میز کنفرانس تک مدست تیپ 601M
بررسی ارتفاع مناسب میز کنفرانس و گردهمایی

امروز درباره ابعاد میز مدیریت و میز کنفرانس صحبت می‌کنیم . البته به واسطه گستردگی مدل‌ها و اندازه میزهای مدیریتی عدد دقیقی برای ارتفاع مناسب میز مدیریت در دسترس نیست اما در اندازه‌گیری‌های طراحان این میزها یک سری ابعاد استاندارد میز مدیریت تعیین شده است . که با در نظر گرفتن این عددها توسط طراحان ، میزها به مرحله تولید و عرضه می‌رسند ، در ادامه با مبلمان اداری آبادیس همراه باشید تا بیشتر صحبت کنیم .

میز گردهمایی رکتیکال تیپ 703U ، میز گردهمایی رکتیکال ، میز گردهمایی ، میز جلسه ، خرید میز جلسه ، خرید میز گردهمایی ، فروش میز جلسه ، قیمت میز جلسه ، فروش میز گردهمایی ، قیمت میز گردهمایی

در هنگام خرید میز کنفرانس مدل باید به نکات زیر توجه داشت :

  • اندازه استاندارد میز کار و اندازه و ابعاد میز کنفرانس مدرن خریداری شده باید متناسب با فضایی باشد که قرار است در آن محل قرار داده شود . سعی کنید از میزهای بیضی و یا مستطیل شکل برای اتاق کنفرانس خود استفاده کنید و به تناسب ارتفاع استاندارد میز کنفرانس و صندلی کنفرانس دقت کنید . معمولاً اندازه میز کار و اندازه میز کنفرانس از 2 متر تا چندین متر بنا به کاربرد و درخواست مشتری تهیه می‌شود .
  • میز کنفرانس باید به گونه‌ای خریداری شود که در صورت پذیرایی از مهمانان فضای لازم برای پذیرایی را داشته باشد .
  • در هنگام خرید میز کنفرانس مدرن باید به رنگ آن نیز توجه داشت .
  • ابعاد میز اداری کنفرانس رابطه مستقیمی با تعداد نفراتی که پشت آن مینشینند یا به عبارتی شرکت‌کنندگان در جلسه دارد . در نظرگیری یک ابعاد میز کار استاندارد خاص برای هر میز کنفرانس شاید کار ساده‌ای نباشد ولی می‌توان برای آن یک خطوط راهنما به صورت زیر در نظر گرفت .

معمولا طول دسته به دسته یک صندلی کنفرانس استاندارد بین 55 الی 60 سانتیمتر می‌باشد برای اینکه دو صندلی هم که کنار هم قرار می‌گیرند بهم نخورند و به اصطلاح راحت به زیر میز کنفرانس بروند باید بین آن‌ها 10 سانتیمتر فاصله در نظر گرفت بنابراین ابعاد استاندارد برای هر دو نفری که پشت یک میز دو نفره قرار می‌گیرند حداقل برابر 125 الی 130 می‌باشد کمتر از این مقدار باعث ناراحتی و برخورد افراد شرکت‌کننده در جلسه با یکدیگر خواهد شد .

عرض میز کنفرانس نیز خیلی متاثر از فضای اتاق می‌باشد ولی حداقل عرض مورد نیاز برای یک گفتگوی مناسب و موثر 90 سانتیمتر می‌باشد به نحوی که دو نفر بتوانند رو در رو وسایلشان را روی میز پهن کرده و با یکدیگر صحبت کنند . با یکبار خرید از مبلمان اداری آبادیس هنر پردازش فضا ، همراه همیشگی ما خواهید بود .

همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید