قبل
بعدی

طراحی دکوراسیون اداری در شرکت آبادیس

طراحی دکوراسیون اداری این روزها تنها به عنوان یک فاکتور زیبایی‌شناسی و تزئینی در دفاتر اداری به کار نمی‌ رود . در واقع طراحی دکوراسیون اداری می‌ تواند بر موارد بسیاری از جمله روش کار کارکنان ، نوع ارتباطات درون سازمانی ، میزان بهره‌ وری و … به طور مستقیم و غیر مستقیم تاثیر بگذارد . به همین دلیل بسیار مهم است که برای طراحی و اجرا از افراد خبره، با دانش و با تجربه کافی در این زمینه بهره ببریم .

محصولات مشابه

همچنین برای کارمندان محیطی دلچسب ایجاد کند تا با افزایش رضایت شغلی و ایجاد فضای دوستانه و آرام راندمان کار افزایش یابد . رنگ بندی و چیدمان در هر صنفی مطابق با روانشناسی مخاطبان آن انجام شود و نوع طراحی و دکوراسیون اداری بهتر است متناسب با کاربری سازمان عرضه شود .

طراحی و دکوراسیون اداری در سال های اخیر ، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل طراحان داخلی همواره به دنبال ارائه راه حل هایی برای فضای اداری راحت و استاندارد که نیاز کارمندان را بر طرف کند ، هستند . در این مقاله ما با بررسی نکات مهم در خصوص طراحی و دکوراسیون اداری به شما کمک خواهیم کرد . با ما همراه باشید .

استفاده از مبلمان اداری با رنگ تیره در طراحی و دکوراسیون اداری باعث می‌ شود ، تا فضای شما جلوه‌ ای مینیمال و خلوت داشته باشد و علاوه بر این تضاد بوجود آمده در این شرایط می‌ تواند ، تاثیرات نهایی مطبوعی داشته باشد . البته باید در نظر داشته باشید که تضاد رنگی بین مبلمان و سایر قسمت‌ های طراحی و دکوراسیون اداری باعث می‌ شود تا فضا منظم و بزرگ تر به نظر برسد .

در این میان پیشنهاد می‌ شود که در زمان انتخاب لوازم التحریر ، فایل‌ها و … سراغ رنگ‌ های مختلفی بروید که فضایی شاد و پر انرژی را برای شما بوجود می‌ آورند . همچنین این نکته را هیچگاه فراموش نکنید که استفاده از پالت رنگی مناسب برای طراحی و دکوراسیون اداری باعث افزایش انرژی و کاهش میزان خستگی کارمندان شما خواهد شد، پس به هیچ عنوان تاثیرات آن را نادیده نگیرید .

محصولات مشابه

نورپردازی یکی از بخش های تفکیک ناپذیر در طراحی و دکوراسیون اداری می باشد و علاوه برای اینکه باعث زیباتر شدن محیط می‌شود ، به کاربردی شدن آن نیز کمک چشمگیری می کند . این کار باید با دقت و مهارت زیادی انجام شود . زیرا طراحی و اجرای نامناسب نورپردازی باعث ایجاد فضایی نامطلوب و غیر کاربردی می‌ گردد .

در طراحی دکوراسیون اداری ، هدف از نورپردازی ایجاد جلوه بصری و همچنین افزایش عملکرد کارمندان است .

به طور کلی نور مورد نیاز از طریق دو منبع تأمین می‌ گردد . یکی منبع طبیعی است ، که منظور از آن استفاده از نور خورشید می باشد . منبع دیگر نورپردازی مصنوعی می‌ باشد که این کار از طریق لامپ و چراغ ها تامین می‌ گردد .

در دکوراسیون اداری استفاده از متریال فلز و مبلمان مشکی باعث رسمی شدن محیط می گردد و می توان برای جلوه بخشیدن بیشتر به آن از رنگ قرمز استفاده کرد .

 توصیه می گردد در طراحی و دکوراسیون اداری از مبلمان و صندلی های چرم  استفاده گردد ، به این دلیل که راحت تر تمیز می گردد و مقاومت بهتری در برابر نظافت زیاد دارد .

راهکار های مختلفی برای طراحی و دکوراسیون محوطه های اداری وجود دارد ، اما همه آنها عملی نیست . به عنوان مثال : اگر مشکل کمبود اتاق های اداری را داشته باشید ، همیشه امکان اضافه کردن اتاق های دیگر با ساخت دیوار آجری فراهم نمی شود . اما در طراحی و دکوراسیون اداری مدرن راهکاری به نام پارتیشن بندی فضا وجود دارد که پایان همه ی کمبودهای فضای خصوصی خواهد بود .

به هر حال هر چه فضای در اختیار شما کوچک تر باشد برای طراحی و دکوراسیون اداری نیاز به ایده های دقیق تر و ماهرانه تری دارید . از آنجایی که با پیشرفته تر شدن جامعه فعالیت های کاری نیز شکل پیچیده تری به خود گرفته اند ، سبک های مختلفی از طراحی و دکوراسیون اداری شکل گرفته است .

هیچ فردی علاقه ندارد در میان سر و صدا مشغول به کار شود . در هر حال کارمندان برای تمرکز نیاز به سکوت و آرامش خواهند داشت که این نکته باید در طراحی اداری رعایت شود . برای این کار می توان واحدها را طوری طراحی کرد که دفاتر کار و محیط هایی که در طراحی اولیه برای کارمندان در نظر گرفته شده در جهت مخالف خیابان اصلی قرار بگیرد .

یکی از راه های کم هزینه و موثر برای ایجاد فضایی شاداب و حس طراوت در فضای اداری استفاده از گیاهان می باشد ، که نه تنها انرژی و حس طراوت را به افراد تزریق می کند ، بلکه سبب تهویه هوا و ایجاد هوایی پاک تر در محیط اداری می گردد .

استفاده از انواع گل و گیاه طبیعی می تواند القا کننده حسی تازه و روحیه ای شاد به کارمندان ، مدیران و حتی افرادی که روزانه در آنجا رفت و آمد می کنند ، باشد . استفاده از گیاهان در طراحی و دکوراسیون اداری علاوه بر ایجاد یک فضای خوب باعث بهره وری بالای کارکنان می شود .

همان ‌طور که از نام آن پیداست ، این اتاق برای برگزاری جلسات مختلف و گردهمایی ‌ها طراحی می ‌شود . در طراحی و دکوراسیون اداری آن باید از میز بزرگ و صندلی ‌هایی که به راحتی جا به ‌جا می‌شوند ، استفاده کرد . همچنین وجود یک پروژکتور یا LCD بزرگ و یک تخته وایت‌ برد از ملزومات مهم یک اتاق کنفرانس می ‌باشد .

  • دکوراسیون فضای اداری در روحیه کارکنان تاثیرگذار است و باید به آن توجه شود .
  • استفاده از آثار هنری در چیدمان دفتر کار یکی از راه‌ های تقویت روحیه کارکنان است .
  • نزدیک کردن رنگ فضای سازمان به رنگ برند و آویختن تابلو هایی از عکس ‌های کارکنان از راه ‌های تقویت روحیه است .
  • رنگ وسایل اداری نیز اهمیت دارد و رنگ‌های تند و برجسته خلاقیت را افزایش می‌دهند.
میز مدیریت کرنیکت

طراحی دکوراسیون اداری یکی از انواع دکوراسیون داخلی است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . امروزه در سراسر دنیا برای بهترین مدل طراحی دکوراسیون اداری هزینه و وقت زیادی صرف می کنند . زیرا آن ها به این نکته مهم دست یافته اند که عناصر و جزئیات بهترین طراحی دکوراسیون بر روی روان و آسایش فرد تاثیر زیادی دارد .

از این رو طراحی دکوراسیون اداری باید توسط افراد متخصص در این حوزه انجام شود . شرکت آبادیس با بکار گیری نیروی مجرب ، آماده طراحی بهترین دکوراسیون اداری برای  مشتریان عزیز است .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید