میز های کارگروهی مدست

میز کارگروهی در شرکت آبادیس

از گذشته تا به امروز، محصولات و ابزارآلات دائما در حال تغییر و پیشرفت بوده است و همواره به سمتی می رود، که نحوه ی بهره مندی کاربران از ابزارآلات خود را با حداکثریت بهره وری در مقابل حد اقلات، به انجام فعالیت های روزمره و شغلی خود بپردازند. بنابراین، در هر سازمان و اداره یا شرکت هایی ملاک حداکثریت (کاربران و کارمندان) ابزارآلات تا حدود بسیاری از اهمیت بسزایی برخوردار نیست. و امروزه می توان عنوان نمود، در برابر حداقلات باید به حداکثر بهره وری در روند کاری کاربران ختم شود.

در دیرباز توجه به ابزارآلات و نگاه ویژه به اندازه ی محیط و فضا مهم و حائز اهمیت بوده، که رابطه ی مستقیمی با تعداد ابزارآلات و اندازه ی محیط و فضای داخلی شرکت یا اداره و سازمان ها در بهره وری و بهره مندی کاربران به هنگام انجام وظایف آن ها دارا بوده است. اما گذشت زمان و تغییرات نوین، حاصل از انقلاب و تحول در طراحی و تولید یک محصول به ویژه میزها (میز کارگروهی) شده، که نتیجتا ملاک محیط بزرگ برای استفاده حداکثریت نیرو کاری و بهره وری در کار و انجام فعالیت های شغلی شکسته شده و دیگر جایگاه و نگاه عمده ای برای سازمان و اداره یا شرکت ها ندارد.

 با این وجود نگاه آن ها به حداکثریت بهره وری کاربران از استفاده ی حداقلات می باشد. پس به این جهت بهره مندی کاربران از ابزارآلاتی که در محیط کوچک به کار آن ها می آید، که به دلیل تعداد کاربر و کارمند در بخش های مختلف یک مجموعه، به پدیدار شدن یک محصول کاربردی شده که در انجام فعالیت تاثیرگذار است. نام این محصول که برای هر شرکت یا سازمان و اداره ای مهم می باشد، میز کارگروهی است و به هنگام تعدد کاربر و کارمند در فضایی کوچک و محدود مورد بهره و استفاده قرار می گیرد.

میز های کارگروهی آرمز

انواع میزهای کارگروهی

توجه به انواع محصولات در اداره و سازمان یا شرکت ها به ویژه میزها (میز کارگروهی) از امور مهمی تلقی می گردد. چرا که، در زیبایی و نیک منظری نقش بسزایی را دارد. بنابراین، همانند دیگر محصولات و ابزارآلات به شکل و انواع گوناگونی می باشد. که می توان به صورت زیر عنوان نمود و مورد توجه کاربران و استفاده و بهره وری آن ها قرار می گیرد.

میز کارگروهی مدرن
میز کارگروهی کلاسیک

میز کارگروهی مدرن، با استفاده از طرح و رنگ هایی مختلف و متفاوت تولید می شود. که از متریال و نوع جنس بروز شده ساخته می شود. به همین سبب نوع جنس و متریال در تولید، اکثرا از ام دی اف می باشد. زیرا، در وزن کمتری است برای نصب سریع و یا تعویض قطعات آن نیاز به نیرو و افراد کمتری می باشد.

به همین علت است، که از محبوبیت عمومی برخوردار هستند. اما علت اصلی علاوه بر موارد بیان شده، قیمت ارزان آن است. زیرا به عنوان مقرون بصرفه ترین نوع میز می باشند. در زمان انتخاب و خرید، پر طرفدار ترین و محبوب ترین میز، میز کارگروهی است.

یکی از قدیمی ترین و شیک ترین میزهای کارگروهی است، که مخاطبان خاص و ویژه ی خود را به شکل متفاوت دارا می باشد. این نوع میز به عنوان لوکس ترین محصول در اداره و سازمان یا شرکت ها است. زیرا به دلیل داشتن طرح و رنگ های خاص و پر زرق و برق با اشکال خاص و زیبا می باشد.

 همچنین عموما از جنس و متریال چوب خالص در ساخت استفاده می شود و توجه به وزن آن که به هنگام نصب سنگین هستند، از قیمت بالایی برخوردار است. بنابراین، به هنگام انتخاب و خرید از انتخاب های خاص و شیک هستند، که یکی از ویژگی های عمده ی این نوع میزها یعنی میز کارگروهی است و می توان در رنگ بندی های تیره طراحی شود، که از ویژگی های دیگر آن می باشد.

این نوع میز اصولا جهت استفاده دو یا چند نفره برای کاربران متعدد تشکیل می شود. که به طور همزمان امکان کار و انجام فعالیت را به کاربران در فضایی دوستانه و صمیمی را برای آن ها ایجاد می کند، تا در این فضا و محیط که به شکل شیک و زیبا پدیدار شده است. بهره وری در چنین محیط و فضایی افزایش می یابد. همچنین روند کاری در شرکت یا اداره و سازمان را بالا می برد. نشاط را در این بخش می تواند، روز افزون بیافزاید. چرا که، در چنین شرایطی بر روی تک تک کاربران موثر است.

قیمت میز کار گروهی ، میز اداری کار گروهی ، میز کار گروهی

تولید همیشه در گرو طراحی و ساخت در نوع جنس و متریال است، توجه به آن تاثیر بسزایی در تولید یک میز کارگروهی دارای استاندارد را دارد و مواردی از این قبیل، در تولید حائز اهمیت اول برای تولید کنندگان و بعد از آن برای مخاطبان و کاربران می باشد. تولید میز کارگروهی شامل مراحل زیر می باشد، که به ترتیب زیر شکل می گیرد.

  • طراحی در میزهای کارگروهی چگونه صورت می پذیرد؟
  • طراحی و ابعاد چگونه می باشند؟
  • نقش کاربران در ابعاد چیست؟

ملاک و معیار در طراحی اول اصول ارگونومی و بعد در تعداد و میزان کاربران می باشند. بنابراین، اصل ارگونومی اجازه ی بهره وری چند کاربر را به صورت همزمان به کاربران متعددی می دهد، که به شکل دو یا چند نفره به انجام کار و فعالیت می باشند. این اصل به نحوه ی صحیح، طراحی و تولید یک میز کارگروهی دارای استاندارد می پردازد. تا آن ها به صورت مناسبی در شرایط راحت و آرامی انجام وظیفه کنند. ابعاد هم همواره به تعداد کاربران مرتبط می باشد. به همین سبب هر چه میزان آن ها بیشتر، ابعاد متفاوت تر می باشد.

میز کارگروهی شیدر تیپ 1004T

مرحله دوم در تولید، نوع جنس و متریال میز کارشناسی می باشد که همیشه از اهمیت به خصوصی برخوردار است. پس از طراحی، نوع جنس و متریال است که به صورت مختلف شکل می گیرد.

این متریال ممکن است، در نوع چوب، ام دی اف، فلز، شیشه و ترکیبی تشکیل و تولید شود، که عموما از چوب و ام دی اف ساخته می شوند. که از ویژگی های آن ها باید به مواردی همچون، مقاومت در برابر ضربه و همچنین مقاومت در برابر آب و رطوبت هم می باشند. بنابراین، به هنگام خرید و انتخاب باید به نوع جنس و متریال توجه نمود، که نوع چوب همواره گران تر می باشد.

میز کارگروهی ویو تیپ 1005T

نکات و اهمیت میز کارگروهی به این گونه می باشد، که به هنگام انتخاب باید به تعداد کاربران و افراد توجه کرد، که به صورت دو یا چهار نفره یا چند نفره تولید می شود. تا به هنگام انجام فعالیت و کار به شکل همزمان، هماهنگی مناسب و مساعدی اول برای کاربران جهت بهبود روند کاری که همیشه موثر در نشاط آن ها و بعد برای دکوراسیون داخلی شرکت یا اداره و سازمان ها برای هماهنگی و زیبایی داخلی آن مهم می باشد، که اهمیت ویژه ای دارد.

هر کاربر دارای یک کشوی امن می باشند. دارای فضای مناسب و همچنین فضای مناسب برای دسترسی راحت کاربران به کامپیوتر و کیس و محل عبور کابل و شبکه به درستی تعبیه می شود تا شکل و نمای بهتر به میز کارگروهی و محیط دهد.

ایجاد فضای مناسب جهت کارگروهی، استفاده ی آسان از دستگاه های اشتراکی مانند: پرینتر، اسکنر و فکس، ایجاد رابطه ی دوستانه بین کاربران و افزایش نشاط در آن ها، دسترسی آسان به فایل ها و کمد اداری، افزایش خلاقیت و نظم بخشیدن به محیط و جلوگیری از پراکندگی میزها

عدم حریم شخصی، کاهش تمرکز در هنگامی که فعالیت مجموعه به شکل گروهی نمی باشد و برای شرکت هایی که تعدد مراجعه و ارباب رجوعان بسیار است استفاده از این میز توصیه نمی شود.

میز کارگروهی اینترست تیپ 1006T

توجه به قیمت همواره از موضوعات مهم هنگام خرید میز کارگروهی است، که این معیار قیمت در بازده ی انتخاب طرح و نوع جنس و متریال، متناسب با نیاز محیط و کاربران تعیین کرده است قابل تغییر بوده. بنابراین ارائه ی مشاوره می تواند نقش موثری در انتخاب و خرید داشته باشد.

اطلاعات محصول و همچنین دریافت مشاوره مناسب توسط گروه مشاوره و از طریق سایت شرکت آبادیس می باشد، که همیشه در این راه کوشا و ثابت قدم بوده تا برای ارائه ی بهترین اطلاعات از طریق سایت و دریافت مشاوره ی مناسب توسط تیم مشاوره اقدام نمایند.  

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید