امروزه مجموعه‌های زیادی در صنعت طراحی و تولید و اجرای انواع مبلمان و تجهیزات اداری مشغول به انجام فعالیت هستند ؛ اما تنها تعداد محدودی از این مجموعه‌ها تبدیل به یک شرکت پیشگام و پیشرو در زمینه انجام انواع پروژه مبلمان اداری و نیز کسب افتخارات آن می‌شوند .

در این راستا ، شرکت مبلمان اداری آبادیس با بهرگیری از تجربه چندین ساله خود ( مطابق با استانداردها و سلایق مشتریان ) توانسته گام بسیار بلندی را در جهت شکوفایی صنعت مبلمان اداری بردارد و به افتخارات مهمی ، جهت دستیابی به جایگاه ویژه و منحصربه فرد خود رسیده است .

در حقیقت ، حجم و تعدد پروژه‌هایی که توسط آبادیس انجام شده و به اتمام رسیده است ، بیان گوی این امر مهم می‌باشد . علاوه بر آن ، قدرت آبادیس را در طراحی و تولید و اجرای مبلمان اداری دارای استاندارد بازگو می‌کند که باعث اطمینان خاطر مشتریان برای انتخاب این شرکت بعنوان مشاور اجرایی می‌گردد .

افتخارات و حجم پروژه‌های انجام شده شامل مواردی همچون : پترو پرک پویا ، پتروشیمی ایلام ، پتروشیمی صدف خلیج فارس ، پترو آرمند لردگان ، پتروشیمی کازرون ، شعب مختلف بانک صادارات ( سراسر کشور ) و استانداری البرز است که در جهت رضایتمندی از تیم مجموعه آبادیس می‌باشد .

پس از چند دهه فعالیت در صنعت طراحی دکوراسیون و تولید مبلمان اداری ، آبادیس به افتخارات بسیاری دست یافته است و شرکای تجاری متعددی آن را شناسایی کرده‌اند . نیازسنجی مطلوب و پیشینه همکاری آبادیس ، آن را به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مبلمان اداری تبدیل نموده است .

شایان بذکر است که هدف شرکت مبلمان اداری آبادیس همواره حمایت از تولید ملی و داخلی ( همراه با حفظ مشتری مداری و رعایت حقوق مشتری ) می‌باشد . این مجموعه تمامی تلاش خود را در اجرا و تحویل به موقع سفارشات و محصولات مورد نیاز مشتریان داشته است که تولیدات خود را با نازلترین قیمت و در سطح رقابتی ارائه می‌نماید .

بنابراین ، سرعت و چابکی در عملکردهای آبادیس و ساختار محصولات آن نیز از همین مفهوم سرچشمه می‌گیرد و به تمامی بخش‌ها انتقال داده می‌شود . کلیه محصولات آبادیس به شکل خاصی طراحی شده‌اند که در گروه‌های متفاوت ( همراه با مقاومت بالا و در استانداردهای بین‌المللی ) ارائه می‌شوند . جهت دانلود کاتولوگ مبلمان اداری کلیک کنید *

تولیدات آبادیس شامل محصولات مختلف مانند : پارتیشن اداری ، دیوارکوب اداری ، صندلی و میز اداری ( اعم از  مدیریت ، معاونت ، کارشناسی ، کنفرانس ، کار گروهی و … ) است . این محصولات علم روز و دانش‌هایی همچون : ارگونومی ، رنگ شناسی و تناسب شناسی ، المان‌های معماری و مواردی از این قبیل طراحی و ساخته می‌شوند .

شرکت آبادیس با بهرگیری از پرسنلی خبره و کارآزموده و متخصص ( همراه با ابزارآلات مجهز در امر تولید ) سعی بر ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات مبلمان اداری را دارد . آبادیس هنر و صنعت را ترکیب و بهترین‌ها به همراه خدمات پس از فروش مبلمان اداری در اختیار مشتریان قرار دهد تا بدین وسیله رضایت آن‌ها را ( در راستای کسب افتخارات ) جلب نماید .

0
سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.