کمد دکوراتیو بلند آرمز تیپ 1102T
انواع کمد بایگانی در شرکت آبادیس

با وجود تشویق افراد به استفاده از فضای ذخیره سازی دیجیتالی و اهمیت آن ، اما باز هم شرکت هایی هستند که اطلاعات خود را بر روی کاغذ نگهداری می کنند و بسته به نوع کاری که دارند ، میزان ثبت اطلاعات بر روی کاغذ متفاوت است .

ممکن است پس از چند سال زونکن های زیادی فضای اتاق شما را اشغال کرده باشد و اهمیت نگهداری از اسناد برای شما آن قدر مهم باشد که نتوانید آن ها را دور بریزید . بایگانی کردن اطلاعات نیاز به زمان و دقت کافی دارد و دسته بندی کردن اطلاعات برای مواقعی که نیاز به آن دارید ، امر مهمی است .

بنابراین مرتب بودن و استفاده بهینه از فضای کار ، بایگانی اسناد و مدارک به ‌شیوه ‌ای مرتب و قابل دسترس ؛ در واقع دسترسی راحت و سریع به اسناد و حفظ محرمانگی اسناد و مدارک جزو مزایای استفاده از این کمد بایگانی است . از این ‌رو کمد های بایگانی برای هر سازمانی‌ که دارای پرونده و مدارک باشد ، الزامی است و ما میخواهیم در این مقاله ، در مورد  انتخابی مطمئن  راهنمایی صحیح انجام دهیم .

کمدهای بلند اینترست تیپ 1206-45

برای برگزیدن کمد ها در ابتدا باید ابعاد فضای مدنظرتان را انداز‌گیری کنید . سپس براساس نوع پرونده‌ها و اسناد و نحوه نگهداری آن‌ها ، از بین مدل‌ های موجود یکی از کمد های بایگانی را گزینش نمایید و انتخاب این نوع کمد به عوامل مختلفی نظیر متریال‌ های مورد استفاده ، مدل و ابعاد آن بستگی دارد . انواع کمد بایگانی عبارتند از :

کمد های بایگانی ریلی یکی از انواع این کمد ها هستند که مناسب‌ترین گزینه برای ذخیره سازی فایل ها و کاغذهای مهم در اداره می باشد . یکی از مهمترین ویژگی‌های کمدهای بایگانی ریلی امکان دسترسی آسان به محتوای داخلی کمد است.

از ویژگی‌های دیگر این کمد ها می توان به داشتن مقاومت بالا اشاره کرد. همچنین این کمد ها می‌توانند باعث ارتقاء امنیت در محیط کار شوند و به راحتی می توان در بازه زمانی طولانی از مدارک و اسناد مهم نگهداری کرد . کمد بایگانی ریلی ، در اندازه ها و رنگ های مختلف تولید می شوند که بنابر اندازه قیمت های متفاوتی دارد .

کمد های بایگانی که به صورت رمز دار هستند ، از ورق های روغنی می باشند که به صورت صاف و بدون موج می باشد . در صورتی که شما قصد انتخاب کمد بایگانی را دارید ؛ می توانید آن را با ضخامت های گوناگون ۰٫۷ و ۰٫۸ و ۰٫۹ پیدا کنید . در هنگام انتخاب کمد بایگانی رمز دار بایستی به این موضوع دقت داشته باشید که کمدی را خریداری نمائید که دارای قفل رمز دار با کیفیت باشد .

کمد گردان گونه ای از کمد های بایگانی ثابت است که سینی نگهداری اسناد در این نوع از کمد بایگانی به صورت دایره ای حول محور خود می چرخد و این چرخش برای راحتی کاربر در پیدا کردن سند ، بدون جابجایی در طول دهانه سیستم طراحی شده است .

برگزیدن کمد گردان در انواع چهار و پنج فضا تولید میگردد و بر خلاف تعداد فضا در قفسه بایگانی ریلی که با افزایش ارتفاع تعداد طبقات نگهداری آن اضافه می شود . در این مدل از قفسه ها ارتفاع کمد همواره یکسان است و نوع چهار طبقه برای نگهداری پوشه یا زونکن آویز و نوع پنج طبقه برای نگهداری زونکن های معمولی هست که بر روی طبقه قرار می گیرند .

گزینش کمد بایگانی زونکن گردون ، یکی از انواع این کمد ها می باشد که تقریبا در تمامی مجموعه ‌ها استفاده می شود و این مورد یکی از محبوب ‌ترین محصولات در بین کمد های بایگانی است . همانطور که از نام این کمد مشخص است که به صورت گردون طراحی شده است و می توانید هر طبقه را بچرخانید و زونکن مورد نظرتان را پیدا کنید .

همچنین ابعاد قفسه‌ های داخل کمد مخصوص زونکن است و این نوع کمد به کمد گردون یا کمد چرخشی هم معروف می باشد که با این کمد می توان بیشترین تعداد زونکن را در کمترین فضا سازماندهی کرد . به این ترتیب دسترسی به زونکن‌ ها و پیدا کردن هر کدام از آن ‌ها به سادگی امکان‌ پذیر است .

محصولات مشابه

در انتخاب کمد های بایگانی جنس کمد بسیار اهمیت دارد و در قیمت آن تاثیر گذار است ؛ پس در گزینش این کمد ها باید توجه شود و شاید فکر کنید که اضافه کردن یک کمد بایگانی به اتاق شما با وسایل ظریفی که دارید ، همخوانی نداشته باشد .

اما باید بدانید کمد بایگانی با اندازه مناسب برای دفتر کار خود پیدا خواهید کرد و کمد بایگانی ها با چوب طبیعی از درختان گیلاس و افرا ساخته می شوند که گزینه های زیبای زیادی را در اختیار شما قرار می دهند تا در اتاق کار منزل و محل کار یا بخش بایگانی خود قرار دهید .

همچنین زمانی که در حال خرید کمد بایگانی برای کسب و کار خود هستید ، می خواهید آن را با کیفیتی بالا، جنسی مرغوب و برای استفاده طولانی مدت تهیه کنید . باید بدانید که کمد بایگانی های فلزی ارزان تر و با کیفیتی پایین تر تولید می شوند .

بهترین و با کیفیت ترین آنها از جنس فولاد هستند که شما باید آنها را در مکانی ثابت نگه داری کرده و این مورد برای یک اتاق کوچک و شلوغ گزینه مناسبی نیست و برای آنجا بهتر است ؛ کمد بایگانی مسطح با رنگی هماهنگ با لوازم اتاق خود انتخاب کنید .

کمد درب کشویی کوتاه شیدر تیپ 1304-120

لازم به ذکر است مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت آبادیس جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در خصوص انتخاب و برگزیدن کمد بایگانی برخوردار شوند . به این سبب همواره توجه به شرکت آبادیس برای انتخاب این نوع کمد ها بسیار است و می تواند در راستای خریدی مطمئن کمک بسزایی را داشته باشد .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید