استفاده یMDF  در میز کار ساده نوع جنس و مواد آن است که با توجه به ویژگی های منحصر به فرد آن همواره مورد استفاده ی تولید کنندگان قرار می گیرد . MDF به علت سبکی در وزن امکان نصب سریع و آسان را به نصابان و یا کارگران می دهد تا روند آماده سازی میز کار ساده ، به سریع ترین شکل صورت پذیرد و کاربران میز کار ساده به راحتی و با خیالی آسوده ، اقدام به سفارش آن بنمایند .

همچنین تنوع در رنگبندی این اجازه را به کابران میز کار ساده و محیط مجموعه ( سازمان ، شرکت ، دفاتر کار کوچک ) می دهد تا جهت تاثیر پذیری مضاعف بر روند کاری و شغلی کاربران ، به ویژه بهبود رفت و آمد ارباب رجوعان ؛ از رنگبندی های مساعد استفاده شود .

همین امر توانایی تفکیک بخش های درون سازمانی مجموعه ( سازمان ، شرکت ، دفاتر کار کوچک ) را دارد و به طور کل رنگبندی مناسب میز کار ساده باعث تفکیک درون سازمانی هر مجموعه ای می شود . قیمت میز کار ساده ، با توجه به ویژگی های بیان شده ی جنس و مواد اولیه ی MDF معقول و مقرون به صرفه می باشد و دلیل انتخاب و خرید عمده ی کاربران میز کار ساده ، قیمت آن است که به آن توجه بسزایی می کنند .

میز کارمندی شیدر تیپ 504F

شرکت آبادیس همواره در تلاش بوده است تا خود را به عنوان یکی از برند های پیشرو معرفی کند و با در نظر گرفتن نیاز کاربران به تولید میز کار ساده بپردازد . پس می توان گفت که دست یابی به جایگاه مطلوب خود در گرو نگاه خاص کاربران دانست ، زیرا همیشه در اندیشه ی تکریم و نیاز سنجی مساعد برای کاربران و مخاطبان بوده است . شما می توانید از طروق مختلف به سفارش میز کار ساده بپردازید و همچنین به دریافت اطلاعات میز کار ساده ، جهت اتنخاب و خرید آن اقدام نمایید .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید