قیمت میز مدیریت
میز مدیریت اینترست تیپ 106L
میز مدیریت

ميز وسيله‌ای از اثاث محيط كاری است كه از يک صفحه رويی و پايه‌هايی كه آن را نگه ميدارند تشكيل شده است و غالباً برای نگه داشتن تجهيزات اداری در ارتفاعی مناسب برای استفاده راحت در هنگام نشستن به كار می‌رود . راس یک مجموعه مدیر آن می‌باشد که تمام تصمیم‌های مهم در نهایت با تایید مدیر انجام می‌شود ، از این رو در انتخاب میز مدیریت مناسب باید دقت کرد تا میزی تهیه شود که برازنده شخصیت یک مدیر باشد .

میز مدیریت مهمترین عامل در مبلمان اداری است و استاندارد بودن این میز از اهمیت زیادی برخوردار است ، قسمت مدیریت از مهمترین قسمت‌های شرکت می‌باشد که با توجه به اهمیت بخش مدیریت طراحی دکوراسیون آن باید متفاوت‌تر از سایر بخش‌ها باشد زیرا هنگام ورود به این بخش اولین چیزی که توجه بیننده را جلب می‌کند میز مدیریت است که با انتخاب مناسب آن می‌توان تاثیر مثبتی در ذهن مراجعه‌کننده ایجاد کرد . ميز مديريت یک نوع میز اداری است که در ادارات و سازمان‌ها وجود دارد .

وجود مبلمان اداری باعث افزايش كارايی كاركنان و مدير می‌شود و به همين دليل ، ميز مديريت هم از اين قضيه مستثنا نيست و بايد در انتخاب این میز هم دقت و توجه بسيار زيادی به خرج داد تا يک ميز مديريت عالی در يک سازمان وجود داشته باشد . میز مناسب در روحیه مدیران و کارمندان و ارتباط آن‌ها با هم تاثیر زیادی دارد . چرا که مدیران ساعات زیادی را پشت این میز مشغول به کار هستند . به همین علت انتخاب میز مناسب در راحتی آن‌ها بسیار تاثیرگذار است . عوامل متعددی مانند رنگ ، طرح ، اندازه و ابعاد و نوع مواد اولیه آن‌ها در انتخاب میز مناسب تاثیر دارند .

یکی از معیارهای مهم در انتخاب میز ابعاد مناسب می‌باشد . ابعاد میز به فضای دفتر شما بستگی دارد ولی به طور کلی باید فضای لازم برای قرار دادن وسایل مورد نیاز روی میز را داشته باشد . جابجايی ميز مديريت موردی است كه بايد بدان توجه داشته باشيد ، بزرگی ميز در جابجايی ميز تاثير دارد و می‌تواند گاهی اوقات تاثير منفی نيز بگذارد . همچنین انتخاب رنگ و طرح مناسب برای میزهای مدیریت و سایر مبلمان‌های اداری تاثیر بسیار زیادی در کاهش خستگی مدیران و کارمندان دارند . به طور کلی استفاده از رنگ‌های تیره جذابیت بیشتری دارند .

ميز مديريت بايد با كليه عناصر دكوراسيون اتاق مديريت يكپارچه باشد تا بتواند زيبايی خود را نشان دهد و در غير اين صورت بايد تضاد رنگی زيبايی را ايجاد كند تا مشتريان و شركای تجاری تمايل داشته باشند كه مدت زمان طولانی‌تری را در اتاق مديريت سپری كنند .

میز مدیریت ویپار

ظاهر ميز مديريت يک ويژگی مهم به شمار می‌رود . حرفه‌ای بودن ظاهر ميز مهمترين مشخصه به شمار می‌رود .

استحكام و مقاومت ، یکی از ويژگی‌های ميز مديريت به شمار می‌رود . در صورتی كه ميز مديريت با كيفيتی را خريداری كنيد هرگز آن را دوباره تعويض نخواهيد كرد .

راحتی نه تنها برای كاركنان بلكه برای مديران نيز مهم است ، زمان  كه شما راحت باشيد ؛ راحت‌تر كار خواهيد كرد .

میز مدیریت پاسارگاد

مدل‎‌های مختلفی در ارتفاع میز مدیریتی ، وجود دارد به عنوان مثال بلندی و کوتاهی میز ، که نباید میز مدیریت بیش از اندازه بلند و مرتفع باشد که دسترسی به وسایل روی میز ، مدیر را با سختی مواجه کند . از سوی دیگر کوتاه بودن میز مدیریت ، به معنای خم شدن بیش از حد مدیر و در نتیجه منجر به مشکلات جسمانی می‌‎شود .

به طور کلی ارتفاع میز در انتخاب انواع میز مدیریت می‌‎تواند از 72 ( زیر صفحه ) تا 85 ( بالای صفحه ) متغیر باشد که بیشتر و کمتر آن به هیچ وجه توصیه نمی‌‎شود زیرا کاربران را با مشکلات جسمی حرکتی مواجه می‌کند .

میز مدیریت پالاس

میزهای مدیریتی در دو دسته‌بندی کلی مدرن و کلاسیک ساخته می‌شوند میزهای مدرن از چوب ، ام‌دی‌اف ، فلز و … تولید می‌شود . البته نوع مواد اولیه به سبک محصول بستگی دارد . متریال مناسب برای ساخت میزهای کلاسیک چوب است . زیرا این میز منبت و معرق کاری دارد و این طراحی‌ها تنها بر روی این متریال میز زیبا است .

که شما با توجه به نوع دکوراسیون می‌‎توانید میز مدیریت مدرن یا میز مدیریت کلاسیک خود را انتخاب نمایید . به طور کلی میز مدیریت نباید به صورت سنتی ساخته شود ، دوام و زیبایی و استاندارد بودن به لحاظ اصول ارگونومی از ویژگی‌های میزهای مدیریتی امروز می‌‎باشد .

میز مدیریت ویزارد

برای انتخاب و خرید میز مدیریت مناسب باید دقت کنید که چه مقدار فضا برای قرار دادن میز در اختیار دارید تا متناسب با آن ابعاد و اندازه میز را انتخاب کنید . همچنین برای انتخاب رنگ آن مطابق با سلیقه خود و متناسب با دکوراسیون و طیف رنگی دفتر و شرکت رنگ میز را انتخاب کنید . انواع متنوع و زیبایی برای میزها وجود دارند که طرح و متریال‌های متفاوتی نیز دارند که انتخاب را برای مشتریان بسیار آسان کرده است .

برای راحتی شما عزیزان عکس انواع میزهای با کیفیت و جذاب را در سایت آبادیس قرار داده‌ایم شما می‌توانید از آن‌ها دیدن کنید و به راحتی میز مورد نظر خود را انتخاب و با قیمت مناسب خریداری کنید . در هر شرکتی جایگاه مدیر مخصوص و ویژه است از آن جايی كه ميز مديريت در مقايسه با ساير مبلمان اداری فضای خيلی بيشتری را می‌گيرد بايد خاص و زيبا باشد تا منحصربه‌فرد بودن خود را ثابت كند . به همین علت در میان ( مبلمان اداری ) انتخاب میز مدیریت اهمیت بسیار زیادی دارد .

میز مناسب در اعتبار شرکت ، دکوراسیون آن و راحتی مدیران نقش بسزایی دارد . میزهای مدیریتی به نسبت میزهای کارمندی بزرگتر هستند و فضای کافی برای قرار دادن کامپیوتر ، لوگوی شرکت و … دارد تا مدیر به راحتی به کارهایش رسیدگی کند . معمولا طرح و فرم میزهای مدیریتی با سایر میزها متفاوت می‌باشد طرح‌های زیبا و خاصی دارند . این میزها به راحتی قابلیت شستشو و تمیز کردن را دارند . این میزها با استفاده از متریال مناسب باید دوام و استحکام بالایی داشته باشند .

بين ميز كارمندان و ميز مديريت مرزبندی چشمگيری وجود دارد و یکی از مهمترین تفاوت‌هاست كه باعث می‌شود تا ميز مديريت نسبت به بقيه متفاوت باشد و جايگاه متفاوت و ارزشمندتری داشته باشد . میز مناسب باید طوری باشد که فضای لازم برای فرد مورد نظر فراهم شود . بهترین موقعیت برای قرار دادن میز مدیریت به گونه‌ای است که روبروی در ورودی نباشد . میزهای اداری مناسب باید ارتفاع استانداردی داشته باشند که شخص هنگام استفاده از آن دچار خستگی نشود .

میز مدیریت اینترفیس تیپ 129L

شرکت آبادیس این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم کرده است که براساس معیارهای راحتی ، استحکام ، طراحی آرگونومیک و زیبایی منحصربه‌فرد که در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد ، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشند . از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم با محصولات آبادیس می‌توانید اتاق کار منحصربه‌فردی برای خود داشته باشید .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید