عوامل موثر در فروش مبلمان اداری

میز کارشناسی و انواع میز کارشناسی در شرکت آبادیس

هر سازمان و اداره یا شرکتی نیازمند استفاده از افرادی است، که در رده کارشناس مشغول به انجام فعالیت هستند که در راستای حیطه کاری خود صورت می پذیرد. برای ارائه بهترین فعالیت یا مطلوب بودن کار همواره باید از مناسب ترین و صحیح ترین ابزار و وسایل استفاده کرد.

این بهره گیری و استفاده رابطه ی مستقیمی با میز کارشناسی دارد. زیرا در طول روز بیشترین استفاده را از آن نسبت به دیگر ابزار و وسایل، جهت انجام فعالیت شغلی صورت می پذیرد. توجه به میزهای کارشناسی به علت تاثیر و اثر گذاری ویژه و خاص در عملکرد و روحیه و بهره وری کاربر و بعد از آن موثر در دیگر بخش های سازمان، اداره یا شرکت می باشد.

چون هماهنگ کننده در رابطه با دیگر بخش های شرکت یا اداره و سازمان می باشد. به همین سبب، نحوه ی طراحی و همچنین نوع جنس و متریال در ساخت و تولید و به ویژه انتخاب و خرید میز کارشناسی دارای اهمیت قابل توجهی می باشد، تا میز کارشناسی دارای استاندارد شکل گیرد. و مورد انتخاب و خرید توسط کاربران قرار گیرد.

کمدهای دیواری آرمز تیپ 1402-90

انواع میزهای کارشناسی

همانند دیگر محصولات، میز کارشناسی هم از تنوع و انواع مختلفی برخوردار است، که متناسب با شرایطی همچون سلیقه کاربر و مقدار بودجه سازمانی یا فردی و همچنین میزان هماهنگی و ارتباط میان دیگر اجزاء و بخش های سازمان، اداره یا شرکت به ویژه از نظر طراحی و رنگ باید هماهنگ باشند. به این سبب باید برای شناخت بهتر از انواع میز کارشناسی، به بررسی و واکاوی آن بپردازیم. پس انواع میز کارشناسی به شرح زیر می باشد.

میز کارشناسی مدرن
میز کارشناسی کلاسیک

میز کارشناسی مدرن، نوع امروزی و بروز شده ی میزهای است که اصولا با استفاده از متریال روز که در تنوع طرح و رنگ می باشند، شکل می گیرد تا این نوع میز به عنوان میز کارشناسی دارای استاندارد را به خود بگیرد.

به همین علت در ساخت، به دلیل جزئیات کم تر نسبت به دیگر نوع آن و هم چنین سبکی و ساخت راحت و آسان آن در تولید است. که از نظر قیمتی، مقرون بصرفه و ارزان می باشد.

عموما متریال و نوع جنس این میز از ام دی اف است، که به دلیل مقرون بصرفه بودن و همچنین تنوع در طرح و رنگ، باعث شده که تا از محبوبیت و تقاضای زیادی برای کاربران برخوردار باشد.

نوع قدیمی میزهای کارشناسی می باشد، که همیشه مخاطبان و کاربران خود را به شکل خاص و ویژه ی دارا است. این نوع با بهره گیری از متریال خاص (عموما) چوب و با استفاده از طرح های ویژه یک میز کارشناسی دارای استاندارد را تشکیل می دهد.

تا کاربران نهایت حس آرامش و آسایش را به هنگام انجام فعالیت و کار به دست آورند. این نوع میز کارشناسی در رنگ بندی های متفاوت اما عموما تیره می باشد. چرا که، اقتضاء میز کارشناسی کلاسیک آن را می طلبد. طرح های پر زرق و برق را می توان، در این میزها شکل داد.

زیرا، برای جلوه دادن یک میز کارشناسی کلاسیک به آن طرح ها نیاز است. ضمنا به علت این که میز کارشناسی کلاسیک از نظر طرح و متریال و نوع جنس رنگ بندی خاص و همچنین به دلیل وزن بالایی که دارد، در هنگام تولید و ساخت نیازمند حساسیت ویژه ای است. از قیمت بالایی برخوردار می باشد.

تولید یک محصول همیشه تشکیل شده، از مراحل مختلفی می باشد. از طراحی و انتخاب طرح با توجه به نوع متریال ساخت می باشد، که به بیان و بررسی آن ها می پردازیم. مهمترین بخش برای تولید کنندگان این موضوع می باشد تا بتوانند وجه تمایز را در خود ایجاد کنند و با تولید میز کارشناسی دارای استاندارد سهم مهمی را در این بازار و صنعت به ارمغان آورند. بنابراین به بررسی دقیق این بخش، به شرح زیر می پردازیم:

میز کارشناسی رکتیکال تیپ 403L ، میز کارشناسی ، میز ، خرید میز ، فروش میز ، میز اداری ، قیمت میز ، قیمت میز اداری

بدوی ترین موضوع در این بخش، طراحی و ابعاد میز کارشناسی است، که باید به آن توجه کرد. براساس اصل ارگونومی که به عنوان یک معیار و ملاک جهت استانداردسازی در طراحی و تولید از آن استفاده و بهره می برند، به این سبب طبق این اصل باید ابعاد آن مطابق اندازه های زیر باشد. اندازه در طول مابین 160 سانتیمتر تا 220 سانتیمتر، در عمق هم 75 سانتیمتر، ارتفاع به اندازه 77 سانتیمتر و در طول فایل نیز به اندازه 165 سانتیمتر است. به همین سبب این میزان و اندازه به محیط و فضا اجازه بهره مندی مناسب را به کاربر می دهد تا به نحوه احسن از آن استفاده کنند.

 نحوه استفاده از محیط و فضای ایجاد شده توسط کاربر جهت قرار دادن اوراق و مدارک مد نظر کاربر و همچنین برای کامپیوتر و سیستم ها با این اندازه ها فضای مساعدی را ایجاد می کند، تا به راحتی از آن استفاده کند و تعبیه ی کشوهایی، به کاربر اجازه ی بهره مندی از آن را جهت نگهداری و قراردادن لوازم شخصی و همچنین اوراق و مدارکی که دارای ارزش زیادی هستند.

در آن قرار گیرد. بعضی از آن ها به خاطر اهمیت موارد بیان شده گاها به شکل کامل ایمن شده که با استفاده از قفل صورت می گیرد. در طراحی و شکل گیری یک میز کارشناسی دارای استاندارد نحوه اتصالات و شبکه برق و همچنین داکت روی میزی برای عبور کابل ها و تجهیزات از روی میز به زیر میز، از اهمیت به خصوص و ویژه ای برخوردار است. پس رعایت تمامی موارد بیان شده و بالاخص اصل ارگونومی که با در نظر گرفتن آن می توان میز کارشناسی را استاندارد دانست.

میز کارشناسی ویو تیپ 405L

استفاده از نوع جنس و متریال میز کارشناسی برای کاربران اهمیت ویژه ای می باشد. چرا که، باید از جنس و متریال مرغوبی در تولید و ساخت میز کارشناسی استفاده شود که همواره رابطه ی مستقیمی با بودجه و قیمت آن محصول یعنی میز کارشناسی دارد.

همچنین باید ویژگی و خصوصیات متریال و جنس آن را مورد بررسی قرار دهیم، تا متناسب با نیاز مخاطبان و کاربران انتخاب شود. بنابراین انواع متریال و نوع جنس در ساخت میز کارشناسی به مواردی همچون: چوب، ام دی اف، فلز، شیشه، لمینیت و کامپوزیت و ترکیبی تولید شوند.

که غالیا در چوب و ام دی اف به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و آب و همچنین مقاومت در برابر ضربه دارا هستند و در رنگ بندی های متفاوت و مختلف می باشد که با توجه به اتاق و دکوراسیون و تم رنگی شرکت یا اداره و سازمان انتخاب می شود.

از ویژگی ها و کیفیت در میز کارشناسی باید به موردی نظیره، طرح و انتخاب طرح خوب به علاوه نوع جنس و متریال در ساخت و تولید باید به هماهنگی و ارتباط آن با سایر و دیگر بخش های اداره و سازمان یا شرکت توجه نمود. که همواره دارای اهمیت در هنگام انتخاب و خرید میز کارشناسی می باشد.

اصولا این هماهنگی به عهده ی طرح و رنگ بندی است که باید به آن نگاه ویژه ای کرد. این ویژگی ها سبب شده که یک میز کارشناسی استاندارد تولید شود، که باعث بهبود روند کاری ابتدا برای کاربر و سپس در دیگر بخش ها برای افراد و در نهایت تاثیرگذاری در میزان مراجعه ارباب رجوعان می گردد.

  • اهمیت میز کارشناسی در چیست؟
  • در انتخاب میز کارشناسی به چه ویژگی هایی باید دقت کرد؟
  • کیفیت در میز کارشناسی به چه عواملی مرتبط است؟

و سوالاتی از این قیبل که، با توجه به موارد بیان شده می توان پاسخ سوالاتی از این قبیل را پیدا کرد.

میز کارشناسی شیدر تیپ 404L
  • قیمت میزهای کارشناسی به چه عواملی بستگی دارد؟
  • مشاوره برای خرید چه تاثیری دارد؟
  • بهترین مشاوره از آن کیست؟
  • از کجا بهترین میز کارشناسی را انتخاب و خرید کنیم؟

قیمت اساسا در بازده ی معیاری و ملاکی نوع جنس و متریال همچنین به طرح در تولید و ساخت و … در حال تغییر می باشد. و وابستگی ویژه ای به آن دارد، بنابراین شرکت آبادیس با ارائه بهترین و تولید خاص ترین محصولات همواره در این زمینه پر تلاش بوده تا با استفاده از مساعد ترین و مناسب ترین مشاوره که توسط گروه مشاوره به مخاطبان و کاربران ارائه می گردد، تا بهترین و مناسب ترین خرید را در محیطی امن و مطمئن برای مخاطبان و کاربران ایجاد کند.  

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید