قیمت میز کنفرانس در کرج
میز کنفرانس تک مدست تیپ 601M
میز کنفرانس در کرج

همانطور که از اسم آن مشخص است ، میز کنفرانس برای اتاق‌های مذاکره ، گفت‌وگو و کنفرانس مورد استفاده قرار می‌گیرد . این نوع میز باید به گونه‌ای باشد که برگزارکنندگان جلسات که در جلسه حضور دارند ، رو به رویی همدیگر قرار گرفته و به یکدیگر تسلط داشته باشند . میز کنفرانس مهمترین وسیله در دفتر یک مدیر عامل است . داشتن میز کنفرانس با طراحی مدرن و جالب و راحتی خاص خود توجه مراجعه‌کنندگان را به خود جلب می‌کند . میز کنفرانس یکی از عناصر کلیدی در دفتر کار به شمار می‌آید .

اگر می‌‌خواهید جلسات کاری بدون مشکل برگزار شود باید حتماً میز کنفرانس را در نظر بگیرید . وجود میز کنفرانس برای همه موسسات و ادارات و مراکزی که مشغول به فعالیت هستند الزامی بوده و نمی‌‌توان آن را نادیده گرفت . یک میز کنفرانس مهم در یک اداره و ارگان می‌‌تواند گویای بسیاری از ویژگی‌های آن مجموعه باشد . میزهای کنفرانس از اصلی‌ترین تجهیزات برای اتاق‌های مذاکره است که نحوه طراحی و ساخت آنها تاثیر زیادی بر زیبایی و گیرایی اتاق کنفرانس دارد .

اتاق کنفرانس مکانی است با ظرفیت ۲ تا ۱۲ نفر که برای نشست‌های مختلفی از جمله جلسات داخلی شرکت یا جلسات تجاری با شرکت‌ها و ارگان‌های دیگر استفاده می‌شود و آن دارای تجهیزاتی شامل تخته وایت‌برد ، پروژکتور ، میز کنفرانس و غیره … می‌باشد . همانطور که مشخص است مهمترین تجهیزات کاربردی در اتاق جلسات ، میز کنفرانس است و باید بهترین ميز كنفرانس را برای محيط اداری استفاده شود . اين نوع ميزها برای استفاده خاصی طراحی نشده و فقط برای كنفرانس كاربرد دارد .

میز کنفرانس مکمل مدست

میز کنفرانس چوبی

میز کنفرانس ام‌دی‌اف

میز کنفرانس شیشه‌ای

این محصول یک میز کنفرانس بزرگ است که به سبک کلاسیک طراحی شده است و کاملاً انعطاف‌پذیری تولید شرکت را نشان می‌دهد . قسمت فوقانی از صفحه تخته چوب ساخته شده است . میزهای اداری چوبی با داشتن بسیاری از گزینه‌های مناسب محکم ، زیبا و شیک هستند .

میز کنفرانس ام دی اف محصولی همه دلخواه و بسیار کاربردی است که می‌تواند در هر مکانی زیبایی خود را داشته باشد . معمولا میزهای کنفرانس از یک ساختار کلی پیروی می‌کنند . این ساختار شکل گرفته از دو پایه نگهدارنده که در ابتدا و انتهای میز و یک صفحه رویی که براساس نیاز و تعداد کاربر متفاوت می‌باشد .

میز کنفرانس شیشه‌ای طرفداران خاص خود را دارد . طراحی زیبا و ظریف این میزهای اداری باعث شده تا طرفداران زیادی را به خود جذب کند . استفاده از متریال شیشه در میزهای کنفرانس شیشه‌ای معمولا در قسمت صفحه اصلی صورت می‌گیرد که جذابیت زیبایی را به همراه دارد . میز کنفرانس شیشه‌ای یک محصول زیبا و منحصربه‌فرد می‌باشد . طراحی فوق العاده مدرن همچنین ترکیب فلز و شیشه نمایی شگرف را ایجاد کرده است .

توجه به مشخصات فنی میز

ابعاد میز کنفرانس متناسب با محیط

روش‌های خرید میز کنفرانس

میز کنفرانس تک رکتیکال ، میز کنفرانس ، میز کنفرانس اداری ، میز جلسه ، میز گردهمایی ، قیمت میز کنفرانس ، خرید میز کنفرانس ، فروش میز کنفرانس ، قیمت میز جلسه ، فروش میز جلسه

مستطیلی

مربع

دایره‌ای یا گرد

همانطور که می‌دانید یکی از مدل‌های محبوب در بازار ملزومات اداری ، میز کنفرانس مدرن مستطیلی می‌باشد . این میز از طرح اشکال بسیار شیک و منحصربه‌فردی برخوردار می‌باشد . بسیاری از افراد میزهای کنفرانس که دارای اشکال و طرح‌های به روز یا زیبا باشند را به عنوان میزهای کنفرانس مدرن می‌شناسند میز کنفرانسی در اشکال متنوعی تولید و عرضه می‌گردد . این میزها مستطیلی از جایگاه ویژه‌ای در بین مخاطبین برخوردار می‌باشد . این محصول در مدل‌ها ، تعداد نفرات و اجناس گوناگون تولید می‌گردد .

میز کنفرانس مربع ، به شکلی زیبا و خلاقانه طراحی شده است . اگرچه میزهای کنفرانس در مدل‌ها و شکل‌های مختلفی طراحی می‌شوند اما بی‌شک یکی از بهترین اشکال ، فرم مربع است . این میز به عنوان میزی مدولار ، مناسب شرکت‌هایی است که در آن‌ها جلساتی با ظرفیت‌های مختلف برگزار می‌شود .

میز کنفرانس دارای مدل‌های بی‌شمار و متنوع است . که میز کنفرانس گرد یا دایره‌ای یکی از آن‌ها می‌باشد . این نوع میز هواداران خاص خود را دارد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای محیط کار شما می‌باشد . طرح این میز کنفرانس اداری ، دایره‌ای یا گرد می‌باشد وجود طرح‌های گوناگون زیاد ، این امکان را به طرفداران می‌دهد که بنابر پسند و احتیاج خود میز مناسب فضای کاری خود را انتخاب نمایند .

میز کنفرانس مکمل آرمز

اتاق‌های کنفرانس یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین اتاق‌های موجود در یک شرکت می‌باشد که بسیاری از قراردادهای حساس و الزامی نیز در این مکان‌ها بسته می‌شود . به همین دلیل نیز مدیران ترجیح می‌دهند که ظاهر و نمای این اتاق‌ها بسیار جذاب و بی‌نقص باشد و همچنین دوست دارند تا از میز کنفرانس مدرن استفاده کرده و از سوی دیگر شیک‌تر و جذاب بودن اتاق کنفرانس ، نشان از پرستیژ اداره شما بوده و قطعا این امر اثر مثبتی را در دیدگاه شرکای شما خواهد داشت .

از مهم‌ترین این تجهیزات میز کنفرانس می‌باشد که از رکن اصلی اداره بشمار می‌آید . انتخاب و خرید این تجهیزات باید با توجه به نکاتی مهم صورت گیرد که شامل موارد زیر می‌باشد .

 1. متراژ و جزییات ساختمان
 2. بودجه مورد نظر
 3. سلیقه‌ی فردی
 4. رسته ( جایگاه ) شغلی
میز کنفرانس مکمل رکتیکال ، میز کنفرانس ، میز کنفرانس اداری ، میز جلسه ، میز گردهمایی ، قیمت میز کنفرانس ، خرید میز کنفرانس ، فروش میز کنفرانس ، قیمت میز جلسه ، خرید میز جلسه

یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک اداره و یا یک شرکت سالن کنفرانس می‌باشد که در آن سطوح مختلف مدیریتی شرکت کرده و مهمترین اهداف خود را طرح می‌کنند . به این ترتیب نظم ، زیبایی دکوراسیون و آرامش محیط ذکر شده در اداره‌ات وشرکت‌ها دارای اهمیت خاصی می‌باشد .

 • اندازه‌ی سالن کنفرانس
 • نحوه‌ی طراحی و چیدمان سالن کنفرانس
 • تجهیزات سالن و میز کنفرانس
 • نورپردازی سالن کنفرانس
 • آکوستیک بودن سالن کنفرانس

اگر چه میز کنفرانس در شکل‌های متفاوتی ساخته می‎‌شوند . اما ارتفاع استاندارد برای آن‌‌‌ها ۷۵ سانتیمتر در نظر گرفته شده است . طول میز کنفرانس بین دو متر تا چندین متر است که براساس ظرفیت و تعداد میهمانان جلسات طراحی می‌‎شود . میز سالن کنفرانس دارای ابعاد مختلف و طراحی‌های متفاوتی می‌باشند . دو نفر ، حداکثر تعداد افرادی است که در پشت میز سالن کنفرانس قرار میگیرند .

توجه به متراژ و اندازه اتاق یکی از نکات مهم در طراحی اتاق کنفرانس به شمار می‌رود که باید به آن توجه ویژه‌ای نمود که بر نحوه چیدمان و انتخاب مبلمان تاثیر به سزایی می‌گذارد و چینش و نوع مبلمان را باید مناسب با اندازه اتاق انتخاب شود . از صندلی‌هایی باید استفاده شود که در فضای موجود به راحتی جابجا شود و به گونه‌‌ای میز و صندلی‌ها چیدمان شود که جایگاه مخصوص یا همان سخنران در مقابل آنان قرار بگیرد و تمامی افراد حاضر به سخنران تسلط کامل را داشته باشند .

برای داشتن یک سالن جلسه عالی و حرفه‌ای باید تجهیزات مناسبی را بر روی میز کنفرانس ، نصب کرده و استفاده کنید . استفاده از این وسایل در میز سالن کنفرانس باعث می‌شود تا شرکت‌کنندگان دسترسی خوبی به همه چیز داشته باشند .

 1. میکروفن رومیزی کنفرانس
 2. پنل رومیزی VSP
 3. لیفت مانیتور

به دلیل گذراندن زمان زیاد توسط کارمندان در محیط اداری ، نورپردازی‌های درست و مناسب اهمیت به سزایی برای آن‌ها و به ویژه در کیفیت کارشان خواهد داشت . میزان نور محیط اداری باید ملایم باشد و ترکیبی از نورهای طبیعی و نورهای مصنوعی باشد . نور مناسب و کافی و ترکیب نورهای طبیعی و نورهای مصنوعی باعث افزایش روحیه و آرامش کارمندان می‌شود .

آکوستیک به معنی شنیده شدن است . یکی از اساسی‌ترین الزامات طراحی و ساخت اتاق کنفرانس شفافیت صدا است . از سوی دیگر جلوگیری از ورود صداهای مزاحم بیرون از اتاق برای جلوگیری از اختلال در نظم و تمرکز افراد حاضر در اتاق اهمیت بالایی دارد .

در برخی از سالن‌های کنفرانس ماهیت جلسه در حال برگزاری به‌گونه‌ای است که عدم خروج صدا و اطلاعات از داخل سالن ضروری است . همه این دلایل سبب می‌شود در زمان طراحی سالن کنفرانس ، رعایت اصول آکوستیک صدا به یکی از مهم‌ترین وظایف طراحان و سازندگان سالن‌های کنفرانس تبدیل شود .

میز تلویزیون رکتیکال

همانطور که گفته شده مبلمان اداری یکی از مهم‌‌ترین تجهیزات و یا به نوعی سرمایه شرکت و یا ادارات محسوب می‌شود . چرا که این تجهیزات در افزایش راندمان کاری و بهره‌وری پرسنل تاثیر بسزایی دارد و البته در راستای اهداف مجموعه و قراردادهای شرکت نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند . مبلمان اداری در سبک‌های متنوع و متفاوتی طراحی و ساخته می‌شود . شرکت آبادیس همواره آماده ارائه مشاوره برای معرفی انواع میزهای کنفرانس است که شما می‌توانید برای مشاوره و خرید انواع میزهای کنفرانس به سایت شرکت طراحی مبلمان اداری آبادیس مراجعه کنید .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید