طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین
بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر به دنبال تحولات دگرگون

هر نوع محیط و دکوراسیون کاری یا تجاری با گذشت زمان دچار پوسیدگی و خرابی می‌شود که نیازمند تعمیر و بازسازی می‌باشد . همچنین ، گاهی اوقات طراحی‌های این دکوراسیون‌ها منطبق با روند و سلیقه جدید نیستند و باید مرمت و نوسازی شوند که این کار باید به بهترین روش و در کم‌ترین زمان صورت بگیرد .

بانک اقتصاد نوین برای بهبود و بهینه کردن دکوراسیون بیش از ۵۰ شعبه خود همانند شعبه هفت تیر ، از مجموعه آبادیس برای انجام تعمیرات و نوسازی‌های مختلف در دکوراسیون کمک گرفته است تا با بهره‌گیری از طراحان و گروه تولیدی و نصاب خود ، محیط کاری و بانکی کارآمد و زیبا را پدیدار نماید .

زیرا ، گذر زمان نیز خدشه‌های زیادی را در دکوراسیون شعب بانک اقتصاد نوین ایجاد نموده که روش صحیح طراحی دکوراسیون ، چیدمان انواع مبلمان اداری ” به همراه کیفیت متریال ، مرغوبیت یراق‌آلات ، رنگ‌بندی مناسب و سایر موارد ” را هم تحت تاثیر خود قرار داده است .

در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر ، تحولات به گونه‌ای می‌باشد که محصولات زیادی از مبلمان اداری با توجه به عواملی « مانند : متراژ ، نور ، رنگ ، سبک و کاربرد فضای اداری » طراحی و تولید شده‌اند . در طراحی و تولید و اجرای این پروژه ، اهدافی مهمی برای آبادیس و بانک اقتصاد نوین وجود دارد که می‌توان آن را با مباحث مختلف ، توصیف نمود .

پروژه شعب بانک اقتصاد نوین به نحوه کاربردی و منحصربه فردی طراحی و اجرا شده است که اصول و نکات اساسی در آن می‌باشد . اکنون قصد داریم که چگونگی اجرای پروژه ” شعب بانک اقتصاد نوین ” را مورد بررسی و مطالعه قرار دهیم ؛ در ادامه به چند پرسش زیر توجه فرمایید :

 • علت بازسازی و طراحی مجدد دکوراسیون بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر چیست ؟
 • ویژگی محصولاتی که در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر وجود دارد ، چگونه است ؟
 • آیا شرکت آبادیس و محصولات آن وجه تمایزاتی دارند ؟
طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین
طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

سرعت و چابکی عملکرد آبادیس باعث شده تا مجموعه‌های زیادی آن را به عنوان مجری پروژه‌های خود برگزینند . بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر یکی از این مجموعه می‌باشد که با توجه به دلایل مختلف ، طراحی و بازسازی دکوراسیون بانکی خود را به شرکت مبلمان اداری آبادیس سپرده است ؛ اما برخی از مهم‌ترین این دلایل به شرح زیر می‌باشد :

 • ارتقاء سطح خدمات و رضایت مشتریان : این دلیل به این معناست که طراحی دکوراسیون بانک‌ها باید فضایی راحت ، زیبا و امن برای مشتریان ایجاد کند . برای مثال استفاده از رنگ‌های زیبا و مناسب در مبلمان راحت و شیک ، همراه با نورپردازی جذاب ممکن است که باعث جذب و ماندگاری مشتریان شود .
 • افزایش بهره‌وری و کارآمدی کارمندان : طراحی دکوراسیون بانک باید شرایط کاری و ارتباطی کارمندان را بهبود ببخشد . مثلا تقسیم‌بندی مناسب بخش‌های مختلف بانک ” ایجاد اتاق‌های قرار ملاقات و جلسات ، دیوارهای جداکننده و عایق صدا و امکان دسترسی به تجهیزات و فناوری ” می‌تواند باعث افزایش کارایی و هماهنگی بیشتر کارمندان گردد .
 • پاسخگویی به نیازهای جدید : بازسازی دکوراسیون بانک باید با توجه به نیازهای کارمندان و انتظارات مشتریان انجام بگیرد . به عنوان مثال ایجاد فضای خصوصی و ایمن یا ایجاد فضا چند منظوره با انعطاف‌پذیری بالا ” جهت برقراری ارتباط مطلوب ” که به وسیله انواع مبلمان اداری صورت می‌پذیرد .
 • ایجاد تفاوت و برتری نسبت به رقبا : طراحی دکوراسیون بانک‌ها باید با استفاده از ایده‌های جذاب و خلاقانه ، محیط بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر را از سایر رقبا متمایز کند . مثال استفاده از الگوها و نمادهای بصری ، ایجاد هویت و برند بانک در دکوراسیون و محصولات آن به ایجاد تعامل و افزایش ارتباط با مشتریان نیز کمک می‌کند .
طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

در صنعت مبلمان اداری ، آبادیس یک نام معروف بشمار می‌رود که با شعار « هنر پردازش فضا » ، تخصص خود را در بازسازی و بهبود دکوراسیون‌های اداری نشان داده است ؛ چراکه در صنعت مبلمان اداری با بهره‌گیری از تجربه و دانش خود مشغول به طراحی و تولید و اجرای انواع مبلمان اداری می‌باشد . تنوع مبلمان اداری این برند ، بسیار است که با توجه به استانداردها و سلایق مشتریان ، بهترین محصولات را ارائه می‌دهد .

این مجموعه دارای بهترین مرکز تخصصی مشاوره ” جهت طراحی تجهیزات و مصنوعات چوبی و مجموعه کامل از نیازهای یک محیط اداری ” می‌باشد که در کم‌ترین زمان به ارائه مشاوره رایگان می‌پردازد . سال‌ها از فعالیت آبادیس در صنعت مبلمان اداری می‌گذرد و در طی این مدت ، پروژه‌های زیادی به دست این مجموعه به انجام رسیده است . یکی از پروژه‌های جالب و موفق آبادیس ، مرمت و نوسازی دکوراسیون بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر می‌باشد که با خلاقیت و رعایت اصول طراحی ، انجام شده است .

تمامی عناصر موجود در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین به گونه‌ای طراحی و تولید و اجرا شده‌اند که کاملا متناسب با محیط بانکی و هماهنگ با یکدیگر هستند . محصولات و مبلمان اداری در این پروژه چیدمان صحیحی را دارند که تعادل را بین رسمیت و راحتی ایجاد می‌کند . آبادیس پروژه شعبه هفت تیر از بانک اقتصاد نوین را با در نظر گرفتن معیار‌های مختلفی به انجام رسانده است که در جهت بهبود سلامت ، ایمنی ، بهره‌وری و رضایت کارمندان کمک کننده خواهد بود و به نوعی یک سرمایه‌گذاری ضروری برای بانک اقتصاد نوین به حساب می‌آید .

 • تناسب با محیط : مبلمان اداری کوراسیون بانک اقتصاد نوین با توجه به عواملی « مثل : فضای موجود ، نورپردازی ، رنگ‌بندی ، سبک و کارایی محیط کار » طراحی و ساخته شده‌اند و جایگذاری آن‌ها از جریان هوا جلوگیری نمی‌کند . مبلمان در دکوراسیون این بانک با سایر عناصر تزئینی محیط بانکی همخوانی دارد و انسجام را در فضا بانکی بهبود می‌بخشد .
 • عملکرد و راحتی : طراحی مبلمان اداری این مجموعه متناسب با نیازها و کارکردهای لازم برای انجام انواع فعالیت‌های در فضای بانکی می‌باشد . به عنوان مثال کمد و فایل‌های کشویی راحتی را برای انجام فعالیت‌های بانکی به ارمغان می‌آورند تا یک کارمند بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارد .
 • کیفیت و ماندگاری : کیفیت و استحکام مواد اولیه ، یکی از شاخص‌هایی می‌باشد که آبادیس در این پروژه به آن نگاه ویژه‌ای را داشته است . در حقیقت مبلمان در بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر نیز مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار ، سایش ، خط و خش ، خوردگی ، حرارت ، رطوبت و … را دارند و همواره در طی زمان طولانی‌تری قابل استفاده هستند .
 • زیبایی و پایداری : مبلمان اداری در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ظاهری جذاب ، رنگ‌های دلنشین ، بافت و جزئیات مطلوبی را دارند که زیبایی و پایداری را در شعبه هفت تیر بهبود می‌بخشند . مثلا برخی از لواز در یک باکس محافظ قرار می‌گیرند که باکس‌ها نقش مراقبتی را برای آن محصول دارند و باعث افزایش زیبایی محیط می‌شوند .
طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

پروژه‌های مبلمان اداری به معنای طراحی ، تهیه ، نصب و چیدمان مبلمان و تجهیزات مورد نیاز برای یک محیط کاری است . پروژه‌های مبلمان اداری می‌توانند برای ایجاد یا بازسازی فضاهای اداری ، کنفرانس ، خدماتی ، پذیرایی ، انتظار و … انجام شوند . پروژه شعب بانک اقتصاد نوین یکی از این موارد می‌باشد که مراحل مختلفی ” به شرح زیر ” را دارد .

 • تعیین نیازها و اهداف : در وهله اول آبادیس موضوعات مختلفی ( چون : نوع فعالیت مجموعه ، تعداد افراد مشغول به کار در مجموعه ، میزان رفت و آمد مشتریان آن ، نوع و کاربرد انواع مبلمان ، سبک طراحی دکوراسیون ، نوع جنس مبلمانی مد نظر و میزان بودجه در نظر گرفته شده ) را مورد ارزیابی موشکافانه قرار می‌دهد .
 • اندازه‌گیری و طراحی : سپس ، مسئول پروژه آبادیس برداشت‌هایی را از محل اجرا پروژه برمی‌دارد و اندازه‌گیری‌های دقیقی را انجام می‌دهد تا مکان و اندازه مبلمان ، پارتیشن‌ها ، راهروها ، درب‌ها ، پنجره‌ها و سایر جزئیات را مشخص شود . این برداشت‌ها با در نظر گرفتن نیازها و اهداف بانک بر روی کاغذ یا نرم افزارهای مخصوص طراحی بررسی می‌گردد .
 • تهیه و آماده سازی مبلمان : در این قسمت آبادیس طراحی خود را ارائه می‌کند تا از طرف بانک تایید شود . بعد از آن ، آبادیس به تهیه و آماده سازی مبلمان و تجهیزات مورد نیاز بانک می‌پردازد . در این مرحله متریال با کیفیت ، نوع رنگ‌بندی ، ضمانت ، نصب و حمل و نقل مبلمان تعیین می‌شود .
 • نصب و چیدمان مبلمان : آبادیس در این مرحله ، مبلمان و تجهیزات تهیه شده را به محل اجرای پروژه ارسال می‌کند و گروه نصب آن هم ، مبلمان و تجهیزات تهیه شده را در محل مخصوص خود نصب می‌نمایند . نصب و چیدمان به طور کامل از روی نقشه پروژ به اجرا در می‌آید .
 • بازدید و تحویل : پس از نصب و چیدمان مبلمان ، مسئول پروژه در محل اجرایی ” مانند بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر ” حاضر می‌شود تا در صورت وجود هرگونه نقص یا مشکل آن را با شرکت مطرح نماید و اقدامات لازم را برای رفع مشکل فراهم کند . گفتنی است که در غیره این صورت پروژه اجرای مبلمان اداری به پایان می‌رسد .
طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین
طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

پس اعلام موارد مورد نیاز از طرف بانک اقتصاد نوین ، طراحان مجموعه آبادیس شروع به طراحی اصولی و ارزیابی این نیازها کرده‌اند تا فضای مناسبی برای ارائه بهترین خدمات بانکی را به وجود آورند . به طور کلی ، طراحی و اجرای کامل دکوراسیون اداری شعب بانک اقتصاد نوین ، با توجه به نیازهای آن ( به شکل سفارشی ) می‌باشد .

آبادیس محصولات متعددی را برای این پروژه طراحی نموده است که در یک ست مبلمان اداری زیبا قرار می‌گیرند . این ست محصولات از وجه اشتراک به خصوصی بهره می‌برند که شیک بودن در دکوراسیون و چیدمان مبلمان اداری به نمایش می‌گذارند . جهت درک بهتر این مطلب باید تمامی محصولات این ست را مورد بررسی قرار دهیم .

در این پروژه ، بانک اقتصاد نوین مبلمانی را خواسته است که طراحی آن بر اساس کارکردهای مورد نیاز در فضای بانکی می‌باشد . بر این اساس آبادیس با استفاده از انواع مبلمان اداری فضای بانک اقتصاد نوین را به یک محیط جذابیت و مدرن تبدیل نموده است که اثر مستقیمی را در افزایش سرعت فعالیت کارمندان و آراستگی محیط شعبه هفت تیر می‌شوند .

طراحی انواع مبلمان در این دکوراسیون اداری به گونه‌ای می‌باشد که تحمل بسیار بالایی در برابر فشار ، سایش ، خط و خش ، خوردگی ، حرارت ، رطوبت و آفتاب را دارند و آن‌ها با توجه به معیار کیفیت و مقاومت متریال‌ها ساخته شده‌اند تا زمان بیشتری قابل استفاده کارمندان قرار بگیرند .

این نوع مبلمان علاوه بر استحکام بسیار بالا ، دارای زیبایی منحصربه فردی هستند و همیشه به زینت فضای بانکی کمک می‌کنند ؛ زیرا ظاهری زیبا ، رنگ‌های خاص ، بافت و جزئیات جذابی دارا هستند که یک فضای اداری ایده‌آلی را برای دکوراسیون مدرن بانک اقتصاد نوین فراهم می‌کنند .

اکنون می‌خواهیم که این ست جذاب و تک تک محصولات موجود در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین را معرفی کنیم . در این بین ، برخی از خصوصیات این ست را مورد مطالعه قرار دهیم . محصولات ارائه شده در طراحی و اجرای دکوراسیون شعب بانک اقتصاد نوین به شرح زیر خواهد بود :

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

میز ریاست ، یکی از میزهای جذاب در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین می‌باشد که طراحی بی‌نظیر و جذابی را دارد ؛ زیرا بخش مدیریت از مهم‌ترین قسمت‌های در بانک‌ها و موسسات بانکی به حساب می‌آید و همواره میز ریاست نیز به عنوان نگین میزهای اداری بشمار می‌رود .

میز ریاست موجود در بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر ، در همان نگاه اول جلوه‌ای باشکوهی را به نمایش می‌گذارد . این مدل میز اداری شکل مدرنیته‌ای را دارد که زیبایی را در کنار کارایی دلپذیر قرار داده است . قطعات این میز به گونه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند که از جریان هوا در زیر میز جلوگیری می‌کند و کاربر را از تمامی آزار و اذیت‌ها دور نگه می‌دارد .

در فرآیند طراحی و تولید این میز مدیریت از متریال MDF بهره می‌برند که باعث افزایش مقاومت در برابر فشار و رطوبت می‌شود . در حقیقت این نوع میز به عنوان مستحکم‌ترین میزهای اداری به حساب می‌آید . به صورت کلی این میز مدیریت با در نظر گرفتن نیاز شخص مدیر طراحی و ساخته شده است .

ضخامت صفحه و پایه ( ۵ سانتی‌متر ) است ؛ اما وجود نیازهای مدیر ، ابعاد و اندازه‌های استاندارد این میز را به گونه‌ای تعیین نموده که در عمق برابر ( 70 سانتی‌متر برای میز و در فایل اِل ۳۰ سانتی‌متر ) می‌باشد و طول آن ‌( ۱۷۰ سانتی‌متر و برای فایل اِل ۱۳۵ سانتی‌متر ) است . ارتفاع استاندارد آن هم به اندازه ( برای میز ۷۵ سانتی‌متر و در فایل اِل ۸۰ سانتی‌متر ) می‌باشد .

رنگبندی یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار در بازسازی و طراحی دکوراسیون بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر است که می‌تواند بر روحیه ، خلاقیت ، انرژی ، تمرکز و همکاری کارمندان و مشتریان اثر مستقیمی را بگذارد و همچنین می‌تواند زیبایی چشم‌گیری را به فضای بانکی ببخشد .

دکوراسیون شعبه هفت تیر نیز در سبک مدرن و ایده‌آل طراحی شده است و رنگ‌های خنثی و گرم و سرد مناسب این سبک طراحی می‌باشد . رنگ‌های خنثی اعم : سفید صابونی و بیاض می‌باشد که این رنگ‌ها‌ بروز شده هستند و همواره رسمیت و شکوه را در انواع میزهای اداری به ارمغان می‌آورند .

میز مدیریت برای بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر به گونه‌ای طراحی شده است که میز اِل را دارد تا فایل سه کشو و کمد در زیر آن قرار بگیرد . چنین امری باعث می‌شود تا محیط اطراف شخص مدیر از هر گونه شلوغی و بی‌نظمی به هنگام کار ، دور بماند .

از طرف دیگر میز مدیریت در بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر قابلیت این را دارند که ابزارآلات و دستگاه‌هایی « مثل : نمابر ، کیس رایانه ، پرینتر و امکان نصب کیس هلدر آویز ، الکتریک باکس تلفن و شبکه و برق اضطراری ، داکت رومیزی جهت عبور کابل‌ها و تجهیزات از روی میز به زیر میز و بست سیم‌گیر » در جای مناسبی قرار بگیرند .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

میز معاونت ، یک میز اداری اختصاصی برای شخص معاون است . با توجه به سلسله مراتب درون سازمانی پس از رده مدیریت ، رده معاونت قرار دارد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و گاهی در برخی از مجموعه‌ها ، کار معاونت حتی از مدیریت نیز بیشتر و پر اهمیت‌تر می‌باشد .

آبادیس برای تک و خاص نشان دادن میز معاونت در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر ، از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال و طرح استفاده نموده است . این متریال MDF می‌باشد که کیفیت و مقاومت بسیار بالایی دارد و در اثر ضربه دچار رنگ‌پریدگی و یا خش بر روی آن نمی‌شود .

بانک اقتصاد نوین شعبه خود نیز با در نظر گرفتن موضوعاتی مثل : نیاز مجموعه و سلیقه رئیس شعبه و بودجه سازمانی که در اختیار است ، یک سبک طراحی جذاب را برای دکوراسیون بانکی خود انتخاب و گزینش نموده است . این سبک طراحی مدرن می‌باشد که یکی از محبوب‌ترین طرح‌ها به حساب می‌آید .

این سبک ، دکوراسیون شعبه هفت تیر را به ساده‌ترین شکل ممکن مزین نموده است ؛ زیرا تمامی اقلام دکوراسیون « همچون میزها » ظاهری ظریف و بی‌آلایش و زیبایی را دارند . طراحی محصولات مدرن اندکی از شلوغی دور است و در آن بیشتر از خطوط صاف بهره می‌برند .

این میز معاونت مطابق با در نظر گرفتن معیارهای مختلفی ” مانند نیازهای شخصی معاون برای انجام فعالیت و ضابطه‌ها درون سازمانی ” استاندارد سازی شده است . بنابراین طول میز را به میزان ( ۱۷۰ سانتی‌متر ) و عمق آن را (۶۰ سانتی‌متر ) تعیین نموده‌اند ؛ البته ضخامت طبقات آن را هم ( ۱۶ میلی‌متر ) در نظر گرفته‌اند .

نقش و اهمیت رنگ‌ها در طراحی و بازسازی دکوراسیون بانک به شکلی می‌باشد که از نظر روانی ، بر روحیه اشخاص و دیگر افراد و پرسنل حاضر در مجموعه تاثیرگذار است و احساسات ” حس آرامش ، آسایش یا هیجان و انرژی ، حس دوستانه و گرم و یا حتی حس خشن و اضطراب آوری ” را به خوبی انتقال دهند .

در طراحی میز معاونت مدرن و ایده‌آل از رنگ‌های خنثی استفاده شده است که می‌توانند رسمیت و شکوه را در انواع میزهای اداری به ارمغان می‌آورند . رنگ‌های خنثی اعم از : سفید صابونی و بیاض می‌باشد که از جمله رنگ‌های‌ بروز شده می‌باشند و همواره یک محیط بانکی جذاب را به وجود می‌آورد  .

شکیبایی بر روی جزییات طراحی از ویژگی‌های این میز معاونت می‌باشد که سطح مناسب برای قرارگیری لوازم ضروری ( مانند : قرارگیری دستگاه نمابر ، پول شمار ، پرینتر و امکان نصب کیس هلدر آویز ، الکتریک باکس تلفن و شبکه و برق اضطراری ، داکت رومیزی جهت عبور کابل‌های تجهیزات از روی میز به زیر ، بست سیم‌گیر ) را بر روی میز به وجود آورده است .

فایل‌های کشویی و کمدی در کنار این میز قرار می‌گیرد که باعث سرعت عملکرد معاون در زمان انجام کارهای مرتبط می‌شود و محیط پیرامون آن را مرتبط و منظم می‌سازد . این میز نیز دارای فایل‌های کشویی و کمدی است که در جهت سازماندهی و ایجاد محیط کاری آراسته کمک کننده خواهد بود .

در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر یک نکته قابل توجه برای طراحی این میز معاونت وجود دارد که آن را با تمامی محصولات متمایز می‌سازد . در طراحی این میز معاونت ، یک میز کنفرانس هم مشاهده می‌شود که برای تشکیل و برگزاری جلسات چندین نفر ، کاربرد مناسبی را دارد .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین
طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

میز کارمندی توسط مبلمان اداری آبادیس برای دکوراسیون بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر طراحی و ساخته شده است که بسیار جذاب و شیک می‌باشد . این میز نیز مانند دیگر میزهای موجود در این دکوراسیون از استاندارد خاصی به نام اصل ارگونومیک پیروی می‌کند که در هنگام انجام کار افراد ” مثل کارمند ” را از هر گونه خستگی و نا آرامی دور نگه می‌دارد .

طراحان آبادیس ، میز کارمندی سبک مدرن را با ظاهری ساده‌ شکل ( به طور ظریف ) آراسته می‌سازند تا شکل زیبایی را در عین بی‌آلایش و سادگی برای میزهای اداری ایجاد کنند . در واقع ، طراحی این محصول مدرن اندکی از شلوغی دور است و در آن بیشتر از خطوط صاف بهره می‌برند .

وجه تمایز این نوع میزهای اداری ، استفاده از متریال‌های فراوان در طراحی و تولید است . این امر به گونه‌ای می‌باشد که متریال MDF ( به شکل تک متریال ) در طراحی و تولید میز کارمندی استفاده می‌شود . این مدل میز اداری کیفیت و مقاومت بسیار بالایی دارد و در اثر ضربه دچار رنگ‌پریدگی و یا خش بر روی آن نمی‌شود .

باید بیان کنیم که این میز در طول به اندازه ( ۱۷۰ سانتی‌متر ) و با ارتفاع ( ۷۵ سانتی‌متر ) طراحی و تولید می‌شود . در عمق به اندازه ( ۹۰ سانتی‌متر ) می‌باشد تا کمد و فایل کشویی به آسانی در زیر میز جای بگیرد . چنین ابعاد و اندازه‌ای این میز را به یک میز کارمندی مطلوب تبدیل نموده است .

نکته قابل توجه در طراحی این میز کارمندی ، ایجاد حریم خصوصی می‌باشد که با استفاده از یک پارتیشن شیشه‌ای محیط میز را به دو قسمت می‌نماید . ارتفاع شیشه در این میز به بهترین شکل است و این ارتفاع به میزان « ۵۵ سانتی‌متر از روی پیشخوان » می‌باشد .

در بازسازی و طراحی دکوراسیون بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر ، رنگبندی یکی از موضوعات بسیار مهم و تاثیرگذار است که به آن توجه زیادی شده است تا دکوراسیون شعبه هفت تیر نیز ظاهر مدرن و ایده‌آلی را به خود بگیرد . دلیل چنین امری این است که رنگ‌ها اثر مستقیمی بر روحیه ، خلاقیت ، انرژی ، تمرکز و همکاری کارمندان و مشتریان دارند .

در این دکوراسیون بانکی برای ایجاد رسمیت و شکوه از میز کارمندی با رنگ‌های خنثی و گرم و سرد استفاده نموده‌اند و رنگ‌های خنثی شامل : سفید صابونی و بیاض می‌باشند که از رنگ‌ها‌ بروز شده محسوب می‌شوند . در واقع این میز زیبایی چشم‌گیری را به فضای بانکی می‌بخشد .

در راستای طراحی یک میز کارمندی ایده‌آل ، امکان استفاده از کمد و فایل‌های کشویی در زیر میز وجود دارد که به جهت نگهداری لوازم شخصی و کاربردی ، لوازم و نوشت‌افزار و فرم‌های اداری طراحی و ساخته شده است . این محصول برای پاسخگویی به تمام نیازها و خواسته‌های یک کارمند ، در بانک می‌باشد .

در حقیقت وجود کمد و فایل‌های کشویی در مجاورت این مدل میز کارمندی ، یک میز کار خلوت و مرتبی را در این موسسه بانکی ایجاد می‌کند . علاوه بر آن ، باعث می‌شود تا اسناد محرمانه و کاغذ و یا وسایلی که باید از چشمان کنجکاو دور بمانند ، در محل مناسبی حفظ و مراقبت شوند .

از طرفی ، این نوع میز کارمندی سطح مناسبی برای قرار دادن دستگاه پرینتر و پول‌شمار و نما‌بر را دارد و همچنین می‌توان کیس هلدر آویز ، الکتریک باکس تلفن و شبکه و برق اضطراری را بر روی آن نصب نمود . این میز کارمندی بسیار مقاوم ، از استحکام خاصی برخوردار است ؛ چراکه در ابعاد و اندازه استانداردی طراحی و ساخته‌اند .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

میز تحصیلدار می‌تواند همان میز کارشناسی باشد و از طراحی آن پیروی کند . میز تحصیلدار ، یکی از مهم‌ترین میزها در مبلمان اداری برای طراحی دکوراسیون بانکی است . در پشت این میز ، کارشناس مشغول به انجام فعالیت‌هایی « مانند پیدا کردن و مطلع کردن مشتریان از بدهی‌های معوقه آن‌ها ” از طریق نامه ، تلفن و یا دیدار حضوری ” و … » می‌باشد .

میز تحصیلدار موجود در بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر ، در همان نگاه اول جلوه‌ای کاربردی را به نمایش می‌گذارد . این مدل میز اداری شکل مدرنیته‌ای را دارد که زیبایی را در کنار کارایی دلپذیر قرار داده است . طراحی این محصول مدرن اندکی از شلوغی دور است و در آن بیشتر از خطوط صاف بهره می‌برند .

در فرآیند طراحی و تولید این میز از متریال MDF بهره می‌برند که باعث افزایش مقاومت در برابر فشار و رطوبت می‌شود . در حقیقت این نوع میز به عنوان مستحکم‌ترین میزهای اداری به حساب می‌آید که کیفیت و مقاومت بسیار بالایی دارد و در اثر ضربه دچار رنگ‌پریدگی و یا خش بر روی آن نمی‌شود .

در رویارویی اول ممکن است که معیار استاندارد سازی این میز اداری به چشم آید که ابعاد و اندازه‌های مناسب را ( در طول به شکل ۱۵۰ سانتی‌متر ) به وجود آورده است . البته این میزان در عمق به اندازه ( ۶۰ سانتی‌متر ) و ارتفاع هم برابر (  ۷۷ سانتی‌متر ) خواهد بود .

رنگ‌بندی در جهت پیشبرد کارهای بانکی و جذب مخاطب و مشتریان برای شعبه هفت تیر بسیار موثر است و به هیچ عنوان غیر قابل انکار می‌باشد ؛ چراکه رنگ‌های جذاب و کم‌نظیر روحیه ، خلاقیت ، انرژی ، تمرکز و همکاری کارمندان و مشتریان تحریک می‌کنند .

به این سبب میز تحصیلدار در دکوراسیون شعبه هفت تیر نیز به رنگ‌های سفید صابونی و بیاض طراحی شده است که ظاهر ایده‌آل و زیبایی را در این محیط بانکی مدرن به وجود می‌آورد . این رنگ‌های خنثی و سرد به حساب می‌آیند که در جهت ایجاد رسمیت و شکوه نقش موثری را دارند .

در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر ابزارآلات و دستگاه‌هایی ” مثل : نمابر ، کیس رایانه ، پرینتر و امکان نصب کیس هلدر آویز ، الکتریک باکس تلفن و شبکه و برق اضطراری ، داکت روی میزی جهت عبور کابل‌ها و تجهیزات از روی میز به زیر میز و بست سیم‌گیر ” به راحتی بر روی میز تحصیلدار قرار می‌گیرد .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

نخستین برخوردی که همه افراد در حین ورود به بانک اقتصاد نوین با آن روبه‌رو می‌شوند ، میز مشتری ( کانتر و پیشخوان بانکی ) است . این مجموعه در شعبه هفت تیر خود نیز ” برای جذب مشتری بیشتر و ارائه بهترین خدمات بانکی متعدد ” از میز مشتری دارای استاندارد استفاده می‌کند .

از طرفی ، آبادیس نیز برای آسایش و تسریع کار کارمندان در شعبه هفت تیر ، این میز جذاب را طراحی و تولید نموده است تا به وسیله آن ، ارتباط مطلوبی را با مشتریان بانک برقرار نمایند . میز مشتری را با نام‌های دیگر ( مثل : کانتر مشتری و پیشخوان‌های مشتری ) شناسایی می‌شود .

بهره‌گیری و استفاده از میزهای مشتری باعث می‌گردد که فضای بانک زیبا و منظم‌تر به نظر برسد و قسمت پذیرش مشتریان سازماندهی و مرتب شود . در واقع ، میز و کانتر مشتری در جهت تسهیل امور بانکی و پذیرش مشتری بسیار کاربرد دارد که ظاهر آن به شکل مستطیل و کشیده می‌باشد .

وجود استانداردها در این محصول ممکن است که به عنوان یک عامل مهم برای جلب توجه و جذب مشتریان بیشتر عمل نماید . این میز در سبک مدرن قرار دارد که اندکی از شلوغی دور است و در آن بیشتر از خطوط صاف بهره می‌برند . به طور کلی میز مشتری به ساده‌ترین شکل طراحی شده است تا شکل زیبایی را در عین بی‌آلایش و سادگی به وجود آید .

در فرآیند طراحی و تولید این میز اداری هم از متریال MDF استفاده شده که باعث افزایش مقاومت در برابر فشار و رطوبت می‌شود و همواره به عنوان مستحکم‌ترین میزهای اداری بشمار می‌روند . میز مشتری موجود در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین کیفیت و مقاومت بسیار بالایی را از خود به نمایش می‌گذارد .

ارتفاع این میز به اندازه‌ای می‌باشد که کارمند و مشتری می‌توانند بر روی صندلی « رو در روی یکدیگر » بنشینند ” یا مشتری در حالت ایستاده ” ، امور و کارهای بانکی خود را به راحتی بر روی آن انجام می‌دهند . ارتفاع در نظر گرفته شده برای این نوع میز به اندازه ( ۱۰۰ سانتی‌متر ) می‌باشد تا مشتری به صورت ایستاده هم بتواند به انجام کارهای خود بپردازد .

البته در حالت ایستاده هدف ، انجام امور بانکی صحیح در کم‌ترین زمان است . عمق این میز برابر ( ۴۰ سانتی‌متر ) تعیین و استاندارد سازی شده است . اما استاندارد طول این میز مشتری به دو اندازه ( ۱۹۰ سانتی‌متر و ۱۲۰ سانتی‌متر ) می‌باشد . در این میزها باکس‌هایی ( ۴۰ در ۶۰ سانتی‌متری ) وجود دارد که با یک شیشه ( به ضخامت ۱۰ میلی‌متری ) پوشانده می‌گردند .

میزهای مشتری در طراحی و باز سازی دکوراسیون بانک اقتصاد نوین با سفید صابونی و بیاض شده‌اند که از جمله رنگ‌های‌ خنثی هستند . این رنگ‌ها کاملا بروز شده می‌باشند که ظاهر میزهای مشتری را ایده‌آل و محیط بانکی را مدرن‌ می‌نمایند . میزهای مشتری با این رنگ‌ها به وجود جذاب دکوراسیون شعبه هفت تیر هستند .

از طرفی این محصول با رنگ بی‌نظیر خود ، توانایی انتقال احساسات را دارد و همواره احساسات ” حس آرامش ، آسایش یا هیجان و انرژی ، حس دوستانه و گرم و یا حتی حس خشن و اضطراب آوری ” را به خوبی انتقال دهد . نکته قابل توجه این است که میز مشتری از طریق این رنگ‌ها جلوی با شکوه و رسمی را به خود می‌گیرد .

میز مشتری در بانک اقتصاد نوین شعبه هفت تیر به ترتیب ظاهری به شکل سه گیشه و دو گیشه‌ای را دارد که مناسب برای ایجاد فضای بهینه و کارآمد است . باکس‌های موجود در این مدل میز مشتری ، محل مناسبی برای قرارگیری فرم « افتتاح حساب ، درخواست صدور کارت هدیه ، درخواست خرید سفته و … » می‌باشد .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

میز صدور کارت یک سرویسی است که در این بانک مورد استفاده قرار می‌گیرد . این میز شرایطی مناسبی را برای کارمندان فراهم می‌کند تا در عرض چند دقیقه ، یک کارت بانکی یا کارت اعتباری به مشتریان ارائه شود . این میز هم همانند سایر محصولات به صورت سفارشی طراحی و تولید شده است .

میز صدور کارت ، نتیجه خلاقیت و تلاش‌های طراحان و مهندسین شرکت طراحی و مبلمان اداری آبادیس می‌باشد که آراستگی و نظم را در هنگام صدور کارت به ارمغان می‌آورد . این میز در سبک مدرن قرار دارد و به ساده‌ترین شکل طراحی شده است . به طور کلی این محصول شکل زیبایی را در عین بی‌آلایش و سادگی دارد .

در فرآیند طراحی و تولید میز صدور کارت از متریال MDF استفاده شده است که به عنوان مستحکم‌ترین میزهای اداری به حساب می‌آید . میز صدور کارت بانک اقتصاد نوین مقاومت بسیار بالایی را در برابر فشار و رطوبت دارد و در اثر ضربه ، کم‌تر دچار رنگ‌پریدگی و یا خش بر روی آن می‌شود .

میز صدور کارت ابعاد و اندازه مطلوبی را دارد و این ابعاد به گونه‌ای می‌باشد که آن را به یک میز کارآمد و جذاب تبدیل نموده است . میز صدور کارت برای شعبه هفت تیر در طول به میزان ( ۷۰ سانتی‌متر ) و به ارتفاع ( ۷۵ سانتی‌متر ) می‌باشد که با عمق ( ۶۰ سانتی‌متر ) استانداردسازی شده است .

میز صدور کارت رنگ خنثی و جذابی را دارد که دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) را به سبک مدرن و ایده‌آل تبدیل نموده است . این رنگ‌ها شامل : سفید صابونی و بیاض می‌باشند که از رنگ‌ها‌ی بروز شده هستند . این میز مدرن و زیبا چشم‌گیری را به فضای بانکی می‌بخشد .

میز صدور کارت به شکل کمد دیده می‌شود که دارای دو طبقه مجزا برای قرارگیری وسایل و لوازم مربوط به صدور کارت و یا افتتاح حساب می‌باشد . این میز جذاب با دو درب به عرض ( ۳۵ سانتی‌متر ) از وسایل و ابزارآلات محافظت می‌کند .

گفتنی است که با توجه به ابعاد و اندازه حاصل شده در این میز ، سطح روی آن محل مناسبی برای استقرار دستگاه چاپی ” صدور کارت ” می‌باشد . این نوع میز همواره در پشت باجه‌های بانکی قرار می‌گیرد تا در جهت ارائه بهترین خدمات و صدور کارت در کوتاه‌ترین زمان انجام پذیرد .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

میز کنفرانس وسیله‌ای برای استفاده در جلسات گروهی و گردهمایی است که در دکوراسیون این بانک هم مشاهده می‌شود . این میز کنفرانس با توجه به نیاز بانک اقتصاد نوین ، تعداد مشخصی از افراد را به دور خود گرد می‌آورد تا گفتگوی تعاملی را برای آنان ایجاد نماید . این میز در چیدمان و دکوراسیون بانک به شکل تی نمایان می‌شود .

آبادیس این محصول را برای دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) به شکلی طراحی کرده است که آن را در کنار میز معاونت استفاده می‌شود . به واقع می‌توان بیان نمود که میز کنفرانس مکمل خوبی برای میز معاونت می‌باشد . میز کنفرانس زیبای بی‌نظیری را به همراه کارایی چند برابر دارد .

فراموش نشود که این نوع میز کنفرانس در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ، با هدف ایجاد یک فضای بهینه در محیط بانکی شعبه هفت تیر طراحی شده است تا آن مجموعه از کم‌ترین فضای موجود ، بیشترین استفاده را ببرد . در حقیقت بهره‌گیری از این مدل میز می‌تواند به ایجاد نظم و زیبایی در محیط بانکی کمک کند .

بانک اقتصاد نوین در پی ایجاد یک محیط بانکی ساده و جذاب از میز کنفرانس مدرن بهره می‌برد که دکوراسیون بانک را به ایده‌آل‌ترین شکل ممکن مزین نموده است . طراحی این میز کنفرانس محبوب ، اندکی از شلوغی دور می‌باشد و ظاهری ظریف و بی‌آلایش و زیبایی را دارد .

آبادیس برای تک و خاص نشان دادن دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) ، در تولید این میز کنفرانس از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال و طرح استفاده نموده است . این متریال MDF می‌باشد که در اثر ضربه دچار رنگ‌پریدگی و یا خش بر روی آن نمی‌شود و کیفیت و مقاومت بسیار بالایی دارد .

ابعاد و اندازه مناسب از دیگر زیبایی‌هایی است که در طراحی و ساخت این میز کنفرانس دیده می‌شود و این ابعاد و اندازه بر پایه نیاز مجموعه می‌باشد . از این رو طول و عمق میز کنفرانسی که در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) وجود دارد ، به ترتیب ( ۱۳۰ سانتی‌متر و ۹۰ سانتی‌متر ) می‌باشد . اما ارتفاع آن در برابر ( ۷۵ سانتی‌متر ) است .

میز کنفرانس یک محصول ایده‌آل و مدرن می‌باشد که با رنگ‌های خنثی طراحی می‌شود و این رنگ‌های خنثی همان رنگ‌ها سفید صابونی و بیاض هستند . لازم به ذکر است که از نظر روانی این رنگ‌ها انتقال دهنده احساساتی ” چون : حس آرامش ، آسایش یا هیجان و انرژی ، حس دوستانه و گرم و یا حتی حس خشن و اضطراب آوری ” هستند .

میز کنفرانس بانک اقتصاد نوین ، یک میز کنفرانس با کیفیت و دارای استاندارد است که با توجه به اصول طراحی مبلمان « مانند : ارگونومی » استاندارد سازی شده‌اند تا در زمان برگزاری جلسه ، افراد از هر گونه خستگی و آشفتگی و ایجاد آسیب به ستون فقرات دور بمانند .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین
طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

میز کنفرانس تک ، یکی دیگر از محصولات کم نظیر در شعبه هفت تیر بانک اقتصاد نوین است که در این مجموعه ، اهمیت بسیار زیادی را دارد . باید بیان نمود که بسیاری از همفکری‌ها و مذاکرات و تصمیم‌های مهم ، روی این میز انجام می‌شود تا آن مجموعه را پا برجا بماند .

این میز گردهمایی زیبا‌ را به بهترین نحوه طراحی شده است تا در هنگام برگزاری جلسات گروهی خلعی ایجاد نگردد . در واقع میز کنفرانس تک افراد و کارمندان زیادی را برای کنفرانس به دور یکدیگر جمع می‌کند تا در برابر ایده‌ها و همفکری‌های گروهی و تیمی ، به یک نقطه مشترک مهم برسند .

طراحان آبادیس برای میز کنفرانس تک سبک مدرن را انتخاب نموده‌اند که ظاهری ساده شکل ( به طور ظریف ) دارد . در طراحی میز کنفرانس تک سادگی و بی‌آلایشی بسیار دیده می‌شود که در عین حال زیبایی خاصی را به نمایش می‌گذارد و همواره دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) را آراسته می‌سازد .

این محصول کم‌نظیر با متریال MDF ( به شکل تک متریال ) طراحی و تولید شده است که از جمله متریال‌های با کیفیت می‌باشد . بهره‌گیری از متریال MDF باعث می‌شود که مقاومت این مدل میز در برابر ضربه دچار رنگ‌پریدگی و یا خش بالا برود و طول عمر آن افزایش یابد .

لازم به ذکر است که ارتفاع و عمق استاندارد میز کنفرانس تک به ترتیب برابر ( ۷۵ سانتی‌متر و ۹۰ سانتی‌متر ) است و در طول به شکل ( ۱۹۰ سانتی‌متر ) می‌باشد . ضخامت صفحه و پایه این میز همانند میزهای ریاست ، معاونت ، کارمندی و … به میزان ( ‌۵ سانتی‌متر ) تعیین شده است .

از آنجا که رنگ‌ها اثر مستقیمی را بر روی روحیه ، خلاقیت ، انرژی ، تمرکز و همکاری کارمندان و مشتریان دارند ، میز کنفرانس تک در رنگ‌های این رنگ‌های خنثی طراحی شده است تا شکوه و رسمیت در ظاهر این محصول به ارمغان آید . این رنگ‌ها از محبوب‌ترین‎‌ها می‌باشد که شامل رنگ‌های‌ سفید صابونی و بیاض هستند .

به طور کلی ، ظرفیت این میز کنفرانس ۴ نفره است که آن‌ها را به دور خود گرد می‌آورد . اولین نکته جذاب در این میز ، سبک طراحی آن می‌باشد که در سبک مدرن به اجرا در آمده است . این نوع میز کنفرانس نیز لاکچری و منحصربه فرد بودن را به دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) ، اضافه می‌کند .

اگرچه میز‌های کنفرانس‎‌‌ در اشکال متفاوتی طراحی و ساخته می‌شوند ؛ اما ابعاد و اندازه این میز باید متناسب با استایل یک فرد با قدی متوسط باشد . از این رو ، ابعاد و اندازه تعیین شده برای میز کنفرانس شعبه هفت تیر به گونه‌ای است که می‌توان چندین صندلی را در پشت آن جای داد . این میز ارگونومیک قابلیت‌های عبور مخفی تاسیسات الکتریکی از داکت روی میز درب‌دار و … را دارد .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

میز پذیرایی موجود در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) علاوه بر شکل و ظاهر منحصربه فرد ، کارایی متفاوتی را دارد . کاربرد میز پذیرایی برای استفاده در مهمان نوازی‌ها می‌باشد که از مشتریان ویژه و خاص ” این شعبه از بانک اقتصاد نوین ” به عمل می‌آید .

افزون بر آن ، نباید بخش این مدل میز پذیرایی را در راستای ایجاد نظم و آراستگی محیط بانکی نادیده گرفت و می‌توان آن را به عنوان یک میز بار کوچک برشمرد . بر روی این میز پذیرایی وسایلی قرار می‌گیرد که مختص ضیافت و استقبال مهمانان ویژه و مشتریان خاص است .

میز پذیرایی بانک اقتصاد نوین در همان نگاه اول جلوه‌ای خاص و کاربردی را به نمایش می‌گذارد . این مدل میز به سبک مدرن طراحی شده است که ظاهر زیبایی را در کنار کارایی دلپذیر دارد . در طراحی این محصول مدرن بیشتر از خطوط صاف بهره می‌برند و معمولا به دور از هر گونه شلوغی می‌باشد .

متریال MDF همواره از بهترین متریال‌ها در فرآیند طراحی و تولید انواع میز اداری بشمار می‌رود . بدین جهت این میز هم ، همانند میزهای دیگر با بهره‌گیری از این متریال مقاوم ساخته شده است که استحکام و کیفیت بسیار بالایی را دارد و در برابر هر گونه فشار و رطوبت از خود مقاومت خوبی نشان می‌دهد .

این میز خاص در طول و عرض ( ۴۵ سانتی‌متر ) طراحی و تولید شده است که ارتفاع آن ( ۹۰ سانتی‌متر ) می‌باشد . در سطح روی این میز باکس‌هایی وجود دارد که مخصوص قرارگیری لوازم پذیرایی « مانند : تی‌بگ‌های چای و دمنوش ، قهوه‌های آماده و … » می‌باشد . این میز تک کشو به ارتفاع ( ۲۰ سانتی‌متر ) را دارد و در محوطه زیری آن ، سطل زباله قرار می‌گیرد .

در طراحی و بازسازی دکوراسیون بانک اقتصاد نوین میز پذیرایی با سفید صابونی و بیاض شده است که از جمله رنگ‌های‌ بروز شده هستند و در تنالیته رنگی از رنگ‌های خنثی به حساب می‌آیند . میز پذیرایی با این رنگ می‌تواند دکوراسیون بانکی را به محیط مدرن‌ و ایده‌آل تبدیل نماید .

میز پذیرایی طراحی شده برای دکوراسیون شعبه هفت تیر ، به صورت ایستاده می‌باشد و اولین نکته خوب و موثر این میز ، دسترسی آسان و سریع به وسایل پذیرایی است . البته بهره‌گیری از این نوع میز پذیرایی می‌تواند کیفیت جلسات خصوصی بانک اقتصاد نوین را هم افزایش دهد .

به طور کلی ، گفتنی است که بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) برای نشان دهنده احترام و اعتماد و حرفه‌ای بودن به مشتریان و همکاران خود از این میز پذیرایی استفاده می‌کند که نتیجه هنر و خلاقیت مهدسین و طراحان آبادیس برای خدمت رسانی بی بدیل بانک اقتصاد نوین می‌باشد .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

میز عسلی یک نوع میز کوچک با ارتفاع کم است که در کنار مبل‌ها یا صندلی‌ها می‌باشد و بر روی آن انواع وسایل ( مانند : لوازم پذیرایی ، مجلات ، کتاب‌ها ، اشیا تزئینی و … ) قرار می‌گیرد . شرکت آبادیس در جهت شکل‌گیری فضای کاری دلنشین و دکوراسیون بانکی زیبا ، این محصول خاص را طراحی و تولید نموده است .

طراحی میز عسلی به گونه‌ای می‌باشد که شکل و ظاهری ظریف و بی‌آلایش و زیبایی را دارد و از شلوغی‌های نقشی دور است . این مدل میز پذیرایی از محبوب‌ترین محصولات است که در سبک مدرن و ایده‌آل قرار دارد و سادگی و جذابیت را در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین افزایش می‌دهد .

در واقع میز عسلی موجود در دکوراسیون این شعبه ، ساختار متفاوت و کم نظیری را دارد . این محصول با ترکیب دو متریال مقاوم و پر کاربرد در طراحی انواع مبلمان اداری ، ساخته شده است که شامل MDF و پروفیل فلزی می‌باشد . دیتایل اجرایی این میز به گونه‌ای است که MDF و پروفیل فلزی به ترتیب به عنوان صفحه و پایه میز می‌باشد .

با توجه به نوع متریال به کار رفته در طراحی و ساخت میز عسلی ، این مدل از آن مقاومت بالایی در برابر مخرب‌های محیطی ( مانند : رطوبت ، آب ، گرما ، حرارت و … ) را دارد و استحکام به گونه‌ای است که می‌تواند وزن زیاد را تحمل نماید . وزن بسیار سبک و قابلیت جابه جایی آسان از خصوصیات شیک و زیبا این میز عسلی مدرن محسوب می‌گردد .

این میز کاربردی و کارآمد در ابعاد و اندازه‌های مطلوبی استاندارد سازی شده است که مطابق با نیاز مجموعه می‌باشد . این ابعاد در طول به اندازه ( ۶۰ سانتی‌متر ) است و عرض آن هم برابر ( ۵۰ سانتی‌متر ) می‌باشد . ارتفاع میز عسلی در شعبه هفت تیر نیز به صورت ( ۴۵ سانتی‌متر ) است . این مقادیر در میز ، جذابیت را به همراه کارایی مطلوب به ارمغان می‌آورد .

می‌دانیم که رنگ‌ها می‌توانند خالق احساسات باشند و اثرگذاری فراوانی را بر روی روحیه ، خلاقیت ، انرژی ، تمرکز و همکاری کارمندان و مشتریان دارند . از این رو میز عسلی در بانک اقتصاد نوین با رنگ‌های خنثی و بروز طراحی شده است که شامل رنگ‌های‌ سفید صابونی و بیاض می‌شود . این رنگ‌های شکوه و رسمیت را برای میز عسلی به ارمغان می‌آورد .

این محصول به عنوان یکی از مهم‌ترین میزها در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین بشمار می‌رود . این میز علاوه بر استقرار و نگهداری وسایل نام برده ، دسترسی آسان و سریع را به لوازمی « چون : موبایل ، تبلت ، لپ‌تاپ و … » فراهم می‌سازد . میز عسلی بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) فضای گرم و راحت و دوستانه‌ای را برای مشتریان و کارمندان بانک ایجاد می‌کند .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

در بانک اقتصاد نوین کانتر بانکی یک محصول پر کاربرد و ضروری است که برای امور حسابداری و یا پذیرش مشتری مورد استفاده قرار می‌گیرد . پس از ساعت‌ها تلاش و کوشش فراوان مهندسین و طراحان مجموعه آبادیس به منظور پاسخگویی به نیازهای کارمندان و مشتریان ، این کانتر بانکی را طراحی و تولید نموده است .

در نگاه اول امکان دارد که جذابیت طرحی این کانتر بانکی به چشم آید ؛ زیرا این کانتر بانکی در سبک مدرن قرار دارد و به ساده‌ترین شکل ( به طور ظریف ) طراحی و تولید شده است . در حقیقت طراحی این کانتر مدرن به دور از شلوغی‌ها می‌باشد که ظاهر بی‌آلایش و ساده‌ای را در محیط بانکی ایجاد می‌کند .

در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین میز عسلی نیز یک محصول تک و خاص محسوب می‌شود که با بهترین و با کیفیت‌ترین متریال طراحی و ساخته شده است . MDF متریالی می‌باشد که در تولید این مدل میز عسلی مورد استفاده قرار گرفته است تا یک میز سبک وزن و مقاوم برای شعبه هفت تیر پدیدار شود .

در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) ، کانترهای بانکی به گونه‌ای در کنار یک دیگر قرار گرفته‌اند که به وسیله یک پارتیشن محرک ( با طول ۱۱۰ سانتی‌متر ) از هم جدا شده‌اند . گفتنی است که این کانترها در ارتفاع و عمق به ترتیب برابر ( ۷۵ سانتی‌متر و ۹۰ سانتی متر ) استاندارد سازی شده‌اند .

اما طول آن‌ها نیز می‌تواند از ( ۱۳۰ سانتی‌متر تا ۱۵۰ سانتی‌متر ) متغیر باشد ؛ زیرا این میزان بسته به نیاز و فضای موجود ، معین می‌شود . نکته قابل توجه در طراحی این کانترها ، وجود یک جدا کننده ( شیشه سکوریت با ضخامت ۱۰ میلی‌متر ) است که از سطح به ارتفاع ( ۵۵ سانتی‌متر ) می‌باشد . این قابلیت فضای ایمن و خصوصی را برای کامند و مشتری ایجاد می‌کند .

از دیگر قابلیت‌های این کانترهای بانکی می‌توان به کمد مشتری و فایل‌ها کشویی آن اشاره کرد که در کنار میز قرار دارد . ارتفاع کمد و فایل‌های کشویی برابر ( ۷۵ سانتی‌متر ) است و در عمق به اندازه ( ۷۰ سانتی‌متر ) می‌باشد . این موضوع در هنگام ارائه بهترین خدمات بانکی ، باعث دوری از هر گونه آشفتگی و بی‌نظمی می‌گردد .

کانترهای بانکی ظاهر ایده‌آل و جذابی را دارد ؛ چراکه با رنگ‌های خنثی و سرد طراحی و تولید شده‌اند . این رنگ‌ها اعم از سفید صابونی و بیاض و بنفش ( رنگ و تم سازمانی بانک اقتصاد نوین ) می‌باشند که کاملا بروز شده هستند و همواره در طراحی کانترهای بانکی به عنوان محبوب‌ترین رنگ‌ها شناسایی می‌شوند .

نکته قابل توجه این است که کانترهای بانکی از طریق رنگ‌بندی خود احساسات خوبی را انتقال می‌دهند و این احساسات شامل حس آرامش ، آسایش یا هیجان و انرژی ، حس دوستانه و گرم و یا حتی حس خشن و اضطراب آوری می‌باشد . به واقع این نوع کانترهای بانکی شکوه و عظمت یک محیط رسمی را افزایش می‌دهند .

شکیبایی بر روی جزییات طراحی از ویژگی‌های این کانتر بانکی مدرن بشمار می‌رود و سطح مناسب برای قرارگیری لوازم ضروری ( مانند : قرارگیری دستگاه نمابر ، پول شمار ، پرینتر و امکان نصب کیس هلدر آویز ، الکتریک باکس تلفن و شبکه و برق اضطراری ، داکت رومیزی جهت عبور کابل‌های تجهیزات از روی میز به زیر ، بست سیم‌گیر ) می‌باشد .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

همانطور که در بخش‌های قبلی بیان شد ، کمد و فایل کشو به جهت نگهداری وسایل ضروری و کاربردی کارمندان بانک ( مثل : فرم‌های مختلف ، مدارک ، پرونده‌ها ، مدارک و … ) برای شعب بانک اقتصاد نوین طراحی و ساخته شده است . این محصول ، یکی از مهم‌ترین طراحی‌ها مبلمان اداری در شعبه هفت تیر بشمار می‌رود .

چراکه کمد و فایل کشویی به عنوان یک مکمل جذاب و کاربردی در طراحی انواع میزها و کانترها به حساب می‌آید . هدف اصلی از طراحی و تولید کمد و کشویی ، ایجاد نظم و سازماندهی فضای بانکی در کنار ایمنی فراوان است . در این محصول کاربردی می‌توان سایر لوازم خصوصی و شخصی « مانند : لوازم التحریر ، موبایل ، تبلت ، لپ‌تاپ و … » قرار داد .

کمد و فایل‌های کشویی نیز همانند دیگر محصولات به سبک مدرن طراحی شده‌اند که ظاهر زیبایی را در کنار کارایی مطلوب دارند . طراحی این محصول از هر گونه زرق و برق دور است و به ساده‌ترین شکل ممکن در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین خود نمایی می‌کند .

کمد و فایل‌های کشویی توسط یک متریال محبوب مقاوم و با کیفیت شده‌اند و این متریال MDF است که استحکام بسیار بالایی را دارد . بهره‌گیری از این نوع متریال در فرآیند طراحی و تولید باعث شده است که کمد و فایل‌های کشویی در برابر هر گونه فشار و رطوبت از خود مقاومت خوبی نشان دهند .

کمد و فایل‌های کشویی در طول برابر دو مقدار ( ۹۰ و ۷۰ سانتی‌متر ) هستند و در ارتفاع به دو اندازه ( ۶۵ و ۷۵ سانتی‌متر ) می‌باشند ، اما آن‌ها در عمق نیز به میزان ( ۵۰ سانتی‌متر ) استاندارد سازی شده‌اند . طراحان فضای به وجود آمده را به دو بخش برابر ” در طول ۳۵ و ۴۵ سانتی‌متر ” تقسیم نموده‌اند تا کمد و فایل‌های کشویی به بهترین شکل ممکن ایجاد شوند .

این محصول کاربردی فضای زیادی در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) اشغال نمی‌کند و سایز و ابعاد متفاوتی را دارد . نیازهای مجموعه ابعاد و اندازه این محصول را در مقادیر مطلوب معین ساخته است ؛ البته در این زمینه نباید نقش محدودیت فضا را نیز گرفت .

پس اشاره به متریال کمد و فایل‌های کشویی ، اکنون باید به یراق‌آلات به کار رفته در این محصول نظر کنیم که نقش بسزایی را در استفاده از آن را دارند . جنس دستگیره‌ها از آلومینیوم « مات توکار » می‌باشد و در جهت ایمن سازی کمد و فایل‌های کشویی از قفل مناسب بهره می‌برند .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین
طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

کمد بایگانی بلند ، از طراحی‌های آبادیس برای دکوراسیون شعب بانک اقتصاد نوین می‌باشد که در سبک مدرن ساخته شده است . کمدهای بایگانی بلند مناسب برای ذخیره سازی اسناد ، مدارک و پرونده‌ها می‌باشد که دسترسی کارمندان به این موارد را بسیار آسان‌تر می‌کند .

این کمدها در عین زیبایی ، از کیفیت بالایی نیز برخوردار می‌باشند و با داشتن جایگاه مهم در چیدمان محیط بانکی ، نظر بیشتر افراد را به خود جلب می‌کند . این محصول مناسب با سلیقه و نیاز بانک تهیه و استاندارد سازی شده است و به این مجموعه بانکی کمک می‌کند تا اسناد خود را به راحتی دسته‌بندی نماید .

شعب بانک اقتصاد نوین دکوراسیون مدرنی را دارد که در آن کمد بایگانی سبک مدرن دیده می‌شود . کمد بایگانی به ایده‌آل‌ترین شکل ممکن طراحی شده است که محیط بانکی را مزین می‌نماید ؛ زیرا طراحی این محصول از شلوغی‌ها دور می‌باشد و از محبوب‌ترین طرح‌ها بشمار می‌رود .

MDF یک متریال تک و خاص است که در طراحی و تولید کمد بایگانی نیز شده تا یک محصول بسیار مقاوم و با کیفیت برای دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) به وجود آید . لازم به بیان است که این مدل کمد بایگانی در اثر ضربه دچار رنگ‌پریدگی و یا خش بر روی آن نمی‌شود .

این محصول در ابعاد و اندازه مناسبی تهیه شده است و برای اشاره به آن ، باید بیان کنیم که در طول برابر ( ۹۰ سانتی‌متر ) و عمق آن به میزان ( ۳۵ سانتی‌متر ) می‌باشد . همچنین باید گفت که این نوع کمد بایگانی با ارتفاع ( ۲۰۵ سانتی‌متر ) استاندارد سازی شده است .

کمدهای بلند موجود در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ، پنج طبقه مجزا را دارد که چهار طبقه به ارتفاع ( ۷۷ سانتی‌متر ) و یک طبقه در وسط به ارتفاع ( ۳۶ سانتی‌متر ) می‌باشد . هدف از به وجود آمدن چنین طبقاتی ، این است که جهت جلوگیری از پرت رفتن فضای خالی کمد و استفاده بهینه از فضاهای خالی آن می‌باشد .

به دلیل آن که دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) در سبک مدرن و ایده‌آل قرار دارد ، کمد بایگانی نیز با رنگ‌های خنثی و جذابی شده است و رنگ‌های سفید صابونی و بیاض از جمله بروز شده آن‌ها می‌باشند . در حقیقت این کمد بایگانی زیبایی و جذابیت چشم‌گیری را به فضای بانکی می‌بخشد .

در حقیقت ، طبقات به گونه‌ای طراحی شده است که فضای مطلوبی را در اختیار مجموعه قرار می‌دهد و هر طبقه را می‌توان به مواردی ” کتابخانه ، کمد بایگانی ( جهت قرارگیری زونکن و اسناد و مدارک بایگانی شده ) ، جالباسی ( به منظور قرارگیری لباس ، لوازم شخصی و کفش ) و … ” اختصاص داد .

یکی از نکته مثبت‌های کمد بایگانی بلند ، ایجاد زیبایی شگفت انگیز در عین سادگی می‌باشد که جلوه دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) جذاب و منحصربه فرد می‌کند . درب این مدل کمد بایگانی با قفل ایمن سازی شده و به صورت توکار به اجرا در آمده است ، همواره با دستگیره‌های توکار باز و بسته می‌شود .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

کمد دکوراتیو ، یکی از اقلام و وسایل‌های ضروری در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین محسوب می‌گردد . شرکت آبادیس با در نظر گرفتن نیاز شعبه هفت تیر طراحی و تولید نموده است . این مدل کمدهای دکوراتیو نسبت به کمدهای دیگر در این بانک ، دارای متفاوت و ظاهری کوتاه هستند .

کمد دکوراتیو جایگاه مطلوبی را در چیدمان بانک دارد و همواره در پشت میزهای ” مدیریت یا معاونت ” و یا در کنار سایر محصولات ” مانند : میز کنفرانس ، میز گردهمایی ، کمد بایگانی و … ” قرار می‌گیرد . کمد دکوراتیو در شعب بانک اقتصاد نوین کاربردهای مختلف و زیادی دارد ، علاوه بر کاربرد به زیبایی دکوراسیون داخلی آن نیز کمک می‌کند .

کاربرد این محصول بی‌نظیر برای ذخیره‌سازی و نگهداری سایر زونکن ، اسناد ، پرونده‌ها و وسایل ضروری می‌باشد . بهره‌گیری از کمد دکوراتیو کوتاه باعث سازماندهی مجموعه می‌شود و این امکان را فراهم می‌کند تا دسترسی کارکنان و کارمندان به تمامی ابزارآلات نام برده ، آسان‌تر و سریع‌تر گردد .

در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) از تک و خاص‌ترین محیط‌های بانکی بشمار می‌رود و دلیل آن وجود انواع مبلمان اداری همانند کمد دکوراتیو پایه کوتاه است که با بهره‌گیری از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال و طرح ساخته می‌شود . متریال MDF از جذابیت‌های این محصول است که کیفیت و مقاومت بسیار بالایی را دارد .

دکوراسیون شعبه هفت تیر در سبک مدرن قرار دارد و تمامی محصولات مبلمان اداری « همچون کمد دکوراتیو » به پیروی از آن ، در سبک مدرن طراحی شده‌اند . مدرن از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین طرح‌های کمد دکوراتیو است که ظاهر ساده و بی‌آلایش و ظریفی را در این محصول منحصربه فرد ایجاد می‌کند .

کمدهای دکوراتیو کوتاه شعبه هفت تیر ، با ارتفاع و عمق ( به ترتیب ۹۰ سانتی‌متر و ۴۰ سانتی‌متر ) طراحی و در طول نیز با دو مقدار ( ۱۴۰ و ۲۱۰ سانتی‌متر ) ساخته شده‌اند . درب‌ها به صورت توکار می‌باشد و با دستگیره‌های توکار باز و بسته می‌شود . کلیه درب‌ها و کشوهای این مدل کمد با قفل ایمن سازی می‌گردد .

رنگ‌ها می‌توانند روح را به محیط‌ها بدمند و احساسات مثبتی ( مانند : روحیه ، خلاقیت ، انرژی ، تمرکز و همکاری کارمندان و مشتریان ) را در تمامی افراد به وجود آورند . به این جهت کمدهای دکوراتیو پایه کوتاه با رنگ‌های بروز و خنثی اعم : سفید صابونی و بیاض طراحی و ساخته شده‌اند .

از نکته قابل توجه در این کمد می‌توان به وجود فضای مناسب برای قرار دادن وسایل‌های تزئینی ، اشاره کرد که در آن محل لوح‌ها ، تقدیر نامه‌ها ، گلدان و مواردی از این قبیل قرار می‌گیرد . این محصول با اینکه فضای زیادی را نمی‌کند ، اما کاربرد فراوانی دارد و در زیباسازی دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) بسیار تاثیرگذار است .

بدیهی است که این کمد کوتاه را یک محصول با کیفیت و دارای استاندارد بر شمرد ؛ زیرا برند آبادیس در تمامی طراحی و تولیدات خود « به ویژه حالت سفارشی » از اصول بین‌المللی طراحی مبلمان اداری و با کیفیت‌ترین مواد استفاده می‌کند تا یک محصول درخور نیاز موسسات بانکی پدیدار شود .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ، کمد پرینتر از محصولاتی می‌باشد که به طور مداوم مورد استفاده قرار می‌گیرد . این محصول پر اهمیت و جذاب برای نگهداری از دستگاه پرینتر و کپی کاربرد دارد تا دستگاه پرینتر و کپی در یک جایگاه مستقل و اختصاصی استقرار یابد .

شرکت آبادیس با در نظر گرفتن استانداردهای طراحی این پرینتر و کپی را تولید نموده است تا کمد پرینتر و کپی با کیفیت و دارای استاندارد در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) پدیدار شود . این مدل کمد پرینتر و کپی متناسب با دکوراسیون بانک در سبک مدرن به اجرا در آمده است .

بهره‌گیری از متریال MDF ، یکی از دیگر استانداردهای موجود در کمد پرینتر و کپی می‌باشد که ساختار متفاوت و کم نظیری را برای کمد پرینتر و کپی به وجود آورده است تا استحکام و مقاومت آن را در برابر هر گونه آسیب‌های محیطی ( فشار ، رطوبت ، ضربه ، رنگ‌پریدگی ، خط و خش ) افزایش یابد .

این کمد پرینتر و کپی در ابعاد و اندازه بسیار جذابی قرار دارد که این مقادیر در طول و ارتفاع به ترتیب برابر ( ۹۰ سانتی‌متر و ۸۰ سانتی‌متر ) است و به عمق ( ۶۰ سانتی‌متر ) می‌باشد . این اندازه‌ها بر طبق اصول و استاندارد بین‌المللی است که سبب ایجاد مقاومت بالا در محصول می‌شود .

دکوراسیون بانک اقتصاد نوین یک محیط مدرن با مبلمان اداری ساده است که دارای تم رنگی مخصوص خود ” با تنالیته رنگ‌های خنثی ” هستند . کمد پرینتر و کپی نیز از همان محصولاتی می‌باشد که با رنگ‌های‌ بروز شده سفید صابونی و بیاض طراحی و ساخته شده است .

سطح ایجاد شده در این محصول ، مناسب برای قرارگیری انواع دستگاه‌های پرینتر و کپی می‌باشد . کمد و طبقه موجود در کمد پرینتر و کپی وظیفه نگهداری از وسایل جانبی و ضروری ” مربوط به دستگاه پرینتر و کپی مانند : کارتریج و جوهر مخزن ، تونر ، درام ، رول ، کاغذ چاپگر و نگاتیو ، کابل رابط پرینتر و … ” برعهده دارد .

کمد پرینتر موجود در دکوراسیون شعبه هفت تیر ، قابلیت حرکت دادن و چپ و راست کردن را دارد و از ویژگی‌های این کمد داشتن استحکام و مقاومت در برابر فشار و رطوبت است . البته نباید نقش کمد پرینتر و کپی را در ایجاد نظم و آراستگی محیط بانکی ، نادیده گرفت .

در کانسپت این محصول ، یک کمد « به طول ۴۵ سانتی‌متر » و یک قفسه دو طبقه دیده می‌گردد که کمد به وسیله یک درب باز و بسته می‌‌شود . دستگیره کمد پرینتر و کپی ” همچون دیگر محصولات ” به شکل توکار به اجرا در آمده است که زیبایی را در محصول ایجاد می‌کند .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین
طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

فلاور باکس در اصطلاحات زبان فارسی به معنی جعبه گل می‌باشد که به عنوان یک عامل مهم برای ایجاد فضایی شاد و جذاب بشمار می‌رود . بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) درپی ایجاد زیبایی و به اوج رساندن شادابی و طراوت برای دکوراسیون خود ، از فلاور باکس‌های با کیفیت استفاده می‌کند .

این محصول جعبه‌ای است که محفظه‌ای تو خالی را دارد و بر اساس سلیقه مجموعه ، گل و گیاه‌هایی در آن قرار می‌گیرد . فلاور باکس‌ها شرایط مناسب برای پرورش و رشد گل و گیاهان را فراهم می‌کند ؛ زیرا در آن بستر درستی به وسیله خاک و آب و مواد دیگر برای گل و گیاه ایجاد می‌شود .

طراحی این نوع فلاور باکس‌ها متناسب با استانداردهای بین‌المللی و نیاز بانک است و همواره توانایی تحمل وزن سنگین خاک و سنگ و حجم انواع گل‌ها را دارند . این محصول زیبا دارای یک محفظه مجزا برای قرارگیری سطل را دارد تا توسط آن ، آب‌های اضافی دوباره به خاک و گیاه باز گردد .

فلاور باکس‌های که طراحان آبادیس برای دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) ساخته‌اند ، سبک مدرنیته‌ای را دارند . در طراحی این نوع فلاور باکس‌ها سادگی و بی‌آلایشی بسیار دیده می‌شود که در عین حال زیبایی خاصی را از خود به نمایش می‌گذارند .

فلاور باکس‌ها یک محصول کم‌نظیر و منحصربه فرد می‌باشند که با متریال MDF ” به شکل تک متریال ” طراحی و تولید شده‌اند و همواره از جمله فلاور باکس‌های با کیفیت و مقاوم به حساب می‌آیند . بهره‌گیری از متریال MDF باعث می‌شود که طول عمر فلاور باکس افزایش یابد و مقاومت آن در برابر هر گونه آسیب‌های محیطی ( فشار ، رطوبت ، ضربه و … ) بالا برود .

این محصول بسیار مقاوم و مستحکم به سه شکل متفاوت و مختلف ( کوچک و متوسط و بزرگ ) طراحی و ساخته شده است . در هر سه حالت ابعاد و اندازه به بهترین شکل ممکن می‌باشد و ارتفاع به همراه عمق ، هر یک نیز به میزان ” ۸۵ سانتی‌متر و ۳۰ سانتی‌متر ” استاندارد سازی شده است .

در این راستا باید بیان کنیم که در حالت کوچک طول برابر ” ۳۰ سانتی‌متر ” می‌باشد و نیز در حالت متوسط به اندازه ” ۶۰ سانتی‌متر ” است ، اما استاندارد طول فلاور باکس بزرگ به میزان ” ۹۰ سانتی‌متر ” می‌باشد . در طراحی این مدل فلاور باکس‌ها از روکش PVC بهره می‌برند تا کلیه سطح‌هایی که در تماس با گل و گیاه هستند ، ضد آب و رطوبت شوند .

فلاور باکس‌ها هم مثل دیگر محصولات ، با رنگ‌های کاملا بروز شده و خنثی طراحی و تولید شده‌اند تا دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) را به مدرن و ایده‌آل تبدیل نمایند . این رنگ‌ها همان : سفید صابونی و بیاض هستند که زیبا چشم‌گیری را به فضای بانکی می‌بخشند .

فلاور باکس‌ها در دکوراسیون شعب بانک اقتصاد نوین همچون دیگر محصولات ، به شکل سفارشی طراحی و ساخته شده‌اند و تنها به صورت زمینی قابل استفاده هستند . جابجایی این فلاور باکس‌ها بسیار آسان و راحت است و قابلیت حرکت دادن و چپ و راست کردن را دارند ، همواره از طول عمر بسیار بالایی برخوردار هستند .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) برای جدا سازی فضا درون سازمانی ، از یک ابزار بی‌نظیر به نام پارتیشن استفاده می‌کند تا محیط بانکی کاملا بهینه و شخصی سازی شود . این محصول توسط مجموعه آبادیس به اجرا در آمده است که مطابق نیاز شعبه هفت تیر می‌باشد .

پارتیشن‌ها در دکوراسیون شعبه هفت تیر در سبک مدرن قرار گرفته‌اند و در بدو ورود به بانک اقتصاد نوین ممکن است که جذابیت طرحی آن‌ها به چشم آید . در طراحی پارتیشن‌ها از الگوهای شلوغ استفاده نشده است و پارتیشن‌ها شکل بی‌آلایش و ساده و ظریفی را دارند .

طراحی این پارتیشن‌ها به گونه‌ای می‌باشد که متریال اصلی به کار رفته ، شیشه است . شیشه در یک قاب ام‌دی‌اف هایگلاس « به صورت شیار CNC شده » قرار می‌گیرد و قاب با پیچ‌های مخصوص به زمین متصل می‌گردد . جنس شیشه‌های به کار رفته از سکوریت است که ظاهر شفافی دارند . ترکیب دو متریال MDF و شیشه مقاومت و استحکام پارتیشن‌ها را در کنار زیبایی‌ها افزایش می‌دهد .

در دیتایل اجزایی این پارتیشن یک کتیبه ام.دی.افی به رنگ بیاض قابل مشاهده است که به عمق و اندازه ( به ترتیب ۱۵ سانتی‌متر و ۷۵ سانتی‌متر مربع ) می‌باشد . وجود این کتیبه در کنار قاب ام دی اف بنفش رنگ و شیشه ” ۱۰ میلی‌متر ” ، مقاوم و استحکام و زیبایی پارتیشن را افزایش داده است .

به منظور تعویض شیشه‌ها ، دیوارک‌‌ها « قاب » قابلیت باز و بسته شدن را دارند . بر اساس نیاز بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) ارتفاع مناسب برای این مدل پارتیشن برابر « ۱۵۰ سانتی‌متر » می‌باشد و در طول به اندازه « ۹۵ ، ۱۱۰ ، ۱۷۵ سانتی‌متر » استاندارد سازی شده است . اما عمق قاب یا دیوارک‌های این پارتیشن‌ها را به اندازه « ۱۵ سانتی‌متر » طراحی نموده‌اند .

بانک اقتصاد نوین برای پارتیشن‌های خود ، رنگ‌های ایده‌آل و جذابی را گزینش نموده است که در تنالیته از رنگ‌های خنثی و سرد می‌باشد . این رنگ‌ها بروز شده ، شامل سفید صابونی و بیاض و بنفش ( رنگ و تم سازمانی ) هستند که از در طراحی مبلمان محبوب‌ترین رنگ‌های محسوب می‌شوند .

این ترکیب رنگی می‌تواند شادی و نشاط را در دکوراسیون بانکی ایجاد نماید و شکوه و عظمت یک محیط رسمی را به نمایش بگذارد . در واقع این نوع پارتیشن‌بندی‌ها احساسات خوبی را به وسیله رنگ‌بندی انتقال می‌دهند و این احساسات شامل حس آرامش ، آسایش یا هیجان و انرژی ، حس دوستانه و گرم و یا حتی حس خشن و اضطراب آوری می‌باشد .

لازم به بیان است که نقش خاص و ویژه پارتیشن‌ها در دکوراسیون شعبه هفت تیر را نباید نادیده گرفت . زیرا استفاده و بهره‌گیری از آن‌ها باعث می‌شود که حریم خصوصی ” به دور از هرگونه حواس پرتی و سر و صدا ” ایجاد گردد . اثرات مثبت چنین موضوعی در روند کاری کارمندان و نیز میزان رفت و آمد مشتریان ، نمایان می‌شود .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

دیوارها جزئی از نمای اصلی دکوراسیون و فضاهای داخلی بانک محسوب می‌گردند که بعد از ورود به آن محیط ، سریع به چشم افراد می‌آیند . بانک اقتصاد نوین با در نظر گرفتن این مسئله و در جهت ایجاد فضای زیبا ، از المان‌های دیگری نیز استفاده نموده است تا یک دکوراسیون مدرن را برای خود و کارمندان و مشتریان پدیدار نماید .

دیوارکوب یک سازگار بسیار جذاب برای ایجاد زیبایی در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) بشمار می‌رود که در کم‌ترین زمان به اجرا در می‌آید و در این محیط بهترین کارایی را از خود به جای می‌گذارد . ماهیت این محصول بر مبنای زیبایی و تزیین است .

دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) یک محیط بانک در سبک مدرن است که دیوارکوب‌های ظریف و ساده و بی‌آلایشی را دارد . این محصول دیواره‌های زمخت را به می‌پوشاند تا یک محیط بانکی زیبا و خاص به وجود آید و همواره به آراستگی دکوراسیون این بانک کمک می‌کند .

دیوارکوب‌ها از جنس MDF می‌باشند که در تولید و طراحی دیوارکوب‌ها از متریال‌ها جمله پرطرافدارترین‌ها بشمار می‌روند ؛ زیرا خصوصیات و ویژگی‌ها منحصربه فردی را در محصول ایجاد می‌کند . مقاومت و استحکام اولین خصوصیت مهمی است که در این مدل دیوارکوب‌ها می‌توان به آن اشاره کرد .

طول پانل این نوع دیوارکوب سفارشی به میزان ( ۸۰ سانتی‌متر ) و ارتفاع پانل‌های آن برابر ( ۱۶۰ سانتی‌متر ) می‌باشد و ضخامت آن نیز ( ۱۵ سانتی‌متر ) است . چنین ابعاد و اندازه‌ای در دیوارکوب‌های بانک اقتصاد نوین ، نشان دهنده این است که استانداردهای بین‌المللی در این محصول وجود دارد .

ظاهر دیوارکوب‌ها همانند بتن می‌باشد که یک رنگ خنثی‌ای « هم رنگ بتون » را دارد و بسیار ساده و جذاب است . این رنگ از رنگ‌های خنثی می‌باشد که مناسب برای دکوراسیون مدرن بانک اقتصاد نوین است . باید بیان کنیم که دیوارکوب‌ها رسمیت و جذابیت محیط بانکی را افزایش می‌دهد .

طول عمر بالا ، از دیگر خصوصیات این دیوارکوب مجلل می‌باشد که آن را از سایر دیوارکوب‌ها متمایز ساخته است . این مدل دیوارکوب فضای بانکی را بسیار شیک و رسمی می‌کند و در دکوراسیون هفت تیر نیز نقش تزیینی را دارد که بر روی دیوارها نگاره‌هایی زیبا را ایجاد می‌نماید .

طراحی این نوع دیوارکوب‌ها متناسب با استانداردهای بین‌المللی و نیاز بانک است . در این دیوارکوب لوکس ، محل مناسبی برای عبور تاسیسات ” مکانیکی و الکتریکی و مخابراتی ” از جدار پشت پنل‌های دیوارکوب را در نظر گرفته‌اند تا تمامی این مواد به دور از دید عموم قرار بگیرند .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

اجزائی تشکیل دهنده یک دکوراسیون جذاب بانکی ، صرفا به وسایل و مبلمان آن معطوف نمی‌شود ؛ بلکه عناصر و المان‌های دیگر هم وجود دارد که می‌تواند در ایجاد دکوراسیون زیبا و لوکس موثر باشد . پوشش‌های ام.دی.افی ، یکی از ترفندهای خاص برای ایجاد محیط کاری منظم و مرتب است .

در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) ، این پوشش‌ها به منظور حفظ و نگهداری وسایل مختلفی ( مانند : خودپرداز ، رادیاتور ، گاوصندوق و کنتر گاز ) کاربرد دارند که باید از تمامی نگاه‌ها دور بماند . علاوه بر آن ، پوشش‌های ام دی افی از تمامی اقلام نام برده محافظت و مراقب ” در برابر هر گونه آسیب ” می‌کند .

دکوراسیون شعب بانک اقتصاد نوین نیز به مدرن طراحی شده است که در آن چند پوشش ام.دی.افی به سبک مدرن هم دیده می‌شود . این پوشش‌ها به ایده‌آل‌ترین شکل ممکن طراحی شده‌اند که محیط بانکی را مرتب و مزین می‌نمایند ؛ چراکه طراحی این محصولات از دور شلوغی‌ها می‌باشد .

متریال MDF به دفعات در ساختار اجزا دکوراسیون بانک اقتصاد نوین و انواع مبلمان اداری آن ، مورد استفاده قرار گرفته است که مکمل خوبی برای سبک طراحی مدرن می‌باشد . پوشش‌های ام‌دی‌افی فرم مستحکم و متفاوت و کم‌نظیری را دارد که در برابر هر گونه آسیب‌های محیطی ( فشار ، رطوبت ، ضربه ، رنگ‌پریدگی ، خط و خش ) کم‌تر صدمه می‌بینند .

پوشش خودپرداز یکی این پوشش‌ها می‌باشد که به ارتفاع و طول ( به ترتیب ۱۸۰ سانتی‌متر و ۸۰ سانتی‌متر ) استاندارد سازی شده است ، اما عمق آن برابر ( ۱۱۰ سانتی‌متر ) می‌باشد . طراحی این محصول به شکلی است که مانع جریان هوا نمی‌شود ؛ چرا که فضا و شیارهایی « روی دیواره‌های آن » را در این پوشش وجود دارد .

پوشش رادیاتور نیز برای نگهداری و حفظ رادیاتور از دید عموم است که ظاهری به شکل کمد را دارد . استاندارد آن در طول و عمق به ترتیب برابر ( ۲۰۰ سانتی‌متر و ۴۰ سانتی‌متر ) می‌باشد و ارتفاع آن به اندازه ( ۹۰ سانتی‌متر ) است . این نوع پوشش کمدی چهار درب « به صورت شیار و شیار » دارد که با دستگیره‌های توکار باز و بسته می‌شوند .

پوشش گاوصندوق به صورت کمدی ” تک درب ” طراحی و ساخته شده است که برای پنهان نمودن گاوصندوق در بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) نیز کارایی دارد . استانداردهای این نوع پوشش به شکلی می‌باشد که در عمق و طول به مقدار ( به ترتیب ۷۰ سانتی‌متر و ۵۵ سانتی‌متر ) است و ارتفاع آن نیز برابر ( ۷۶ سانتی‌متر ) می‌باشد .

این پوشش‌ها هم مثل سایر محصولات با رنگ‌های سفید صابونی و بیاض طراحی و تولید شده‌اند تا دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) را به مدرن و ایده‌آل تبدیل نمایند . این رنگ‌‌‌‌‌‌‌ها کاملا بروز شده می‌باشند و از جمله رنگ‌ها خنثی هستند که زیبا چشم‌گیری را به فضای بانکی می‌بخشند .

پوشش کنتر گاز هم به شکل تک کمد می‌باشد و به جهت نگهداری کنتور گاز از معرض دید عموم ،  دارای ابعاد و اندازه مناسبی را دارد . به طور کلی ، وجود این محصول بسیار منحصربه فرد « مانند دیگر پوشش‌ها » باعث می‌شود که دکوراسیون شعبه هفت تیر منظم و مرتب به نظر آید .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

برند آبادیس محصولات زیادی را در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین مورد بازسازی و مرمت قرار داده است و این مبلمان شامل انواع میزها و کمدهای اداری ، پارتیشن و دیوارکوب می‌باشد . تیم متخصص خدمات ارزنده و مقرون به صرفه و با کیفیتی را برای ارائه نموده است . اما وجه تمایز این شرکت و محصولات آن به موضوعات دیگری هم ختم می‌شود که به شرح زیر می‌باشد .

محصولات و مبلمان اداری آبادیس نیز ، وجه تمایزهای منحصربه فرد دیگری را دارند که به منظور شناسایی مبلمان دارای استاندارد عمل می‌کند . در این خصوص رعایت اصول طراحی یک ویژگی مهم برای مبلمان اجرا شده در پروژه بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) است .

این بخش ، خود دربرگیرنده عناصر پر اهمیت می‌باشد و هر یک از این مسائل در تناسب و هماهنگی با سبک طراحی دکوراسیون و مبلمان آن صورت گرفته است تا کارایی ، راحتی ، زیبایی و امنیت در فضای اداری و بانکی ایجاد گردد . این عناصر شامل ارگونومی ، بهینه سازی فضا ، تجمیع کاربری می‌شود .

ارگونومی اولین اصل طراحی به حساب می‌آید که در بازسازی دکوراسیون بانک اقتصاد نوین نیز به آن توجه شده است . هدف این اصل بررسی و مطالعه موضوع ” برابرسنجی محیط کار انسان ، مطابق با ظرفیت‌ها و توانایی‌های او ” می‌باشد که باعث پدیدار شدن یک محیط اداری ایمن و سالم می‌شود .

به طور مثال : علم ارگونومی در انواع میزها ، عناصر مختلفی ( نظیر : تعیین ابعاد « طول و عرض و ارتفاع » صحیح ، سطح کار پایدار و مناسب جهت قرار گرفتن وسایل « یارانه ، کیبورد ، موس و … » ، دسترسی آسان و سریع به ابزارآلات و … ) را مورد بررسی قرار می‌دهد تا در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) انواع میزهای اداری به شکل استاندارد طراحی و تولید گردد .

در واقع ، در طراحی میزها بهره‌گیری از این دانش موجب می‌گردد که فضای کاری ایده‌آل برای تمامی افراد ایجاد شود و فشارهای مضاعف بر نقاط حساس بدن کاهش یابد . باید بیان کنیم که محصولات ارگونومیک به دنبال حفظ سلامتی و ایمنی افراد « در زمان انجام کار » هستند و در جهت عملکرد کارمندان ، نقش بسزایی را دارند .

بهینه سازی فضای کاری ، دومین اصل در طراحی برای دکوراسیون بانک اقتصاد نوین می‌باشد که توجه به آن باعث ایجاد فضایی بهینه کاری می‌شود . اعمال این ایده در پروژه بانک اقتصاد نوین ، مبلمان اداری کم‌نظیری را برای شعبه هفت تیر به وجود آورده است تا این محیط بانکی به بهترین شکل ممکن بازسازی شود .

این تکنیک جذاب به افراد این اجازه را می‌دهد تا از کم‌ترین فضای موجود ، بیشترین استفاده را ببرند . به عنوان مثال کمد و فایل‌های کشویی از محصولاتی به حساب می‌آیند که با در نظر گرفتن این ایده برای دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) طراحی و تولید شده‌اند .

البته ایده بهینه سازی فضا محدودیت‌های محیطی بانک را کنار می‌گذارد و عملکرد تمامی افراد حاضر در بانک را تحت تاثیر قرار می‌دهد . ناگفته نماند که هر یک از محصولات موجود در شعبه هفت تیر نیز با استفاده از این ایده منحصربه فرد طراحی و تولید شده‌اند .

تجمیع کاربری ، یکی دیگر از استراتژی‌ها و ایده‌هایی می‌باشد که آبادیس با استفاده از آن دکوراسیون بانک اقتصاد نوین را بازسازی و مرمت نموده است . این مسئله ظاهر و کاربرد محصولات و انواع مبلمان را مورد بررسی قرار می‌دهد . شیوه تجمیع کاربری به اجماع و ترکیب چند کاربرد گفته می‌شود که در یک محصول از مبلمان اداری نیز ایجاد می‌گردد .

موضوع تجمیع کاربری در بازسازی و طراحی مجدد محیط بانکی شعبه هفت تیر نیز نقش بسیار مهمی را دارد که منجر به حفظ و افزایش زیبایی دکوراسیون بانک می‌شود . مثلا میز‌ کنفرانس مکمل با در نظر گرفتن این شیوه فنی طراحی و ساخته شده است که نه تنها ظاهر پسنده‌ای را دارد ، بلکه به تمام نیازهای مجموعه هم پاسخ مثبت می‌دهد .

در طراحی مبلمان اداری این شیوه فنی برای ایجاد و به وجود آمدن استانداردها ، مورد استفاده قرار می‌گیرد که به یکپارچگی دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) و محصولات آن کمک می‌نماید و پایداری یک محصول زیبا و منحصربه فرد را در این دکوراسیون بهبود ببخشد .

آبادیس همواره به دنبال حفظ برند و نام و جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود می‌باشد . با توجه به این مسئله ، انواع یراق با کیفیت و اتصالات مرغوب را نیز شناسایی و ارزیابی می‌نماید و سپس به طراحی و تولید و اجرای مبلمان اداری می‌پردازد تا یک مجموعه ” مثل شعب بانک اقتصاد نوین ” از مبلمان اداری دارای استاندارد بهره ببرد .

بی‌شک یکی از جذاب‌ترین وجه تمایزها در محصولات این شرکت ، نوع اتصالات و یراق‌آلات است که از با کیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین آن می‌باشد و نقش چنین امری را نمی‌توان در استاندارد محصولات نادیده گرفت . چراکه در طراحی مبلمان اداری آن‌ها به عنوان اسکلت و نظم دهنده و اتصال قطعات مختلف ، مورد استفاده قرار می‌گیرند .

محصولات موجود در دکوراسیون بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) با بهره‌گیری از این معیار ، استاندارد سازی شده‌اند که در جهت اشاره به آن می‌توان مواردی « چون : ( PVC ) جنس پایه رگلاژ ، ( آلومینیوم مات توکار ) جنس دستگیره‌ها ، ( گازور آرام‌بند ) نوع لولا درب کمدها ، ( سه زمانه ) ، نوع ریل و نوع اتصالات ( الیت و پیچ MDF ) » را نام برد .

بدون تردید این موضوع در دید بانک اقتصاد نوین جلوه بسیار مطلوبی را دارد ؛ زیرا ، کیفیت و مرغوبیت اتصالات و یراق‌آلات در طراحی انواع مبلمان اداری می‌تواند ضمانت محصول و خدمات پس از فروش آن را تحت تاثیر قرار دهد و از پرداخت هزینه مجدد و چندین برابر جلوگیری شود .

یکی از وجه تمایزهای حائز اهمیت در محصولات این پروژه ، ضمانت و خدمات است که به رضایتمندی بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) منتهی می‌شود . به درستی که آبادیس پس از طراحی و باز سازی شعب بانک اقتصاد نوین ، به دنبال حفظ رضایتمندی آن می‌باشد ؛ زیرا رضایتمندی به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه برای این برند به حساب می‌آید .

در حقیقت تحقق رضایتمندی با برآورده شدن نیازهای شعب بانک ، امکان‌پذیر است که توسط محصول ارائه شده به او حاصل می‌شود . محصولات آبادیس علاوه بر داشتن کیفیت و استانداردهای لازم ، خدمات و ضمانت‌های مطلوبی ” به ترتیب ۶۰ ماهه و ۱۵ ماهه ” را نیز دارد .

طراحی و دکوراسیون بانک اقتصاد نوین

آبادیس یکی از تولیدکنندگانی به حساب می‌آید که به دنبال حمایت از تولید ملی و داخلی می‌باشد . این برند پر آوازه در مدار رعایت حقوق مشتریان و حفظ آن‌ها می‌کوشد تا تمامی پروژه‌های خود ” متناسب با نیاز مشتریان و با نازلترین قیمت و در سطح رقابتی ” را اجرا نماید و آن را سریع و به موقع تحویل دهد .

کلیه محصولات طراحی شده برای بانک اقتصاد نوین با در نظر گرفتن استانداردهای بین‌المللی انجام می‌گیرد . اثرات مثبت این نوع طراحی و بازسازی دکوراسیون بر روی کیفیت و ایمنی و رضایتمندی شغلی پرسنل بانک اقتصاد نوین ( شعبه هفت تیر ) می‌باشد . به راستی که هدف اصلی ما در شرکت مبلمان اداری آبادیس جلب خرسندی و رضایتمندی بیشتر مشتریان است .

باید بیان کنیم که بازسازی و مرمت دکوراسیون شعب بانک اقتصاد نوین نیز با در نظر گرفتن جنبه‌های مختلف ( کاربردی ، زیبایی شناختی ، ارگونومیک ، اقتصادی و اجتماعی ) صورت گرفته که ایمنی ، سلامت ، بهره‌وری و رضایتمندی کارمندان بهبود و افزایش داده است . البته اجرای این پروژه به نوعی یک سرمایه‌گذاری مفید برای بانک اقتصاد نوین محسوب می‌شود .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید