راهنمای مشتریان

طراحی و مشاوره رایگان جهت انجام پروژه های دکوراسیون و چیدمان مبلمان اداری و مبلمان خانگی

میز مدیریت ویژن

تماس با واحد فروش جهت ثبت سفارش و دادن اطلاعات اولیه در خصوص محل و حجم پروژه – اطلاعات تماس

انتقال اطلاعات به واحد دفتر فنی و طراحی شرکت آبادیس جهت هماهنگی با کارفرما محترم به منظور بازدید از محل پروژه  و رولوه و دریافت دیزاین اوردر ( نیاز های کارفرما  ) برای شروع عملیات طراحی و چیدمان مربوطه

میز مدیریت کاپیکن

پس از جلسه حضوری در محل پروژه همکاران طراح ما با تکیه بر رولوه و دیزاین اوردر  شروع به تشکیل نقشه از بیلت و انجام پروسه چیدمان و دکوراسیون مبلمان اداری یا مبلمان خانگی بصورت دو بعدی می نماید .

سپس بر اساس نقشه های تهیه شده و هماهنگی های مجازی با کارفرمای محترم جهت تایید نقشه ها ادامه پروسه طراحی سه بعدی با نرم افزار تری دی مکس در دست اقدام قرار میگیرد.

ارسال نقشه های دو بعدی چیدمان و طرح های سه بعدی دکوراسیون به حضور کارفرما جهت بررسی و تایید .

در صورت نیاز به انجام اصلاحات در طراحی و نقشه ها با اعلام کارفرما تیم فنی و طراحی شرکت آبادیس دوباره بر روی پروژه کار خواهند کرد تا رضایت حداکثری کارفرما و براورده شدن همه نیاز های ایشان به دست آید.

تامین کننده مبلمان اداری ، خرید و فروش مبلمان اداری

پس از تایید نقشه ها و طرح ها سه بعدی ، پروسه متره پروژه جهت برآورد هزینه ریالی توسط همکاران دفتر طراحی و فنی در دستور کار قرار خواهد گرفت و پس از آماده شدن آن به واحد فروش شرکت آبادیس منتقل می گردد.

پیش فاکتور عملیات اجرایی پروژه براساس طرح ها و نقشه های تایید شده ، توسط تیم فروش آماده و به حضور کارفرما ارسال میگردد.

در صورت تایید پیش فاکتور و مجموع قیمت ریالی اجرای پروژه از طرف کارفرمای محترم ، تیم فروش شرکت آبادیس اقدام به تهیه مقدمات اجرایی شامل قرارداد و نحوه دریافت و پرداخت های مالی می نماید. پس از انعقاد قرار داد پروسه اجرا به واحد دفتر فنی و طراحی شرکت منتقل میشود .

آغاز انجام عملیات آنالیز مصنوعات چوبی و دکوراسیون توسط تیم فنی شرکت آبادیس جهت برآورد متریال و یراق و ابزار مورد نیاز پروژه .

ارجاع کار به واحد تدارکات و تولید شرکت آبادیس

در این مرحله ابتدا واحد تدارکات اقدام به تهیه متریال و یراق مورد نیاز پروژه می نماید ، با انتقال موارد فوق به انبار شرکت آبادیس پروسه برش ، نوار پی وی سی ، الیت ، مونتاژ و بسته بندی آغاز می گردد .

حمل و نقل و نصب

پس از آماده سازی تمامی اقلام پروژه  و بسته بندی آنها  با هماهنگی کارفرما روز و تاریخی مشخص می گردد جهت انجام عملیات حمل و نقل و نصب در محل پروژه .

0
سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.