چطور در محیط کار آرامش ایجاد کنیم
طراحی و اجرای سریع پروژه های اداری در شرکت آبادیس

امروزه چگونگی طراحی و اجرای سریع پروژه های اداری برای کاربران جهت انتخاب برند های پیشگام حائز اهمیت است که نحوه ی طراحی و اجرای سریع پروژه های اداری تحت شرایط معینی انجام می گردد . این شرایط را می توان به شکل عناوینی بیان نمود که هر یک از آن ها موثر در طراحی و اجرای سریع پروژه های اداری می باشند و این عناوین ممکن است برای کاربران ، یک معیار مناسب تلقی گردد .

طراحی و اجرای سریع پروژه های اداری

در این راستا قصد داریم با بیان این عناوین به بررسی دقیق تر نحوه و چگونگی طراحی و اجرای پروژه ها بپردازیم که نگاه به آن برای کاربران کمک کننده است و این عنوان ها به شرح زیر بیان می شود :

  • نیاز سنجی کاربران
  • طراحی
  • انتخاب سبک
  • ساخت و مونتاژ

نیاز سنجی کاربران در طراحی و اجرای سریع پروژه های اداری تاثیرگذار است ، زیرا به طور کل در هر پروژه ی اداری ای نیاز کاربران حرف اول و آخر را بیان می کند و این نیاز سنجی از دو جهت قابل بحث است .  ابتدا از طرف کاربر صورت می گیرد که با در نظر گرفتن آن طراحی و اجرای پروژه های اداری شکل می گیرد و سپس این نیاز های کاربران از طرف کارشناسان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت . پس تاثیر این امر بدوی ترین مبحث در طراحی و اجرای پروژه های اداری می باشد که هم برای خود کاربر و هم برای کارشناسان مهم است .

چطور در محیط کار آرامش ایجاد کنیم

پس از شناسایی و ارزیابی نیاز کاربران ، وارد بخش دوم خواهیم شد و این بخش با عنوان طراحی بیان می شود که شامل چند عامل دیگر در خود می باشد و اثرگذار در طراحی و اجرای سریع پروژه های اداری است . در طراحی باید اصولی را رعایت کرد و اولین اصل ارگونومی می باشد که برای استاندارد سازی اعمال می شود .

ارگونومی به دو شکل انجام می گردد که اولین آن عمومی است و از طرف Neufert معین سازی می شود ، اما حالت دوم ارگونومی خصوصی نام دارد که معیار عرف ، آن را پدید می آورد ؛ بعد باید هماهنگی های درونی یک مجموعه از طریق طراحی اجرا شود و همچنین رعایت رنگ آمیزی نیز مهم است ، زیرا تک تک عوامل بیان شده می تواند در روند کاری کاربران و ارباب رجوعان موثر باشد .

سرعت و دقت اعمال آن  عامل موثر در طراحی و اجرای سریع پروژه های اداری است که کاربران باید به آن توجه داشته باشند . پس از آن توجه به بودجه کاربران دارای اهمیت است و در واقع متناسب با نیاز کاربران تعیین می گردد ، اما باید گفت که بودجه و اقتصاد کاربران ارتباط مستقیمی با تمامی مراحل قبل و بعد خود دارد و به طور کل بر طراحی و اجرای پروژهای اداری اثرگذار می باشد که همیشه مورد اعتنای کاربران قرار می گیرد .

در انتها تمامی عوامل برای محیط مناسب و جهت کاربرد بهتر از محیط پیش می روند تا بهینه سازی به نحو احسن صورت پذیرد و این موضوع به سوی طراحی و اجرای سریع پروژه های اداری خواهند رفت .

کلی عوامل طراحی باید به انتخاب یکی از سبک های آن ( کلاسیک ، مدرن ، ساختارگرایی و … ) ختم و منتهی شود که تمامی مراحل تا انتها تحت نظارت طراح یا گروه طراحی انجام می گردد ، از این سو دقت و سرعت عملکرد آن ها موثر در طراحی و اجرای سریع پروژه های اداری می باشد .

طراحی و اجرای سریع پروژه های اداری

دادن ایده اولیه باید در سریع ترین زمان ممکن شکل گیرد و علاوه بر آن باید آنالیز به نحو احسن و به مناسب ترین شکل انجام شود و دقت در این قسمت کمک بسزایی را در طراحی و اجرای پروژه های اداری می کند . چون که آنالیز را حلقه ی اتصالی بین طراحی و ساخت یا اجرای پروژه ها می باشد که در آن به سنجش ] چگونگی برش ، معین سازی ابعاد و اندازه ی اولیه ، تعیین و انتخاب یراق آلات و …  [ متریال (چوب ، MDF ، منبران و …) و محدودیت آن ها ارزیابی می شود .

کیفیت و دقت در این بخش توان اثر گذاری در طراحی و اجرای پروژه های اداری را دارد که هم برای کاربران و هم برای تولیدکننده یا اجرا کننده ی طرح مهم است و به آن اهمیت می دهند . در موضوع ساخت باید گفت که همان انجام اعمال چگونگی برش ، معین سازی ابعاد و اندازه ی نهایی ، تعیین یراق آلات ، انتخاب مواد مصرفی و تعیین پروسه ساخت می باشد .

برای مثال : چگونگی برش باید ارائه شود که با کدام ابزارآلات یا ماشین همانند CNC دو بعدی یا سه بعدی و در فلزات واترجت که به عنوان متریال خاص معرفی شده و … ، انجام می شود تا در ابعاد و اندازه های ارائه شده بریده گردد . باید یراق آلات مرغوب و مواد مصرفی مناسب در این مرحله انتخاب شود ، زیرا دقت و سرعت عاملی تاثیرگذار در طراحی و اجرای پروژه های اداری می باشد که در نظر گرفتن آن مهم تلقی می گردد .

گذر از مرحله ی ساخت که شامل مراحل مختلف بود ما را به مرحله ی مونتاژ می رساند و این مرحله همانند مراحل گذشته موثر در طراحی و اجرای پروژه های اداری است . در مرحله ی مونتاژ چگونگی قرار گرفتن قطعات برش خورده تعیین می شود و همچنین چگونگی نصب و یراق آلات معین می گردد و این امر باید به بهترین و مساعد ترین شکل ممکن رخ دهد ، زیرا یراق آلات به عنوان اسکلت و نظم دهنده ی هر محصولی می باشد تا یک نصب به سرعت اتفاق بیافتد .

اما باید بگوییم که دقت و سرعت عمل افراد و اشخاص در تمامی بخش ها موثر در طراحی و اجرای پروژه های اداری است ، بنابراین از ابتدای موضوع نیاز سنجی از طریق کارشناسان با تجربه ، طراحی و انتخاب یک سبک مناسب از طرف طراحان خلاق ، ساخت و مونتاژ توسط کارگران چیره دست و همچنین پورسه اجرا و ساخت از طرف مدیران و معاونان یک برند پیشگام در طراحی و اجرای پروژه های اداری صورت می گیرد .

طراحی و اجرای سریع پروژه های اداری

شرکت آبادیس با استفاده از بهترین کادر ، اعم از مدیران و معاونان مدبر ، کارشناسان با تجربه ، طراحان خلاق و همچنین کارگران چیره دست خود را به عنوان یک برند پیشرو و پیشگام در زمینه ی طراحی و اجرای پروژه های اداری معرفی کرده است . همواره مفتخر است که نیاز کاربران را به درستی شناسایی نموده و با طراحی صحیح به انتخاب طرح مطلوب پرداخته که منتهی به ساخت و مونتاژ در طراحی و اجرای پروژه های اداری می شود .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید