رویدادهای نمایشگاهی صنعت مبلمان اداری

رویدادهای نمایشگاهی در ایران ، تاریخچه‌ای غنی و پرباری را دارند و همچنان به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعتی و تجاری کشور به حساب می‌آیند که نقش محوری در توسعه و پیشرفت صنایع را دارند . رویدادهای نمایشگاهی صنعت مبلمان اداری یکی از این وقایع می‌باشند که به تقویت ارتباطات تجاری و معرفی نوآوری‌ها و ارتقاء سطح کیفی محصولات کمک شایانی می‌کنند .

مهم‌ترین رویدادهای نمایشگاهی صنعت مبلمان ایران در سال ۱۴۰۳ فرصتی گران مایه برای صاحبان برند و کالا و خدمات می‌باشد تا با بحث و تبادل نظر درباره مسائل مرتبط با صنعت و آگاهی از وضعیت بازار و تحولات و پیشرفت‌های آن ، به درک روشنی از موقعیت خود در بازار و فرصت‌های پیش رو دست یابند .

به بیانی دیگر مهم‌ترین رویدادهای نمایشگاهی صنعت مبلمان ایران در سال ۱۴۰۳ ، گردهمایی‌های هستند که هر ساله برگزار می‌شوند . می‌دانیم که نمایشگاه‌های متعددی در ایران برگزار می‌گردد ؛ اما تنها برخی از این نمایشگاه‌ها به بزرگ‌ترین رخداد در صنعت مبلمان ، حوزه‌های مربوط ، بازار و دنیای کسب و ‌کار آن تبدیل می‌شوند .

در حقیقت این نمایشگاه‌ها به طراحان ، تولیدکنندگان ، صادرکنندگان و تمامی فعالان عرصه مبلمان اداری این امکان را می‌دهند تا با بررسی دقیق و هدف‌گیری مناسب و افزایش دسترسی به بازارهای بین‌المللی ، دایره مبادلات صنعتی و تجاری این حوزه را گسترش دهند . جهت ادامه ، ابتدا به پرسش‌های زیر توجه فرمایید :

 • چرا تهران به دنبال برگزاری مهم‌ترین نمایشگاه‌های مبلمان اداری در سال ۱۴۰۳ می‌باشد ؟
 • در تقویم نمایشگاهی جمهوری اسلامی ایران ، تاریخ و زمان برگزاری مهم‌ترین نمایشگاه‌های مبلمان اداری در سال ۱۴۰۳ چگونه تعیین شده است ؟
 • آیا مجله خبری آبادیس در شناسایی و ارزیابی مهم‌ترین نمایشگاه‌های مبلمان اداری در سال ۱۴۰۳ نقشی را ایفا می‌کند ؟

تهران به عنوان پایتخت ایران و یکی از مراکز اصلی تجارت در خاورمیانه می‌باشد که نقش مهمی در برگزاری نمایشگاه‌های مبلمان اداری و خانگی را دارد . شهر تهران با در نظر گرفتن موضوعاتی به دنبال برگزاری مهم‌ترین نمایشگاه‌های مبلمان اداری در سال ۱۴۰۳ می‌باشد .

علت میزبانی این رویدادها ، اهمیت راهبردی تهران ( مرکزیت و دسترسی و زیر ساخت‌ها ) است . به طور کلی تهران به عنوان قلب اقتصادی و تجاری ایران ، محلی استراتژیک برای برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی بشمار می‌رود و به خاطر دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی ، تهران را مکانی ایده‌آل برای جذب شرکت کنندگان و بازدید کنندگان از سراسر جهان نموده است .

علاوه بر آن ، تهران امکان برگزاری رویدادهای نمایشگاهی با مقیاس بزرگ را فراهم می‌کند ؛ زیرا فضاهای نمایشگاهی مدرن و بزرگ و متعددی را دارد . به این سبب است که در صنعت مبلمان اداری ، تهران به عنوان بازیگر مهم در بازار منطقه‌ای و بین‌المللی شناسایی می‌شود .

  اکنون زمان آن فرا رسیده است که مهم‌ترین نمایشگاه‌های مبلمان اداری در سال ۱۴۰۳ را معرفی و بررسی نماییم . در تقویم نمایشگاهی جمهوری اسلامی ایران ، رویدادهای نمایشگاهی مهم مبلمان اداری ۱۴۰۳ به شرح زیر می‌باشد که در زمان و تاریخ‌های مقرر خود برگزار خواهند شد . جهت آگاهی بیشتر از  این رویدادهای می‌توان به هر یک از صفحات مربوط مراجعه نمود .

  • HOMEX ( JULY 30 – AUGUST 2 2024 ) _ نمایشگاه مبلمان منزل ” سی‌ و سومین نمایشگاه بین‌ المللی مبلمان منزل تهران ( ۹ الی ۱۲ مرداد ۱۴۰۳ ) ” .

  سی‌ و سومین نمایشگاه بین‌ المللی مبلمان منزل تهران در ۴ روز متوالی برگزار خواهد شد که از روز سه شنبه آغاز تا پایان روز جمعه ادامه خواهد داشت . موقعیت مکانی این رویداد نمایشگاهی محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ( مرکز نمایشگاهی سئول ) می‌باشد و زمان بازدید ۸ صبح الی ۱۵ عصر تعیین شده است .

  • نمایشگاه بین‌ المللی چوب ، ماشین‌آلات ، یراق‌آلات ، مواد اولیه ، تهران ایران شهر آفتاب ( ۱۰ الی ۱۳ آبان ۱۴۰۳ )

  شهر آفتاب میزبان بین‌ المللی چوب ، ماشین‌آلات ، یراق‌آلات ، مواد اولیه ، تهران ۱۴۰۳ می‌باشد که در ۴ روز متوالی از روز پنج شنبه آغاز می‌شود و در روز یک شنبه به اتمام می‌رسد . زمان تعیین شده برای ۱۰ صبح الی ۱۸ عصر می‌باشد که به صورت عمومی انجام می‌شود .

  • ( 19 – 22 DECEMBER 2024 ) _ نمایشگاه صنایع مبلمان ” نمایشگاه بین‌ المللی صنعت مبلمان تهران ( ۲۹ آذر ۰۲ دی ۱۴۰۳ ) ” .

  محل برگزاری نمایشگاه بین‌ المللی صنعت مبلمان تهران _ ایران در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب می‌باشد که از روز پنج شنبه آغاز می‌شود و در روز یک شنبه به پایان می‌رسد . بازدید کنندگان می‌توانند به صورت عمومی و در ۴ روز متوالی از این رویداد بین‌ المللی دیدن نمایند .

  • MIDEX ( 11 – 14 JANUARY 2024 ) _ نمایشگاه بین‌ المللی خانه مدرن ، معماری و دکوراسیون داخلی تهران ( ۲۲ الی ۲۵ دی ۱۴۰۳ ) .

  روز شنبه سی‌ و سومین نمایشگاه بین‌ المللی مبلمان منزل تهران آغاز می‌گردد که پس از ۴ روز متوالی در روز سه شنبه به پایان می‌رسد . این رویداد نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ( مرکز نمایشگاهی سئول ) برگزار می‌شود که در بازده زمانی ۹ صبح الی ۱۵ عصر می‌توان از آن بازدید به عمل آورد .

  • ( 1 – 4 FEBRUARY 2025 ) _ نمایشگاه بین‌ المللی چوب ، مواد اولیه ، ماشین‌آلات ، یراق‌آلات ، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته تهران سئول ( ۱۳ الی ۱۶ بهمن ۱۴۰۳ )

  نمایشگاه بین‌ المللی چوب ، مواد اولیه ، ماشین‌آلات ، یراق‌آلات ، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته تهران _ ایران از روز شنبه آغاز به فعالیت می‌کند و تا پایان روز سه شنبه به اتمام می‌رسد . بازدید کنندگان می‌توانند در ۴ روز متوالی و با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ( مرکز نمایشگاهی سئول ) در ساعات ۹ صبح الی ۱۵ عصر از این رویداد نمایشگاهی دیدن نمایند .

  گفتنی است که حضور در هر یک از این رویدادهای نمایشگاهی برای فعالان این بخش اجتناب ناپذیر است ؛ چراکه این رویدادها به ایران کمک می‌کنند‌ تا در عرصه مبلمان اداری به قطب تامین‌کننده نیازهای منطقه تبدیل شود و با همکاری صاحبان دانش و فناوری روز دنیا ، ظرفیت‌های صادراتی صنعت مبلمان ایران را افزایش دهند .

  هر کدام از این رویدادها به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای تجاری در حوزه مبلمان و دکوراسیون داخلی در ایران به حساب می‌آیند که به صورت سالانه برگزار می‌شوند . این نمایشگاه‌ها فرصتی برای تولیدکنندگان ، طراحان ، فروشندگان و علاقمندان به صنعت مبلمان است تا آخرین طرح‌ها و محصولات خود را به نمایش بگذارند . اما اهداف مهم‌ترین نمایشگاه‌های مبلمان اداری در سال ۱۴۰۳ به شرح زیر می‌باشد .

  • برگزاری نمایشگاهی حرفه‌ای متناسب با استانداردهای بین‌المللی .
  • رعایت استانداردها و سطح مورد انتظار از منظر کیفیت ، ارائه خدمات ، اطلاع‌رسانی و تکریم و رضایتمندی مشتری .
  • بالا بردن سطح کیفیت و استانداردهای برگزاری نمایشگاه از دیدگاه مردم ، صنف و صنعت .
  • توسعه و ارتقا فضای رضایت و تکریم مشتری ( مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان ) .

  در دنیای پرتلاطم کسب و کار امروز ، محیط کاری و فضای اداری نقش کلیدی در بهره‌وری و خلاقیت کارکنان ایفا می‌کند . از این جهت ، نمایشگاه‌های مبلمان اداری به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای تجاری برای نمایش آخرین دستاوردها و نوآوری‌ها در این حوزه شناخته می‌شوند .

  مبلمان اداری آبادیس در صنعت مبلمان اداری می‌کوشد تا مهم‌ترین نمایشگاه‌های مبلمان اداری در سال ۱۴۰۳ را در تقویم نمایشگاهی جمهوری اسلامی ایران شناسایی نماید و اطلاعات دقیقی را از تاریخ و زمان برگزاری نمایشگاه‌های مبلمان اداری ایران در اختیار مخاطبان قرار دهد .

  در مجله خبری آبادیس ، شناسایی و ارزیابی مهم‌ترین نمایشگاه‌های مبلمان اداری در سال ۱۴۰۳ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد . چراکه این رویداد به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا با مشتریان بالقوه دیدار کنند و شبکه‌های تجاری خود را گسترش دهند ، سرانجام با رقبا و همکاران در صنعت ارتباط برقرار کنند .

  این اطلاعات می‌تواند به مخاطبان کمک می‌کند تا خبرهای مربوط به نمایشگاه بین‌ المللی ( اعم از : زمان و تاریخچه نمایشگاه بین‌ المللی صنایع مبلمان اداری ، صنایع چوب و MDF و تجهیزات وابسته ، همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی و … ) را در صفحه اخبار نمایشگاهی ارزیابی نمایند و برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای حضور در نمایشگاه داشته باشند .

  همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید