قبل
بعدی

انواع کمد دیواری با جدیدترین مدل ها در شرکت آبادیس

کمد دیواری یکی از وسایل دکوراسیونی است که باعث زیبایی و تنوع در هر فضایی می شود و همینطور به فضا نظم می دهد، همین امر سبب شده است که مورد استقبال بسیاری از افراد قرار بگیرد.کمد دیواری های جدید 2022 در انواع جنس ها که عمدتا از جنس MDF هستند و در انواع رنگ ها طراحی و تولید شده اند.

حال شرکت آبادیس می خواهد در این مقاله شما را با انواع کمد دیواری های جدید 2022 آشنا کند.

انواع کمد دیواری های جدید از نظر مدل به چند دسته تقسیم شده اند و شما می توانید با توجه به نیاز خود و فضایی که در اختیار دارید بهترین مدل را انتخاب کنید.

یکی از انواع کمد های دیواری جدید 2022 ، کمد دیواری لولایی است. همانطور که از اسمش پیدا است این کمد به صورت لولا باز و بسته می شود و همه ی افراد با این نوع کمد دیواری های جدید آشنا هستند و برای همه ی دکوراسیون ها مناسب و در اولویت است؛ چرا که برای هر فضایی می توان از آن استفاده کرد اما این مدل کمد ها فضا و اتاق را کوچک و محدود می کند و بهتر است در فضا و اتاق های کوچک استفاده نشود.

کمد دیواری ریلی در انواع کمد دیواری ها بسیار محبوب شده است و انواع کمد دیواری ریلی جدید طراحی و ساخته شده است. همانطور که از اسمش پیدا است این مدل کمد دیواری ها دارای درهای ریلی است و برای هر فضایی مناسب است حتی برای مکان ها و اتاق های کوچک و نقلی نیز مناسب است.

مهم ترین معایب این کمد دیواری جدید 2022 زود خراب شدن ریل های درب آن است. کمد دیواری ریلی هر چند وقت یکبار باید روغن کاری شود و برای باز و بسته کردن درب های آن باید احتیاط کرد.

نوع دیگر از کمد دیواری های مدل جدید 2022 ، کمد دیوار های آکاردئونی هستند، که از ترکیب درهای ریلی و لولایی ساخته شده اند. این مدل درها بیشتر مناسب اتاق پرو هستند و این نوع کمد دیواری جدید برای فضا های کم جا مناسب هستند.

آخرین مدل کمد دیواری ، مدل جدید 2022 است که از کمد دیواری های محبوب به حساب می آید، کمد دیواری بدون در است و این نوع کمد دیواری ها مکان هایی مانند اتاق خواب، سالن پذیرایی را شیک و جذاب می کنند کمد دیواری های بدون در برای سبک مدرن و مینیمال استفاده می شوند.

باید در انتخاب این نوع کمد دیواری بسیار دقت داشت به دلیل اینکه این کمد دیواری به خاطر نداشتن در دائماً نیازمند نظم و تمیزی است و باید برای طراحی داخلی آن دقت و سلیقه خرج داد.

محصولات مشابه

در قسمت بالا با ذکر انواع کمد دیواری ها ، شما عزیزان را با کمد دیواری مدل جدید 2022 آشنا کردیم.

حال با پرسش چند سوال به ادامه ی مطلب کمد دیواری می پردازیم:

  • کمد دیواری را باید طبق چه اصول طراحی انتخاب نمود؟
  • فضا و مکان در انتخاب کمد دیواری مهم و تاثیر گذار هستند؟
  • کمد دیواری از چه جنس هایی طراحی و تولید شده اند؟

همانطور که تا الان گفته شد مدل های کمد دیواری 2022 هر کدام دارای سبک خاص خود هستند و در رنگ ها و سایز های مختلف طراحی شده اند. به خاطر استقبال مشتریان از همه ی مدل های کمد دیواری ، به هر سبک و هر سلیقه ای ساخته شده است و در بازار دکوراسیون امروز به تعداد انبوه وجود دارد .

طبق اصول طراحی کمد دیواری نیز ، مانند بقیه وسایل و ابزار دکوراسیون باید به همان سبک دکوراسیون چیده و طراحی شده انتخاب نمود مثلا برای یک خانه با دکوراسیون مدرن باید کمد دیواری به سبک مدرن انتخاب کرد که کمد دیواری مدل بدون در که ازانواع کمد دیواری جدید 2022 می باشد ، انتخاب مناسبی است .

بنابراین اگر موضوع طراحی را در انتخاب کمد دیواری جدی بگیریم می توان به راحتی بهترین گزینه را انتخاب نمود.

کمد درب کشویی دیواری اینترست تیپ 1406-120

کمد دیواری های جدید 2022 با توجه به نوع کارکرد در انواع فضا ها و اتاق ها طراحی شده اند مانند کمد دیواری برای اتاق خواب، اتاق کوچک، اتاق لباس، سالن پذیرایی و… و همینطور در انواع مختلف ، مانند کمد دیواری ساده، کمد دیواری آیینه دار، کمد دیواری کتابخانه دار، کمد دیواری فقسه دار و… تولید شده اند. می توان گفت هرکدام ازاین ها منحصر به مکان های مشخصی هستند یعنی برای هر مکان و فضایی کمد دیواری خاص خود وجود دارد.

پس در انتخاب انواع کمد دیواری جدید 2022 باید فضا و مکان خود را در نظر داشته باشیم و طبق آن بهترین کمد دیواری را انتخاب نماییم.

کمدهای دیواری شیدر تیپ 1404-90T

در دنیای امروز به جهت پیشرفت در علم تکنولوژی مصالح مختلفی برای ساخت وسایل و ابزار دکوری و دکوراسیون تولید شده است و تنوع این وسایل باعث تولید کمد دیواری در جنس های مختلف شده است. کمد دیواری ها در جنس های مختلف در دنیای دکوراسیون وجود دارد.

یکی از محبوب ترین کمد دیواری ها از جنس MDF می باشد که بسیار مقرون به صرفه است. این جنس کمد دیواری در انواع و مدل های مختلفی تولید و طراحی شده است که مدل های بسیار شیکی هستند.

یکی دیگر از کمد دیواری های جدید 2022، کمد دیواری مدل های گلاس است. این جنس کمد دیواری دارای سطحی براق است و برای هر فضا و هر سبک دکوری مناسب است و مورد پسند اشخاص مدرنیته است.

از معایب آن می توان به سرعت کثیف شدنش اشاره کرد که نیاز به تمیز کردن زیاد دارد . این جنس کمد دیواری ها گزینه ی مناسبی برای فضای سالن پذیرایی است.

این جنس کمد دیواری جدید 2022  دارای جزئیات بر روی خودش است به همین جهت بسیار برای فضا های کلاسیک و نئو پیشنهاد می شود و مکان را شیک و جذاب می کند.

کمد های دیواری آرمز تیپ 1402-45

در این مقاله با ذکر انواع کمد دیواری های جدید و مدل های آنها ، جنس و رنگ و اینکه فضا و مکان مناسب آنها چیست و شما را با معایب بعضی از آنها آگاه کردیم تا در انتخاب کمد دیواری به مشکل بر نخورید و بهترین و آگاهانه ترین گزینه را طبق دکور و سبک فضا و سلیقه ی خودتان انتخاب نمایید.

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید