خرید کمد کوتاه
قبل
بعدی
کمدهای اداری

کمدهای اداری با توجه به جنس، نحوه طبقه بندی، ابعاد و سایر شاخص ها در دسته های مختلفی قرار می گیرند. نوع کاربرد این کمدها، می تواند در ادارات مختلف، جلوه متفاوتی داشته باشد. به بیان دیگر نمی توان یک مدل از کمد را برای تمام ادارات و کاربردهای حرفه‌ای، مناسب دانست. چرا که در ادامه عامل های مهمی که در هنگام انتخاب و خرید یک کمد استاندارد اداری اهمیت بالایی دارند را به شما معرفی خواهیم کرد.

کمدهای کوتاه مدست تیپ 1301-90

مهم‌ترین عامل در خرید کمدهای اداری قیمت آن است که باید قبل از خرید از آن اطلاع پیدا کرد طبیعتاً هر کسی طبق بودجه خودش دست به خرید می‌زند. و با توجه به بودجه قیمت‌ها و عوامل تاثیر گذار بر تفاوت قیمت‌ها را بررسی می کند.

پرسشی که به وجود می آید این است که چه چیزی باعث تفاوت قیمت می شود. اولین مورد جنس مواد اولیه مصرفی است. طبیعتاً کمدهای اداری ‌ام دی اف قیمت پایین‌تری نسبت به کمدهای کلاسیک چوبی دارد. مورد دوم که بر قیمت کمدهای اداری مؤثر است طرح و رنگ آن است و مورد بعدی ابعاد محصول مورد نظر شما می‌باشد.

کمد اداری از چوب، ام دی اف، فلز، پلاستیک و…. می‌توانند ساخته شوند و هر کدام قیمتی متفاوتی دارند.

برای مثال اگر شما مواد اولیه چوبی را انتخاب کنید، خود چوب از انواع مختلفی برخوردار است. و دارای رنگ های متفاوتی می باشد.

هر کمد با توجه به محیط و در اندازه و سبک متفاوتی ساخته می شوند.

استاندارد میز مطالعه

در مطالب بالا اشاره ای به اهمیت انتخاب کمد کردیم. در واقع کمدها وسیله‌ ای هستند که اکثر افراد وسایل مورد نیاز خود و حتی مهمی را در آن قرار می ‌دهند. به ‌همین دلیل باید کاربرد بسیار راحت و ساده ‌ای داشته باشند. به گونه ‌ای که ان کار وقت ‌گیر نباشد و همه افراد بتوانند به راحتی از کمد استفاده نمایند. از آنجایی ‌که شما قصد دارید یک کمد برای محیط کار انتخاب نمایید بهتر است به نکات مهمی توجه داشته باشید.

به‌ عنوان مثال کاربرد این کمد نباید به نوعی باشد که شما برای خارج کردن یک مدارک بسیار مهم بخواهید ساعت‌های بسیار طولانی با آن درگیر باشید. همچنین ازآنجایی ‌که محیط کار یک مکانی است که مشتریان و مخاطبان بسیار زیادی به آن‌ جا رفت ‌و آمد می ‌کنند، حتی باید به کوچک ‌ترین جزئیات محل نیز دقت نمود تا کاملاً محیط جو کار را به خود بگیرد.

شاید با خود ‌بیاندیشید که کمدها اهمیت چندانی در دکوراسیون ندارند و می‌ توان از آن ‌ها چشم ‌پوشی کرد، اما باید بیان کنیم فرقی نمی ‌کند که شما قصد دارید کمد مدیریتی تهیه کرده یا کمد برای استفاده بقیه کارمندان، باید طرح و ظاهر و حتی کاربرد و به نوعی باشد که همه افراد بتوانند از آن استفاده کنند و جهه محیط کار و خراب نشود.

زمانی‌ که شما یک کمد اداری مناسب با محیط کار خود تهیه کنید، علاوه ‌بر این ‌که کارها ساده ‌تر انجام می ‌شود و ظرفیت بیشتری برای استفاده کردن از آن و چیدن مدارک برای داخل کمد دارید می ‌توانید جلوه زیباتری را نیز به محیط کار خود دهید.

در نهایت در هر فضای کاری از ادارات، مجتمع های تجاری تا کارگاه ها اگر اسناد و مدارک و اوراق داشته باشد نیاز به خرید کمد اداری مناسب وجود دارد. سازمان دهی مناسب تجهیزات در محیط اداری می تواند شرایط کاری و روانی افراد را بهتر کند که در نتیجه بازدهی را بالا می برد. باید توجه داشت که در انتخاب یک کمد اداری مناسب حتما بررسی فضای کاری و مبلمان موجود از اهمیت بالایی برخوردار است.

میز مدیریت ویپار

بعضی از این کمدهای اداری یا خانگی دارای درب هستند و حتی قفل می شوند که این به خاطر این است که محافظت بیشتری از کتابها بعمل آید و کتابها را خطرات ناشی از گرد و غبار و رطوبت و نم دور نگه دارند. در زمینه کتابخانه اداری در شرکت آبادیس محصولات متنوع و زیبایی وجو دارد و البته ممکن است همین امر انتخاب را برای شما قدری سخت کند.

بخاطر همین موضوع تصمیمی گرفتین تا بعضی از مهمترین نکاتی را که باید در زمان خرید کتابخانه به آن توجه کافی داشته باشید را به صورت آیتم وار برایتان  بازگو نماییم. اولین آیتمی که باید قبل از اقدام به خرید کمد به آن توجه کنید فضایی است که قرار است کتابخانه در آن قرار بگیرد مکانی را که برای کتابخانه  تخصیص داده اید بدرستی اندازه گیری کنید اگر این مکان داخل یه فرو رفتگی می باشد حتما دقت کنید که حالت ذوذنقه ای نداشته باشد.

اگر همه چیز در جای خود قرار بگیرد، در نتیجه سازماندهی آن آسان خواهد بود. نباید فراموش شود که برای ادامه دار شدن سازماندهی پس از اتمام کار همه چیز باید در جای خود قرار بگیرد.

کمدهای مختلف برند آبادیس با طراحی‌ها و رنگ‌های بسیار شیک و متنوع، در این سایت قابل رویت است و شما می‌توانید کمد مورد نظر خود را به سادگی یک کلیک به سبد خریدتان اضافه کنید و در کمترین زمان ممکن، تحویل بگیرید. ما در شرکت مبلمان اداری آّبادیس سعی داریم همواره بهترین کیفیت را در کنار مناسب‌ترین قیمت به مشتریان خود ارائه دهیم.

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید