قیمت باجه بانکی
کانتر بانکی مدست
معرفی بهترین باجه بانکی در کرج

با توجه به افزایش روز افزون رقابت در ارائه خدمات بانکی که همه بانک‌ها و سازمان‌های بانکی در تلاش هستند تا با بهره‌گیری از مبلمان اداری استاندارد ، رضایت کلی اشخاص اعم از کاربر و ارباب رجوع را به دست آورند . زیرا ، جلب رضایت اشخاص ، نقش حیاتی در کیفیت ارائه یا دریافت خدمات بانکی را دارد . به این سبب ، بهره‌گیری از باجه بانکی در کرج برای بانک‌ها و سازمان‌های بانکی الزامی می‌شود .

هدف از طراحی و تولید این محصول از مبلمان اداری در کرج برای بهبود عملکرد کاربر جهت ارائه بهتر خدمات بانکی و همچنین برای افزایش میزان مراجعه ارباب رجوع جهت دریافت مطلوب‌ترین خدمات بانکی است که به هنگام انتخاب و خرید باجه بانکی دارای استاندارد مورد توجه قرار می‌گیرد . در این مقاله قصد داریم که به معرفی و شناسایی باجه‌ بانکی در کرج بپردازیم تا مجموعه‌ها برای انتخاب و خریدی صحیح از آن استفاده بنمایند .

چرا که همواره در کرج ، مبلمان اداری با کیفیت طراحی و تولید می‌شود و می‌توان گفت که کرج به عنوان یکی از قطب‌های فعال در زمینه طراحی و تولید مبلمان اداری می‌باشد . همانگونه که می‌دانید ، باجه بانکی در کرج را با عناوین دیگری هم شناسایی می‌کنند . در حقیقت باجه‌ها همان : میزهای پیشخوان ، کانترهای بانکی و نیز میزهای بانکی هستند که به طور اصولی در کرج ( برای تولید محصول با کیفیت ) طراحی و استانداردسازی می‌شود .

کانتر بانکی رکتیکال

باجه‌های بانکی به عنوان یک محصول پر کاربرد در مبلمان اداری به حساب می‌آیند و کاربرد آن‌ها بسیار متفاوت است . جهت شناسایی انواع باجه می‌توان به کاربرد آن‌ها اشاره کرد . بنابراین ابتدا می‌توان به کاربرد برحسب ” موقعیت مکانی ” که مورد استفاده قرار می‌گیرد و نیز کاربرد بر طبق ” نیاز ” اشاره نمود که هر یک از آن‌ها به طور مجزا قابل بررسی هستند .

کانتر بانکی اینترست تیپ 906

همانطور که در مقالات گذشته این سایت گفته شد باجه بانکی در کرج دارای کاربرد متفاوتی است و کاربرد آن ، تنها برای بانک و سازمان‌های بانکی نیست . این محصول برای مکان‌های همچون : نمایشگاهی ، بیمارستانی ، مجموعه‌های اداری و تجاری ، صرافی‌ها ، مراکز پیشخوان دولت ، پلیس +10 و … کاربرد دارد که به طور اختصار برخی از آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم .

این نوع باجه‌ها در مراکز پزشکی و بیمارستانی یا کلینیک‌های پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند تا رسیدگی به امور بیماران در اسرع وقت و همراه با آرامش صورت بگردد . این محصول کاربردی به هنگام انجام فعالیت کاری کاربر ، مانع هر گونه خستگی و آشفتگی در آن می‌شود که عملکرد و بهره‌روی کاربر را افزایش خواهد داد .

در جهت برقراری ارتباط مطلوب میان کاربر و مراجعه کننده ، باجه‌های بیمارستانی از ویژگی‌های به خصوصی ( مانند : امکان نصب الکتریک باکس ، بست سیم‌گیر ، دارای فضای مطلوب برای قرارگیری پرونده‌های و اسناد پزشکی و رایانه و … ) تبعیت می‌کند که برای ارائه و دریافت خدمات بهتر بسیار کمک کننده است .

باجه بانکی در کرج نیز برای صرافی‌ها هم کاربرد دارد که سبب زیباتر و مدرنیته شدن محیط و فضای اداری می‌شود . باجه‌ها نظم خاصی را در صرافی‌ها ایجاد می‌کنند که آسودگی و سهولت در انجام کار را به ارمغان آورد . به این جهت ، می‌توان گفت که استفاده از باجه برای صرافی‌های الزامی و دارای اهمیت می‌باشد .

علاوه بر آن ، این محصول دارای ویژگی‌ها و خصوصیاتی ( مانند : داشتن ایمنی کامل برای نگهداری اطلاعات و امور ارباب رجوعان ، داشتن فضای مناسب برای قرار گرفتن پول شمار و پرینتر و رایانه ، امکان نصب شبکه ، کابل برق و تلفن و بست سیم‌گیر ، دزدگیر و … ) است .

بهره‌گیری از باجه بانکی در کرج برای مجموعه‌های اداری و تجاری دارای اهمیت ویژه‌ای است و این محصول می‌تواند مانع از هرج و مرج در شرکت‌های بزرگ اداری و تجاری شود . زیرا ، میزان مراجعه مشتریان و همکاران تجاری و کارمندان در شرکت‌های اداری و تجاری بسیار می‌باشد که در هنگام ورود می‌تواند برای پذیرش بهتر مراجعه‌کنندگان و کمک به آن‌ها موثر باشد .

اساسا ، طراحی این محصول برای یک کاربر می‌باشد . اما به دلیل میزان و تعدد مراجعه ممکن است ، برای دو کاربر طراحی شود . همچنین ، کاربرد این نوع باجه‌ها در شرکت‌های اداری و تجاری برای اموری مانند : نگهداری پرونده‌ها ، تعیین ساعت پذیرش و مراجعه ، تعیین وقت قبلی و … است .

کانتر بانکی ویو تیپ 905

در جهت بهره‌گیری و استفاده از باجه بانکی در کرج ، نیازهای یک مجموعه نقش تعیین‌کننده و قابل توجهی را دارند . همه مجموعه‌ها در تلاش هستند تا بهترین و مناسب‌ترین خدمات را برای ارباب رجوعان ارائه نماید . به این سبب ، بهره‌گیری و استفاده از باجه‌ها ( ایستاده یا نشسته ) بسیار کمک‌کننده خواهد بود .

در طول روز ، عموم مردم رفت و آمد‌های بسیار متعددی را به بانک و سازمان‌های بانکی دارند و ممکن است که به طور یک یا چند مرتبه انجام می‌شوند . این مجموعه‌ها باید کیفیت و سرعت ارائه خدمات را افزایش دهند . چراکه اکثریت مردم به کیفیت و سرعت ارائه خدمات بانکی توجه دارند . در این جهت ، شناسایی باجه‌های ( ایستاده یا نشسته ) کمک بسزایی را به مجموعه‌ها می‌کند .

این نوع باجه بانکی در کرج کاربرد متفاوتی را دارد و مناسب برای خدمات و اموری است که در مدت زمان طولانی‌تری ارائه یا دریافت می‌شود . در این مدت زمانی ، ارباب رجوع برای برپایی ارتباط مناسب با کاربر مجبور به نشستن است . این امر سبب می‌شود تا حس آرامش و اطمینان در کاربر و ارباب رجوع پدیدار گردد .

از سویی دیگر ، خدمات و امور مختلفی در بانک و سازمان‌های ارائه می‌شود که برای ارائه آن‌ها نیاز به گذر زمان نیست و به طور آنی اتفاق می‌افتد . در جهت سرعت بخشیدن به ارائه و دریافت خدمات بانکی برای ارباب رجوعان بیشتر ، باید از باجه‌های ایستاده استفاده نمود . علاوه بر آن ، این باجه بانکی در کرج مجموعه را از هر گونه هرج و مرج و شلوغی دور می‌نماید .

با طرح چند سوال به ادامه این مطلب خواهیم پرداخت :

 • باجه‌ها در کرج چگونه طراحی می‌شود ؟
 • چرا به هنگام انتخاب باجه بانکی در کرج به نوع مواد اولیه و متریال توجه کرد ؟
 • بهترین باجه‌های بانکی در کرج را از کجا خریداری کنیم ؟

علاه بر نوع کاربرد باجه بانکی در کرج ، شاخصه‌های دیگر نیز وجود دارد که در جهت انتخاب باجه بانکی با کیفیت و دارای استاندارد به آن‌ها توجه می‌شود . این شاخصه‌ها را می‌توان در عناوین مختلف خلاصه و بیان نمود که هر یک از آن‌ها به طور جداگانه قابل بررسی خواهد بود . در نظر هر یک از عناوین زیر برای انتخاب محصولی کاربردی کمک‌کننده خواهد بود .

تولیدات استاندارد همواره مطابق اصول طراحی انجام می‌گیرد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها ، بهره‌گیری از علم ارگونومی است . این اصل در طراحی دارای اهمیت به خصوصی است . زیرا ، اصل ارگونومی به عنوان یک معیار بین‌المللی برای استانداردسازی محصول به حساب می‌آید .

در حقیقت ، هدف از پیدایش علم ارگونومی برای این است که طراحی باجه بانکی در کرج به سمت معیار با کیفیت بودن سوق پیدا کند . چرا که ، نه تنها ابعاد و اندازه مناسب را تعیین می‌کند ؛ بلکه نحوه صحیح نشستن و برخواستن و طرز استفاده افراد ( اعم از کاربر و ارباب رجوع ) از هر محصولی را مورد بررسی قرار می‌دهد تا در هنگام استفاده ، افراد از هر گونه آسیب احتمالی دور شود .

همان طور که مطلع هستید ، طراحی هر محصولی ( مانند : باجه بانکی در کرج ) از سبک‌های مختلفی پیروی می‌کنند . این سبک‌های طراحی شامل : کلاسیک ، مدرن ، ساختارگرایی ، آرت‌دکو و … است . اما در جامعه امروزی ، اکثر طراحی‌ها از دو سبک کلاسیک و مدرن تبعیت می‌کنند . چرا که کلاسیک و مدرن به عنوان پرطرفدارترین و شناخته‌ترین سبک‌ها می‌باشند .

 • سبک کلاسیک :

طراحی کلاسیک به عنوان قدیمی‌ترین سبک طراحی به شمار می‌آید که محصولات را منحصربه فرد می‌کند . در این سبک از متریال چوب استفاده می‌شود و داشتن خصوصیاتی ویژه ( همچون : شیک و زیبا ، پرزرق و برق بودن ، رنگ‌بندی متفاوت و … ) و طول عمر بسیار بالا است که سبب شده تا قیمت سبک کلاسیک ، گران تلقی شود .

 • سبک مدرن :

در سوی دیگر ، سبک مدرن نیز وجود دارد که پرطرفدارترین سبک طراحی به حساب می‌آید و عده زیادی از کاربران در طراحی باجه بانکی در کرج از آن استفاده می‌کنند . این سبک دارای تنوع طرحی و رنگی است که همگی بروز شده می‌باشند و دلیل این امر ، استفاده از متریال ام.دی.اف است . طراحی در سبک مدرن ساده و در حال زیبا می‌باشد که از قیمت مناسب‌تری برخوردار است .

جنس و متریال یکی از بخش‌های مهم برای باجه بانکی در کرج می‌باشد که دارای اهمیت به خصوصی است . زیرا ، این باجه‌ها از جنس و متریال مختلفی ساخته می‌شود و برای شناسایی این متریال می‌توان به مواردی همچون : چوب ، MDF ، استیل ، شیشه و … اشاره کرد . همچنین ، ممکن است که از این متریال به شکل ترکیبی استفاده شود .

باید بیان کنیم که بخش زیاد و قابل توجهی از تولیدات باجه بانکی در کرج به استفاده از متریال و مواد اولیه چوب و MDF پرداخته می‌شود . چراکه این دو متریال دارای ویژگی‌ها و خصوصیات منحصربه فرد و خاصی می‌باشد که ظاهر هر محصولی ( همچون : باجه بانکی ) را شیک و زیبا می‌کند . در این راستا ، به بررسی مختصر دو متریال چوب و MDF اشاره خواهیم کرد .

 • جنس چوب :

از این متریال و جنس برای تولید و ساخت محصولات منحصربه فرد استفاده می‌شود و علت این موضوع ویژگی‌های زیبای آن است . خصوصصیات جنس چوب شامل : داشتن مقاومت برابر ضربه و فشار ، داشتن رنگ‌بندی شیک ، طول عمر بسیار بالا و … می‌باشد و دارای قیمت بسیار بالایی است .

 • متریال MDF :

جنس و متریال MDF برای تولید باجه بانکی در کرج استفاده می‌شود که آن را بی‌نظیر و خاص می‌کند . ام.دی.اف‌ها از ویژگی‌های بی‌همتایی پیروی می‌کند و برای اشاره به این خصوصیات می‌توان مواردی همچون : سبکی در وزن ، تنوع در طرح و رنگ ، مقاوم در برابر ضربه و … را بیان نمود . متریال MDF دارای قیمت بسیار مناسب است و محبوبیت خاصی میان طرفداران خود دارد .

ابعاد و اندازه باجه بانکی در کرج متفاوت است ؛ همانگونه که قبلا هم گفته شد ، باجه‌ها در دو شکل استاده و نشسته تولید می‌شود . در واقع ، ابعاد و اندازه برای باجه‌های نشسته و ایستاده به شکل ( بین 75 تا 120 سانتی‌متر ) است که مطابق اصل ارگونومی باشد تا کم‌ترین آسیب به ستون فقرات کاربر و ارباب رجوع وارد گردد .

شکل باجه‌ها به طور مستطیلی و کشیده و گاها به شکل هلالی است . ابعاد و اندازه باید به گونه‌ای باشد که سطح مناسب برای استقرار فرم‌های خام به سمت مشتری ، پرینتر ، پول شمار ، وسایل نوشت افزار و … را داشته باشد . این موضوع برای باجه بانک در کرج جهت سازماندهی محیط اداری موثر خواهد بود . زیرا ، نباید کاربر به هنگام انجام فعالیت کاری خود دچار سر درگمی شود .

سلیقه نقش موثر و تعیین کننده‌ای را جهت انتخاب باجه بانکی در کرج دارد و باید متناسب با این موضوع به گزینش باجه بانکی خوب بپردازیم . سلیقه نتها عاملی است که در تک تک موضوعات بیان شده برای شاخصه‌های انتخاب باجه بانکی ، نقش دارد . نقشی که برای مجموعه‌‌ها ، امری حیاتی می‌باشد .

سپس ، رنگ‌بندی باجه بانکی در کرج باید به گونه‌ای تعیین شود که هماهنگی و هارمونی‌های مساعدی را در محیط اداری ایجاد کند و باید زیبایی و نیک‌منظری را در محیط اداری مجموعه پدیدار کند تا شادابی و نشاط برای آن محیط بهبود از بین نرود . علاوه بر آن ، ترکیب رنگی باجه‌ها باید متناسب با تم رنگی دکوراسیون داخلی مجموعه ( سایر مبلمان اداری ) باشد .

کیفیت و مرغوبیت اتصالات و یراق‌آلات برای باجه‌ها بسیار حائز اهمیت است . زیرا ، اتصالات و یراق‌آلات را می‌توان به عنوان اسکلت و نظم‌دهنده و اتصال‌دهنده قطعات برای باجه بانکی در کرج معرفی کرد . به دلیل حساسیت این بخش ، باید از کیفیت و مرغوبیت اتصالات و یراق‌آلات اطمینان حاصل کرد تا باجه بانکی با کیفیت تولید شود .

عدم توجه به موضوع کیفیت و مرغوبیت اتصالات و یراق‌آلات می‌تواند ، موضوع ضمانت محصول و خدمات پس از فروش آن را تحت الشعاع قرار دهد . در حقیقت اگر در طراحی محصولات بانکی ( باجه‌ها ) به کیفیت و مرغوبیت اتصالات و یراق‌آلات بی‌توجه باشیم ، ضمانت محصول و خدمات پس از فروش آن زیر سوال خواهد رفت .

علاوه بر آن ، ممکن است که تولیدات باجه‌های بانکی در کرج را از حالت استاندارد خارج نماید که در دید کاربران جلوه بسیار نامطلوبی را دارد . زیرا ، اگر اتصالات و یراق‌آلات بی‌کیفیت و نامرغوب باشد ؛ هزینه را برای هر گونه تعویض یا تعمییر چندین برابر می‌کند . البته گفتی است که این امر برای تولیدکنندگان باجه بانکی در کرج ، موضوعی حیاتی به حساب می‌آید .

ضمانت و خدمات پس از فروش دو موضوع مهم برای باجه‌ها به حساب می‌آید که به هنگام و بعد از خرید باجه بانکی در کرج مورد توجه توجه کاربر قرار می‌گیرد . یکی از معیار و شاخصه‌های مهم برای انتخاب محصول اداری با کیفیت ، داشتن گارانتی مطلوب و خدمات پس از فروش مناسب است .

باجه‌های بانکی با کیفیت در کرج باید از دو عامل ( ضمانت خوب و خدمات پس از فروش مناسب ) پیروی کنند . زیرا ، کاربران به هنگام خرید باجه بانکی ، باید از انتخاب و خرید خود اطمینان حاصل بنماید . در حقیقت ، کیفیت محصولات اداری ( باجه بانکی در کرج ) ارتباط مستقیمی را با گارانتی و خدمات پس از فروش دارد .

تمامی عناوین بیان شده ، عاملی تاثیرگذار برای تعیین قیمت باجه بانکی در کرج می‌باشد و اثر هر یک از آن‌ها به طور مستقیم است . در واقع ، ملاک تعیین قیمت در بازده انتخاب مواردی ( همانند : نوع باجه بانکی ، مواد اولیه و متریال ، نوع سبک طراحی آن ، سلیقه و رنگ‌بندی اصولی و … ) قابل تغییر می‌باشد .

بنابراین ، در نظر گرفتن تک تک موضوعات گفته شده ، جهت خرید باجه‌های بانکی با کیفیت اجباری و لازم می‌باشد . زیرا ، خرید باجه بانکی با کیفیت دارای حساسیت زیادی است و خرید باجه بی‌کیفیت ، حاصل بی توجهی به هر یک از این موضوعات در زمان خرید می‌باشد که هزینه را برای کاربران باجه بانکی در کرج چندین برابر می‌کند .

کانتر بانکی مدست

پس از معرفی و شناسایی انواع باجه‌های بانکی در کرج و بررسی شاخصه‌های انتخاب آن ، قصد داریم تا اهمیت استفاده و بهره‌گیری از باجه بانکی در کرج را بیان نماییم . موضوعی که برای تمامی مجموعه‌ها ( اعم از : نمایشگاهی ، بیمارستانی ، مجموعه‌های اداری و تجاری ، صرافی‌ها ، مراکز پیشخوان دولت ، پلیس +10 و … ) دارای ارزش بسیاری می‌باشد . اهمیت استفاده از باجه‌های بانکی در کرج را می‌توان در عناوین زیر خلاصه نمود :

 • هدفمند کردن کارها و فعالیت‌های مجموعه .
 • بهبود روند کاری .
 • افزایش میزان مراجعین .
 • مانع هرج و مرج و شلوغی در مجموعه .
 • ایجاد محیطی ایمن و کاربردی برای افراد مجموعه .
 • زیبایی و نیک‌منظری را پدیدار می‌کند .
 • و …
فلاور باکس آرمز تیپ 2002

همانگونه که در مقالات دیگر این سایت گفته شد ، کرج به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین قطب‌های فعال در زمینه طراحی و تولید مبلمان اداری به حساب می‌آید و شرکت‌های متعددی را در محدوده جغرافیایی خود قرار داده است . یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های فعال و پیشرو در کرج ، شرکت مبلمان اداری آبادیس می‌باشد .

با توجه به موقعیت مکانی که شرکت مبلمان اداری آبادیس در آن قرار دارد ؛ همواره در کوشش بسیار بوده است تا با بهره‌گیری از بهترین متریال و مرغوب‌ترین یراق‌آلات به طراحی و تولید محصولات مبلمان اداری ( باجه بانکی در کرج ) بپردازد که در طراحی آن‌ها از مناسب‌ترین سبک‌ها و زیباترین رنگ‌ها نیز استفاده می‌کند .

مجموعه آبادیس برای محصولات خود ( باجه‌های بانکی ) ضمانت و خدمات پس از فروش مطلوبی را قرار داده است و همچنین در این زمینه برای ارائه مشاوره مناسب بسیار پر تلاش می‌باشد تا به هنگام انتخاب و خرید باجه‌ها از آن استفاده نماید . بنابراین شما می‌توانید ، باجه بانکی در کرج را از فروشگاه شرکت مبلمان اداری آبادیس خریداری کنید .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید