بنر افتخارات آبادیس

افتخارات آبادیس

شرکت‌های موفق در صنایع مختلف « مانند صنعت مبلمان اداری و تجهیزات و مصنوعات چوبی » برای درخشش نام خود در تلاش بسیار هستند تا دستاوردهایی را برای کسب افتخارات خود به ارمغان بیاورند . در این زمینه پروژه‌های انجام شده و نیز نحوه فعالیت یک مجموعه ، یکی از موفقیت‌ها و دستاوردهایی است که بیان‌گر موضوع کسب افتخارات می‌باشد .

افتخارات شرکت مبلمان اداری آبادیس نشان دهنده توانایی ، کیفیت ، ابتکار و موفقیت آن‌ها در حوزه فعالیت خود می‌باشد که توانسته در زمینه‌های مختلفی از جمله : استاندارد سازی تولیدات ، اجرای پروژه‌های با کیفیت ، اشتغال‌زایی ، صادرات ، کارآفرینی ، برندینگ ، نوآوری و … را کسب کند . این افتخارات از طرف نهادها ، سازمان‌ها ، انجمن‌ها ، موسسات و مجلات معتبر داخلی و بین‌المللی اعطا شده است . کسب افتخارات به این شرکت کمک نموده تا امتیازاتی را برای خود به دست آورد .

افتخارات آبادیس

در این جهت می‌توان عناوینی را بیان کنیم که حاصل دستیابی افتخارات است .

  • اعتماد و اعتبار خود را نسبت به مشتریان ، همکاران ، رقبا و سایر ذی‌نفعان افزایش داده .
  • مشتریان می‌توانند از مزایای رقابتی آبادیس نسبت به شرکت‌های دیگر استفاده کنند .
  • توجه و جذب مشتریان جدید و همچنین حفظ و ارتقای رضایت مشتریان فعلی را افزایش داده است .
  • توانایی ورود به بازارهای جدید و گسترش فعالیت‌های خود را فراهم ساخته .
  • انگیزه و افتخار کارکنان خود را بالا برده و سبب جذب استعدادهای جدید شده .
  • تجربه و فرصت‌هایی را برای یادگیری و بهبود مستمر خود ، ایجاد نموده .

در صنعت طراحی و تولید و اجرای انواع مبلمان و تجهیزات اداری ، مجموعه‌های زیادی مشغول به انجام فعالیت هستند ؛ اما تنها تعداد محدودی از این مجموعه‌ها تبدیل به یک شرکت پیشگام و پیشرو در زمینه انجام انواع پروژه مبلمان اداری و نیز کسب افتخارات آن می‌شوند .

به عنوان مثال ، شرکت مبلمان اداری آبادیس یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی و تولید مبلمان اداری با کیفیت و زیبا در ایران می‌باشد که با بیش از چندین دهه تجربه و داشتن گواهینامه‌های معتبر از سازمان‌های داخلی و بین‌المللی ، اعتبار و قابلیت اطمینان بالایی را در بازار کسب نموده است .

شرکت مبلمان اداری آبادیس با توجه به موضوعات متفاوت ، اعتبار و اطمینان خود را افزایش داده است که در عناوین مختلف قابل بررسی می‌باشند :

  • ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد : شرکت آبادیس با استفاده از بهترین مواد اولیه ، تجهیزات و فناوری‌های روز ، رنگ شناسی و تناسب شناسی المان‌های معماری و مواردی از این قبیل ، محصولاتی را تولید می‌کند که با نیازها و سلیقه های مشتریان و همچنین استانداردهای طراحی مدرن و ارگونومیک هماهنگی دارند . تولیدات آبادیس شامل محصولات مختلف مانند : پارتیشن اداری ، دیوارکوب اداری ، صندلی و میز اداری ( اعم از مدیریت ، معاونت ، کارشناسی ، کنفرانس ، کار گروهی و … ) است . این شرکت گواهینامه‌های کیفیت مانند ISO 9001 و ISO 14001 را دارد که نشان دهنده ، تعهد به بهبود مستمر و رعایت مسئولیت‌های اجتماعی و محیطی را دارا است .
  • انجام پروژه‌های متعدد و ارائه خدمات مشتری مدارانه و حرفه‌ای : آبادیس با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده ، توانایی پاسخگویی به نیازها و انتظارات مشتریان را دارد . برند مبلمان اداری آبادیس با ارائه راه حل‌های خلاقانه و مناسب خود ، رابطه‌ای مبتنی بر اعتماد و همکاری میان خود و مشتریان برقرار نموده که منجر به اجرا پروژه‌هایی متعدد شده است .

این مجموعه به خود می‌بالد که پروژه‌های مهمی را همچون : پترو پرک پویا ، پتروشیمی ایلام ، پتروشیمی صدف خلیج فارس ، پترو آرمند لردگان ، پتروشیمی گازرون ، شعب مختلف بانک صادارات ( سراسر کشور ) و استانداری البرز به اتمام رسانده است . این حجم از پروژه‌هایی انجام شده توسط آبادیس ، قدرت آن را در طراحی و تولید و اجرای مبلمان اداری دارای استاندارد را بازگو می‌کند .

این شرکت با در نظر گرفتن رضایت مشتریان که به عنوان اصلی‌ترین هدف خود است ، خدمات متنوع و کارآمدی را ارائه می‌دهد و شامل مشاوره ، طراحی ، نصب ، تعمیر ، گارانتی و پشتیبانی می‌باشد . مجموعه آبادیس تمامی تلاش خود را در اجرا و تحویل به موقع سفارشات و محصولات مورد نیاز مشتریان داشته است که تولیدات خود را با نازلترین قیمت و در سطح رقابتی ارائه می‌نماید .

بنابراین ، سرعت و چابکی در عملکرد آبادیس و ساختار محصولات آن نیز از همین مفهوم سرچشمه می‌گیرد و به تمامی بخش‌ها انتقال داده می‌شود . کلیه محصولات آبادیس به شکل خاص طراحی شده‌اند که در گروه‌های متفاوت ( همراه با مقاومت بالا و در استانداردهای بین‌المللی ) ارائه می‌شوند . * جهت دانلود کاتولوگ مبلمان اداری کلیک کنید *

شرکت آبادیس با بهره‌گیری از پرسنلی خبره و کارآزموده و متخصص ( همراه با ابزارآلات مجهز در امر تولید ) سعی بر ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات مبلمان اداری را دارد . آبادیس هنر و صنعت را ترکیب و در کنار خدمات پس از فروش مبلمان اداری ، در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا بدین وسیله رضایت مشتریان را ( در راستای کسب افتخارات ) جلب نماید .

این افتخارات نشان می‌دهند که موضوعات مهمی همانند : کیفیت محصولات ، رضایت مشتریان ، رشد صادرات ، توسعه فناوری و ایجاد اشتغال برای شرکت مبلمان اداری آبادیس حائز اهمیت است . این افتخارات به شرکت آبادیس کمک نموده تا بازار خود را گسترش دهد و موقعیت خود را در صنعت مبلمان اداری تثبیت و تقویت کند .

به این ترتیب ، می‌توان بیان نمود که شرکت مبلمان اداری آبادیس با هدف حمایت از تولید ملی و داخلی ، همواره به ارائه محصولات و خدمات ” با کیفیت و ارزش افزوده بالا ” و همچنین ارائه اطلاعات و محتوای مفید و جذاب ، نقش موثری را در افزایش اعتبار و اطمینان خود ، در صنعت مبلمان اداری ایران دارد .

0
سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.