کمد های بلند مدست تیپ 1201-45
خرید کمد بایگانی در شرکت آبادیس

در این متن قصد داریم به بررسی قیمت و خرید کمد بایگانی و کاربرد آن بپردازیم. اگر مسئول حفاظت و نگهداری اسناد و مدارک زیادی می باشید و می خواهید از این اسناد و مدارک به بهترین شکل ممکن نگهداری کنید ، یا اگر به دنبال وسیله ای برای امنیت بیشتر اسناد و مدارک می باشید ولی از کوچک بودن محل کار خود برای نگهداری این مدارک ناراحت هستید، می توانید از کمد بایگانی کمک بگیرید. با کمک این وسیله می توانید به همه خواسته های خود برسید. برای آشنایی با قیمت و خرید کمد بایگانی و کاربرد آن تا انتهای متن با ما همراه باشید.

کمد درب کشویی دیواری اینترست تیپ 1406-120

کمد بایگانی عنصری جدایی ناپذیر در تاریخ فضای اداری است. ایجاد و انتخاب فضای مناسب برای دفاتر اداری و سازمان‌ها در اغلب موارد یکی از طاقت فرسا‌ترین وظایف در پروژه ی تغییر دکوراسیون داخلی و نوسازی دفاتر است. امروزه علاوه بر وجود انواع سیستم ها و برنامه های بایگانی الکترونیکی هنوز نیاز به بایگانی برخی اسناد و مدارک حس می شود. استفاده از انواع کمد بایگانی می تواند در این امر یاری دهنده باشد تا بتوان در نهایت نظم به تمامی پرونده ها و مدارک دسترسی داشته باشید.

اگرچه در حال حاضر تبادل اطلاعات و اسناد از طریق فضای ابری در شبکه‌های اینترنتی جایگزین کمد بایگانی شده است اما همیشه بخش‌هایی در ادارات و سازمان‌ها وجود دارند که برای بهتر شدن و همیشه در دسترس بودن اطلاعات، به اجبار موظف به داشتن اسناد کاغذی و کپی های بیشماری از آن‌ها در کمد بایگانی هستند.

مهم نیست که در چه صنعتی هستید، این شانس وجود دارد که شرکت شما به فضای ذخیره ای احتیاج داشته باشد و در دنیای تجارت شروع به قرار دادن اسناد و پرونده های بیشتر به صورت آنلاین کند، اما این بدان معنا نیست که آن ها هنوز از بین رفته اند. خوشبختانه، این روزها گزینه های مختلفی برای مدیران اداری و کارمندان وجود دارد تا اسناد خود را به شکلی که برای آن ها مناسب است، سازمان دهند.

در حالت عادی و استاندارد کمدهای بایگانی بر حسب نوع طراحی که دارند دارای دو درب بوده و با ضخامت های متنوع تولید می گردند. تنوع رنگ بندی ها و اندازه های این کمد ها باعث شده است تا هر کسی بر حسب نیاز خود بتواند. مناسب ترین کمد بایگانی را خرید نمایید. برخی از کمدهای اداری، دارای رمز بوده و مناسب ترین گزینه برای نگهداری اسنادی هستند که باید دور از دسترس دیگران نگهداری شود. این گزینه بیشتر مورد توجه مشتریان است و در دسته محصولات پرفروش قرار دارد.

کمد درب کشویی کوتاه شیدر تیپ 1304-120

از مهمترین ویژگی‌های کمدهای بایگانی در هنگام  قیمت و خرید، امکان نگهداری سالم انواع مدارک در طی سالیان طولانی می‌باشد، و باعث می‌شود بدون اشغال کردن فضای زیاد و به راحتی بتوان مدارک مختلف را به صورت منظم و یکجا در این کمدها نگهداری کرد. کمدهای بایگانی  دارای مدل های مختلفی هستند ،که تاثیر بر روی قیمت و خرید بهترین کمد بایگانی را دارد، مانند:

کمد بایگانی پرونده عمودی نام سیستم فایل استانداردی است که در بیشتر دفاتر مشاهده خواهید کرد.

کمد بایگانی برای پرونده های عمودی که فضای کمی اشغال می کنند و برای دفاتر کوچک تر نیز مناسبند.

کمد بایگانی کشویی همانند کمد بایگانی اداری پرونده های عمودی یک نیاز مشابه را رفع می کنند، اما کمدهای بایگانی اداری کشویی بطور قابل توجهی گسترده تر هستند و در نتیجه فضای بیشتری را به خود اختصاص می دهند.

و برای تمام محیط کار ها یک نیاز ضروری بوده و مناسب ترین گزینه برای نگهداری مدارک می باشد.

کمد بایگانی اداری پایه مناسب ترین گزینه برای فضاهای کوچک هست.

این کمدها مخصوصاً برای قرار دادن در زیر میز طراحی شده اند و به هیچ عنوان فضای زیادی را در محیط کار اشغال نمی‌کنند.

و مناسب‌ترین گزینه برای مراکزی هستند که محتوای کمتری برای محافظت دارند.

کمد بایگانی اداری فایل غلتکی شبیه به کمد بایگانی اداری پرونده های پایه است، زیرا اندازه آن ها کوچکتر است و می توانند در زیر یک میز قرار گیرند، اما این ها روی چرخ ها هستند. پرونده ها را می توان به راحتی در اطراف دفتر جابجا کرد یا دوباره مرتب کرد و سر و سامان داد.

کمد اداری ضد حریق که با پوششی مستحکم تر نسبت به سایر انواع آن ساخته شده و ضد آتش سوزی و ضد آب نیز است و مناسب برای اسناد بسیار مهم می باشد.

کمد درب کشویی کوتاه آرمز

کمد بایگانی با چوب طبیعی از درختان، گیلاس و افرا ساخته می شوند که گزینه های زیبای زیادی را در اختیار شما قرار می دهند تا در اتاق کار منزل، اتاق محل کار یا بخش بایگانی خود قرار دهید. همچنین زمانی که در حال خرید کمد بایگانی برای کسب و کار خود هستید، می خواهید آن را با کیفیتی بالا، جنسی مرغوب و برای استفاده طولانی مدت تهیه کنید. باید بدانید که کمد بایگانی های فلزی ارزان تر و با کیفیت پایین تر تولید می شوند.

بهترین و با کیفیت ترین آنها از جنس فولاد هستند، که شما باید آنها را در مکانی ثابت نگه داری کرده و برای یک اتاق کوچک و شلوغ گزینه مناسبی نیست و برای آنجا بهتر است کمد های بایگانی دیگر با رنگی هماهنگ با لوازم اتاق خود انتخاب کنید.

کمد های دیواری آرمز تیپ 1402-45

شرکت آبادیس سعی کرده است در تمامی تجهیزات استانداردهای لازم را برای رفاه کاربران خود رعایت کند زیرا اکثر کاربران،کارفرما و کارمندانی هستند که بیشترین ساعات روز خود را در اداره و یا شرکت می گذرانند حال اگر وسایل از کیفیت پایینی برخوردار باشد راندمان کلی کار پایین می آید. به همین منظور در طراحی این تولیدات سعی شده است از اصل انعطاف پذیری، استفاده از رنگ های مختلف و بهترین کیفیت در جنس استفاده شود.

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید