قبل
بعدی

میز تلویزیون در شرکت آبادیس

همانطور که می دانید وسیله و اجزای تشکیل دهنده ی خانه ها بسیار مهم محسوب می شود ؛ حال یکی از این اجزای مهم و اساسی میز تلویزیون است .

امروزه سایز ها و اشکال مختلفی از میز های تلویزیون ساخته و تولید شده است . اما باید توجه نمود که هر میز تلویزیونی به هر تلویزیون یا حتی هر خانه ای می آید و آیا مورد پسند شخص یا افرادی که در آن محل رفت و آمد دارند است .

محصولات مشابه

بنابراین میز های تلویزیون جز ابزار اساسی دکوراسیون هر خانه ای است و باید برای خرید آن معیار هایی را در نظر داشت .

  1. بودجه ی در نظر گرفته ی مشتری برای خرید میز تی وی .
  2. رعایت اصول طراحی و دکوراتوری که مورد پسند و باب سلیقه ی مشتری باشد .
  3. در نظر گرفتن نیاز مشتری ها و جلب رضایت آن ها .
  4. خرید میز تلویزیون

طبق معیارات فوق ، بودجه از مهم ترین و اولین معیار خرید یک میز تلویزیون مورد پسند برای مشتری است . به همین علت اگر مشتری برای خرید میز دچار کمبود بودجه باشد یا شود ، ممکن است با عواقب و نتایج ناگواری رو به رو شود ؛ به این دلیل این موضوع می تواند در رفت و آمد ارباب رجوعان تأثیر گذار باشد .

پس نباید این معیار مهم را در خرید میز های تلویزیون نادیده گرفت و آن را بی اهمیت جلوه داد و این معیار به دلیل اساسی بودن و پایه ی همه ی معیار ها روی بقیه ی معیار های خرید میز تلویزیون مؤثر است و خواهد بود .

میز تلویزیون آرمز تیپ 1602

برای طراحی یک میز تلویزیون خاص و منحصر به فرد برای مشتری ، باید طراحی با اصول انجام دهیم .

با مطرح کردن چند سوال به ادامه ی مطلب طراحی می پردازیم :

  • آیا در طراحی اندازه و ارتفاع میز های تلویزیون مهم است ؟
  • مکان و نقطه قرارگیری میز تلویزیون در طراحی آن تأثیر گذار است ؟

با توجه به سوالات بیان شده ، باید گفت که در خرید میزهای  تلویزیون ارتفاع میز بسیار مهم است و باید به این موضوع توجه نمود . چرا که مرکز صفحه ی تلویزیون باید در راستای دید باشد .

ارتفاع میزهای تلویزیون به محل نشیمن شخص بستگی دارد یعنی ارتفاع مبلی که روی آن می نشیند تأثیر گذار است . هرچه ارتفاع مبل بیشتر باشد تلویزیون نیز باید در ارتفاع بالاتری قرار بگیرد در نتیجه ارتفاع میز نسبت به مبل مورد استفاده باید بالاتر باشد و در هنگام خرید میز تلویزیون باید این نکته را در نظر گرفت و به آن توجه نمود  .

میزهای تلویزیون به دلیل اینکه تکمیل کننده دکوراسیون یک خانه محسوب می شود اهمیت بسزایی دارد ، بنابراین مکان و نقطه قرارگیری میز  باید به نحوی باشد که در سراسر خانه نقطه کانونی باشد و در دید همه ی افراد در هر طرف خانه قرار گیرد .

محصولات مشابه

هنگام انتخاب میز تلویزیون باید همه ی نیاز های مشتری را در نظر گرفت و مورد بررسی قرار داد تا به بهترین نحو مشتری را راهنمایی نمود .

حال با چند معیار می توان نیاز مشتری را برای خرید میزهای تلویزیون بررسی نمود . با در نظر گرفتن سایز و اندازه ، نوع متریال و مدل تلویزیون می توان میز تی وی مورد پسند را برای مشتری انتخاب نمود .

باتوجه به سه نکته ای که در قسمت فوق اشاره کردیم ؛ امروزه برای هر سایز و اندازه و هر مدل تلویزیون ، یک میز  مناسب آن طراحی و ساخته شده است ، مانند : میز تلویزیون چوبی ، شیشه ای ، MDF ، کمدار ، سه کنج و …

میز تلویزیون چوبی یکی از انواع میز تلویزیون است که جنس محکم و با دوامی هستند و میز تلویزیون چوبی در همه مدل مدرن ،  ساده و کلاسیک طراحی و تولید شده است و رنگ های مختلف آن در بازار وجود دارد .

این میز ها با چوب های سخت مانند : چوب افرا ، بلوط و کاج که طول عمر بیشتر و کیفیت بهتری دارند ساخته می شوند .

میز تلویزیون MDF جنس محکم و پردوامی دارد و در رنگ ها و جنس های مختلف تولید شده اند . با اینکه محکم و دوام دار است اما به دلیل جنس خاص خود نسبت به میز تلویزیون چوبی وزن کمتری دارد به همین جهت در زمینه ی خرید میز تلویزیون مورد توجه و استقبال مشتری ها شده است .

این مدل میز تلویزیون برای دکوراسیون کلاسیک انتخاب مناسبی است .

این مدل میز تلویزیون برای افرادی که به دنبال دکوراسیون مدرن هستند کاملا مناسب است . میز تلویزیون شیشه ای ظاهری براق و مدرن ایجاد می کند ؛ فضا را باز کرده و لوازم الکترونیکی را به وضوح و زیبایی به نمایش می گذارد .

امروزه در دنیای طراحی و دکوراسیون سبک جدیدی از میزهای تلویزیون تولید و طراحی شده است . این مدل میز تلویزیون عمدتا از جنس چوب هستند و مناسب هر سبکی ساخته شده است .

در مدل جدید میز تلویزون علاوه بر جایگاه تلویزیون قفسه ، کمد و کشوهایی برای جای گیری دیگر وسایل الکترونیکی و یا حتی وسیله های مورد نیاز در منزل و دکوری ساخته شده است .

این سبک میز تلویزیون بسیار و ساده و شیک هستند .

پس برای جلب رضایت مشتری از خرید میز تلویزیون و بررسی کردن نیاز افراد ، می توان با در نظر گرفتن نکات ذکر شده مشتری را به بهترین نحو برای خرید میز تلویزیون راهنمایی نمود .

میز تلویزیون مدست تیپ 1601

ما با استفاده از این مقاله شما عزیزان را برای خرید میزهای تلویزیون مورد پسند خود آگاه کردیم و همه ی نکات مهم در خرید میز را بیان نمودیم . شما می توانید از طریق سایت شرکت آبادیس نوع متریال ، جنس و رنگ مورد استفاده در ساخت و طرح و طراحی میزهای تلویزیون با توجه به سلیقه ی خود انتخاب نمایید . 

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید