قیمت میز کنفرانس و گردهمایی
میز گردهمایی رکتیکال تیپ 703U ، میز گردهمایی رکتیکال ، میز گردهمایی ، میز جلسه ، خرید میز جلسه ، خرید میز گردهمایی ، فروش میز جلسه ، قیمت میز جلسه ، فروش میز گردهمایی ، قیمت میز گردهمایی
آشنایی با میز جلسه در کرج

همیشه انتخاب کردن یک میز مناسب برای محیط کار اهمیت بسیار زیادی دارد . میزها علاوه‌ براین که تاثیر بسزایی بر روی ظاهر و دکوراسیون محیط و کار دارند می‌توانند باعث راحتی و معذبی افراد نیز شوند .

نمونه‌ای از این میزهای اداری ، میز جلسه در کرج می‌باشد . ازآنجایی‌ که آن‌ها مورد استفاده برخی از افراد قرار می‌گیرند باید حتما دارای استانداردها و نکاتی باشند . میزهای جلسه و مذاکره همان ‌طور که از نام آن‌ها مشخص است ، برای تعداد زیادی از اشخاص طراحی شده‌اند .

میز جلسه در کرج قابلیت پوشش دادن چهار نفر به بالا را دارند . همچنین باید توجه داشته باشید که انتخاب یک میز جلسه و مذاکره باید به نوعی باشد که تمام افراد بتوانند به ‌خوبی پشت آن بنشینند بدون آنکه برخوردی با یکدیگر داشته باشند . شما می‌توانید برای تکمیل اطلاعات خود در راستای راهنمای میز جلسه در کرج تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .

میز جلسه در کرج یا گردهمایی اصلی‌ترین المان و پایه دکوراسیون اتاق مذاکره خواهد بود . انتخاب یک میز مناسب نه تنها هزینه و زمان صرف شده را بهینه می‌کند ، بلکه در افزایش بهره‌وری جلسه  نیز موثر خواهد بود .

میز گردهمایی ویو تیپ 705U

کاربرد میز جلسه در کرج را می‌توان در عناوین زیر خلاصه نمود :

  • میز جلسه در کرج برای برگزاری همایش‎‌‌ها و جلسات
  • میز جلسه در کرج جهت جلسات گروهی و تیمی در داخل شرکت
  • میز جلسه در کرج جهت انجام مذاکرات و انعقاد قرارداد با سایر شرکت‌‌‌ها
میز گردهمایی آرمز تیپ 702C
  1. اتاق جلسه فضایی اختصاص یافته برای برگزاری رویدادهای مختلف است .
  2. در انواع اتاق جلسه معمولاً میزی بزرگ به همراه چند صندلی دور آن قرار دارد تا تعامل و ارتباط به صورت رو در رو انجام شود .
  3. این اتاق برای جلسات ویدئویی یا حضوری کارمندان ، مشتری‌ها ، هیئت مدیره و جلسات آموزشی ، مصاحبه و سایر مذاکرات برنامه‌ریزی شده است .
  4. اصولا در این اتاق ، بحث‌های مدیریتی و سایر موقعیت‌های مهم تصمیم‌گیری استفاده می‌شود .
  5. یک اتاق جلسه به شما فرصت می‌دهد با تمامی کارمندان و مشتریان خود در هر نقطه‌ای از اتاق که نشسته باشند ، ارتباط برقرار کنید ، زیرا این اتاق کاملاً مجهز به تجهیزات گردهمایی و فناوری برای استفاده است .
  6. اندازه اتاق معمولاً متوسط ​​یا بزرگ است که می‌توان ماهانه جلسات مختلف با تعداد افراد زیاد را در این مکان به راحتی برگزار کرد .
  7. اتاق جلسه باید به قدری بزرگ باشد که بتواند کل کارمندان را در آن جا دهد .
میز گردهمایی اینترست تیپ 706C

میزهای  در فرم های مستطیلی ، مربعی ، دایره ، نیم‌دایره ، U شکل و…هرشکلی که شما مد نظر دارید تولید می‌شوند . وجود طرح‌ها و شکل‌های گوناگون امکان انتخاب میز جلسه متناسب و هماهنگ با محیط کاری را برای شما بسیار آسان کرده است . شما می‌توانید با توجه به ویژگی‌های محیط کار و سلیقه خود هر شکل و ابعادی را برای میز جلسه در کرج خود انتخاب کنید .

در طراحی و ساخت میز گردهمایی باید جنس آن را در نظر بگیرید . همچنین فاکتورهای ظاهری و دکوراسیون اداری خود را می‌توانید در ساخت این میزها به کار ببرید ‌. میز جلسه و انواع آن معمولا از mdf ساخته می‌شوند . استفاده از mdf در ساخت میزهای گردهمایی علاوه بر کیفیت و مقاومتی که دارد بسیار مقرون به‌صرفه‌تر از چوب می‌شود . علاوه بر این روی برخی از میزهای جلسه شیشه کار گذاشته می‌شود .

این نوع میز جلسه در کرج بیشتر برای افرادی مناسب است که در جلسات خود پذیرایی هم انجام می‌دهند . اگر نیازی به پذیرایی در اتاق گردهمایی نباشد معمولا برای ارزان‌تر شدن قیمت میز از شیشه استفاده نمی‌کنند .

میز جلسه در کرج باید از جنس و کیفیت خوبی برخوردار باشد زیرا محل نشست و برخاست افراد بسیار زیادی می‌باشد و ممکن است با ضربه دیدن دچار مشکل شود . اگر کیفیت میز بالا باشد از این اتفاق جلوگیری می‌شود و در نتیجه طول عمر محصول افزایش می‌یابد .

استانداردهای میز کنفرانس

رنگی که برای این میز اداری انتخاب می‌شود در دکوراسیون اتاق جلسه بسیار حائز اهمیت است . رنگ میز جلسه باید متفاوت از سایر رنگ های اتاق جلسه باشد . به صورتی که اگر در طراحی اتاق خود بیشتر از رنگ‌های تیره استفاده کرده‌اید بهتر است در انتخاب رنگ  میز خود از رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنید . همچنین اگر اتاق گردهمایی شما طیف رنگ روشنی دارد با انتخاب میز جلسه تیره می‌توانید اقتدار خاصی به میز جلسه خود بدهید .

امروزه از میز جلسه در کلاس‌های درسی و کلاس‌هایی برای گردهمایی دانشجویان برخی از دانشگاه ها نیز استفاده می‌شود که استاد و دانشجویان در یک سطح واقع شده و به راحتی به تبادل اطلاعات و دانش می‌پردازند . میزهای جلسه در طراحی های بسیار شیک و مدرن روانه بازار می‌شوند که شما می‌توانید با توجه به علاقه و ابعادی که نیاز دارید ، یکی از آن‌ها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید .

توجه داشته باشید که انتخاب میز گردهمایی مناسب نقش زیادی را در زیبایی و شیک بودن اتاق جلسه شما خواهد داشت و بایستی این نکته را در نظر داشته باشید که میز جلسه مورد انتخاب شما با سایر چیدمان اتاق گردهمایی‌تان همگونی بی‌نظیری داشته باشد .

بیشتر مدیران برای اینکه این میز با صندلی‌ها و سایر چیدمان اتاق همگونی داشته باشد ، اقدام به سفارش میز گردهمایی برای جلسات طولانی دارند و شما نیز می‌توانید با توجه به ابعاد و رنگ مدل نظر خود سفارش خود را انجام دهید .

میز گردهمایی مدست

گزینه‌های زیادی برای چیدمان اتاق گردهمایی خود در اختیار خواهید داشت . برخی چیدمان‌های اتاق و میز جلسه ، بیشتر برای معطوف کردن توجه به بخش خاصی طراحی می‌شوند و برخی دیگر برای تعاملی برابر . بیایید تا با هم برخی چیدمان‌های رایج اتاق جلسه را بررسی کنیم :

ساده‌ترین نوع میزهای اجلاس در واقع همین میز مستطیلی شکل است . این سبک میزها برای بررسی موضوعات و جلسات هماهنگی میان کارمندان و رئیس‌ها و همچنین ویدئو گردهمایی‌ها مناسب هستند . رئیس و مدیر شرکت‌ها در راس و دیگر افراد در طول این میز قرار می‌گیرند .

افرادی که در درازای طول این میز می‌نشینند ، اشخاص دیگر در همان ردیف را به خوبی نمی‌بینند و در مقابل ، اشخاصی که در عرض مستطیل می‌نشینند تقریبا بر دیگر اشخاص نظارت کامل دارند . این سبک میزها به راحتی تا ۲۵ نفر را پوشش می‌دهند .

یکی از رایج‌ترین میزهایی که در جلسات مورد استفاده قرار می‌گیرد ، میز یو شکل است که محبوبیت زیادی هم دارد . این میز‌ها علاوه‌بر شکل زیبایی که به فضای جلسه می‌بخشند ، کارایی بسیار زیادی هم دارند و توجه بسیاری از سازمان‌ها و ادارات را به خود جلب کرده‌اندر . یکی از امکانات این میزها ، قابلیت قرار دادن مانیتور در قسمت میانی دو ردیف است .

فضای میانی این نوع میزها نباید کمتر از 80 سانتی‌متر باشد و ابعاد کلی آن بسته به اندازه اتاق شما قابلیت تغییر دارد . همچنین این میزها بسته به انتخاب شما از شیشه یا چوب باکیفیت mdf هم ساخته می‌شوند .

یکی از مهم‌ترین انواع میز گردهمایی ، میزهای دایره‌ای یا گرد هستند . این میزها معمولا ابعاد و کارایی مختلفی دارند و باعث افزایش زیبایی بصری فضای جلسه هم می‌شوند . موارد مختلفی از جمله ؛ ام دی اف ، فلز ، شیشه و … برای ساخت میز جلسه دایره‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد .

همچنین نوع پایه به کار رفته در آنها معمولا از نوع استیل یا چوبی است . ابعاد این میزها هم محدودیت خاصی ندارد و با توجه به تعداد نفرات حاضر در جلسه و ابعاد کلی اتاق تعیین می‌شود .

هدف از ساخت میز جلسه قایقی برگزاری جلسات بزرگ با شرایط ایده‌آل بوده است . کمتر میزی را می‌توان پیدا کرد که از این نظر بتواند با نمونه‌های قایقی رقابت کند . به این خاطر اصطلاح قایقی را برای این مدل از محصولات به کار می‌برند که عرض میز در قسمت میانه آن بیشتر از سایر بخش‌ها است .

به عبارت دیگر هر چه به سمت دو طرف میز می‌رویم از عرض آن کاسته می‌شود . به‌این‌ترتیب محصول ظاهری شبیه به یک قایق پارویی پیدا می‌کند . دلیل این شیوۀ طراحی آن است که حضار بتوانند بدون نیاز به جابه‌جایی سایر افراد حاضر را ببیند .

این سبکی است که برای یک گردهمایی کلاسیک و بیشتر گفتگوهای TED معروف به صحنه تئاتر درنظر گرفته می‌شود . مانند یک تئاتر که در مرکز سخنران وجود دارد و مخاطبین به صورت مستقیم یا نیمه مدور روی صحنه هستند .

این مدل برای جایی که نیاز به تعامل دو طرفه کمتر است ، مناسب می‌باشد . در این مدل بیشتر جلسه شما احتمالاً در یک اتاق جلسه به سبک سالن اجتماعات برگزار می‌شود ، جایی که سخنرانان موضوعات خود را مطرح می‌کنند و از حضار سوال می‌پرسند .

صندلی میز جلسه هم یکی از اجزای مهم آن می‌باشد که باید دارای ویژگی‌های مناسبی باشد مانند طراحی با اصول ارگونومیک که سبب راحتی حاضرین باشد خستگی وخواب آلودگی ایجاد نکند . همچنین باید از جنسی ساخته شود که سبب تعریق نشود .

می‌دانید که در گذشته بیشتر جلسات در هتل‌ها برگزار می‌شده است ، البته امروزه نیز برخی شرکت‌ها جلسات خود را در هتل ، رستوران و دیگر مکان‌های مناسب برگزار می‌کنند .

با این حال در صورتی که یک میز اجلاس شیک در محل کار خود داشته باشید ، نیازی به برگزاری و رزرو مکان برای همایش‌های خود ندارید . برگزاری جلسات و گرده‌همایی‌ها در شرکت شخصی خودتان در هزینه‌های شما صرفه جویی چشمگیری می‌کند .

در این مقاله سعی کردیم برای شما مواردی که در میز جلسات وجود دارد را به بهترین شکل شرح دهیم و شما باید بدانید که از این نوع میزها برای جلسات و همایش‌هایی که در اداره‌ها برگزار می‌شود استفاده می‌شود ولی در زمان خرید شما باید به نوع دکوراسیون اداره و سازمان و سلیقه خود توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین میز جلسه در کرج را خریداری کنید .

مجموعه مبلمان اداری آبادیس یکی از مراکز معتبر برای ارائه‌ی مشاوره‌های دقیق و هوشمندانه به شمار می‌رود که با بهره برداری از این مشاوره‌ها می‌توانید بهترین و ماندگارترین خریدها را برای خود رقم بزنید .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید