میز کارمندی ساده مدست تیپ 501

میز کارمندی و انواع میز کارمندی در شرکت آبادیس

شرکت یا سازمان و اداره ها نیاز ویژه ای به کارمندهایی دارند که، بخش عمده ای از نیروی آن ها را تشکیل می دهد. به همین سبب، توجه به آن ها و همچنین نگاه کردن به ابزارآلات برای استفاده ی این گروه از نیروی سازمان و یا شرکت مهم و دارای اهمیت است. در این بخش تعداد و تراکم افراد، بیشتر از سایر بخش های دیگر می باشد. اول به علت وجود کارمندان متعدد و دوم به دلیل مراجعه ی ارباب رجوعان و مخاطبان که در طول روز همواره به شرکت یا سازمان و اداره به جهت انجام فعالیت برای رفع نیاز می پردازند.

بنابراین، یکی از مهمترین و اساسی ترین ابزارآلات و وسایلی که دقت به آن مهم تلقی می گردد، میزهای کارمندی است که در مبلمان اداری و میزهای اداری از عضو اصلی در آن به حساب می آیند. به این سبب، باید برای کارمندان هر سازمان و اداره ای یا شرکت ها میز و مبلمان اداری مناسب و دارای استاندارد، جهت انجام فعالیت کاربران در آن صورت بگیرد. که میز کارمندی شامل اصلی و اساسی ترین عضو می باشد.

کارمندان و کاربران در وهله ی اول بهره مناسبی از انجام آن کار ببرند و بعد تاثیرگذار در میزان و مقدار مراجعه کنندگان و ارباب رجوعان را ایجاد کند. پس توجه به میز کارمندی، اعم از تولید و ساخت و … مهم است. که متناسب با میزان کیفیت و طرح در ساخت و تولید و همچنین توجه به تعداد نیروها (کارمندان) صورت می گیرد.

میز کارمندی آرمز

انواع میز کارمندی

میزهای کارمندی همانند دیگر محصولات، در میز و مبلمان اداری از انواع میزها پیروی می کند به همین علت به فراخور نیاز هر کاربر و شرکت یا اداره و سازمانی تعیین و انتخاب می گردد. این تعیین و انتخاب تنها تولید شرکت یا اداره و سازمان ها با قراردادن معیارهای برای ایجاد فضایی مناسب جهت انجام فعالیت و بهره وری صحیح صورت می گیرد. به سبب اکثریت و تراکم نیرو در این بخش، همواره توجه به بخش انواع میز کارمندی مهم جلوه می دهد. بنابراین به شناخت از انواع میزهای کارمندی می پردازیم.

میز کارمندی مدرن
میز کارمندی کلاسیک

عامل مدرنیته بودن میز کارمندی، استفاده از بروزترین نوع طرح و متریال و… در تولید و ساخت میز کارمندی است، که توجه به آن موارد به پدیدار شدن میز کارمندی دارای استاندارد ختم می شود.

این میزها برای کاربران خود یعنی کارمندان در تنوع رنگی متفاوت و خاص، طراحی و تولید می شود. اصولا در نظر گرفتن طراحی های با جزئیات کم و خاص در آن مورد، استفاده قرار نمی گیرد و صرفا در تنوع رنگی خاص و ویژه ای هستند، که همیشه یکی از عامل مهم در انتخاب و تعیین میز کارمندی مدرن می باشد.

همچنین در این نوع میزها سبکی وزن نیز ملاک و ویژگی آن است. به علت موارد بیان شده، باید اظهار داشت که در میزهای کارمندی از ویژگی های مهم آن، مقرون بصرفه بودن میز کارمندی می باشد، پس از محبوبیت عمده ای برخوردار هستند. عموما در تولید و ساخت از متریال و جنس ام دی اف استفاده می شود، تا از چنین قابلیت هایی بهره ببرند تا یک میز کارمندی مدرن شکل بگیرد.

محصولات مدرن در مقابل کلاسیک قرار می گیرد، که توجه به آن همیشه و سبب تشکیل یک میز کارمندی کلاسیک می گردد . به عنوان خاص ترین و ویژه ترین محصول در میز و مبلمان اداری میز کارمندی از نوع کلاسیک است .

عمدتا از ویژگی هایی همچون دارای طراحی های خاص و ویژه ای با شکل و زرق و برق متفاوت موجود هستند، تا حس و احساس کلاسیک بودن آن را برای مخاطبان و کاربران در محیطی خاص و منحصر به فرد ایجاد نماید . اساسا در جنس و متریال آن از چوب ها استفاده می شود.

که به چند علت از جمله طرحی خاص، استفاده بهره گیر از طرح های خاص و منحصر به فرد ، به علت و دلیل سنگینی در وزن و … از قیمت نسبتا گران تشکیل می گردد . بنابراین، برای شرکت یا اداره و سازمانی دارای ارزش و مورد استفاده قرار می گیرد.

که برای انتخاب خاص بودن و منحصر بفرد بودن میز کارمندی معیار و ملاک اصلی در انتخاب و خرید میز و همچنین قیمت هم برای آن ها مورد توجه قرار نمی گیرد ، پس هنگام خرید و انتخاب میز کارمندی کلاسیک باید به دو عامل طراحی و قیمت توجه به سزایی داشت.

تولید طی یک سلسله مراتبی می باشد، که به تولید میز کارمندی و تشکیل آن ختم می شود . توجه به آن سبب می شود که یک میز کارمندی دارای استاندارد ساخته شود . این بخش می تواند به کاربران اطلاعات مفیدی ارائه  دهد . بنابر این، موضوعاتی که در تولید صورت می گیرد عموما به شکل زیر می باشد و می توان به آن پرداخت .

میز کارمندی رکتیکال تیپ 503 ، میز کارمندی ، میز ، خرید میز ، فروش میز ، میز اداری ، قیمت میز ، قیمت میز اداری

اولین موضوع و مبحثی که باید به آن پرداخت طراحی است  . مهمترین بحث برای تولید کنندگان میز و مبلمان اداری ، طراحی برای میز کارشناسی است . طراحان یک معیار و ملاک اصلی را جهت طراحی معرفی کرده اند، تا عنوان میز کارمندی دارای استاندارد ساخته شود . علم ارگونومی بیان کننده موضوع و برای ایجاد یک میز کارمندی دارای استاندارد آمده و نقش مهمی را ایفا می کند .

بنابراین، طراحی در وهله اول به محیط و فضای اداره و سازمان یا شرکت بستگی دارد. که طراحان پیش از کشیدن آن به محیط و فضا نگاه می کنند و اطلاعات را جهت طراحی دریافت می نمایند. طراحی هم شکل و انواع متفاوتی را داراست، که به اشکالی مانند : مربعی ، مستطیلی ، بیضی ، هلالی و دایره ای تولید می شود.

که به فراخور نیاز کاربران و همچنین مناسب با اندازه محیط و فضای داخلی به ویژه دکوراسیون هر شرکت یا اداره و سازمانی ساخته می شود . این طراحی ها با توجه به اصل ارگونومی باید به نحوه ای طراحی شوند، که کاربران به هنگام کار و انجام فعالیت نهایت بهره وری از آن را داشته باشند. زیرا، تعداد کارمندان نتیجه مراجعه مکرر ارباب رجوعان با آن شرکت یا سازمان و اداره است .

بنابراین، همواره باید راحتی و آسودگی کاربران را به دقت و در زمان انجام کار به این افراد القا نمایند . به این سبب اندازه و ابعاد میز کارمندی، برای مثال ممکن است در ارتفاع محصول بین 140 سانتی متر تا 200 سانتی متر ، در عمق میتواند 70 سانتی متر و در ارتفاع آن 77 سانتی متر باشد، تا از آن به نحوه مناسب و مساعد بهره ببرند. از دیگر نوع طراحی در میز کارمندی می توان، به میز کارمندی بدون کشو ، همراه کشو و میز کارمندی ال دار اشاره کرد، که با توجه به نیاز و نحوه کار و فعالیت کاربران مرتبط است .

میز کارمندی ویو تیپ 506FL

بعد از طراحی، عامل دیگر نوع جنس و متریال میز کارمندی می باشد . بعد از نوع جنس و متریال و میزان مرغوبیت و مقاومت آن در برابر عوامل مختلف وابسته است . انواع متریال به شکل زیر می تواند باشد. چوب ، ام دی اف ، شیشه ، فلز ، لمینت و کامپوزیت . و ترکیبی تولید می گردد. در چوب و ام دی اف به دلیل مقاومت بالا و مقاومت در برابر ضربه، رطوبت و آب می باشد . که طراحی و رنگ بندی مختلف، شیک و زیبا ساخته می شود که بخش عمده تولید میز کارمندی را بر عهده می گیرد.

  • ویژگی و کیفیت چه نقشی در میز کارمندی دارد؟
  • توجه و اهمیت میز کارمندی در چیست ؟
  • موثر ترین عامل در انتخاب ، چه معیاری می باشد ؟

با توجه به سوالات فوق، باید بیان نمود که نوع طرح و متریال عامل انتخاب می تواند باشد. که به هماهنگی خاص و منحصر بفردی برای شرکت یا اداره و سازمان و ارتباط خاص و ویژه از دیگر بخش ها، با بخش کارمندان همچنین به سبب تعداد و میزان کاربران، در این بخش باید از طرح و متریال مرغوب جهت بهره وری مناسب ، سپس بهبود روند مراجعه و نحوه ارائه خدمات انتخاب نمود ، به این جهت دارای اهمیت است .

میز کارمندی اینترست تیپ 506

قیمت، همیشه تابع معیار و ملاک و انتخاب نوع جنس و متریال و طرح در تولید و ساخت و …. می باشد . بازده قیمتی همواره بر این اساس قابل تغییر می باشد . به همین سبب ارائه بهترین و مساعد ترین مشاوره جهت خرید و انتخاب بهترین و خاص ترین محصول (میز کارمندی ) ، شرکت آبادیس به کاربران کمک مناسبی را می دهد، تا در زمینه خرید توسط مشاوران و ارائه اطلاعات ازطریق سایت و ایجاد فضایی امن برای دریافت یک محصول دارای استاندارد ، به نحوه صحیح و درست عمل نمایند.

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید