قبل
بعدی

میز تلویزیون دیواری و زمینی در شرکت آبادیس

در دکوراسیون فضای یک خانه و البته می توان گفت فضای اتاق نشیمن یکی از مهم ترین وسایل های دکوراسیون میز تلویزیون است. میز تلویزیون باید به بهترین نحو طراحی و ساخته شده باشد که مناسب تلویزیون و دکور فضا و مکان مورد نظر باشد. امروزه در دنیای دکوراسیون برای نقش داشتن و به کارگیری دیوار در طراحی یک فضا میز تلویزیون دیواری طراحی شده است.

در ادامه ی مقاله با انواع میزهای تلویزیون دیواری و زمینی آشنا می شوید.

محصولات مشابه

میزهای تلویزیون دیواری و زمینی در انواع جنس ها، مدل ها و رنگ ها طراحی و ساخته شده اند. میز تلویزیون دیواری و زمینی هردو شگفتانه ای در دنیای طراحی و دکوراسیون ایجاد کردند و میز تلویزیون دیواری به تنهایی در دنیای مدرن و مینیمال شگفتانه ای ایجاد کرد. میز تلویزیون دیواری و زمینی متنوع هستند  و در انواع رنگ ها، جنس ها وسبک ها ساخته شده اند.

حال سؤال پیش می آید که؛

  • میز تلویزیون دیواری و زمینی چیست؟
  • دارای چگونه سبکی است؟
  • جنس آنها چگونه است؟
  • فرق بین میز تلویزیون دیواری و زمینی چیست؟
  • معایب و فواید میز تلویزیون دیواری و زمینی چیست؟

همانطور که پیدا است میز تلویزیون دیواری،  روی دیوار جای می گیرد و اندازه اش به سایز و اندازه ی تلویزیون مورد نظر بستگی دارد. این نوع میز تلویزیونی محل قرار گیری تلویزیون را مشخص تر نشان می دهد.

میز تلویزیون زمینی بر روی زمین قرار می گیرد و این مدل میز تلویزیون زود تر از میز تلویزیون های دیواری وارد دکوراسیون شده است به همین جهت تنوع در جنس، رنگ و مدل آن زیاد است. بنابر این برای هر سلیقه ای میز تلویزیون مورد پسند و معقول وجود دارد.

میز تلویزیون مدست تیپ 1601

میز های تلویزیون دیواری و زمینی در سبک ها و مدل های مختلف تولید شده اند. میز تلویزیون دیواری اغلب سبک مدرن و مینیمال دارد و برای فضا و مکان های مدرنیته مناسب است. میز تلویزیون زمینی در انواع سبک ها مانند سبک کلاسیک، ساده، مدرن و… طراحی شده است و می توان به راحتی برای هر فضا و دکوری انتخاب نمود.

پس فضا و مکان بر انتخاب میز تلویزیون تأثیرگذار است؛ باید به آن توجه نمود و اهمیت بسزایی داد.

میز های تلویزیون دیواری و زمینی جنس های مختلفی دارند و از متریال متنوعی ساخته شده اند.

میز تلویزیون زمینی از جنس های شیشه، چوب،MDF و… ساخته شده است ، که البته میز تلویزیون های دیواری بیشتر از جنس MDF و نوع های مختلف MDF مانند هایگلاس، ساده و… تولید می شود. به دلیل اینکه نسبت به چوب معمولی سبک تر است و این جنس مناسب است ، چرا که به راحتی بر روی دیوار نصب می شود و همینطور باید جنس مقاومی داشته باشد که شیشه برای ساخت این نوع میز تلویزیون مناسب نیست.

جنس و متریال میزهای تلویزیون دیواری و زمینی در ساخت و طراحی آن مؤثر و مهم می باشد و در انتخاب میز تلویزیون اهمیت دارد به این دلیل که باید نسبت به فضا و مکان، دکور خانه و جنس بقیه وسایل دکوراسیون مناسب باشد.

محصولات مشابه

تا اینجا مقاله با میز تلویزیون دیواری و زمینی؛ انواع جنس ها و مدل های آن آشنا شدید.

همانطور که از اسم میز تلویزیون دیواری و زمینی پیدا است؛ میز تلویزیون های دیواری بر روی دیوار قرار می گیرد و باعث زیبایی دیوار می شود، میز تلویزیون زمینی بر خلاف میز تلویزیون دیواری بر روی زمین جای می گیرد و پایه آن زمین است. این موضوع اصلی ترین و مهم ترین تفاوت بین میز تلویزیون دیواری و زمینی است.

میز تلویزیون های دیواری و زمینی از نظر جنس هم همان گونه که گفته شد با هم متفاوت هستند و تنوع جنس میز تلویزیون زمینی بیشتر است ، چرا که میز تلویزیون دیواری فقط از یک جنس و متریال طراحی شده است.

قیمت های میز تلویزیون های دیواری و زمینی نیز متفاوت هستند و بستگی به اندازه و نوع متریال استفاده شده در ساخت آنها دارد.بنابر این ، این موضوع در هنگام خرید میز تلویزیون های دیواری و زمینی نسبت به همه ی این تفاوت ها باید توجه ویژه ای داشت تا خریدی آگاهانه داشته باشید.

در این بخش شما را با فواید میز تلویزیون دیواری و زمینی آشنا می کنیم.

یکی از مهم ترین فواید میز تلویزیون دیواری سایز و جای گیری کمتر نسبت به میز تلویزیون زمینی است و برای آپارتمان ها، خانه های نقلی کوچک و البته خانواده هایی که فرزندان کوچک دارند ، گزینه ی بسیار مناسبی است.

میز تلویزیون های دیواری باعث زیبایی دیوار در طراحی و دکوراسیون خانه و فضا شده است و این موضوع یکی از فواید این نوع میز تلویزیون است که سبب شده است مورد استقبال بسیاری از افراد در خرید میز تلویزیون دیواری شود. از فواید میز تلویزیون زمینی می توان گفت که وزن تلویزیون را به خوبی تحمل می کند.

تنوع در نوع جنس و مدل میز تلویزیون زمینی پاسخگوی همه ی سلیقه ها و نیاز های مشتریان است. در معایب میز تلویزیون دیواری و زمینی، میز تلویزیون زمینی فضای بسیاری را اشغال می کند برای خانه و فضا های کوچک مناسب نیست؛ اگر فضا در طراحی محدود نیست می توان از نوع میز تلویزیون استفاده کرد.

در انتخاب میز تلویزیون اینکه خانه برای خود شخص باشد یا اینکه مستأجر باشد بسیار مهم است ، چرا که بسیاری از صاحب خانه ها دوست ندارند دیوار خانه شان را سوراخ کنید یا اثر دکوراسیون چسبیده بر روی دیوار باقی بماند؛ در این صورت میز تلویزیون زمینی انتخاب جایز و درستی است.

در طراحی میز تلویزیون زمینی جایگاهی برای قرار گرفتن سایر دستگاه های متصل به تلویزیون مانند DVD، ماهواره، کنسول بازی و… وجود ندارد و همین موضوع یکی از مشکلات بزرگ ، این نوع میزها است که سبب شد میز تلویزیون دیواری طراحی شود و این مشکل در دنیای دکوراسیون حل شد.

میز تلویزیون آرمز تیپ 1602

شرکت آبادیس با این مقاله شما را در انتخاب میز تلویزیون مناسب با سلیقه، نیاز ها و دکوراسیون فضا و مکان مورد نظرتان راهنمایی می کند،  تا شما همیشه بهترین ها را انتخاب نمایید.

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید