قبل
بعدی

میز جلو مبلی و عسلی در شرکت آبادیس

گذر زمان ، نوع فرهنگ و تمدن ها و همچنین تغییر‌ و تحول اقلیم ها ، بر تمام نوع میز جلو مبلی و عسلی تاثیر گذار بوده است . میز جلو مبلی و عسلی از جمله وسایلی است که در کنار مبلمان ، دیزاین خانه را تکمیل می کند ، چرا که مبلمان فارغ از هر سبکی ، به تنهایی چندان دلچسب نیست و یک چیزی کم دارد .

محصولات مشابه

میزهای جلو مبلی و عسلی ، میز های کوتاهی هستند ، که جلوی مبل ها و نیمکت ها قرار می گیرند و معمولا برای قرار دادن کتاب و مجله ، نوشیدنی ها ، غذا ها و لوازم دکوراسیونی به روی آن مورد استفاده قرار می گیرند .

یکی از لوازم منزل که در همه خانه ‌ها نقش پررنگی در کنار مبلمان ایفا می‌ کند ، میزجلو مبلی و عسلی است . به‌ طورکلی میز ها یکی از اعضای جدا نشدنی از مبلمان هستند ، که میز های جلو مبلی و عسلی پرکاربردترین آنها هستند .

میز جلو مبلی و عسلی همانطور که از نامش پیداست ، جلوی مبلمان قرار می گیرد . بهتر است ارتفاع میز با سطح نشیمنگاه مبلمان هماهنگ باشد . معمولاً ارتفاع آن چند سانتی متر نیز بلندتر است ، تا بتوانید در حالت نشسته هر چه را که بخواهید به راحتی از روی میز بردارید .

میز جلو مبلی مدست تیپ 1701

این نکته را همواره به خاطر داشته باشید ، که اجرای دکوراسیون داخلی زیبا و اصولی در اتاق نشیمن به هارمونی و هماهنگی بین لوازم و مبلمان موجود در اتاق نشیمن شما وابسته می باشد. پس باید یک میز جلو مبلی و عسلی برای  مبلمان خود انتخاب نمایید که از لحاظ سبک طراحی با دیگر وسایل موجود در اتاق نشیمن به ویژه مبلمان شما هماهنگی داشته باشد .

به عنوان مثال در صورت استفاده از مبلمان استیل و کلاسیک در منزل بهتر است انواع میز حکاکی شده و ظریف را انتخاب نمایید .

میز های جلو مبلی و عسلی کلاسیک میز هایی هستند ، که بر روی پایه های خود منبت کاری های ظریف یا طرح های خاص داشته و دارای رویه شیشه ای هستند ،که علاوه بر زیبایی باعث بزرگ تر بنظر رسیدن فضا نیز می شود . این میز ها معمولا برای مبلمان سلطنتی یا استیل مناسب هستند .

میز جلو مبلی و عسلی مدرن دارای ظاهری ساده و با خطوط منظم است و زیبایی و عملکرد را کنار هم پیش می برد . همانطور که گفته شد طراحی این مدل از میز ها ساده و مینیمال می باشد و در ساختار این مدل از میز جلو مبلی ها و عسلی از عناصری نظیر فلزات بسیار استفاده می شود ، زیرا فلز به عنوان نمادی از مدرنیته بودن ، به حساب می ‌آید . پس در زمان انتخاب و خرید میز جلو مبلی و عسلی مورد توجه کاربران قرار خواهند گرفت .

این سبک برگرفته از زیبایی های طبیعت است . از متریال های طبیعی و دست نخورده برای ساخت این نوع میز استفاده می ‌کنند . کنده یا تنه درخت ، الوار چوب طبیعی ، سنگ و … را می توان نام برد که برای کاربران میز جلو مبلی و عسلی آن را به عنوان یک معیار جهت انتخاب و خرید میز جلو مبلی و عسلی تعیین کرده است .

میز جلو مبلی شیدر تیپ 1704

انتخاب فرم مناسب با فضای داخلی خانه در بهتر شدن دکوراسیون اهمیت بسیاری دارد .

برای ادامه ی مطلب در مورد میز جلو مبلی و عسلی به سوالات زیر توجه کنید :

  •  آیا فضای کوچک و باریک دارید یا فضای بزرگ و پهن ؟
  • آیا کودک در خانه دارید ؟

پس بهتر است فرم میز جلو مبلی و عسلی بیضی و بدون گوشه را انتخاب کنید . اگر از فرم مستطیل استفاده می کنید ، حداقل ۸۰ سانتی متر بین میز جلو مبلی و تلویزیون فاصله بگذارید تا رفت و آمد بدون دردسر داشته باشید .

هر کدام از انواع میز جلو مبلی و عسلی اندازه مشخص و استانداردی را دارند . میز جلو مبلی و عسلی از هر سبکی که باشد ؛ دارای ارتفاع ۴۰ تا ۴۵ سانتی‌متری است . اگر مبلمان منزل ارتفاع بیشتری دارند ؛ بهتر است تفاوت ارتفاع میز با مبل ۵ سانتی‌   متر باشد و این امر مورد توجه کاربران میز جلو مبلی قرار گرفته است تا جهت انتخاب میز جلو مبلی و عسلی دارای استاندارد اقدام نمایند .

با توجه به کوچک‌ بودن آپارتمان ‌های امروزی بهتر است ، میز هایی با ابعاد کوچک ‌تری برای منزل تهیه کنید . و اگر میز بزرگ‌تری نسبت به تعداد مبلمان خریداری کنید ؛ جلوه خوبی نخواهد داشت . پس توجه به آن برای کاربران میز جلو مبلی و عسلی مهم و حائز اهمیت بسزایی می باشد .

ميزهای جلو مبلی و عسلی با مواد مختلفی مانند چوب ، فلز ، شيشه و استيل طراحی و توليد می شوند . شما بايد متناسب با فضای اتاق نشیمن خودتان ، ميز جلو مبلی و عسلی را خريداری كنيد . بنابراین باید به هنگام خرید میز جلو مبلی و عسلی توجه کرد تا خرید مطمئنی را برای کاربران میز جلو مبلی و عسلی انجام گردد .

اگر قرار است میز های جلو مبلی و عسلی را در فضایی پر رفت و آمد و شلوغ قرار دهید حتماً به این مسئله توجه داشته باشید که میز نباید دارای لبه های تیز باشد ، چراکه ممکن است در حین عبور و مرور به افراد مختلف و به ویژه کودکان آسیب برساند . برای چنین فضا هایی میز هایی با لبه های گرد ایده آل و مناسب هستند .

سعی کنید برای مبلمان چرم از میز جلو مبلی و عسلی  شیشه ای یا میز با رویه سنگ و پایه های استیل رنگی انتخاب کنید.  برای مبلمان ساتن و مخمل نیز میز جلو مبلی چوبی مناسب است . کافی است با کمی دقت و حوصله میز مورد نظر خود را انتخاب کنید .

میز جلو مبلی اینترست تیپ 1706

در راستای میز جلو مبلی و عسلی قیمت براساس نوع متریال و نوع جنس مورد استفاده شده در ساخت و همچنین نحوه طرح و طراحی است، که قابل تغییر می باشد. با اطلاع از ویژگی و خصوصیت های محصول از طریق سایت شرکت آبادیس می توانید ، جهت خریداری به صورت آنلاین و مجازی یا حضوری با استفاده از مشاوره مساعد و مناسب از گروه مشاوره شرکت آبادیس بهره مند شوید و اقدام نمایید. 

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید