چطور در محیط کار آرامش ایجاد کنیم
بازدید مجازی از رویدادهای نمایشگاهی

 ۳۴ هزار بازدید از صفحات تخصصی صنعت مبلمان پایگاه خبری اخبارهای نمایشگاه‌ها در هفته برگزاری نمایشگاه های مبلمان

چطور در محیط کار آرامش ایجاد کنیم

براساس آمار گوگل آنالیتیکس بیش از ۱۰۰ هزار نفر در ۳۰ روز اخیر از صفحات تخصصی پایگاه خبری اخبار نمایشگاه‌ها بازدید کرده‌اند .

به گزارش اقتصاد و نمایشگاه ، در ابتدای زمستان سال جاری شاهد برگزاری نمایشگاه‌های صنعت مبلمان به عنوان بزرگترین رویدادهای تجاری در صنعت چوب و مبلمان ایران بودیم ، برگزاری نمایشگاه‌های صنعت مبلمان با توجه به نقش این صنعت در توسعه ، ایجاد اشتغال و افزایش توانمندی‌های داخلی از اهمیت قابل توجه‌ای برخوردار است و با استقبال چشمگیری نیز از سوی مردم و فعالان این حوزه مواجه شد .

پایگاه خبری اخبار نمایشگاه در صفحات تخصصی صنعت مبلمان منزل و اداری ، با پوشش ویژه خبری به انعکاس اخبار ، گزارش‌های تصویری و مصاحبه با برندهای برتر حاضر در نمایشگاه پرداخت که به گواه آمارهای استخراج شده از گوگل آنالیتیکس با استقبال چشمگیری از سوی مردم و فعالان اقتصادی و تجاری مواجه شده است .

گروه رسانه‌ای صنعت نمایشگاهی ایران ، با سابقه‌ترین و پرمخاطب‌ترین رسانه صنعت نمایشگاهی در کشور است که از سه رسانه هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه ، پایگاه خبری اخبار نمایشگاه‌ها و کتاب سال صنعت نمایشگاهی تشکیل شده است . گزارش پیش رو ، گزیده‌ای از آمار و نرخ بازدیدکنندگان پایگاه خبری اخبار نمایشگاه‌ها است که از گوگل آنالیتیکس استخراج شده است . گوگل آنالیتیکس یک ابزار تحلیل‌گر شرکت گوگل می‌باشد .

این ابزار تحلیل‌گر می‌تواند اطلاعات بسیار کاملی را درباره ترافیک ورودی در اختیار مدیران یک وب‌سایت‌ قرار دهد . اطلاعاتی که می‌تواند نقش بسیار مهمی را در بهینه‌سازی یک وب‌سایت ، شناخت کاربران ، جذب بیشتر مخاطبان و پیشرفت آن ایفا کند .

استاندارد مبلمان اداری

براساس آمار یک ماهه گذشته از صفحات رویدادهای تخصصی نمایشگاهی که از گوگل آنالیتیکس استخراج شده است ، ۱۰۶ هزار کاربر از صفحات تخصصی عناوین نمایشگاهی در سایت اخبار نمایشگاه‌ها بازدید کرده‌اند که یک رکورد بی نظیر در بین وبسایت‌های خبری در حوزه نمایشگاهی است .

استاندارد مبلمان اداری

براساس این آمار ۳۴ هزار نفر در هفته برگزاری نمایشگاه‌های صنعت مبلمان ایران از پایگاه خبری اخبار نمایشگاه‌ها بازدید کردند و در روزهای برگزاری نمایشگاه‌ها به طور میانگین ۷ هزار نفر به صفحات تخصصی اخبار نمایشگاه‌ها مراجعه کردند .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید