بهترین فایل اداری در کرج
فایل کشو کیوب فریم تیپ 1507
فایل اداری در کرج

فایل اداری ، یکی از انواع کمدهای اداری است و نیز یکی از پرکاربردترین لوازم در محیط‌های کاری ، ادارات و شرکت‌ها محسوب می‌شود . این محصول اداری اگر طبق اصول ، طراحی و ساخته شود ؛ زیبایی بسیاری به فضا و محیط اداری شما می‌بخشد .

فایل اداری یا فایل کشو در سراسر کشور طراحی و ساخته می‌شود که ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را فایل اداری در کرج آشنا سازیم . کرج نیز یکی از شهرهای بزرگ و پیشرفته کشور است که تولید کنندگان و شرکت‌های بزرگ و زیادی در خصوص طراحی و ساخت مبلمان اداری در این شهر فعال هستند .

که یکی از این شرکت‌های معتبر ، شرکت طراحی مبلمان اداری آبادیس است . شرکت آبادیس از تولیدکنندگان فایل اداری در کرج و با استفاده از این مقاله قصد دارد شما عزیزان را با این محصول اداری ، انواع فایل اداری در کرج اهمیت و کاربردش و مزایا استفاده از فایل اداری در کرج آشنا سازد .

فایل سه کشو آرمز تیپ 1502 - 3D

فایل اداری در کرج ، یک ابزار کاربردی است که می‌توان گفت نقش دراور را نیز ایفا می‌کند . این محصول اداری دارای چند کشو است که شما به راحتی می‌توانید وسایل ضروری و کاربردی خود را در آن جای دهید . معمولاً تعداد کشوهای آن از دو عدد تا هر مقدار تعداد کشو دلخواه و متناسب است و ساخته می‌شود .

فایل اداری در کرج را اغلب برای طراحی مبلمان اداری استفاده می‌کنند و همانطور که از اسمش مشخص است در ادارات و فضاهای اداری و کاری کاربرد دارد ؛ اما می‌توان در آشپزخانه منازل برای قرارگیری قاشق‌ها ، چنگال‌ها ، دستمال‌های آشپزخانه و … استفاده کرد .

فایل اداری در کرج ، یکی از ابزارها و بخش‌های مهم مبلمان اداری است که به طور کلی برای ذخیره‌سازی ، نگهداری و سازماندهی انواع فایل‌های اداری مانند پرونده‌ها ، مدارک ، اسناد ، زونکن‌ و … کاربرد دارد و استفاده می‌شود . استفاده از فایل اداری در محیط‌های اداری و سازمان‌های بزرگ یا کوچک ، امری مهم و ضروری است . در ادامه‌ی مقاله با آشنایی انواع آنها و کاربردهایشان متوجه خواهید شد .

فایل‌های اداری در کرج در انواع متنوعی طراحی و ساخته می‌شوند . بنابراین فایل اداری از لحاظ ظاهری به دسته‌های مختلف تقسیم می‌شود .

فایل اداری جانبی یکی از انواع فایل اداری در کرج است که درب كشوهای فایل‌های اداری جانبی از سمت طول باز می‌شوند . معمولاً کشوهای پهن‌تری دارند ولي عمق این فایل اداری نسبت به مدل‌های دیگر کمتر است . مناسب فضاهایی است که در اين نوع فضاها ، كشوهای بلند به راحتی بيرون كشيده نمی‌شوند و مساحت کوچکی دارند . كاركنان و کارمندان می‌توانند به صورت نشسته به اسناد و مدارک موجود در آن  دسترسی داشته باشند .

از فایل‌های کشویی و یا اداری پهن برای نگهداری اسناد بزرگ‌تر که به صورت افقی روی سطوح نگهداری استفاده می‌شوند . این فایل اداری در کرج دارای کشوهایی کوتاه و جادار بوده که می‌تواند برای نگهداری بوم نقاشی ، نقشه‌ها و نیز اسناد عریض مورد استفاده قرار گيرد . با استفاده از این نوع فایل اداری نگران آسیب خوردن اسناد در اثر تا کردن یا لوله کردن نخواهید بود و دیگر اسناد و مدارک شما دچار تغییر شکل نخواهند شد .

درب کشوهای فایل‌های اداری عمودی که یکی از انواع فایل اداری در کرج است به سمت عرض باز می‌شوند و معمولاً عمق بیشتری نسبت به سایر انواع فایل‌های اداری دارند . این نوع فایل اداری معمولاً ارتفاع بیشتری نیز نسبت به مدل‌های جانبی دارد و فضای بيشتری را در اداره و محیط‌کاری شما اشغال می‌كنند و كاربران به راحتی می‌توانند به پرونده‌ ، اسناد و مدارک‌های موجود در كشوهای آن دسترسي داشته باشند .

این نوع فایل اداری همانطور که از اسمش مشخص است به راحتی در فضای مورد نطرتان حرکت می‌کند و قابل جابه‌جایی است . این فایل‌ اداری در کرج چرخ یا گوی کوچکی دارد که ‌می‌توان آن را راحت روی فرش و  دیگر سطوح حرکت داد . شما با استفاده از اين نوع فايل اداری در کرج می توانيد كليه‌ی اسناد و مدارک خود را به هر محلی در فضای كاری خود منتقل كنيد . اين نوع فايل اداری در مقايسه با فايل اداری ثابت مزايای زیادی دارد كه شما در حين كار و استفاده از آن به آن مزايا پی خواهيد برد .

این مدل فایل اداری در کرج مناسب برای پرونده‌ها و مدارکی است که باید همیشه در دسترس باشند و نیز تعداد محدود و کمی دارند . بنابراین شما عزیزان با قرار دادن این مدل فایل اداری ، میز اداری و کار خود را مرتب کرده و سازماندهی می‌کنید .

فایل کشو شیدر تیپ 1504

فایل‌ اداری در کرج از نظر جنس و متریال و ویژگی‌های ظاهری نیز متفاوت هستند حال به انواع آنها از نظر جنس و متریال و ویژگی‌های ظاهری می‌پردازیم .

مدل فایل‌های اداری فلزی که از انواع فایل اداری در کرج می‌باشد همانطور که مشخص است از فلز و متریال‌هایی مشابه فلزها ساخته شده‌اند که بیشتر برای محیط‌های کاری و اداری مناسب هستند و متناسب با فضاهای اداری طراحی و ساخته شده‌اند .

این دسته از فایل‌ اداری در کرج مقاومت بالایی در برابر ضربه ، فشار و حرارت دارد و بسیار مستحکم است به همین دلیل دیر خراب می‌شود ؛ در نتیجه این مدل از فایل اداری در کرج ماندگار است و دوام زیادی دارد . از همه مهم‌تر اینکه به راحتی قفل می‌شود و امنیت بالایی برای حراست و نگهداری از مدارک و اسناد‌های مهم شما دارد .

فایل‌های اداری چوبی که از جنس و متریال چوب هستند از شکل‌ها و شمایل بسیار مشابهی با دراور برخوردارهستند و بسیار شبیه بهم می‌باشند . این نوع فایل اداری در کرج به کمد‌های لباس و کمدهای اداری هم شباهت زیادی دارند . این فایل‌های اداری می توانند گزینه‌ی خاص و متفاوتی برای مرتب کردن وسایل کوچک و بی اهمیت باشند .

از طرف دیگر این مدل فایل اداری در کرج ظاهری شیک و ایده‌آل دارد و می تواند به تنهایی در افزایش زیبایی اتاق کار و اداره‌ی شما نیز مؤثر باشد . امروزه به دلیل استقبال زیاد افراد از محصولات با جنس و متریال چوب انواع زیادی با انواع چوب متفاوت ساخته شده‌اند . در ادامه به انواع مهم آنها و توضیحات آن می‌پردازیم .

گردو : به طور کلی ، چوب گردو به‌دلیل دوام ، استحکام و مقامت بالایی که دارد و زیبایی کلاسیک و سلطنتی‌ای که به فایل اداری خواهد بخشید معمولاً انتخاب اصلی مشتری‌ها برای سفارش محصولات چوبی ، اعم از ساخت وسایل تزئینی چوبی ، ساخت فایل اداری چوبی ، ساخت کمد دیواری چوبی ، ساخت ویترین و دراور چوبی ، ساخت جاکفشی و …  است . محصولات چوبی با این چوب به دلیل مزایای زیادی که دارند قیمت نسبتاً بالایی نیز دارند .

راش : چوب راش نیز در طراحی و ساخت انواع محصولات اداری چوبی نیز بسیار پرکاربرد است که هم ظاهری زیبا و هم قیمت مناسبی دارد و همچنین مقاومت خوبی نیز در مقابله با فشارها و جابه‌جایی‌ها دارد .

نئوپان : احتمالاً ارزان‌ترین چوب در ساخت انواع محصولات چوبی ، چوب نئوپان می‌باشد که درواقع ترکیبی از چوب‌های بازیافتی و نوعی رزین مخصوص است . چوب نئوپان نیز مقاومت خوبی در برابر فشار دارد و مستحکم است و هم تهیه آن نسبت به بقیه اجناس موجود در بازار دکوراسیون مقرون به‌صرفه‌تر خواهد بود و برای همین این روزها برای ساخت فایل اداری ، کمد دیواری ، ساخت دراور و تخت‌خواب بسیار استفاده می ‌شود .

MDF : بهترین نوع چوب و متریال ، هم از نظر کیفیت و مقاومت و جنس مرغوب و هم از نظر قیمت ، MDF است . MDF با روکش‌های مختلف تهیه و عرضه می‌شود . به همین دلیل پس از ساخت شباهت ظاهری بسیاری با چوب خالص خواهد داشت . اکثر فروشندگان به همین دلیل به محصولات از این جنس مانند فایل اداری MDF ، فایل اداری چوبی نیز می‌گویند . محصولات اداری با این جنس و متریال کیفیت بسیار بالا و عمر بلندی دارند . این نوع چوب مصنوعی قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد .

چوب‌های ذکر شده در قسمت فوق ، تعداد محدودی از چوب‌های مختلف در ساخت فایل اداری چوبی هستند و در بازار دکوراسیون تعداد بی‌شماری از چوب‌های متنوع و شکیلی موجود است .

فایل اداری در کرج که از پلاستیک ساخته شده‌اند اغلب ،  مناسب محیط های آشپزخانه می‌باشند . این محصولات به راحتی شسته می‌شوند و با توجه به مدل‌های مختلف و اندازه‌های متفاوتی که دارند ، استفاده از آنها در اکثر آشپزخانه‌ها ضروری می‌باشد .

در نتیجه هر آشپزخانه‌ای بهتر است از این فایل‌ها در طراحی و دکوراسیون داخلی خود استفاده کند تا فضا منظم‌تر دیده شود و هر وسیله‌ای جای مشخصی داشته باشد .برخی از این نوع فایل‌ اداری در کرج با روکش و برچسب‌های خاص پوشانده می‌شوند و دیگر مشخص نیست که از نوع پلاستیک ساخته شده است و بسیار مناسب فضای اداری هستند .

همانطور که گفته شد فایل اداری در کرج یکی از اساسی‌ترین و کاربردی‌ترین مبلمان اداری است که در یک فضای کاری ، اداری و سازمانی باید وجود داشته باشد . تقریباً تمام کارمندان برای ایمن نگه داشتن ، در دسترس نگه داشتن و نظم‌دهی به فایل‌های فیزیکی از این ابزار مفید استفاده می‌کنند .

متأسفانه برخی از کارمندان یا مدیران مجموعه‌های مختلف ، از اهمیت وجود این کشوهای مفید غافل می‌شوند و بعد از مدتی دچار آشفتگی و به‌هم ریختگی در اسناد کاری مهم خود خواهند شد . این در حالی است که سازماندهی اسناد به کمک فایل اداری و کمد شلف می‌تواند بهره‌وری نیروی کار را افزایش دهد . علاوه بر این ، دیگر مزایای این محصول اداری عبارتند از :

فایل تک کشو آرمز تیپ 1502 - 1D

کارمندانی که از فایل‌های اداری استفاده نمی‌کنند و دفاتر کارشان دارای این محصول اداری نیست ؛ اغلب وقت خود را برای جستجوی در اسناد مورد نیاز صرف می‌کنند . با استفاده از این محصول اداری ، زمان صرف شده برای جستجوی اسناد و مدارک مختلف کاهش پیدا می‌کند و این کار می‌تواند به روشی کارآمدتر و سازنده‌تر انجام شود . بنابراین شما با استفاده از فایل اداری در اداره‌ی خود می‌توانید لوازم و ابزار کاربردی و ضروری کارمندان خود را در جایی مشخص سازماندهی کنید تا از اتلاف وقت آنها جلوگیری شود .

فایل‌ اداری در کرج به عنوان پناهگاهی امن برای پرونده‌های مهم ، شخصی و محرمانه طراحی و ساخته شده‌اند . در ضمن اگر نوع فلزی این محصول را خریداری کنید ؛ می‌توانید از اسناد خود در برابر بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله و آسیب‌های محیطی نیز محافظت کنید .

همانطور تا الان گفته شد ، هدف از استفاده از فایلینگ اداری در محیط‌های کاری و اداری ، ایجاد نظم و جلوگیری از هرج و مرج در ادارات و سازمان‌های مختلف است . فایل‌های اداری با دسته‌بندی اطلاعات و نگهداری از آنها از به‌ هم‌ریختگی و بی نظمی در محیط اداری و کاری جلوگیری می‌کند و این موضوع باعث کمک به پرسنل جهت پیدا کردن پرونده‌ها می‌شود و سرعت عمل آنها را بالاتری می‌برد و بر روند کاری کارمندان تأثیرگذار است . این امکان باعث تمرکز بیشتر و ایجاد احساس آرامش برای کارکنان و حتی مراجعین می‌شود .

مزایای استفاده از فایل اداری عبارتند از :

  1. ایجاد نظم و سازماندهی محیط کار
  2. دسترسی سریع و آسان به پرونده‌ها و پوشه‌ها و …
  3. افزایش سرعت و بهره‌وری کارکنان و بهبودی روندکاری کارمندان
  4. کمک به حفظ زیبایی دکوراسیون داخلی محیط کار و ایجاد جلوه‌ی بیشتر در مبلمان اداری
  5. ایجاد احساس رضایت در مشتریان و مراجعین
  6. کاهش هزینه و عدم استفاده از زونکن‌های پرحجم و گران‌قیمت
فایل کشو شیدر تیپ 1504

فایل اداری یکی از تجهیزات اداری  و از اجزای طراحی مبلمان اداری است وسیله‌ای است برای سازماندهی ، نگهداری و بایگانی مدارک ، اسناد و فایل‌های مهم که در انواع سازمان‌ها و دفاتر اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد . هر کسب و کاری برای کارآمد بیشتر و بهتر و سرعت در روند کاری ، بیش از هر چیز نیاز به قانونمندی و نظم دارد .

یکی از اصولی که مدیران موفق در سازمان‌ها و کسب و کارهایشان سرلوحه خود قرار می‌دهند ، نظم است . سازماندهی امور و داشتن نظم در محیط‌های کاری از اتلاف وقت و هزینه به طرز چشمگیری جلوگیری می‌کند . یکی از نکات کلیدی برای سازماندهی و ایجاد نظم در محیط کار استفاده از یک سیستم بایگانی کارآمد است که فایل اداری برای انجام همین امر طراحی و ساخته شده است .

مهم‌ترین عامل بر قیمت فایل اداری و نکته قابل توجه در خرید آن اندازه و سایز و ابعاد محصول است . ابتدا اندازه‌ی اسنادی که قرار است در فایل انتخابی قرار بگیرد را باید در نظر گرفت تا در هنگام قرارگیری آنها در فایل اداری دچار آسیب نشوند .

اگر فقط به یک سیستم بایگانی کلی نیاز دارید می توانید از انواع کمدهای اداری استفاده کنید . این موارد به اندازه و شکل دفتر شما و نوع نیاز شما از سیستم بایگانی بستگی دارد . هنگام بررسی اندازه‌ها توجه داشته باشد که فایلی که تهیه می‌کنید را باید در هر کجا که قرار دهید تا مانع باز و بسته شدن درب‌ها ، حرکت صندلی میزها و … نشود .

اگر فایل شما قرار است از اجزای دکوراسیون و چیدمان فضای شما باشد و در فضای اصلی دفتر استفاده شود پس مهم است که هم رنگ و متناسب با سایر مبلمان اداری شما باشد . اما اگر قرار نیست این فایل و سیستم بایگانی در فضای اصلی دفتر کار استفاده شود ، می‌توانید از انواع فلزی یا حتی پلاستیکی نیز استفاده کنید .

همانطور که تا الان در مقاله اشاره کردیم ، به طور کلی انواع فایل‌های اداری شامل  پهن ، متحرک ، عمودی ، جانبی ، بدون قفل و با قفل می‌شود . که این امر بر قیمت فایل‌های اداری بسیار مؤثر است . همچنین انتخاب نوع فایل فقط بستگی به نیاز شما ، اندازه و محیط دفتر و سلیقه شما دارد . هیچ معیار بهتری یا بدتری در این زمینه وجود ندارد .

از لحاظ قابلیت قفل فایلینگ‌های اداری به 2 نوع تقسیم می‌شوند : بدون قفل و قفل‌دار . فایلینگ‌های بدون قفل که از لحاظ امنیت سطح پایینی دارند ، اغلب به عنوان ست میز اداری برای هر کاربر تهیه می‌شوند و مناسب نگهداری پرونده‌های مهم نیستند . انواع فایل‌های اداری قفل‌دار هم که خود به دو نوع یعنی قفل مرکزی و قفل جداگانه تقسیم می‌شوند .

در فایلینگ اداری با قفل مرکزی تمام کشوها به طور خودکار و هم‌زمان قفل می‌شوند  و نوع قفل جداگانه نیز می‌توانید هر کشو را به طور جداگانه قفل کنید . هر کدام از این دو نوع ، ویژگی‌های خاص خود را دارند که شما می‌توانید با در نظر گرفتن نیازتان یکی از آنها را انتخاب نمایید .

اگر مدارک و اسنادی که قرار است بایگانی کنید از ارزش بالایی برخوردار هستند بهتر است از انواع قفل‌دار و ترجیحاً فلزی و نسوز استفاده کنید . اگر اسناد بیشتر محرمانه هستند و نیاز است تا در دسترس هر شخصی نباشند فایل‌های اداری MDF قفل‌دار می‌توانند انتخاب خوبی باشند . در غیر این دو مورد ، اگر فقط برای سازماندهی انواع مدارک و اسناد و اوراق است فایل‌های اداری متحرک و ثابت و بدون قفل بهترین هستند . همچنین نوع ایمن سازی فایل‌های اداری بر تعیین قیمت آنها تأثیر بسزایی دارد .

فایل کشو اینترست تیپ 1506

شرکت طراحی مبلمان اداری آبادیس یکی از تولید‌کنندگان و از شرکت‌های معتبر طراحی و ساخت فایل اداری در کرج است که بر اساس اصول استاندارد طراحی ، محصولات اداری خود را تولید و عرضه می‌کند و با استفاده از این مقاله شما عزیزان را با یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین مبلمان اداری در کرج آشنا ساخت تا شما خریدی آگاهانه کنید و بهترین را برای اداره‌ خود انتخاب کنید تهیه نمایید .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید