قبل
بعدی

دکوراسیون داخلی اداری در شرکت آبادیس

در دکوراسیون داخلی اداری ، از مهم ترین موارد تاثیر گذار بر جلوه یک شرکت است . امروزه محیط کاری اکثر شرکت ها به طراحی اداری و بازنگری جدید تری نیاز دارند . طراحی دکوراسیون داخلی اداری با توجه به اصول و قوانینی انجام می‌ شود که تنها با دانستن این اصول و قواعد می توانید یک چیدمان زیبا و شیک و در عین حال کاربردی را داشته باشید .

محصولات مشابه

تولید کننده و اجرا کننده مبلمان اداری

دکوراسیون داخلی اداری هم برای کارمندان حیاتی است و هم برای مشتریان می باشد . این روز ها تنها حقوق و دستمزد یا غرامت مالی تنها عاملی نیست که کارمندان را به محل کار سوق می دهد . فضای کاری ممکن است دارای کارمندان زیادی با وظایف مختلف و متفاوتی باشد . پس نیاز است برای هر کدام فضایی خصوصی و یا حداقل نیمه خصوصی در نظر گرفت تا در کمال آرامش بتوانند به کار های خود برسند .

برای مشتریان ، دکوراسیون داخلی فضای اداری ، رساننده الگوی کسب و کار و داستانی در مورد برند ، تخصص و چگونگی موفقیت را تعریف می‌کند . در نهایت ، دکوراسیون خوب ، موجب بهره وری حداکثری و جلب اعتماد مشتری خواهد شد .

برای آنکه بهترین و بهینه ترین استفاده از فضای داخلی اداری خود داشته باشید باید نکات مختلفی را هنگام شروع کار ، دکوراسیون داخلی اداری مد نظر داشته باشید . تا در نهایت با کمترین هزینه و زمان ، بهترین تغییرات را در دکوراسیون داخلی اداری خود داشته باشید .

اولین نکته در مورد دکوراسیون داخلی اداری نورپردازی محیط کار است ، که باید بدان توجه نمود . بطوریکه تا حد ممکن سعی نمایید از نور طبیعی استفاده کنید . زمانی که نور پردازی به شکل صحیحی انجام شود ، کارمندان فضای کاری بهتر و کارآمد تری خواهند داشت . نوری که مناسب و با کیفیت باشد ، موجب افزایش بهره وری و راندمان کاری کارمندان خواهد شد .

همچنین زمانی که در محیط کاری نور کم و بی کیفیت باشد ، کارمندان هم از انرژی ضعیفی برخوردار خواهند بود . نور کم موجب خستگی چشم و سردرد می شود ؛ برای همین است که راندمان کار کاهش می یابد .

نکته دیگر که در خصوص دکوراسیون داخلی اداری باید رعایت کرد ، مبلمان و تجهیزات اداری است .توجه داشته باشید که هنگام تهیه مبلمان و سایر تجهیزات اداری ، هارمونی را در کلیت طراحی حفظ کنید . باید توجه نمایید که تجهیزاتی را که برای دکوراسیون داخلی اداری مدرن استفاده می کنید ، مدرن باشند . جنس ، رنگ و شکل تجهیزات را متناسب با فضای دفترتان انتخاب کنید .

سلیقه شخصی مهم است ، اما بهتر است در طراحی داخلی اداری سلیقه جمعی و استاندارد های کلی را لحاظ کنید . به کارگیری خلاقیت در طراحی دکوراسیون داخلی اداری را هرگز فراموش نکنید .

محصولات مشابه

نکته مهم دیگر در دکوراسیون داخلی اداری ، انتخاب رنگ است . شما می توانید در طراحی از رنگ سازمانی خود استفاده کنید و یا می توانید به سراغ رنگ های دیگری نیز بروید . هر رنگ دارای قدرت و مفهوم خاصی است برای همین در انتخاب هر یک از آنها برای دکوراسیون اتاق کار اداری خود ، حتما با یک طراح داخلی مشورت نمایید . اگر رنگی اشتباه انتخاب شود می تواند آثار سوء بر کار و عملکرد کارمندان تان و همچنین بر ذهن مشتریان شما داشته باشد .

فضا‌‌‌‌ی استراحت یکی دیگر از فاکتور هایی که در طراحی دکوراسیون داخلی اداری باید مورد توجه قرار گیرد ، در نظر گرفتن فضا برای استراحت مشتریان است . در کنار مبلمان اداری بهتر است ، مبل های راحتی جهت استراحت افراد در نظر گرفته شود .

از دیگر نکاتی که موجب آرامش بیشتر پرسنل در محیط کار می شود تزیین دیوار با کاغذ دیواری و یا پوستر هایی از طبیعت و مناظر زیبا است ،که طراحان می بایست در حین طراحی دکوراسیون داخلی اداری به آن توجه نمایید .

بنابراین محیط های اداری را می توانید با گل و گیاهان طبیعی و آکواریوم های زیبا و گلدان های مصنوعی و تابلو ها تزیین کنید .

طراحی دکوراسیون اداری شامل دو دسته طراحی دکوراسیون داخلی اداری باز و طراحی دکوراسیون بسته می باشد :

 این روش طراحی یک روش امروزی و مدرن به شمار می آید . در این طراحی فضای کاری گسترده و باز است و دیوارهای کمتری در فضا دیده می شود . استفاده از این نوع طراحی مزایا و قابلیت های بسیاری را به دنبال دارد ، به گونه ای که کارمندان دسترسی راحت تر و آسان تری نسبت به یکدیگر دارند .

همچنین کارمندان به راحتی می توانند در یک فضای صمیمی و دوستانه مشغول به کار شوند . از طرفی این فضا به نوعی باعث تسلط بیشتر مدیران بر کارمندان خواهد شد .

طراحی دکوراسیون اداری به صورت بسته ، روش قدیمی در دکوراسیون داخلی دفاتر کار است که در این نوع از طراحی بیشتر از دیوارها و یا پارتیشن اداری جهت جداسازی هر بخش استفاده کنند .

نوع و غلظت رنگ ، آشنایی با فلسفه و تاثیرات رنگ ها ، نوع چیدمان اشیاء ، نوع طرح های استفاده شده ، نورگیر بودن قسمت های مهم ، جنس وسایل به کار برده شده و ..  مواردی هستند که باید طراح داخلی به آنها توجه داشته باشد . البته موارد بالا برای مکان های مختلف اداری متفاوت است . به طور مثال استفاده از رنگ های شاد و متنوع ، تاثیر مثبتی بر روحیه کارکنان و مشتریان خواهد داشت .

اگر برای شما بعنوان یک مدیر تمرکز کارمندانتان اهمیت دارد، پارتیشن اداری بهترین گزینه است ، که می‌توانید برای هر یک از کارمندانتان یک اتاق شخصی جداگانه در نظر بگیرید . در صورتی که نیاز است کارمندان بخش خاصی با یکدیگر بطور دائم در ارتباط باشند می توان با استفاده از همین پارتیشن بندی بخش های مخصوص را از دیگر بخش ها جدا کنید .

پارتیشن بندی در جذب مشتری نیز تاثیر بسیار بالایی خواهد داشت . به هیچ وجه نمیتوان از زیبایی هایی که پارتیشن به دکوراسیون داخلی اداری در دیزاین مجموعه میدهد را فراموش کرد و همین زیبایی نظر مشتری را به شدت به خود جلب می کند .

این مهم است که دکوراسیون داخلی اداری شما با فن آوری های نوین به خوبی و با همکاری متخصصان توسعه داده شود . ما در شرکت آبادیس میتوانیم به شما کمک کنیم تا با طراحی مناسب و بهینه یک محل کار ایده آل برای کارمندان و ارباب رجوع ایجاد کنید و به خواسته ها و استاندارهای لازم در دکوراسیون داخلی اداری برسید .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید