قیمت میز کارگروهی در کرج
میز های کارگروهی مدست
میز کارگروهی در کرج

میز کارگروهی یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین وسایل مورد نیاز در بسیاری از شرکت‌ها و ارگان‌های امروزی می‌باشد که امروزه در انواع طرح‌ها و مدل‌های بسیار مختلف طراحی و عرضه می‌شوند با بهره‌برداری طراحان خبره و حرفه‌ای سعی کرده تا انواع میز کارگروهی از دو نفره تا 8 نفره را به صورت مدرن و شیک طراحی و در بازار به فروش برسانیم . در زمان طراحی این میزهای کارگروهی علاوه بر لوکس بودن اقتصادی بودن آنها نیز مدنظر بوده است .

میز کارگروهی میزی است که همه کارمندان به طور همگانی گرد یک میز اداری کار کنند . اگر در گذشته هر کارمند پشت میزی جدا قرار می‌گرفت ، با پیشرفته شدن کسب و کارها ، دکوراسیون فضای اداری و مبلمان اداری هم دچار دگرگونی شده است . به طور کلی این فرصت به وجود آمده است که در قسمتی از سازمان که روند کاری منعطف‌تری دارد افراد بتوانند از یک میز عمومی بهره ببرند .

تحقیقات نشان داده است که یک فضای اداری مشترک باعث بهبود روابط همکاران ، جریان کار و بهره‌وری کلی می‌شود . میزهای‌ کارگروهی هم در ابتدا به نظر کاربردی نبودند . اما طی تحقیقات انجام شده در حوزه کسب و کار خلاقیت و تعامل مثبت در میان کارمندان که میز کار گروهی داشتند ، افزایش پیدا کرد .

میز کارگروهی ویو تیپ 1005H

ابعاد میز گروهی به میزان فضا و نیاز شما و اینکه چند نفر استفاده بستگی دارد . ولی میز کارگروهی‌های رایج در بازار بیشتر میز کار دو و چهار نفره هستند .

امروزه اداره‌ها و شرکت‌ها کوچک‌تر شده‌اند و کسانی که صاحب مشاغل هستند و برای کاهش هزینه‌ها باید از فضای کوچک‌تر استفاده کنند . اداره‌هایی که می‌خواهند کارمندان زیادی را در فضای کم جا بدهند حتما باید از این میزهای‌ کارگروهی استفاده کنند . میز کارگروهی ساده به یک میز اداری گفته می‌شود ، که همزمان می‌تواند فضای کار برای چند نفر را مهیا کند . این مدل میزها برای مشاعل مدرن که اغلب با رایانه سروکار دارند ، بسیار جذاب و مفید است .

دیوایدر میز اداری به این منظور که یک میز کارگروهی را تقسیم‌بندی کند ، کاربرد خواهد داشت . این اکسسوری اداری را می‌توان در دسته تجهیزات مدرن اداری تقسیم‌بندی کرد .

این مدل میز کارگروهی که به میز کارگروهی کمد دار نیز معروف است ، دارای یک کمد زونکن در هر سمت میز و یک ویترین در قسمت وسط میز می‌باشد . این محصول با پایه‌های فلزی طراحی شده است .

میز کارگروهی اینترست تیپ 1006H

تعامل بیشتر پرسنل با یکدیگر

استفاده از فضاهای پرت به عنوان محل قرارگیری کامپیوتر

مناسب برای فضاهای کوچک

بهترین گزینه برای ایجاد یک فضای مدرن

استفاده از فایلینگ در زیر میز و امکان استفاده اشتراکی

استفاده از الکتریک باکس مرکزی

متریال

چوب

فلز

استایل و رنگ

اندازه

عملکرد

طول عمر

میز کارگروهی به دليل داشتن انعطاف در طراحی و نوع چینش بر پایه تعداد كاربران و فضای اداری موجود یکی از پرفروش‌ترين فرآورده‌ها در زمینه مبلمان اداری می‌باشد . میز کارگروهی در واقع ترکیبی ساده از میزهای انفرادی و پارتیشن می‌باشد . این میزها باید عملکرد مناسب را داشته باشند و گنجایش آن به‌ گونه‌ای باشد که افراد و کاربران آن بتوانند به‌ سادگی به‌ صورت گروهی با هم سروکار داشته و به مشورت و تبادل‌نظر بپردازند ، بلکه باید از نظر زیبایی با دکوراسیون اداری فضای کار نیز متناسب باشد .

زمانی که کار طراحی و دکوراسیون اداری دفتر کار شما شروع می‌شود افراد به دنبال تعویض بهترین روش‌ها برای رها شدن از وضعیت گذشته می‌باشند و یکی از بروزترین روش‌ها در دنیای امروز می‌تواند استفاده از میز کارگروهی و جابجایی آن به جای میزهای قدیمی خصوصی باشد . این به روز شدن می‌تواند باعث بهره‌وری و مرتب‌تر شدن و افزایش نظم در سازمان می‌شود .

معمولا بدنه میزهایی که مخصوص کارگروهی طراحی می‌شوند از MDF ساخته می‌شود . این ورق‌ها هم کیفیت بالایی دارند ؛ هم انعطاف‌پذیر هستند و هم نسبت به قیمت ، طول عمرشان بالاست . یکی از مشخصات اصلی این میزها ، ظرفیت آن‌ها محسوب می‌شود . میزهای‌ گروهی معمولا براساس ظرفیت به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند .

این میزها برای استفاده دو نفر تا چندین نفر براساس میزان نیاز هر شرکت ساخته می‌گردند و همچنین با تغییر ظرفیت ، ابعاد میز نیز تغییر می‌کند . دیگر مشخصاتی که برای این میزها می‌توان به آنها اشاره کرد . برای حفظ حریم شخصی کارمندان در بین میزها از دیوارهای جداکننده یا دیوایدر استفاده می‌نمایند . ارتفاع دیوایدرها زیاد نیست و اغلب حدود 40 الی 50 سانتیمتر می‌باشد .

جنس آن شیشه ، ام دی اف می‌باشد و عبور شبکه کامپیوتر ، نت و تلفن به راحتی صورت می‌گیرد . این میز باید در بهترین فضا با سیستم‌های سرمایشی ، گرمایشی و میزان نور مطلوب باشد ، قرار گیرد . اگر این چنین نباشد احساس آرامش کارمندان از بین می‌رود و دچار پریشانی‌های بی‌مورد خواهند شد .

اگر شما هدف راه اندازی یک کسب و کار را دارید و برای آن به چند نفر پرسنل نیاز دارید . اگر بخواهید برای هر یک اتاقی جداگانه به همراه میز و لوازم تهیه کنید ، هزینه بسیار بالایی را در پی خواهد داشت ؛ اما با استفاده از انواع مختلف میزهای‌ کارگروهی ، می‌توانید به سادگی هزینه‌های خود را کاهش دهید و کسب و کاری موفق داشته باشید .

سازمان ، نهادی اجتماعی است که موفقیت آن در دستیابی به اهدافش ، همکاری موثر بین کارکنان و هم‌افزایی تلاش‌های آن‌ها را می‌طلبد و بهبود تعامل کارکنان ، در شکل‌گیری این همکاری نقش مهمی دارد و با استفاده از این میزها فاصله میان کارمندان را کاهش خواهید داد و باعث افزایش تعامل میان کارکنان خواهید شد . طبق تحقیقات که اخیر تعامل میان کارکنان در رشد روندکاری آن‌ها بسیار اثرگذار خواهد بود . همچنین آن‌ها را به انجام کارگروهی تشویق خواهد کرد .

هنگامی که کارکنان ساده در کنار مدیرها و رئیس‌ها قرار می‌گیرند ، فضایی صمیمی ایجاد خواهد شد که حس برابری را در میان تمام کارمندان ایجاد می‌کند . حس برابری موجب اتحاد بیشتر پرسنل می‌شود و علاوه بر فضایی دوستانه ، بازده کاری هم افزایش پیدا خواهد کرد .

هنگامی که دکوراسیون دفتر خود را با استفاده از میزهای‌ کارگروهی انتخاب می‌کنید ، در صورت نیاز ، می‌توانید میزها و جایگاه کارمندان را تغییر دهید . واکنشی که در میان کارمندان شکل می‌گیرد را به صورت درستی هدایت کنید .

هنگامی که تمام فرایندهای کاری در یک شرکت شکل می‌گیرد ، مشتری به سادگی شاهد آن خواهد بود و تمامی روند را چک خواهد کرد . در این صورت هیچ شکایتی وجود ندارد و حتی این چیدمان در طریقه‌ی جذب مشتری نیز اثرگذار خواهد بود .

حریم خصوصی یک حق انسانی است که نتیجه‌ی رعایت و حفظ آن احساس امنیت و آرامش افراد در یک جامعه و غیره … می‌باشد . در یک جامعه و یا محیط افراد از طریق حریم خصوصی می‌توانند حد و مرز ارتباطات خود را با دنیای بیرون تعیین کرده و از کنترل اطلاعات خود توسط دیگران جلوگیری کنند .

فرقی ندارد که مدیر باشید یا پرسنل که در یک شرکت کار می‌کنید . صدای صفحه کیبورد ، بلند صحبت کردن مدیر عامل ، صحبت همکاران با یکدیگر ، زنگ صدای تلفن و هر اتفاق دیگر که ممکن است در طی ساعات کاری حواستان را از کار کردن پرت کند و عدم تمرکز در محیط کار می‌تواند آینده شغلی شما را به خطر بیندازد . و همچنین افزایش تمرکز در محیط کار سبب می‌شود که شما با دقت بیشتری کارهای خود را انجام دهید و در نتیجه به افزایش حقوقتان امیدوار شوید .

میز کارگروهی رک فریم تیپ 1008t 1

حفظ حریم خصوصی در محیط کار این امکان را به شما می‌دهد تا حرفه‌ای‌تر و سنجیده‌تر در محل مشغول به کار شوید . حفظ حریم خصوصی در محیط کار باعث می‌شود تا مجموعه‌ای هماهنگ و دور از حاشیه برقرار شود . در این میان اگر همکار شما سوالی بپرسد که از نظر شما در راستای برهم زدن حریم شخصی شما است ، بهتر است به او پاسخ دهید که دانستن جواب این سوال برای او بی‌ضرورت است و تغییری در روند پیشرفت هیچ یک از شما در محیط کار ایجاد نمی‌کند .

برای ساده‌تر کردن تلاش‌های شما ، ما سه عامل اصلی موثر بر بهبود عملکرد کارکنان را شناسایی کردیم که سزاوار توجه فوری هستند : فرهنگ ، ارتباطات و رهبری . در حالی که این عناصر برای توسعه کامل زمان می‌برد ، ثابت شده است که تاثیر بسزایی در تعامل کارمندان دارد . با کمی ‌برنامه‌ریزی ، شاهد پیشرفت‌هایی در سازمانتان خواهید بود . همچنین با انجام تغییرات همراه با پاداش‌های کارمندان و به رسمیت شناختن انگیزه‌ها ، می‌توانید حاصل کارمندان را برای آینده افزایش دهید .

میز کارگروهی رک فریم تیپ 1008t 3

تمامی افراد برای خرید به دنبال محصولی با کیفیت و قیمت مناسب هستند ، یکی از مناسب‌ترین خریدها خرید اینترنتی محصولات می‌باشد . شما می‌توانید محصولات و انواع میزهای‌ کارگروهی را با هم از نظر کیفیت ، قیمت و دیگر ویژگی‌ها بررسی و مقایسه کنید و انتخاب کنید . گروه کابینت و دکوراسیون آبادیس تولیدکننده انواع سبک میزهای مدرن و کلاسیک و ساخت انواع محصولات اداری آماده خدمت‌رسانی و مشاوره به شما عزیزان می‌باشد . امیدواریم اطلاعات کافی برای خریدی مناسب را در اختیارتان قرار داده باشیم .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید