میز مدیریت آرک نود تیپ 132L
میزهای اداری مبلمان اداری آبادیس

امروزه یکی از مهم‌ترین ابزار و تجهیزاتی که در اداره ها وجودش الزامی، میزهای اداری و مبلمان اداری است. که به کسب و کار شما رسمیت و اعتبار می بخشد. حال اهمیت انتخاب میز و وسواس برای مدیران زمانی دو چندان می شود، که به انواع و نوع کاربرد آن ها پی ببرند و انتخاب میزهای اداری و مبلمان اداری امری تخصصی و نیازمند مشاوره است، که شرکت آبادیس در این راه ثابت قدم بوده تا بتواند راه مناسبی را جهت انتخاب صحیحی برای شما عزیزان ایجاد کند.

در تولید میز و مبلمان اداری همواره از مواد اولیه ی مناسبی نظیر شیشه، MDF ، استیل ، چوب استفاده می شود، که متناسب با محیط کاربردی و رنگ و اصل آرگونومی هم تولید می‌شود.

میز مدیریت کستل

میزهای اداری به فراخور نیاز، زمانی و محیط کاربردی در زمان های مختلف تقسیم بندی می شوند.

این میزها ظاهری زیبا و شکیل متناسب با اصل آرگونومی را دارد و قابلیت مجهزسازی و اتصال به امکانات صوتی است و فضای نگه دارنده مدارک و اسناد و نکات را به هنگام سخنرانی را دارا است. عرض استاندارد آن ۷۰ سانتیمتر است،

همچنین به علت جابه‌جایی و حمل و نقل آسان و راحت در هر زمان و مکان، جزو یکی از مهمترین انواع میزهای اداری محسوب می گردد، ضمناً می تواند در طراحی از لوگوی مجموعه نیز استفاده نمود.

ضرورت داشتن میز کنفرانس در هر مجموعه ای، اعم از کوچک و بزرگ برای استفاده در جلسات گروهی و همایش های علمی، فرهنگی و تجاری نیاز است، که در طرح ها و اشکال مختلف و متناسب با نظر مشتریان از جنس های نظیر چوب، شیشه و… می باشند و شامل رنگ بندی و سایزهای متفاوت است.

این نوع میز، محصول و فرایند شیوه ی طراحی مدرن و جدید می باشد، که امکان کار همزمان برای چند نفر در یک مجموعه را فراهم می نماید، دلیل طراحی این محصول برای دفاتر باز و کارهای گروهی است که در هر مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد،

همچنین به دلیل کاهش هزینه در طراحی دکوراسیون داخلی به وجود آمده، مزیت آن نسبت به میزهای فردی اینست که این محصول در کنار پارتیشن اداری یا حتی بدون پارتیشن، راه حلی مناسب برای استفاده بهتر از فضای محیط را به فرد می دهد.

میز کارشناسی در حقیقت همان میزی است که توسط پرسنل یک مجموعه یا اداره، مورد استفاده قرار می‌گیرد. که به دلیل استفاده مداوم از آن باید در تولید و طراحی برای افراد به نکاتی، نظیر اصل آرگونومی، متریال، فضای محیطی و… توجه کرد.

زیرا، افراد در طول روز، زمان زیادی را پشت آن سپری می‌کنند. همچنین، در راندمان و عملکرد افراد تاثیر بسزایی دارد. این میز دارای اجزای مختلفی، مانند: کشو، فضای باز، رنگ بندی مختلف و… است که به افراد قدرت بهبود عملکرد را می دهد.

در طراحی دکوراسیون اداری یکی از مهم‌ترین اجزای بخش ها، میز مدیریت است، که باید از مرغوب ترین متریال و در طراحی بهترین و خاص ترین آن باشد، تا بتواند از نظر ویژگی ظاهری، در نگاه اول جلوه باشکوهی از خود نشان دهد. همچنین، باید از تمامی جوانب، نظیر سایز و جزئیات در طراحی، متفاوت و متمایز با تمامی میزهای طراحی شده برای محیط باشد.

که این تفاوت همواره باید در راستای باشد که بتواند جایگاه مدیریت را نسبت به دیگر کارکنان برای مراجعه‌کننده بشناساند و این موضوع را در نگاه اول تشخیص دهد. بنابراین حساس ترین بخش در طراحی تولید میزهای اداری، میز مدیریت است که در رنگ بندی های مختلفی می باشد.

مدل سه بعدی محصولات اداری
نمایش سه بعدی محصول
3D Designer : Abadise
میز مدیریت رکلاین

مبلمان اداری با توجه به نیاز افراد، به دو دسته تقسیم می‌شود، که در ادامه به توضیح این دو مورد می پردازیم.

مبلمان اداری مدرن
مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری مدرن، اغلب از جنس چوب، فلز و شیشه طراحی و تولید می شود، که نسبت به مبلمان اداری کلاسیک ارزان تر است و سبک جدید و نوینی در طراحی و تولید صنعت مبلمان اداری محسوب می گردد. همچنین، توانسته جایگاه خود را برای مخاطبان دست و پا کند و بخش عمده‌ی بازار صنعت تولید میز و مبلمان اداری را برعهده گیرد. بنابراین می‌توان در رنگ بندی های مختلف و متفاوت تری طراحی و تولید کرد.

این نوع مبلمان اداری، کهنه ترین و قدیمی ترین سبک در صنعت طراحی و تولید مبلمان اداری می باشد. به متناسب با نظر مخاطب می توان تولید کرد و باید در نظر داشت که نسبت به مبلمان اداری مدرن هزینه بالاتری دارد، زیرا سفارشی تولید می شود.

میز مدیریت فلکسیبل تیپ 139L
  • در رنگ بندی مبلمان اداری مدرن محدودیت وجود دارد اما در رنگ بندی مبلمان اداری کلاسیک به مراتب بیشتر و متنوع‌تر است.
  • در مبلمان اداری مدرن طراحی ها، سلیقه‌ای و عموما ساده و زیبا هستند.
  • مبلمان اداری کلاسیک در هر فضایی قابل اجرا نیست و دارای طراحی های شلوغی می باشد و نیاز به فضای زیادی دارد.
  • محصولات مبلمان اداری مدرن کاملاً آرگونومی هستند.

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید