طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی ، طراحی و اجرای غرفه ، طراحی و اجرای غرفه بانک ، طراحی غرفه نمایشگاهی ، اجرای غرفه نمایشگاهی ، قیمت طراحی غرفه نمایشگاهی ، قیمت اجرای غرفه نمایشگاهی ، قیمت طراحی و اجرای غرفه ، قیمت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی ، قیمت طراحی غرفه ، قیمت اجرای غرفه

غرفه های نمایشگاهی آبادیس

از دیرباز تا به امروز ، در بازار عرضه و تقاضا ، نمایش فیزیکی ، نوع و طرح محصولات حائز اهمیت بوده است . به همین سبب غرفه‌ های نمایشگاهی خود را به عنوان ابزاری قدرتمند و مدرن معرفی کرد . این به منزله‌ی ویترینی است برای به نمایش آوردن ، انواع فعالیت و تکنیک‌های فروش ، جهت برآورده شدن نیازها می‌باشد .

به عنوان دیگر ، غرفه‌ های نمایشگاهی یک نمایش چند بعدی از فرایند بازاریابی و فروش است . علت به وجود آمدن این پدیده ، تشکیل واسطه بازاریابی یک پارچه‌ای است . که از ویژگی‌های فیزیکی خود برای ایجاد فرصت‌های عرضه و فروش محصولات و خدمات استفاده می‌کنند .

اکنون باید یک تعریف مناسبی ارائه کرد ، که می‌توان اینگونه عنوان کرد ، که غرفه‌ های نمایشگاهی به معنی ایجاد یک محیط محدود فروشگاهی که معمولا به شکل موقت در زمان‌های کوتاه است ؛ که با گذشت زمان از دیرباز تا به امروز ، شکل ساده و بی‌آلایش خود را که با کمترین امکانات و تجهیزات انجام می‌شد ، به یک سازه‌ی جداکننده‌ی چوبی یا فلزی نمایشگاهی مدرن تبدیل کرد .

طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی ، طراحی و اجرای غرفه ، طراحی و اجرای غرفه بانک ، طراحی غرفه نمایشگاهی ، اجرای غرفه نمایشگاهی ، قیمت طراحی غرفه نمایشگاهی ، قیمت اجرای غرفه نمایشگاهی ، قیمت طراحی و اجرای غرفه ، قیمت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی ، قیمت طراحی غرفه ، قیمت اجرای غرفه

همواره تنوع در طراحی و نوع ، عامل موثری در زیبایی و نیک منظری دارد . بنابراین ، در صنعت غرفه های نمایشگاهی ، تنوع وجود دارد . که به طور اختصار به آن‌ها می‌پردازیم .

همانطور که از نام این غرفه نمایشگاهی پیدا است ، ساختار تشکیل دهنده‌ی این نوع از نئوپان ، MDF و حتی در مواردی از آهن که در چارچوب قوانین نمایشگاه شکل می‌گیرد ، از ویژگی و مزیت‌های این نوع غرفه‌های نمایشگاهی می‌توان گفت ؛ از طرح و رنگ‌های مختلف در ساخت غرفه نمایشگاهی استفاده می‌گردد و همچنین طراحی غرفه نمایشگاهی به طور دلخواه می‌باشد .

این سازه از پایه، قرنیز و پنل که معمولا با ارتفاع ۲۴۰ سانتیمتر و در فاصله ی یک متری از هم به یکدیگر اتصال داده‌اند، طراحی و ساخته می‌شود که در متراژها می توان تفاوت قائل شد که قابل اجرا می باشد. باید گفت که مکان مناسب برای بهره گیری از این نوع سازه، فضاهای بسته می باشد. زیرا، در برابر آب و باد آسیب پذیر و دارای ضعف می باشد.

یکی دیگر از مدل‌های ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی که سریعاً شکل می گیرد، غرفه نمایشگاهی ماکسیما یا سازه ی ماکسیما می باشد.

سازه ماکسیما یا غرفه ماکسیما از پایه، قرنیز و پنل ساخته می‌شود (مانند: غرفه های متداول) با تفاوت اینکه ترکیب رنگی ونوع قرنیز و پنل متفاوت می باشد. گفتنی است که نوع سازه و غرفه ماکسیما به طراحی شرکت ها بستگی دارد، و همین عامل باعث تفاوت برای هر یک از طراحان شرکت در تشکیل این سازه است.

این نوع غرفه و سازه را می‌توان جزو محکم ترین سازه ها و غرفه ها دانست که در نمایشگاه هایی قابل استفاده می باشد، که نیاز به غرفه ها و سازه هایی با استحکام بالا است. و در تشکیل آن از فلز استفاده می شود، که باید در محیط و فضاهای باز باشد. که با برزنت و چادر مسقف می شوند؛ همچنین، در تزئین این نوع سازه یا غرفه نمایشگاهی از بنر و فلکسی بهره‌مند است.

باید بیان نمود که چنین سازه های، برای استفاده از برگزاری ستادها و یا در فضاهای باز، برای بازدید عموم می باشد.

طراحی و اجرای غرفه بانک ، طراحی و اجرای غرفه ، طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی ، طراحی غرفه نمایشگاهی ، اجرای غرفه نمایشگاهی ، قیمت طراحی غرفه نمایشگاهی ، قیمت اجرای غرفه نمایشگاهی ، قیمت طراحی و اجرای غرفه ، قیمت طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی ، قیمت طراحی غرفه ، قیمت اجرای غرفه

خلاقیت و ایده پردازی در محیط و زمان کم می تواند، اساسی‌ترین مورد در طراحی غرفه سازی باشد. و همانطور که به کرات گفته می‌شود؛ در زمینه ی برگزاری نمایشگاه، طراحی نقش بسزایی دارد. زیرا، اگر غرفه به درستی طراحی شده باشد که در نمایشگاه با وجود تغییر غرفه برای ارائه و نمایش و همچنین ازدحام جمعیت در نمایشگاه باعث می‌شود تا تأثیرگذاری قوی به مخاطبان خود ارائه کند.

باید توجه داشت که در زمان بازدید از غرفه، در زمان محدود عموما ۵ الی ۲۰ دقیقه بتوان نظر بازدیدکننده را جلب کرد، که امری رقابتی برای غرفه ها و همچنین طراحان غرفه ساز تلقی می گردد.

  • برای طراحی به چه نکاتی باید توجه کرد؟
  • رنگ و تم رنگی چه تاثیری بر مخاطبین و بازدیدکنندگان دارد؟
  • چه فضایی را برای، غرفه انتخاب کنیم؟
  • آیا استفاده از سیستم سمعی و بصری مهم است؟

سوال متفاوت و متعددی در این رابطه وجود دارد که با طرح و بیان عناوین زیر می توان پاسخ مناسبی به این پرسش ها ارائه کرد. بنابراین به موارد زیر دقت نمایید.

شرکت با توجه به نوع نمایشگاه از قبیل (عمومی، تخصصی، اختصاصی و.‌‌..) و با استفاده از مواردی همچون اطلاع و ذهنیت صحیح از نمایشگاه و تجربه خود در طراحی صحنه و دکوراتیو، ضمن داشتن طراحانی خوش فکر و خوش ذوق باید همسو با فکر شرکت کننده (مدیر غرفه) باشد، به انتخاب طرح مناسب می پردازد.

یکی از عوامل جلب توجه و جذب مخاطب رنگ ها می باشند که باید مطابق با مواردی مانند، تم رنگی محصولات یا برند و همخوانی با اجزای تشکیل دهنده ی درون غرفه (میز، صندلی، مبل و…) دارا باشد. باید در نحوه ی چیدمان هم دقت کرد، که با انتخاب صحیح در رنگ های همسو و مکمل یکدیگر باشند. همچنین، در امر نورپردازی که مورد مهم در جذب مخاطب است. و با بهره‌گیری صحیح از این عامل می توان جذابیت غرفه را افزایش داد.

بنابراین، نور ملایم تاثیر آرامش بخشی را برای مخاطب در داخل غرفه تداعی می کند تا از شلوغی و ناآرامی بیرون از غرفه دور باشد. باید دقت نظر داشته باشیم، که تنوع در نورپردازی توجه مخاطب را از سوی محصول به سوی دیگر معطوف می نماید. در نورپردازی در نظر گرفتن تأثیرات گوناگون نورهای مختلف به روی روح و روان افراد باشد. ضمنا باید از میزان تولید گرما و یا آتش زا بودن آن ابزار اطلاع داشته باشیم.

و در نهایت باید دقت نمود که نورپردازی به نحوی صورت پذیرد، که ابتدا محصول به درستی نمایان شود و بعد مخاطب دچار خیرگی نشود. با استفاده از وسایل سمعی و بصری می توان علاوه بر ارائه توضیحات مناسب در رابطه با محصول اطلاعات کامل و مساعدی را در اختیار مخاطبان قرار داد، و بعد عاملی مهم در جذب مخاطب به ایفای نقش می پردازد. در انتها با ارائه ی کلیپ های به طور خلاصه از سوابق و انجام فعالیت ها در حیطه شغلی خود نقش موثری برای جذب و جلب توجه مخاطب را دارا باشد.

غرفه های نمایشگاهی

علاوه بر موارد بیان شده در سطوح بالا باید با بهره گرفتن از علم گرافیک که متناسب با محصول و فضای نمایشگاه، اهداف شرکت در آن را با پیامی مناسب به مخاطبان القا نمود، و باید از خستگی و سردرگمی مخاطبان اجتناب کرد و از طراحان گرافیکی ساده و واضح استفاده کرد. زیرا، اثربخشی مضاعفی بر مخاطبان را دارد. حال می توان با بیان این ویژگی ها، خصوصیات غرفه ی مناسب را یافت و آن را انتخاب نمود.

قیمت و خدمات همراه با انتخاب طرح، نوع و ابزار مورد استفاده در تولید و اجرا که متناسب با نیاز شما صورت می‌گیرد، بستگی دارد. شرکت آبادیس نزدیک به دهه فعالیت و با گذر از فراز و نشیب ها، به حفظ جایگاه خود می پردازد. در لیست شرکت های غرفه سازی قرار گرفته و همیشه در تلاش بوده تا با بهره‌گیری از تجربیات مطلوب و فعالیت در عرصه ی ساخت غرفه نمایشگاهی به شما عزیزان کمک و راهنمایی خوبی را ارائه نماید. شما می توانید با ارتباط گرفتن از راه های مختلف، با مشاوران خبره ی شرکت آبادیس صحبت و تبادل نظر و مشاوره نمایید.

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید