10 ایده جدید برای دکوراسیون اداری
10 ایده جدید برای دکوراسیون اداری

بدیهی به نظر می‌رسد که قرار گرفتن در یک فضای راحت و دلپذیر نقش مهمی در روحیه و بهره‌وری کلی افراد دارد‌ ، اما آیا می‌دانستید که یک فضای اداری با طراحی خوب می‌تواند در موفقیت کسب و کار مجموعه‌های اداری تاثیر بگذارد ؟ بهره‌گیری از ایده جدید برای دکوراسیون اداری به درستی می‌تواند تأثیر فوق العاده‌ای بر تجارت مجموعه‌های اداری داشته باشد .

در حقیقت ، پرترددترین مجموعه‌های اداری ، آسایش خانه را با یک تصویر حرفه‌ای تجاری به نمایش می‌کشند . محیط‌های اداری شیک و کارآمد با استفاده و بهره‌گیری از بهترین ایده جدید برای دکوراسیون اداری یک محیط کاری شاد و سالم را بوجود می‌آورند که این فضاهای الهام بخش باعث می‌شود تا اعضای مجموعه‌ها پیشرفت کنند .

ایده جدید برای دکوراسیون اداری باید ارزش‌‌های مجموعه‌های اداری منطبق باشد و باید به گونه ای باشد که همه افراد در محل کار احساس خوبی داشته باشند . از طرفی نباید به هنگام ورود ارباب رجوع ، آن‌‌ها احساس نامطلوبی را دریافت کنند ؛ چراکه در جهت بهبود رفت و آمد ارباب رجوعان موثر خواهد بود . پس در نظر گرفتن پرسش‌های زیر برای شناسایی ایده جدید برای دکوراسیون اداری می‌تواند کمک بسزایی را به هنگام انتخاب و خرید آن بنماید ؛ به سوالات زیر توجه فرمایید :

  • آیا نحوه چیدمان و دکوراسیون اداری در مجموعه‌های دولتی و خصوصی با هم یکسان است ؟
  • چگونه ایده جدید برای دکوراسیون اداری در چیدمان و دکوراسیون پدیدار شدند ؟
  • مهم‌ترین پلان ایده‌های جدید برای دکوراسیون اداری را نام ببرید ؟
10 ایده جدید برای دکوراسیون اداری

اولین دفاتر اداری در روم باستان تشکیل شدند که به عنوان فضاهایی برای انجام کار رسمی کاربرد داشتند و این محیط مجموعه‌ها را می‌توان به شکلی کلی در طول زمان منشاء دکوراسیون اداری دانست . با این حال ، تا قرن هجدهم بود که ساختمان‌های اداری اختصاصی شروع به ایجاد کردند .

در طول قرن‌های نوزدهم و بیستم ، طراحی‌های اداری به طور فزآینده‌ای تخصصی شد ( از برج‌های اداری شیکاگو و نیویورک گرفته تا پردیس‌های شرکتی حومه پس از جنگ ) که تمایز بین کار و خانه را تقویت کردند . پس از سال 1964 ، شرکت‌های مبلمان اداری زیادی پدیدار شدند که ترکیبی انعطاف پذیر از میز ، صندلی و دیوار بودند .

اما طراحی دفاتر اداری در دهه 1990 برخلاف دهه 80 بیشتر کاربردی بود . در حالی که کامپیوترها روش کار افراد را تغییر می‌دادند ، طراحی دفاتر اداری کسل کننده باقی ماند و نیز اکثر دفاتر به رنگ‌های بژ ، قهوه‌ای یا خاکستری بکار خود ادامه دادند . سپس با افزایش تعداد کارمندان ، همراه با هزینه فضای اداری ، محیط‌های اداری نیز باید کوچک‌تر می‌شدند .

در این هنگام بود که ایده جدید برای دکوراسیون اداری در صنعت طراحی دکوراسیون اداری بوجود آمد تا نحوه طراحی و اجرای و چیدمان دکوراسیون اداری تغییر کند . چنین امری در جهت بهبود شرایط کاری در محیط‌های اداری کمک کننده خواهد بود ؛ زیرا اشتباهات و نواقص محیط‌های اداری را برطرف می‌سازد .

10 ایده جدید برای دکوراسیون اداری

پس از گذر این دوره ، عرصه صنعت دکوراسیون و مبلمان اداری وارد سیر جدیدی شد که دکوراسیون و نحوه چیدمان مجموعه‌های اداری تحت تاثیر قرار داد . این تحولات نوین ابتدا با توجه به نیاز مجموعه‌های اداری و سپس با نگاه خاص مهندسین این صنعت پدیدار شد .

به طور کلی دوره جدید این صنعت را مدرن هم می‌توان نامید که در آن تمامی عناصر تولید و اجرای دکوراسیون اداری را دستخوش تغییرات اساسی کرد . ایده جدید برای دکوراسیون اداری از جهات و پیرامون مختلف قابل بررسی و واکاوی می‌باشد . لذا جهت مطالعه در این زمینه به موارد زیر توجه فرمایید :

مهم‌ترین پلان ایده جدید برای دکوراسیون اداری اتاق مدیریت می‌باشد . در حقیقت ، با توجه به اینکه تصمیمات کاری ، بازدیدهای مهم و دیگر فعالیت‌ها در این اتاق صورت می‌پذیرد ؛ اتاق مدیریت را می‌توان مهم‌ترین بخش طراحی دکوراسیون داخلی یک اداره در نظر گرفت .

در برخی از مواقع دیده می‌شود که ارائه ایده جدید برای دکوراسیون اداری نقش دکوراسیون و چیدمان اتاق مدیریت را حیاتی جلوه می‌کند . لذا دکوراسیون این اتاق و اجزای داخلی آن می‌تواند الگو و نقشه اصلی برای سایر بخش‌های یک مجموعه اداری بحساب آورد . پس باید در طراحی اتاق مدیریت خلاقیت و مهارت بسیار زیادی را به کار گرفت .

همانگونه که می‌دانیم ، محیط‌های اداری را می‌توان به عنوان خانه دوم کارمندان معرفی نمود و امروزه بسیاری از دفاتر اداری در حال تبدیل شدن به خانه‌ای خارج از منازل برای کارمندان هستند . با توجه به این موضوع وقتی نوبت به طراحی و ارائه ایده جدید برای دکوراسیون اداری می‌رسد ، ابتدا باید راحتی و آسایش کارمندان را اولویت قرار داد .

ایجاد محیطی راحت و آرام در دکوراسیون اداری یک نقطه شروع اصلی در هنگام تزئین و ارائه ایده جدید برای دکوراسیون اداری بحساب می‌آید . به شکل کلی ، فضاهای جذابی که پر از آرامش و راحتی هستند ، می‌تواند در روند کاری کارمندان و پس از آن میزان مراجعه ارباب رجوعان تاثیر مستقیم بگذارد .

بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که از محصولاتی مانند مبلمان اداری دارای کیفیت و استاندارد ، در راستای ایجاد محیطی آرام و راحت استفاده شود . در حقیقت ، بهرگیری از مبلمان با کیفیت و دارای استاندارد می‌تواند به شکوفایی کارمندان در جهت پیشرفت مجموعه‌های اداری نیز کمک کند .

در جهان امروزی آسایش مطلقی را باید برای مدیران و معاونان و کارمندان یک مجموعه اداری در نظر گرفت . چراکه آنان بطور معمول در طول روز میزبان تعداد زیادی از ارباب رجوع هستند که باید از این گروه از اشخاص به درستی و در شرایط مناسب پذیرایی نمایند . ارائه ایده جدید برای دکوراسیون اداری می‌تواند در این راستا کمک کننده باشد .

از طرفی در هر مجموعه اداری یک سلسله مراتبی وجود دارد که شامل کادر متخصص می‌باشد . این افراد باید در جایگاه مخصوص خود به انجام کار و ارائه خدمات مشغول باشند . گفتنی است که امروزه ایده جدید برای دکوراسیون اداری در جهت ایجاد فضای شخصی سازی شده ، پدیدار شده‌اند که شامل ابزارآلات ( همچون : میز ، کمد ، فایل‌های کشویی و … ) مختلف می‌باشد .

لازم به ذکر است ، ایده جدید برای دکوراسیون اداری که به ایجاد فضای شخصی سازی شده ختم می‌شود ؛ شرایط مناسبی را در جهت بهبود وضعیت شغلی افراد مجموعه و نیز بهره‌روی آن‌ها کمک می‌کند . زیرا این امر می‌تواند شرایط کاری را از هر گونه شلوغی و هرج و مرج دور نماید .

در واقع ، فرصت‌هایی از این دست به افراد کمک می‌کند تا در مجموعه‌های اداری شرایط شغلی و کاری مناسب‌تری داشته باشند و در نتیجه به افزایش حرکت و بهره‌وری کمک می‌کند . این مسئله باعث می‌شود که میزان مراجعه ارباب رجوع افزایش یابد . بنابراین هرگز نمی‌توان نقش این عامل را در ارائه ایده جدید برای دکوراسیون اداری نادیده گرفت .

در راستای بهرگیری از ایده جدید برای دکوراسیون اداری این ترفند برای فضاهای کاری فردی و گروهی می‌باشد . صرف نظر از اینکه چیدمان محیط و دکوراسیون اداری اشتراکی است یا خصوصی ( تقسیم شده ) ، مهم است که بدانیم کدام یک از گزینه‌های مورد نیاز فضای اداری برای انجام بهترین کار است .

شایان به ذکر است که برخی از کارمندان در هرج و مرج رشد می‌توانند به کار خود ادامه دهند ، در حالی که برخی دیگر برای تمرکز بهتر به آرامش و سکوت نیاز دارند . بنابراین بهرگیری از فضاهای اشتراکی و خصوصی باید جذابیت دکوراسیون اداری بیافزاید و آن محیط را از شلوغی جدا سازد تا به هنگام انجام کار کارمند از منحرف کردن توجه آن جلوگیری شود .

همان نور طبیعی و آرامش بخش خورشید است که به عنوان یکی از عناصر مهم ایده جدید برای دکوراسیون اداری بحساب می‌آید . زیرا ، دانشگاه کرنل با توجه به تحقیقات خود به این نتیجه رسید ؛ محیط‌های اداری که از طبیعی‌ترین نور استفاده می‌کنند ، ۸۴ درصد کم‌تر علائم سردرد ، خستگی چشم و تاری دید را در کارمندان آن‎‌ها دیده می‌شود .

این مشکلات همگی باعث کاهش بهره وری برای کارمندان می‌گردد ؛ به این سبب تأثیر نور طبیعی بر محیط اداری مهم است . بر اساس ایده جدید برای دکوراسیون اداری ، میزها را باید نزدیک پنجره‌ها قرار داد . اگر پنجره‌های کافی برای استفاده نور طبیعی وجود ندارد ، لامپ‌های اداری و لامپ‌های رومیزی مجهز به نور سفید ، لامپ‌های رشته‌ای جایگزین‌های خوبی هستند .

جلسات تعاملی برای محیط‌های اداری امری مهم و اساسی بشمار می‌آید . روند ایده جدید برای دکوراسیون اداری در 2019 به تدریج بر ایجاد همکاری بیشتر در فضاهای جلسات متمرکز کرده است . از این رو استفاده از میزهای گردهمایی و تخته سفید با صندلی‌هایی می‌توان به کیفیت فضای جلسه بیافزاید .

از نگاهی دیگر دما و نور و تم رنگی این فضاهای جلسه باید کنترل شده باشد . این مسئله ممکن است که محیط مناسب و مطلوبی را برای جلسه و سخنرانی تنظیم کند . چنین ایده جدید برای دکوراسیون اداری می‌تواند به پیشرفت مجموعه‌های اداری کمک بسزایی نماید .

در گذشته اتاق‌های کنفرانس به شکل سنتی فضاهای بسیار کسل کننده می‌بودند که آن محیط شرایط مهیجی نداشته‌اند ؛ این امر برای مجموعه‌های اداری امروزی تاسف آور است . ایده جدید برای دکوراسیون اداری اتاق‌های کنفرانس را دستخوش تغییر داده است .

به طور کلی ، میز تریبون یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین تجهیزات و لوازم مورد استفاده در سالن‌های کنفرانس می‌باشد که امروزه جایگاه مطلوب و خوبی را در دکوراسیون و چیدمان مجموعه‌های اداری پیدا کرده‌اند . مدل‌های مختلف این محصول می‌توانید به زیبایی و کارایی دکوراسیون اداری کمک کند .

ایده جدید برای دکوراسیون اداری به طور فزاینده‌ای خواستار احساسات طبیعی‌تر ، عناصر آلی برای دکوراسیون پایدار هستند و دلیل خوبی هم دارد . این به معنای می‌باشد که مواد طبیعی و الهام بخش در فضای باز ( همچون : گل‌ها ، گیاهان و عناصر طبیعی و … ) را در چیدمان و کوراسیون اداری باید استفاده نمود .

لذا تاثیر آرام بخش طبیعت می‌تواند از گیاهان داخل محیط اداری نیز حاصل شود . قابل بیان است که چند گیاه آپارتمانی آسان برای نگهداری در فلاورها کاشت و آن‌ها را در معرض دید و در نزدیکی نور طبیعی قرار داد . حتی یک جعبه کوچک و کم گیاهان سبز رنگ ( مانند : ساکولنت ، کاکتوس یا بامبو ) نیز می‌تواند به زیبایی و آرامی محیط‌های اداری کمک کند .

ناگفته نماند که یک دکوراسیون اداری بدون الهام گرفتن از هنر ( به ویژه نوعی که انگیزه مردم را ایجاد می‌کند ) کامل نیست . بهرگیری از اسباب و وسایل هنری می‌تواند جنب و جوش را برای فضا اداری ایجاد نماید که باعث زنده شدن آن محیط نیز می‌شود .

خواه این کار از طریق چاپ‌های جسورانه ، نقاشی‌های آرام‌بخش بصری یا برخی از چاپ‌های انرژی بخش انجام می‌گیرد که حاصل ایده جدید برای دکوراسیون اداری می‌باشد . نمایش هنر به گونه‌ای است که می‌تواند افراد را از خستگی و احساس پرخاشگرانه ناشی از فعالیت کاری مداوم منحرف سازد .

اسباب و وسایل هنری را باید به عنوان یک نقطه کانونی مطلوب معرفی نمود ؛ چراکه شتاب و معاشرت افراد حاضر در مجموعه اداری را افزایش می‌دهید . همانا افراد مجموعه می‌توانند با توجه به یک کار هنری خیره کننده در هنگام خستگی از کار لذت ببرند و نیز به کار خود ادامه دهند .

10 ایده جدید برای دکوراسیون اداری

شایان ذکر است که ایده‌های جدید برای دکوراسیون اداری محصولات متعددی را پدیدار کرده است . این محصولات کاربردی در دکوراسیون و چیدمان اداری نیز جایگاه ویژه و بخصوصی را دارند که سبب زیبایی و نیک‌منظری چندین برابری محیط‌های اداری می‌شود .

به دلیل تعداد زیاد این محصولات ، قصد داریم ؛ محصولات کاربردی و با کیفیت و دارای استانداردی که از ایده جدید برای دکوراسیون اداری حاصل شده را به شکل و صورت نموداری معرفی نماییم . در واقع این محصولات از تولیدات آبادیس دارای هنر و معماری سازنده اصلی مبلمان می‌باشد .

10 ایده جدید برای دکوراسیون اداری

محصولات این برند شامل 15 گروه کاربری اعم از میزها

کانترها

کمدها

و سایر آن‌ها

9 گروه خانواده

10 ایده جدید برای دکوراسیون اداری

جهت اشاره به برخی دیگر از ایده‌های جدید باید عنوانی را معرفی و مورد بررسی قرار داد که شامل ارگونومی ، تجمیع کاربری ، بهینه سازی از فضا ، ایجاد فضای اشتراکی و مواردی از این قبیل است . در حقیقت این دگرگونی‌های حاصل شده بر محور علم و استانداردهای بین‌المللی می‌باشند .

به طور فطری ، ذات انسان همواره به سمت برتری و کمال حرکت می‌کند که نسبت به متعلقات او نیز بسط پیدا می‌کند . با توجه به اینکه داشتن محیط اداری مناسب با محصولات خاص ، خلاقانه و یونیک یک ارزش محسوب می‌شود ؛ طراحان محیط‌های اداری در حیطه کاری خود به دنبال ایجاد ساختارهای ایده‌آل ، همراه با ایده جدید برای دکوراسیون اداری می‌باشند .

رشد و محبوبیت دکوراسیون به طراحی خلاقانه انتخاب سبک آن‌ها وابسته می‌باشد . اگر به طراحی‌های شرکت‎‌های که دارای ایده جدید برای دکوراسیون اداری هستند ، توجه نماییم ؛ می‌توان تاثیر انتخاب سبک و طراحی را در مشاهده کنیم . همانگونه که می‌دانیم در این دوره سبک‌های مدرن ، آرت دکو ، ساختارگرایانه و … جایگزین سبک کلاسیک شدند .

از سویی دیگر باید بیان نمود که گیرایی و جذابیت اولیه محیط‌های اداری از طریق طراحی در صنعت دکوراسیون اداری امکان می‌پذیرد و این امر ابتدا با نگاه ارباب رجوعان به دکورسیون اداری اتفاق می‌افتد . بنابراین استفاده از ایده جدید برای دکوراسیون اداری اینگونه می‌باشد که اوج خلاقیت و انعطاف پذیری را دیده شود تا محصول بتواند جلب رضایت مشتری را کسب نماید .

امروزه ایده جدید برای دکوراسیون اداری با علم روز و ایده‌های نوین صورت می‌پذیرد که در راستای شناسایی و معرفی شرکت‌های ” هنر و معماری سازنده اصلی مبلمان ” می‌تواند کمک مناسبی در اختیار مخاطبان قرار دهد . از این رو به برخی از اصول جدید طراحی اشاره می‌نماییم :

علم ارگونومی بیان کننده رابطه صحیح و بهینه بین کار و فیزیک انسان می‌باشد . ارگونومی از دو واژه یونانی ( ergon ) به معنی کار و ( nomoi ) به معنی قوانین طبیعی تشکیل شده است و ارگونومی در طراحی مبلمان اداری نقش پررنگ‌تری را دارد . زیرا محصولات بسیاری در ارتباط مستمر و مستقیم با افراد هستند ؛ مانند : مبل و میز و صندلی و …

ارگونومی به دو شکل انجام می‌گردد که اولین آن عمومی است و از طرف Neufert معین سازی می‌شود . سپس ، حالت دوم ارگونومی خصوصی نام دارد که معیار عرف ، آن را پدید می‌آورد . اما پرسش اینجاست که چرا شرکت‌های دارند ایده جدید برای دکوراسیون اداری از علم ارگونومی استفاده می‌نماید ؟

هدف از پیدایش علم ارگونومی ، جهت حفظ سلامتی و افزایش بهر‌ه‌وری کارکنان است . در حقیقت ، افراد ساعت‌های زیادی در ارتباط با محصولات مبلمان اداری می‌باشند . ارگونومیک بودن طراحی باعث می‌شود تا افراد بتوانند مدت زمان بیشتری را با راندمان بهینه در محیطی با محصولات ارگونومیک سپری نمایند .

بنابراین ، طراحان برای ارکونومیک شدن محصولاتشان سعی می‌کنند و همیشه از استانداردهای موجود در رسته خود استفاده نمایند تا حداقل راحتی را بر روح محصولاتشان بدمند . طراحی بر اساس ارگونومی یکی از عناصر مهم در ایده جدید برای دکوراسیون اداری است که می‌تواند در جلب مشتری و رضایتمندی آن‌ها تاثیرگذار باشد .

با گذشت زمان ، مجموعه‌های اداری نیز در محیط‌های کوچک‌تر نسبت به قبل تشکیل شدند . به همین علت ، ایده جدید برای دکوراسیون اداری در طراحی دکوراسیون محیط اداری بوجود آمده تا حداکثر استفاده را از حداقل فضای موجود ببرند ؛ این تکنیک را بهینه سازی از فضا می‌نامند .

به طور کل ، با توجه به موضوع بیان شده ، طراحی دکوراسیون اداری و محصولات آن باید بر طبق فضای محیط‌های اداری طراحی شود تا بتوان از ایده بهینه سازی از فضا در محیط‎‌های اداری استفاده نمود . این موضوع در جهت بهبود عملکرد و روند کاری در مجموعه‌ها اداری موثر می‌باشد .

امروزه شرکت‌های مجری در صنعت دکوراسیون اداری در پروژه‌های خود از ایده جدید برای دکوراسیون اداری پیروی می‌کنند . این شرکت‌ها در طراحی‌های خود از یک راه‌کار و شیوه فنی دیگر نیز استفاده می‌نمایند که نام این شیوه و راه‌کار فنی در طراحی مبلمان اداری ” تجمیع کاربری‌ها ” می‌باشد که طراحان در استاندارد سازی از آن بهره می‌برند .

با توجه به نام این راه‌کار و شیوه فنی در طراحی مبلمان اداری آشکار است که تجمیع کاربری‌ها به معنای ادغام و ترکیب کاربرد چند محصول در یک محصول از مبلمان اداری می‌باشد . این یکپارچگی و ادغام باید به گونه‌ای انجام شود که بیشترین کاربرد را داشته باشد و افزون بر آن ، زیبایی و منحصربه فرد بودن را در محصول مبلمان اداری و در نتیجه زیبایی را در محیط نمایان کند .

این ترفند از ایده جدید برای دکوراسیون اداری می‌باشد که به پایبندی طراحی دکوراسیون از یک الگو خاص کمک می‌کند و با توجه به ظریف بودن این معیار می‌تواند محیط اداری را خاص و منحصربه فرد نماید . به سبب آن باید از یک تم به عنوان الهام اولیه و به دنبال آن ترکیبی از سبک‌های مختلف برای طراحی استفاده شود .

به عنوان مثال : می‌توان رنگ خاصی را به عنوان معیاری برای ست کردن دکوراسیون از رنگ‌های خاص ( قهوه‌ای ، سبز ، نارنجی‌های عمیق و رنگ‌های خنک کننده گرم ، رنگ‌هایی که به شما حس فضای باز را انتقال می‌کنند و … ) استفاده کرد . با آوردن این ترفند ساختار دکوراسیون به یک محیط متفکرانه ، همراه با احساس سرزندگی و پر نشاط تبدیل می‌شود .

10 ایده جدید برای دکوراسیون اداری

اگر تصور شود که ایده جدید برای دکوراسیون اداری تنها عناوین و موضوعات ذکر شده را تحت تاثیر خود قرار داده است ، کاملا اشتباه گمان کرده‌اید . چراکه چندین موضوع دیگر را نیز در بر خواهد گرفت که شامل مواد اولیه و همچنین مواد مصرفی می‌شود . همانا در گذشته از متریال و یراق‌آلات ویژه‌ای استفاده می‌شد .

این متریال امروزه بشکل گسترده‌ای تغییر کرده که جنس‌های ( MDF ، انواع چوب ، PVC و … ) را در بر می‌گیرد . این مواد اولیه و متریال‌ها نسبت به گذشته پرکاربردتر و بهینه‌تر می‌باشند و علاوه بر آن ، با توجه به ویژگی‌های منحصربه فرد این جنس متریال‌ها زیبایی را در دکوراسیون اداری چند برابر می‌کند .

همانگونه که مطلع هستید ، امروزه به دلیل وجود اتصالات و یراق‌آلات مختلف که در شکل و کاربردهای بسیاری قرار دارند ، ظاهر دکوراسیون اداری ( همچنین محصولات مبلمان اداری که در چیدمان دکوراسیون استفاده می‌شود ) را به کمال مطلوب رسانده . به طور کلی موارد بیان شده نقش بسزایی را در ایده جدید برای دکوراسیون اداری ایفا می‌نمایند .

10 ایده جدید برای دکوراسیون اداری

در جهان امروزی ، طراحی دکوراسیون داخلی اداری با طراحی‌های یکی از مهم‌ترین عوامل در جذب مشتری بحساب می‌آید . اما بسیاری از مجموعه‌های اداری تازه کار و کسانی که به تازگی کار خود را شروع کرده‌اند ، توانایی پرداخت هزینه‌های نجومی و بسیار زیاد طراحی دکوراسیون داخلی را ندارند .

از این‌رو ، ایده جدید برای دکوراسیون اداری ، طراحی‌های خاص و منحصربه فردی را برای چیدمان دکوراسیون اداری معرفی می‌کند که از نظر قیمت همواره مناسب‌تر و مقرون بصرفه‌تر می‌باشد . به شکل کلی ، این طراحی‌ها هزینه چیدمان دکوراسیون اداری کاهش می‌دهد .

در حقیقت باید بیان کنیم که یکی از مهم‌ترین عنصرها در ایده جدید برای دکوراسیون اداری ، طراحی دکوراسیون داخلی با قیمت پایین می‌باشد که نقش اساسی را در این زمینه دارا است . اما تنها برخی از شرکت‌های ارائه دهنده ایده جدید برای دکوراسیون اداری می‌توانند طراحی‌های حرفه‌ای و شیکی را با هزینه‌های پایین به مجموعه‌های اداری تحویل دهند .

10 ایده جدید برای دکوراسیون اداری

به طور کلی طراحی دکوراسیون داخلی اداری یک سری اصول و قوائد مشخصی دارد که مهندسین و طراحان این صنعت باید از آن‌ها پیروی کنند . اما میان طراحی بر اساس ایده جدید برای دکوراسیون اداری و خصوصی اندکی تفاوت وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

به عنوان مثال : در ایده جدید برای دکوراسیون اداری مجموعه‌های دولتی به اتاق مدیریت یک اداره بیشتر توجه می‌شود ، زیرا با در نظر طیف ارباب رجوعان و مشتریان طراحی آن انجام می‌گردد . اما در طراحی اتاق مدیریت یک اداره خصوصی نظر و سلیقه شخص مدیر مورد توجه قرار می‌گیرد که می‌تواند معیاری برای چیدمان دکوراسیون کل مجموعه باشد .

10 ایده جدید برای دکوراسیون اداری

با نگاهی به تاریخچه دکوراسیون اداری از گذشته تا به امروز باید بیان نمود که این مقوله تنها توجه به جنبه‌های ظاهری و چیدمان و مبلمان اداری نیست بلکه فرایندی فراتر و تاثیرگذارتر از آن است . چنین امر بر بسیاری از جنبه‌های روانی کارمندان ( همچون : ارتباطات درون سازمانی و میزان بهره‌وری و شادابی آن‌ها ) تاثیر می‌باشد .

به همین دلیل یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران مجموعه‌های اداری ، طراحی دکوراسیون اداری است . امروزه آن‌ها می‌دانند که دکوراسیون اداری باید به گونه‌ای باشد تا علاوه بر زیبایی و رعایت استانداردها ، محیطی آرام و فضایی الهام بخش برای خلاقیت و بازدهی بیشتر در اختیار کارمندان قرار بدهد . هنوز هم این حکایت همچنان باقی است و در این میان بحث‌های زیادی وجود دارد که دکوراسیون اداری باز بهتر است یا بسته …!؟ اما در بعضی مقالات چیدمان و دکوراسیون باز مورد انتقاد هستند و در برخی دیگر نیز چیدمان و دکوراسیون اداری بسته را مورد بررسی و نقد قرار داده‌اند .

به عنوان مثال : در این مجله ( Inc.Magazine ) مقاله‌ای با این عنوان منتشر شد ؛ تحقیقات جدید در دانشگاه هاروارد نشان می‌دهد که دکوراسیون و چیدمان اداری باز میزان همکاری کارمندان را کاهش می‌دهد . اما در مقاله دیگری بر خلاف آن چاپ شد که کاملا معلوم است ، نویسنده‌های این مقالات با هم مخالفند .

نتایج یک مطالعه در مجله طب کار و محیط زیست بیان می‌کند : « کارمندان در دفاتر کار باز نسبت به فضاهای بسته اداری ، استرس کمتر و پویایی بیشتر دارند ، چون با همکاران خود در حال تعامل هستند » . از طرفی مقاله‌ای از پژوهشگران دانشگاه هاروارد منتشر شده که می‌گوید : « کارمندان در دفاتر کار باز نسبت به دفاتر بسته انگیزه کمتری برای همکاری و تعامل با دیگران دارند » .

پس با آنکه در هر دو مورد تحقیقات علمی صورت گرفته اما نتیجه گیری‌ها با هم متناقض هستند . حالا این سوال پیش می‌آید که اصولا چرا چیدمان و دکوراسیون باز و بسته با هم مقایسه می‌شوند ؟

به نظر می‌رسد که هر دو گروه تحقیقات خود را براساس شواهد علمی انجام داده‌اند . اما می‌توان گفت سوال مطرح شده از پایه اشتباه است . در حقیقت موضوع اصلی ، تقابل چیدمان کار باز و بسته نیست . طبق گفته روانشناسان محیطی مسئله مهم‎تر وضعیت روحی ، روانی کارمندان در فضای کاری است و ایجاد فضایی شاد و خلاق در برابر محیطی استرس‌زا است .

سوال اصلی این است که کدام یک از چیدمان و دکوراسیون اداری می‌تواند چنین فضایی برای تمام کارمندان ایجاد کند ؟ پس برای خلق فضایی بهتر در ادارات ، باید به موضوع چیدمان و دکوراسیون بر اساس ایده‌های جدید برای دکوراسیون اداری نگاه موشکافانه‌تری داشت .

زیرا ، عدم توجه به این امر می‌تواند کارمندان مضطرب و ناراضی کند که سبب کاهش بازدهی شرکت می‌شود . بنابراین توجه به فضای کاری با شرایط روحی و روانی مناسب برای کارمندان از الویت‌های چیدمان و دکوراسیون اداری است . در این راستا ، طراحی دکواسیون بر اساس ایده جدید برای دکوراسیون اداری می‌تواند بسیار کمک کننده باشد .

10 ایده جدید برای دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری ، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که ذهنیت مخاطبان مجموعه‌های اداری در مورد آن محیط شکل می‌دهد . در طراحی داخلی چنین مجموعه‌هایی ، طراحان به عنوان اولین نکته ، به زیبایی فضا اهمیت می‌دهند و پس از آن مطمئن می‌شوند که محیط مورد نظر ، به خوبی از پس نیاز کارکنان و مراجعان برآمده و اصل کارایی در آن رعایت شده است .

از طرف شرکت طراحی دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری آبادیس به شما مخاطبان عزیز توصیه و پیشنهاد می‌شود که طراحی دکوراسیون اداری را نباید به هر شرکت یا هر تیمی سپرد ؛ زیرا ممکن است که با ضعف آن تیم شرکت و تیم شما مورد ضرر قرار بگیرد و آسیب ببیند .

همانطور که می‌دانیم ، دکوراسیون و چیدمان بر اساس ایده جدید برای دکوراسیون اداری تاثیر بسیار زیادی بر ذهن اشخاص دارد . مطمئنا برگزاری یک جلسه برای عقد قرارداد میلیاردی ، در محیط اداری که کاملا ساده و معمولی بنا شده ، تأثیر بسیار منفی و بدی را روی ذهن طرف قرارداد بگذارد .

به همین دلیل است که در کنار بحث کارایی و زیبایی ، باید به وجود عظمت در چیدمان و دکوراسیون اداری اهمیت داده شود و این موضوع را می‌توانید به خوبی در نمونه پروژه‌های انجام شده مجموعه مبلمان آبادیس مشاهده کنید که که شامل پروژه‌های مختلف مبلمان اداری اعم از : سازمانی ، بانکی ، اداری ، غرفه‌ای و … می‌باشد .

در نهایت با توجه به نحوه فعالیت آبادیس و نیز ارائه ایده جدید برای دکوراسیون اداری از طرف این برند ، می‌توان بیان نمود که وجه تمایز ما در این صنعت با دیگر برندها ، تشکیل و راه اندازی بهترین مرکز تخصصی مشاوره رایگان جهت طراحی تجهیزات و مصنوعات چوبی ، لوازم جانبی و مجموعه کامل از نیازهای یک مجموعه اداری می‌باشد .

مأموریت اصلی ما در شرکت مبلمان اداری آبادیس جلب رضایت مشتریانمان است . نیک می‌دانیم که این مهم تنها با نوآوری در تولید صنعتی و رعایت اصول مدیریت در بازرگانی ، کیفیت ، ایمنی و رضایتمندی شغلی پرسنل مبلمان اداری آبادیس امکان پذیر خواهد بود . بروز رسانی تجهیزات نیز همواره از راهکارهای ما برای افزایش کیفیت ، ایمنی و بهره‌وری می‌باشد .

امید است که پس از مطالعه و شناسایی شرکت‌ها و برندهای فعال و پیشگام در زمینه ارائه ایده جدید برای دکوراسیون اداری ، توانمندی تشخیص کیفیت هماهنگ با قیمت در انتخاب چیدمان و دکوراسیون مطلوب کمک کننده باشد تا به هنگام اجرای چیدمان از آن استفاده بنمایید .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید