خرید انواع میز کارمندی شیک
قبل
بعدی
میز کارمندی شیک

میز کارمندی در حقیقت چیزی است که توسط کارمند یک اداره مورد استفاده قرار می گیرد .

هر شخصی برای انتخاب بهترین میز کارمندی ممکن است ویژگی‌های مختلفی را اعلام کند . اما برای کاربرد آن استانداردهایی هم وجود دارد . چون به دلیل این که کارمندها ساعت های زیادی را در پشت این میزها سپری می کنند بنابراین ضروری است که این میزها از ویژگی های مناسبی بر خوردار باشند تا به سلامتی کارمندان آسیبی نرساند .

میز کارمندی از جمله وسایل های ضروری برای تمامی اداره و سازمان ها به شمار می رود . این میزهای شیک بیشتر برای نوشتن و قرار دادن سیستم های کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرند تا این کار باعث می شود کار کارمندان به راحتی وبا سرعت بالایی برخوردار باشد . میزها فضاهای کاری مستقلی هستند که هر کارمند به بخشی از آن نیاز دارد .

زمانی که تعدادی میز کارمندی به سبک شیک را با فاصله کم در کنار هم قرار می‌دهید فضای مناسبی ایجاد نمی‌کنید . سبک دکوراسیون مدرن برای فضاهایی که محدودیت فضا ندارند مناسب‌ تر است . این میزها باید با فاصله‌ ای مناسب از هم قرار بگیرند ، تا حریم خصوصی هر کارمندی به خوبی حفظ شود .

همان‌طور که می‌دانید عوامل زیادی بر روی مدرن و شیک بودن یک میز می‌تواند اثرگذار باشد. به طور مثال :(جنس چوب استفاده شده ، سبک طراحی ، رنگ چوب  و تزیین آن در طراحی میز ، ارگونومیک در نحوه ساخت و ظاهر شیک) می باشد که کارمندی می‌تواند فضای کاری مدرن را هم ایجاد کند

بعضی از این میزهای کارمندی شیک براساس نوع کاربردشان ، دارای کشوها و کمد هستند که بعضی از آن‌ها دارای قفل نیز هستند . که با این کار امنیت پرونده‌ها و اسناد کاری نیز حفظ می‌شود و احتمال گم شدن پرونده ها  بسیار کم خواهد بود .

برای هر کارمندی داشتن این میزها حس قدرت  را به او می‌دهد و  کارمند سعی می‌کند  که کار را با بهترین کیفیت تحویل دهد . البته ویژگی های دیگر میز کارمندی خوب و شیک بر اساس ابعاد میز، متریال های طراحی ، داشتن کشو، زیبایی و وزن ارزیابی می شود .

میز کارمندی شیدر تیپ 504F

میز کارمندی کوچک

میز کارمندی مدرن

میز کارمندی شیک

میز کارمندی کلاسیک

میز کارمندی ویو تیپ 506FL

بعضی از شرکت ها و اداره ها از محیط های کوچکی استفاده می کنند ، که بر اساس محیط  باید میزها و صندلی های مخصوص خود را داشته باشند . میز کارمندی کوچک مناسب برای تمام سازمان ها است و استفاده ی بیشتری نسبت به سایر میز های اداری در محیط های کوچک دارد . بهترین انتخاب برای فضا های کوچک همین میز های کارمندی کوچک می باشد که دارای کشورهایی می باشد .

این میزهای کارمندی مدرن که بین مشتریان طرفدار زیادی دارد که این ویژگی های خوب باعث شده که در بسیاری از ادارات و شرکت ها استقبال زیادی داشته باشد این نوع از میزهای کارمندی از زیبایی و ظاهر خاصی برخوردار هستند و در آن ها از رنگ ها و طرح های جدید و غیر کلاسیک استفاده شده است و با توجه به فضای کاری طراحی می شود . و در میز مدرن از متریال هایی مانند ام دی اف ، فلز ، سنگ ، شیشه و … در ساخت آن استفاده می شود .

میز کار

با میزهای کارمندی شیک در یک شرکت بهتر است هر قسمتی از فضا را با نماد یا رنگ خاصی جدا کنید . به طور کلی طرح اصلی و رنگ و نماد اصلی در تمام شرکت ها برای همه محیط اداری یکی باشد و از اصول کلی طراحی داخلی پیروی کند .

یکی دیگر از انواع میزهای اداری میز کارمندی کلاسیک است این نوع میز ها کارمندی نیز طرفداران خاص خود را دارد و دارای سبک و دیزاین مختلف در بازار عرضه شده است که معمولا در مقایسه با میزهای کارمندی مدرن و شیک ابعاد نسبتا بزرگتری دارد . این میز که از وقار و زیبایی خاصی برخوردار است و برای محیط کاری بزرگتر استفاده می شود .

با توجه به کلاسیک بودن و طراحی خاصی که این نوع از میزها دارد از وقار و زیبایی خاصی برخوردار است که در محیط اداری شما اثر گذار خواهد بود . در نتیجه چوب برای میز کلاسیک بهترین متریال می باشد .

  • تراز بودن میز کارمندی و ثبات آن
  • بزرگ بودن و قرارگیری دستگاه كامپيوتر به همراه با لوازم جانبي آن
  • چيدمان منظم و مرتب و توجه به تردد در فضاي كاري محيط
  • راحت بودن كاربر به هنگام كار با ميز و با دستگاه هاي موجود روي آن
  • راحتي اندام هاي بدن كاربر به هنگام كار با ميز اداري
  • عدم تجمع وسايل موجود روي سطح ميز و دسترسي سريع و راحت كاربر به وسايل موجود

رنگ ها در میز کارمندی اداری و هم چنین برروی دیوار و کف بر دید بیننده تاثیر گذار خواهد بود. با انتخاب رنگ مناسب می توانیم جذابیت بیشتری به محیط کار بدهیم و البته رنگ های تیره برای میز های کارمندی احساس خستگی در افراد را بیشتر میکند .

قبل از خرید میز کارمندی به فضا ، نوع سبک معماری ، مقدار نور طبیعی در محیط ، و ابعاد میز کارمندی توجه نمایید و همچنین رنگ میز کارمندی با توجه به سلیقه و طراحی داخلی شما می تواند از هر رنگی انتخاب شود . ولی سعی کنید از رنگ های شاد برای دادن انرژی به کارمندانتان استفاده نمایید . هماهنگی و همخوانی در رنگ میز کارمندی با مبلمان اداری سبب نظم بیشتر در فضای کار و ایجاد روحیه مضاعف در افراد می‌شود .

فایل کشو اینترست تیپ 1506

از میز های کارمندی کوچک ولی با کیفیت بالا استفاده کنید تا به راحتی بتوانید چیدمان را تغییر دهید و فضایی برای حرکت و چرخش فرد با صندلی به وجود آورید . داشتن فضای کافی برای قرار گیری وسایل مورد نیاز کارمند از نکات دیگر برای خرید میز کارمندی به حساب می آید و میز کارمندی باید دارای کشو باشد . اگر می خواهید دکور دفتر کار خود را بعد از مدتی تغییر دهید از میزکارمندی چرخدار استفاده کنید تا بتوانید به راحتی آن را حرکت دهید .

شرکت آبادیس همواره آماده ارائه مشاوره برای معرفی انواع میزهای اداری و محصولات اداری است شما می‌توانید برای مشاوره و خرید انواع میزهای اداری به سایت آبادیس مراجعه کنید .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید