قیمت میز مدیر عامل
عوامل موثر در فروش مبلمان اداری
میز مدیر عامل در کرج

میز مدیرعامل مهمترین عامل در مبلمان اداری است . در طراحی دکوراسیون های داخلی شرکت ها انتخاب مبلمان اداری مناسب مانند میز مدیر عامل مناسب و استاندارد از اهمیت زیادی برخوردار هستند . قسمت مدیریت از مهمترین قسمت های شرکت ها می‌باشد از همین رو انتخاب میز مدیر عامل مناسب به دقت بسیار زیادی نیاز دارد . با توجه به اهمیت بخش مدیریت طراحی دکوراسیون آن باید متفاوت تر از سایر بخش ها باشد .

هنگام ورود به این بخش اولین چیزی که توجه را جلب می‌کند میز مدیر عامل است که با انتخاب مناسب آن می‌توان تاثیر مثبتی در ذهن مراجعه کننده ایجاد کرد . میز مناسب در روحیه مدیران و کارمندان و ارتباط آنها با هم تاثیر زیادی دارد . مدیران شرکت ها ساعت های زیادی را در شرکت و پشت میز سپری می‌کنند به همین علت انتخاب میز مناسب در راحتی آنها تاثیر بسیار زیادی دارند .

عوامل متعددی مانند رنگ ، طرح ، اندازه و ابعاد و نوع متریال آنها در انتخاب میز مدیر عامل مناسب تاثیر دارند . همانطور که گفته شد میز مدیر عامل مخصوص شخص مدیرعامل شرکت است . از این رو باید هم دارای ظاهر خوبی باشد و هم از کیفیت بالا برخوردار باشد تا در شأن و منزلت یک شخص مدیر عامل باشد پس میز مدیر عامل باید دارای ویژگی هایی باشد که چنین امکانی را فراهم کند .

میز مدیریت اسکیمر

میزهای مدیرعامل به دلیل اینکه برای شخص مدیر عامل ساخته می‌شوند . حتما باید از ظاهر بسیار زیبا و جذابی برخوردار باشند تا بتواند درخور یک مدیرعامل باشد . به همین دلیل و با هدف زیباتر کردن میز ، معمولا در ساخت میز مدیرعامل به جزئیات رنگ ها و جزئیات ظاهری بسیار دقت می‌شود تا میز مدیرعامل از جلوه زیبایی برخوردار باشد .حالا که میدانیم ویژگی های یک میز مدیرعامل چیست میخواهیم انواع میز مدیر عامل را نام ببریم و خصوصیات هرکدام را توضیح دهیم و ببینیم که هرکدام برای چه دکوراسیونی مناسب است .

به طور کلی میزهای مدیرعامل به چند دسته کلی مدرن ، کلاسیک و سلطنتی تقسیم می‌شوند . تفاوت های این میزها و قسمت های مهم یک میز مدیرعامل را می‌‍توان در متریال های مصرفی آن مانند چوب ، ام دی اف ، هایگلاس ، یا استیل و شیشه و موارد تلفیقی دید .

میز مدیر عامل مدرن امروزه به شدت مورد توجه قرارمی‌گیرد . و در دسته مبلمان اداری مدرن قرار گرفته است و انتخاب آن در هر کدام از سبک ها به بسته به سلیقه ی شماست . میز مدیر عامل مدرن با سادگی و البته زیبایی همراه است . یکی از خصوصیاتی که سبک مدرن را با سایر سبک ها جدا می‌کند ، وجود متریال های خاص و تلفین متریال می‌باشد .

افرادی هستند که علاقه ی زیادی به سبک مبلمان اداری کلاسیک دارند . که میزمدیرعامل شباهت های جزئی از نظر متریال و ظاهر با سبک سلطنتی دارد . اما با این تفاوت که تجملات در سبک سلطنتی دو چندان است . معمولا میزهای مدیرعامل کلاسیک با متریال چوب راش ساخته می‌شود . چرا که چوب راش انعطاف پذیر و خوش تراش است . این انعطاف پذیری چوب باعث می‌شود منبت کاری بر روی سطوح این چوب به خوبی و ظرافت کامل انجام شود .

میزهای مدیرعامل سلطنتی دارای تجملات و شکوه می‌باشند . به طور کلی نمونه و شباهت این میز را می‌توانید در کاخ‌ها و…..مشاهده کنید . متریال استفاذه شده در این میز مدیر عامل چوب می‌باشد . چوب ها متریال طبیعی و به نوعی گرانبها می‌باشند که استقامت بالایی دارند . این استقامت و کیفیت بالا بر طول عمر محصولات می‌افزاید .

میز مدیریت استار تیپ 130L

انتخاب میزمدیرعامل  خوب و مناسب همیشه یکی از دغدغه‌های شخص مدیرعاملان بوده است . بنابراین یکی از مهم‌ترین موارد در مرحله اول برای  انتخاب ست میزمدیرعامل و مبلمان اداری در نظر گرفتن سلیقه مشتریان است ، البته در کنار سلیقه مدیرعامل سازمان به عنوان کاربر اصلی نقش میز در طراحی داخلی طوری است که اگر انتخاب آن به درستی و با دقت انجام . شود ، می‌تواند به حرفه‌ای‌تر نشان دادن محیط کاری شما کمک قابل توجهی کند و باعث رشد سازمان شما شود .

شکل و فرم میزمدیرعامل باید به گونه‌ای باشد که شرایط انجام کارهای اداری مدیرعاملان را در بازده های زمانی طولانی آسان کرده ، و در عین کارایی و جادار بودن و داشتن قابلیت‌های مطلوب ، شکل و اندازه آن برای راحتی در هنگام کار باید متناسب با شرایط و نوع فعالیت اداری باشد .

دقت کنید که اندازه و سایز میزهای مدیرعامل باید نسبت به سایر میزهای کارمندی و میزهای معمولی ، بزرگ‌تر باشد تا شرایط انجام کارها برای شخص مدیرعاملان به راحتی مهیا شود و همچنین فضای کافی برای قرار گیری تمام لوازم مورد نیاز (مانند تقویم ، سیستم‌های کامپیوتری و لپتاپ ، پرینتر و…) در اختیار مدیرعاملان باشد .

البته قابل توجه است که بزرگ بودن ابعاد میز مدیرعامل باید کاملا نسبت به ابعاد و متراژ اتاق مدیرعامل تطابق داشته باشد ، چراکه متناسب نبودن ابعاد میزمدیرعامل با دفترکار ، بخش زیادی از زیبایی فضا را از بین می‌برند .

انتخاب رنگ میز برای میزمدیرعامل تا حد زیادی به سلیقه شخصی برمی‌گردد ، اما لازم است که این انتخاب ، در هماهنگی کامل با سایر رنگ‌های به ‌کار رفته در دکوراسیون داخلی اتاق مدیرعامل سبک کلی دکوراسیون باشد . بسیار مهم است که ترکیب رنگی استفاده شده ، ترکیب چشم‌نوازی باشد تا چشم را خسته نکند و به فضای اداری جلوه‌ای خاص بدهد ؛ بنابراین معمولا برای میز مدیرعامل از تناژهای رنگی تیره استفاده می‌شود . این نوع طیف رنگی معمولا توجه و نظر مراجعه‌کنندگان را به خود جلب می‌کند .

استاندارد ارتفاع در نظر گرفته شده برای میزهای مدیرعامل ، معمولا میانگین و استاندارد اندازه ی ۷۵ سانتی متر می‌باشد . کمتر و یا بیشتر بودن ارتفاع میز از اندازه مشخص شده ، به دلیل عدم راحتی مدیرعاملان ، آن را غیراستاندارد کرده و استفاده از آنها پیشنهاد نمی‌شود .

شاید در نگاه اول ، تاثیرات منفی ناشی از کمتر یا بیشتر بودن ارتفاع میز توجه شما را جلب نکند ، اما کاملا استاندارد و ارگونومیک بودن این میزها برای سلامتی جسم کاربران به ویژه در بلندمدت، اهمیت به سزایی دارد . در عین حال نیز اگر میز مدیرعامل ارتفاع کمی داشته باشد هم باعث ایجاد دردهای فیزیکی در ناحیه کمر و گردن به دلیل خم شدن شخص ، می‌شود .

میز مدیریت رامبیک تیپ 131L

میز مدیرعامل دارای انواعی است که هر نوع از این میز دارای ویژگیی هایی است که شما می‌توانید با توجه سبک با کارتان میز را خریداری کنید ، شخص مدیرعامل یک اداره یا شرکت کار اپراتوری انجام نمی‌دهد و همچنین شخص مدیرعامل با توجه به وظیفه ای که دارد حجم کار زیادی دارد .

میز مدیرعامل دارای فضا کافی برسطح میز است که به خوبی تمامی وسایل مورد نیاز بر روی میز قرار می‌گیرید همچنین دارای کمد و کشو با اندازه مناسب برای نظم دادن به وسایل وجود دارد همچنین میز مدیرعامل از مقاومت و کیفیت بیشتری نسبت به بقیه مدل ها برخوردار است .

میز مدیرعامل برای کاربرهای خاصی ساخته شده است و همچنین نمونه هایی برای کارهای متفاوت وجود دارد میز L ، این میز برای برای کسانی است که کار سیستمی انجام می‌دهند و نیاز به وجود سیستم کامل بر روی میز کارشان است .

میز u  مناسب برای شخص میز مدیرعامل است که پرونده پوشه و مدارک زیادی را بر روی میز و در داخل کمدهای میز قرار می‌دهند این میز فضای کافی برای قرار دادن پرونده و اسناد و مدارک زیادی دارد که می توانید همه این‌ها را با نظم درون کمد قرار دهید همچنین میز مدیرعامل نیز در طرح های مختلف طراحی می‌شود که طرفداران زیادی به تازگی پیدا کرده است . با ویژگی ها وانواع میز مدیرعامل در دکوراسیون اداری آشنا شدیم .

واضح است که رنگ ، طرح ، جنس و چیدمان تک تک اجزا, در دکوراسیون اداری از اهمیت خا صی برخودار هستند . در طراحی دکوراسیون اداری اصولی و کارشناسانه هیچ گزینه ای از قلم نمی‌افتد ونادیده گرفته نمی‌شود . تمامی عناصر با بررسی دقیق وبه صورت علمی طراحی و پیاده سازی می‌‌شوند .

و همچنین هریک از نکاتی که در مورد خرید میز مدیرعامل خوب بیان نمودیم به شما کمک می‌کند بهترین و با کیفیت ترین میز مدیرعامل را براساس نیاز خود خریداری کنید . بنابراین شما پیش از خرید میز مدیرعامل مورد نظر خود به این نکات توجه داشته باشید تا بتوانید میزمناسبی را برای اداره خود تهیه کنید .

میز مدیریت هگزاگن تیپ 135L

گروه آبادیس با سال ها تجربه در دکواسیون اداری از جمله دکواسیون میز مدیرعامل آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می‌باشد .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید