استاندارد میز مطالعه
خرید و قیمت کمد ورودی دکوراتیو در شرکت آبادیس

اولین جایی که افراد بعد از ورود به خانه با آن روبرو می‌شوند ، ورودی مجموعه و دفاتر کار است . ورودی هر مجموعه و دفاتر کار ممکن است یک فضای بزرگ باشد یا یک راهروی کوچک . معمولاً ورودی مجموعه و دفاتر کار با کمد ورودی دکوراتیو تزیین می‌شود ، این موضوع در بسیاری از مجموعه و دفاتر کار های ایرانی دیده می ‌شود . مهم این است که طراحی و دکوراسیون ورودی خانه باید در عین زیبایی ، کاربردی هم باشد .

کمد دکوراتیو کوتاه رکتیکال تیپ 1103S

در سال‌ های اخیر در بحث طراحی داخلی و دکوراسیون مجموعه و دفاتر کار به فضای ورودی بسیار توجه شده است ، و ایده‌های مفیدی در این زمینه به اجرا در آمده است . کمد ورودی ، معمولا بر روی درب آن آینه و داخل آن دارای جالباسی و جا کفشی است . مسلما نمی ‌توان نرخ واحدی را برای این محصول در نظر گرفت ؛ زیرا پارامتر هایی که بر ارزش نهایی این محصول اثر می‌ گذارند بسیار متنوع هستند .

در این مطلب به بررسی خرید و قیمت کمد ورودی دکوراتیو زیبا و کاربردی خواهیم پرداخت .

محصولات مشابه
کمد دکوراتیو بلند آرمز تیپ 1102T

جنس ، کیفیت مواد اولیه به کار برده شده ، تزئینات به کار رفته شده در آن ، ابعاد و اندازه کمد لباس ، مدل درب کمد ، از جمله عواملی است که در قیمت کمد لباس تاثیرگذار است.

یکی از مهم‌ ترین مزیت‌ های تعیین قیمت ، جنس آن است . انواع متفاوت جنس عبارتند از :

در کمد ورودی دکوراتیو چوبی اولین مسئله ای که به آن توجه می شود ، اینکه چوب خریداری شده چه ویژگی و کیفیتی دارد . این ویژگی ها بسیار مهم هستند و باعث قیمت نهایی کمد می شود . چوب خوب معمولا باید استقامت ، زیبایی و انعطاف خاصی داشته باشد .

چوب ظریف کاری های زیادی دارد . معمولا این قبیل کمد های با ظرافت که به کنده کاری طرح های اسلیمی و نقش های دیگر که بر روی چوب می پردازند منبت کاری می گویند که یک عامل بسیار مهم در خرید و قیمت کمد ورودی چوبی می باشد  .

قیمت کمد ورودی ام دی اف بسیار مناسب است . زیرا از کیفیت استاندارد و قابل قبولی برخوردار می باشد . به عبارت دیگر می توان گفت کمد دیواری ام دی اف برای افرادی که به دنبال کیفیت و قیمت مناسب هستند ، بسیار ایده آل است.

کمد های ام دی اف ، به دلیل نرخ مناسب تر نسبت به کمد های چوبی مورد توجه بیشتری قرار گرفته اند . از آنجا که بیشتر دکوراسیون ‌های امروزی به سبک مینیمال و مدرن است ؛ این نوع کمد ورودی دکوراتیو خریداران بیشتری دارند زیرا با دکوراسیون ‌های مدرن و امروزی هماهنگی بیشتری دارند .

کمد ورودی دکوراتیو ام‌ دی ‌اف دارای مزیت هایی چون مقاومت در برابر خط و خش هستند  .

کمد دکوراتیو بلند شیدر تیپ 1104T

درهای متفاوتی برای هر کمد ورودی طراحی و تولید می‌شود . انواع مختلف در عبارتند از :

  • در ریلی
  • در لولایی

برخی از کمدهای ورودی دکوراتیو ، درهای ریلی دارند . بدین ترتیب با کشیدن یک در به سمت دیگر ، یک قسمت کمد باز شده و می توانید از کمد ورودی استفاده کنید . مکانیزم استفاده شده در ریل و قرقره‌ ها کمی پیچیده است . به همین دلیل ، در ریلی نسبت به در لولایی قیمت گران‌ تری دارد . باید این نکته را نیز فراموش نکرد که گاهی انتخاب در ، سلیقه‌ ای نیست . بلکه به طرح کمد و فضای آن بستگی دارد . به طور کلی در لولایی ، ارزان‌ ترین نوع در است .

همچنین جنس درها نیز بسیار متنوع است . درهای شیشه ای ، یا آینه ای باعث می شود که کمد ورودی شما بسیار زیبا به نظر رسیده و فضای شما وسیع تر دیده شود .

منظور از یراق آلات دستگیره و لولا می باشد . هر چقدر جنس یراق آلات به کار رفته در کمد با کیفیت و مرغوب تر باشد خرید و قیمت کمد ورودی بیشتر خواهد بود .

محصولات مشابه
کمد بلند آرمز تیپ 45-1202

شما می توانید پس از انجام تحقیقات لازم ، متریال ، سَبک و مدل کمد ورودی خود با کمک افراد متخصص ، طرح نهایی و مناسب را انتخاب کنید . متخصص حرفه‌ای می‌ تواند به شما کمک کند تا طرحی مناسب  با بودجه و فضای ورودی خود انتخاب کنید .

رنگ ها در دکوراسیون ورودی مجموعه اهمیت زیادی دارند . بنابراین سعی کنید ، اصول روانشناسی رنگ ها را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید .‌ استفاده از رنگ هایی که تناژ شدیدی دارند ، معمولاً برای ورودی مجموعه و دفاتر کار مناسب نیستند .  پس در هنگام خرید کمد ورودی ، به رنگ آن توجه کنید . رنگ های خنثی و مات بهترین گزینه محسوب می ‌شود و با سایر دکوراسیون دفاتر اداری سازگار هستند .

کمد دکوراتیو بلند اینترست تیپ 1106T

کمد ورودی دکوراتیو خانه در سال 2022 اغلب مدرن بوده و از سبک‌ های مینیمال کمک گرفته است . به این ترتیب فضای داخل دفاتر اداری جذاب تر شده و سبب می شود ، که موقعیت دفاتر اداری زیبا تر به نظر برسد . اما اگر فکر می کنید ایده های مدرن بسیار ساده هستند ، می توانید رنگ های کلاسیک را به آن بیفزایید . ما در این مقاله به شما کمک کردیم تا بتوانید در خرید و قیمت کمد ورودی دکوراتیو آگاهی کامل را به دست بیاورید  .

شرکت آبادیس در تلاش مضاعف بوده است تا در تولید محصولات اداری دارای استاندارد و همچنین در خرید و قیمت کمد ورودی دکوراتیو پیشرو و پیشگام باشد که همواره مورد توجه کاربران قرار گرفته است و در خرید و قیمت کمد ورودی از آن بهره می برند تا خرید مطمئن صورت پذیرد .

همچنین ما را در ترب و ایمالز دنبال کنید