بهترین کمد بلند
کمدهای بلند رک فریم آبادیس
کمد بلند در کرج

فضاهای اداری و دفاتر تجاری به دلیل شلوغی‌ها و رفت و آمدهای زیادی که دارند ؛ نظم و سازماندهی وسایل موجود در آنها از مهم‌ترین مسائل فضاهای اداری و اداره‌ها است و باید به نکته بسیار توجه نمود . یکی از وسایل مهم و کاربردی در سازماندهی و نظم اداره‌ها و دفاترها کمد اداری است . کمدهای اداری برای ذخیره و جمع‌آوری وسایل کاربردی و ضروری ادارات است . به طور کلی کمدهای اداری شامل کمد کوتاه و کمد بلند هستند که هر کدام دارای انواع متنوع از نظر جنس و متریال ، طرح و شکل و نوع کاربری هستند .

همچنین این کمدهای اداری از اصلی‌ترین و مهم‌ترین وسال طراحی مبلمان اداری می‌باشند . فضای کاری و اداری نیازمند ، چندین کمد به منظور شروع و عقد قراردادها و جمع‌آوری اسناد و پرونده‌های مشتریان است . به دلیل استقبال افراد از این محصول اداری ، خوشبختانه همانطور که در قسمت بالا گفته شد انواع مختلف و متنوعی از آنها طراحی و ساخته شده‌اند و برای هر سبک دکوراسیون و هر سلیقه‌ای موجود است .

این محصول اداری یعنی کمد بلند در همه‌ی شهرهای کشورمان ایران طراحی و ساخته می‌شود و عرضه می‌گردد . یکی از این شهرها ، شهر کرج است . کرج نیز از تولیدکنندگان مبلمان اداری مانند کمد بلند در کرج است و این شهر دارای شرکت‌های متعدد و معتبری می‌باشد یکی از این شرکت‌ها شرکت طراحی مبلمان اداری آبادیس است که از تولیدکنندگان کمد بلند در کرج است .

اکنون ما در این مقاله می‌خواهیم شما عزیزان را با انواع کمد بلند از لحاظ جنس و متریال و کاربری آن آشنا کنیم همچنین با مزایای استفاده از کمد بلند و کاربردهای انواع کمد بلند و به‌کارگیری از آن در محیط‌های اداری و کاری آگاه و آشنا کنیم .

کمدهای بلند کیوب فریم آبادیس هنر پردازش فضا

همانطور که گفته شد کمد بلند مانند سایر مبلمان اداری در انواع طرح و رنگ ، جنس و متریال ، فرم و شکل و نوع کاربری آنها طراحی و ساخته می‌شود . حال می‌خواهیم شما را با انواع کمد بلند از لحاظ جنس و متریال آشنا کنیم .

کمد بلند فلزی همانطور که از اسمش مشخص است ؛ از جنس فلز طراحی و ساخته می‌شود به همین دلیل بسیار مستحکم است . این مدل کمد بلند در کرج اغلب از جنس استیل ساخته می‌شود چرا که استیل از فلزاتی است که دارای زیبایی بیشتری است و نیز دچار خوردگی یا زنگ‌زدگی نمی‌شود . شما می‌توانید این نوع کمد بلند در کرج را در رنگ‌های مختلف مانند رنگ نقره‌ای ، طلایی ، مشکی ، سفید و … تهیه نمایید .

یکی از انواع کمد بلند در کرج ، کمد بلند MDF است . اغلب ، کمد بلند در کرج از جنس MDF ساخته می‌شود . چرا که جنس MDF دارای مزایای بسیاری مانند قیمت مقرون به صرفه و مناسب ، مقاومت بالا در برابر فشار و رطوبت و مستحکم بودن است . این نوع کمد بلند در کرج دارای انواع متنوع و شکیلی از روکش‌ها است . چرا که MDF خود به تنهایی دارای زیبایی و جذابیت خاصی نمی‌باشد و این روکش‌های MDF هستند که به آن زیبایی و تنوع بخشیده‌اند .

این نوع کمد بلند در کرج دارای انواع متنوعی از روکش‌ها مانند روکش اکریلیک ، روکش PVC ، روکش هایگلاس ، روکش UV ، روکش وکیوم و … است . در برخی موارد این جنس متریال یعنی MDF با دیگر متریال مانند شیشه ترکیب می‌شود و تنوع شکیلی در کمد بلند در کرج ایجاد می‌نماید . شما عزیزان با توجه به نیاز خود و نوع کاربری که می‎‌خواهید و نیز فضای اداری خود می‌توانید کمد بلند خود را انتخاب و تهیه نمایید .

این مدل کمد بلند در کرج دارای مقاومت بالا و استحکام بسیار است . چوب طبیعی به فضا گرما و سبکی کلاسیک و خاص می‌بخشد . کمد بلند چوبی که از انواع کمد بلند در کرج است از انواع چوب‌ها مانند چوب گردو ، چوب راش ، چوب بلوط و … طراحی و ساخته می‌شود . این مدل کمد بلند در کرج دارای قیمت بالایی است چرا که متریال آن طبیعی است اما با تلفیق سایر متریال‌ها شما با قیمت مناسبی می‌توانید آن را تهیه نمایید .

کمد بلند در انواع کاربری نیز طراحی و ساخته می‌شود و هر کدام از آنها از مهم‌ترین لوازم طراحی مبلمان اداری محسوب می‌شود . اکنون به انواع کمد بلند از نظر نوع کاربری‌هایشان می‌پردازیم .

این مدل کمد بلند در کرج از نظر سایز و ابعاد کوچک است و ظاهری کوچک دارد . در انتهای این کمد بلند غلتک‌هایی نصب شده‌ است که  امکان جابه‌جایی آن را آسان‌تر نموده است . بنابراین می‌توانید با استفاده از این نوع کمد بلند در کرج ؛ فایل‎‌ها ، اسناد و مدارک موجود در اداره‌ی خود را به سادگی در دفتر کار یا اداره جا به جا کنید . معمولاً این مدل کمد بلند در کرج از جنس MDF سبک طراحی و ساخته می‌شود .

امکان اینکه اداره و محیط کاری دچار آتش سوزی شود ، وجود دارد . بنابراین باید برای حفظ پرونده‌ها و اسناد محرمانه از وسایل و کمدهای مناسب و ضد حریق استفاده نمود ؛ تا احتمال سوختن این اسناد به صفر برسد . کمدهای بلند پرونده‌های ضد حریق ، از جنس ضخیم‌تر و مقاوم‌تری ساخته می‌شوند تا در صورت بروز آتش‌سوزی از اسناد موجود در این کمدها نگهداری کنند . برای مشاغل اداری که اسناد مهم و محرمانه‌ای دارند ؛ وجود این مدل کمد بلند در کرج ، ضروری است .

اگر دارای فضای اداری و محیط کاری کوچکی هستید ، کمد بلند پایه ، گزینه‌ی مناسبی است . این نوع کمد بلند در کرج اغلب برای قرار گیری آن در زیر میز ساخته شده است و می‌توان در آنجا نصب نمود .

این نوع کمد بلند در کرج همانطور که مشخص است و از اسمش پیدا است ، به صورت قفسه‌ای ساخته شده است و درب ندارد . این کمدها وسیله‌ی مناسبی هستند تا شما وسایل کاربردی و ضروری خود را از روی میزها جمع‌آوری کنید و شلوغی میزها را از بین ببرید و به آنها نظم دهید و این مدل کمد گزینه‌ی مناسب و خوبی برای قرارگیری پرونده‌های محرمانه نیستند . همچنین کمد بلند قفسه‌ای به گونه‌ای طراحی و ساخته شده است که می‌توان دکوری و لوازم تزئینی را بر روی آنها جای داد .

کمدهای بلند زونکن‌خور با قفسه‌های بزرگ و گسترده‌ای ساخته شده‌اند و می‌توان پرونده‌ها و اسنادهای زیادی را که به صورت محرمانه هستند در آنها جای داد . این مدل کمدهای بلند دارای قفل هستند و برای نگهداری اسناد محرمانه بسیار مناسب می‌باشند . این نوع کمد بلند در کرج نیز فضای کمی را در اداره‌ها اشغال می‌کند .

کمد بلند کشویی ، باعث ایجاد نظم بیشتر می‌شود چرا که به صورت کشویی است و هر کدام از کشوها را می‌توان به یک موضوع خاص و مشخص ، اختصاص داد و طبقه‌بندی کرد . بنابراین این نوع کمد بلند در کرج را برای نظم‌دهی بهتر و سازماندهی مشخص تمام پرونده‌ه‌ها ، اسناد و مدارک‌ها استفاده می‌کنند و با استفاده از این مدل کمد بلند در کرج دسترسی آسان‌تری به پرونده‌ها خواهید داشت .   

عرض کمد باعث می‌شود ، فضای زیادی از محیط کاری شما اشغال شود ؛ پس یکی از گزینه‌های مناسب برای داشتن فضای کاری بزرگ‌تر و مساحت بیشتر استفاده از کمد بلند افقی است و استفاده از آن یک روش عالی و مناسب برای نگهداری پرونده‌های بیشتر در کنار یکدیگر است .

همانطور که از اسمش مشخص است ، این مدل کمد بلند در کرج به صورت عمودی است و فضای گسترده‌ای دارد که فضای زیادی را در بر می‌گیرد و اگر فضای بزرگی دارید گزینه‌ی مناسبی است . این کمد بلند در کرج نیز پرونده و اسناد زیادی را در خود جای می‌دهد و نگهداری می‌کند .

کمدهای بلند اینترست تیپ 1206-90
  1. یکی از کاربردهای این محصول اداری این است که یک کمد بلند توانایی این را دارد که مقادیر زیاد پرونده‌ها ، اسناد و مدارک‌ها را بدون استفاده از فضای زیاد در اداره‌ها نگهداری کند .
  2. داشتن انواع کمد بلند در کرج همچنین باعث می‌شود کارمندان دسته‌بندی و ذخیره پرونده‌ها ، پوشه‌ها ، زونکن‌ها و فایل باکس‌ها را انجام دهند . این امر سبب می‌شود ، بازیابی اطلاعات برای کارکنان آسان‌تر شود و بهره‌وری را افزایش می‌دهد .
  3. داشتن کلیه پرونده‌ها و پوشه‌های لازم در یک مکان ذخیره شده می‌تواند باعث از بین رفتن اطلاعات شرکت یا آسیب دیدن محتوای پرونده‌ها شود . شرکت ها همچنین می‌توانند با دریافت فایل‌های ضد حریق ، امنیت پرونده‌ها ، پوشه‌ها و مدارک‌های ذخیره شده در کمد بایگانی اداری را افزایش دهند .
  4. انوع کمد بلند در کرج همچنین می‌تواند با انواع مختلفی از قفل‌ها همراه شود تا امنیت اطلاعات محرمانه ذخیره شده در داخل آن‌ افزایش یابد .
  5. دو نوع کمد بلند وجود دارد . کمد بلند افقی و کمد بلند عمودی ؛ اگرچه ساختار این‌ها متفاوت است ، اما مزایا و خدمات یکسانی را ارائه می‌دهند . بنابراین انتخاب بین این دو به اندازه و چیدمان فضای اداری مورد نظرتان بستگی دارد .

استفاده از انواع کمد بلند مزایای خیلی زیادی دارد که برخی از مهم‌ترین این مزایا عبارتند از :

انواع کمد بلند در کرج بهترین گزینه برای استفاده بهینه از فضاهای پرت است . این کمدها می‌توانند تبدیل به مکان‌هایی برای نگهداری لوح‌ها و تندیس‌ها یا اینکه فضایی برای چیدن دکوری‌ها و تزئینی‌ها نیز شوند و شما با استفاده از انواع کمد بلند در کرج ، هم به فضای خود نظم بخشیده‌اید ، هم از فضاهای پرت محیط کاری خود استفاده درست و بهینه‌ای کرده‌اید .

همانطور که تا الان گفته شد ، انواع کمد بلند در کرج برای ایجاد نظم و سازماندهی وسایل کاربردی در اداره‌ها ساخته شده‌اند . شما با استفاده از آن می‌توانید فضای خود را منظم کنید و همه‌ی وسایل ضروری و کاربردی خود را تقریباً در یک محوطه‌ی مشخص جمع‌آوری کنید و جای دهید . با استفاده از انواع کمد بلند در کرج به راحتی به همه‌ی لوازم کاربردی خود دسترسی خواهید داشت . همچنین اگر کمد بلند از جنس و متریال MDF باشد ، طول عمر بیشتری خواهد داشت و در طولانی مدت می‌توان از این محصول کاربردی و ضروری استفاده کرد .

استفاده از انواع کمد بلند در کرج فضای خشک و بی‌روح اداره‌ها را تازه و متنوع می‌کند و به فضای اداری روح می‌بخشد . به همین دلیل سبب زیبایی و جذابیت فضای کاری و اداری می‌شود . استفاده از کمد بلند به دلیل وجود انواع متنوعی از رنگ‌ها و طرح‌ها جذابیت بیشتری ایجاد می‌کند .

کمدهای بلند شیدر تیپ 1204-45

شرکت طراحی مبلمان اداری آبادیس که از شرکت‌های معتبر شهر کرج است ، با استفاده از این مقاله شما عزیزان را با یکی از محصولات اداری خود یعنی کمد بلند ، انواع کمد بلند ، کاربردها و مزایای استفاده از انواع کمد بلند در کرج آشنا کرد تا در هنگام خرید آگاه باشد و بهترین را برای اداره و دفتر کار خود انتخاب نمایید .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید