میز معاونت مدست تیپ 301L

میز معاونت در شرکت آبادیس

در مبلمان و میزها، توضیحاتی راجب انواع و اهمیت آن ها بیان شده است. همچنین، پس از ارائه ی اطلاعات و نوع محصول برای میز مدیریت باید به شناسایی و آشنایی بیشتر از انواع میزها بپردازیم. حال نوبت به آشنایی و شناسایی میز معاونت می باشد. با توجه به بیان اطلاعات، در مورد میز مدیریت و همچنین سلسله مراتب اداری و سازمانی هر شرکت، اداره و سازمانی که همیشه تاثیرگذار در روابط و امور، به ویژه در عملکرد و اهداف آن ها دارد.

بنابراین، پس از مدیریت که در راس هر مجموعه ای وجود دارد، معاون در درجه بعدی و دوم هر مجموعه ای می باشد. که همواره تاثیر بسزایی در رسیدن به جایگاه خاص و اصلی سازمان و اداره یا شرکت را دارا می باشند. به سبب این توضیحات باید عنوان نمود، که اطلاعات و نوع و طرح میزهای معاونت نباید به دور از میزهای مدیریت باشد. زیرا، با در نظر داشتن این که فعالیت و امور شغلی معاون همیشه بیشتر و حساس تر از مدیران است، باید از بهترین و مرغوب ترین وسایل و ابزار استفاده کنند.

علاوه بر آن، تاثیر مضاعف آن به مجموعه را نمی توان نادیده گرفت. به همین منظور به بررسی و واکاوی میزهای معاونت باید پرداخت، که برای خرید و انتخاب یک میز معاونت دارای استاندارد از اهمیت خاصی برخوردار است.

میز معاونت آرمز

انواع میزهای معاونت

انتخاب میز معاونت با توجه به، دیزاین و طراحی دکوراسیون داخلی و در نظر داشتن جایگاه میز معاونت می باشد. که به شکل متفاوت ارائه می گردد، تا با استفاده از سلایق خود، مخاطبان انتخاب و خرید نمایند. بنابراین از انواع میز معاونت باید آگاه شد، که به شرح زیر می توان بیان نمود.

میز معاونت مدرن
میز معاونت کلاسیک
میز معاونت سلطنتی

امروزه، به دلیل زیبایی و جذابیت خاصی که در طراحی و تولید این مدل وجود دارد و به سبب این، که در تولید و طراحی و اجزا از سرعت بیشتری برخوردار است. که عموما به علت سبکی در وزن آن ها می باشد و همچنین تنوع در طراحی و رنگ بندی های مختلف و متفاوتی هستند، به عنوان یکی از محبوب ترین و منتخب ترین میزها در اداره یا سازمان یا شرکت ها، میزهای معاونت می باشد.

از دیرباز تا به امروز، میزهای معاونت کلاسیک به عنوان یکی از قدیمی ترین مدل ها می باشد. این مدل محدودتر از مدرن است، که به علت ظرافت خاص در طراحی به عنوان یکی از گران ترین میزهای معاونت می باشد، که عموما در رنگ بندی های محدودتری (تیره رنگ)، تولید و طراحی و اجرا می گردند. همچنین باعث خاص تر شدن جلوه ی دکور و دیزاین می شود. به سبب آن است که، همیشه به عنوان طرح خاص و یا میز معاونت خاص به آن نگاه شده است.

به بیان ساده، باید عنوان نمود که همان میز کلاسیک می باشد. با تفاوت به این که، طراحی آن نسبت به دیگر انواع میز معاونت خاص و منحصر بفرد می باشد. اساسا با متریال و نوع چوب اصل، طراحی و تولید می گردد. که از ظرافت خاص و ویژه ای برخوردار است.

این ظرافت به علت تقاضا و ویژگی خود مخاطبان و به ویژه طراحان می باشد، که توجه به آن باعث زیبایی و نیک منظری در طراحی و دکوراسیون اتاق معاونت است. پر زرق و برق بودن آن و شلوغی در طراحی به عنوان گران ترین نوع میز در اداره، میز معاونت سلطنتی است که همواره از مخاطبان محدودتری برخوردار می باشد.

میز معاونت رکتیکال تیپ 303L ، میز معاونت ، میز ، خرید میز ، فروش میز ، میز اداری ، قیمت میز ، قیمت میز اداری

با توجه به تقاضای مخاطبان، نوع جنس و متریال آن در تولید و ساخت میزهای معاونت موثر است. این متریال و نوع جنس همواره در تنوع و در رنگ و جنس می باشد. که مخاطبان با استفاده از سلیقه ی خود و همچنین نوع طراحی و رنگ اتاق معاونت و نحوه ی کاربرد آن مورد انتخاب قرار می گیرند.

بنابراین، نوع متریال و جنس را می توان به مواردی همچون، چوب، ام دی اف، فلز، شیشه، لمینیت و کامپوزیت و ترکیبی، تولید و ساخت می شود. برخی از این متریال و جنس برخوردار از مقاومت در برابر ضربه و ضد آب و همچنین مقاومت در برابر رطوبت و … می باشند، که در تولید به آن ویژگی ها نگاه می کنند، تا یک میز معاونت دارای استاندارد تولید شود.

میز معاونت شیدر تیپ 304L

ویژگی میزهای معاونت به نحوه ی طراحی آن می توان اشاره کرد، که تاثیر بسزایی در زیبایی و خاص جلوه دادن محیطی پر طراوت و به دور از خستگی را ایفا می کنند. تا نقش موثری، در وهله ی اول برای خود کاربر (معاون) و سپس برای کارکنان و کارمندان و در نهایت برای میزان و تعداد مراجعه کنندگان و ارباب رجوعان می باشد. کیفیت همیشه به نوع متریال و جنس در تولید و ساخت آن وابستگی خاص و ویژه ای را دارد.

این را هم باید در نظر داشت، که قرار است میز معاونت در طول زمان متعدد و زیاد به استفاده کاربر باشد. پس کیفیت به عنوان یکی از اصلی ترین و اساسی ترین ملاک در تولید و ساخت میز معاونت می باشد.

میز معاونت ویو تیپ 305L ، میز معاونت ، میز ، خرید میز ، فروش میز ، میز اداری ، قیمت میز ، قیمت میز اداری

طراح، یک ملاک اصلی را برای خود تعیین و گذارده است. این معیار و ملاک با نام اصلی ارگونومی برای طراحان در دکوراسیون معرفی شده است، تا هر سازه ای خارج از این معیار باشد، بدون استاندارد تلقی می گردد. بنابراین، توجه در ساخت هر طراحی با استفاده از این اصل مهم و اساسی است. بهره گیری از فضا و استفاده از زیر میز برای تعبیه ی کشوهای مناسب جهت آن می باشد.

که گاها در بعضی از طراحی ها، چند مورد از آن کشو برای امنیت کامل جهت نگهداری قرار دادن اوراق، اسناد و مدارک به دور از دسترس عموم یا کارمندان در داخل آن قرار گیرد. همچنین استفاده و بهره گیری از روی میز برای قرارگیری نوشتار و سیستم (کامپیوتر، لپتاپ) ، تلفن و وسایل مورد نیاز همچنین لوازم شخصی و… برای قرارگیری زونکن و فرم های اداری، سطح مناسب برای نگهداری نمابر و نحوه اتصالات و شبکه برق، داکت رومیزی جهت عبور کابل ها و تجهیزات از روی میز به زیر میز، بست سیم گیر دارای اهمیت می باشد.

بنابراین عمق کشوها باید 80 سانتیمتر باشد و طول عموما باید بین 180 سانتیمتر تا 240 سانتیمتر باشد و در عرض همواره 160 سانتیمتر است و در ارتفاع باید 1.8 سانتیمتر باشد که اکثرا می توان با تنظیم ارتفاع از طریق صندلی کاربر، ارتفاع مناسب را با توجه به قد کاربر تعیین شود.

همانطور که بیان شد بعد از میز مدیریت، میز معاونت است. که از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار است. پس به هنگام، انتخاب این میزها پس از توجه به نور و رنگ میز دکور اتاق، باید نوجه به طراحی، کیفیت و مهم تر از همه نوع جنس و متریال دارای اهمیت می باشد. که جایگاه و شان معاون را پس از مدیریت به چشم مخاطبان و مراجعه کنندگان کشاند.

با در نظر گرفتن اصول ارگونومی و رعایت ویژه ی آن که باعث می شود، کاربر به هنگام بهره گیری از میز احساس خستگی و ناراحتی ننماید، تا روند کاری کاربر مختل نشود یا صدمه ای به آن وارد نشود. حتما به هنگام انتخاب، تناسب میز معاونت با سایر لوازم و طرح و دکوراسیون شرکت، سازمان یا اداره و بخش های مهم آن دارا باشد، که در روند کاری و همچنین نشان دهنده تفکر و اهداف عالی  مجموعه می باشد. به وقت ورود مخاطبان به آن مجموعه تاثیر بسزایی را دارد.

میز معاونت اینترست تیپ 306L

قیمت در بازده معیار انتخاب طرح، نوع جنس و متریال در تولید و ساخت میز معاونت قابل تغییر می باشد. که باعث می شود، تا به مرحله دریافت اطلاعات از سایت شرکت آبادیس و همچنین استفاده و بهره مندی از تجربه ی گروه مشاوران شرکت آبادیس اقدام به انتخاب و خریداری نمایند.

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید