مجله خبری آبادیس

مجله خبری

خبرنامه بهترین روش برای ایجاد ارتباط میان شرکت‌ها و مشتریان است که قالب آن رویدادهای مختلف " اخبار آبادیس ، اخبار نمایشگاهی ، اخبار چوب و MDF ، اخبار تکنولوژی " است و این تعامل باید به صورت مستمر در جریان باشد . شرکت‌ها از خبرنامه بهره می‌برند تا مشتریان خود را نسبت به اطلاعات لازم و بروز آگاه سازند که به شکل یک ایمیل ارسال می‌شود . بی‌شک این ابزار به عنوان یک روش خوب برای آگاهی و اطلاع از رویدادهای حوزه مبلمان اداری به حساب می‌آید که توسط شرکت‌های فعال در این زمینه به مشتریان یا مخاطبان ارائه می‌شود .

شرکت آبادیس از جمله تولیدکنندگان مبلمان اداری برتر در ایران است که توانسته با استفاده از خبرنامه اختصاصی ، ارتباط مطلوبی را با مشتریان و علاقمندان خود برقرار نماید . آبادیس از این روش ارتباطی و تبلیغاتی ، استفاده می‌کند تا با رعایت اصول اخلاقی و قانونی و با پرهیز از ارسال اسپم و تخلف از حقوق مالکیت معنوی ، محتوای مفید و جذاب و خلاقانه‌ای را برای مشتریان خود ارسال کند  .

به منظور افزایش شناخت و محبوبیت برند خود ، اطلاعاتی « همچون : محصولات جدید ، تخفیفات ویژه ، نمونه کارها ، مقالات آموزشی ، نظرسنجی‌ها و اخبار صنعت مبلمان اداری » را در قالب عناوین و تصاویر مناسب به آگاهی مخاطبان خود برساند . خبرنامه‌ها به شکل رایگان و منظم ، متناسب با نیازها و علایق مخاطبان خود ارسال می‌شود که به صورت الکترونیکی به ایمیل یا پیامک می‌باشد .

خبرنامه در واقع ابزاری برای اطلاع ‌رسانی به شمار می‌آید که بر اساس آن مخاطبان و مشتریان خود با ارسال گزارش ، دعوت نامه و … از تخفیفات ، اخبار ، رویدادها و موارد دیگر مطلع می‌کند . در این میان با گسترش تکنولوژی و لوازم الکترونیکی استفاده از خبرنامه الکترونیک بیش از پیش گسترش پیدا کرده است .

بطوری که بسیاری از شرکت‌ها در بخش روابط عمومی خود از خبرنامه الکترونیک استفاده می‌کنند . آبادیس یکی از فعالان پیشرو در صنعت مبلمان اداری می‌باشد که با استفاده از این تکنولوژی و ابزار به اطلاع رسانی موضوعات خبری در صنعت مبلمان و تجهیزات اداری ( مصنوعات چوبی ، لوازم جانبی و مجموعه کامل از نیازهای یک مجموعه اداری ) پرداخته است .

از طرفی ، نباید پیشرفت‌های تکنولوژی را نادیده گرفت ؛ چراکه منجر به تکامل حمل و نقل و سرعت ارتباطات شده است . در واقع ، این ابزار به تقویت کسب و کارها و افزایش فرصت‌های شغلی بیشتر کمک کرده است . بنابراین خبرنامه‌ها اهمیت بسزایی را در صنعت مبلمان و تجهیزات دارند .

کاربرد تکنولوژی خبرنامه در زمینه‌های مختلف و بسیار ( اعم از : چوب ، MDF ، تکنولوژی ، نمایشگاهی و مواردی از این قبیل ) است که مربوط به صنعت مبلمان و تجهیزات اداری ( مصنوعات چوبی ، لوازم جانبی و مجموعه کامل از نیازهای یک مجموعه اداری ) می‌باشد .

از آنجایی که تکنولوژی هر روزه با سرعت زیادی در حال تغییر و پیشرفت است یا همواره اختراعات جدید انقلابی در صنایع مختلف ( مانند : چوب و MDF ) وجود دارد و اطلاع از این اتفاقات بسیار حائز اهمیت می‌باشد ؛ چراکه این تغییرات می‌تواند بر نحوه تفکر و تعامل اشخاص ( با دنیای اطراف ) اثر بگذارد .

همچنین با در نظر گرفتن این موضوعات و ظهور کالاهای جدید در نوع‌های مختلف و عدم آشنایی مصرف کننده ( توام با رقابت شدید و نامطلوب تولید کنندگان ) نمایشگاه‌ها بوجود آمدند تا به قطع رابطه میان خریدار و فروشنده منتهی گردد که باعث بهبود ارتباط میان مصرف کننده یا خریدار و تولید کننده می‌شود .

ضمن آنکه افزایش درآمد سرانه کشورها همراه با درآمد ملی آن‌ها ، باعث افزایش قدرت خرید می‌شود و از طرفی ، افزایش قدرت خرید نیز سبب تغییر در تولید شده و تولیدات باید به مصرف کننده معرفی گردند که این امر با نمایش کالا در نمایشگاه‌ها ( اعم از بین‌المللی و داخلی ) انجام می‌گیرد . بر این اساس اطلاع از وضعیت برگزاری نمایشگاه‌ها دارای اهمیت بسیاری است .

همانطور که می‌دانید ، آبادیس از تلفیق هنر و فرهنگ در صنعت سخن می‌گوید و نمادی از رفاه برای خانواده‌های ایرانی می‌باشد . مبلمان اداری آبادیس یکی از شرکت‌های فعال در صنعت مبلمان است که با بهرگیری از تجربه چندین دهه خود ، محصولات با کیفیتی را در بازار رقابتی عرضه می‌کند .

با توجه به موضوعات بیان شده و خبرنامه آبادیس ، می‌توان از جدیدترین اخبار مربوط به صنعت مبلمان و تجهیزات اداری ( مصنوعات چوبی ، لوازم جانبی و مجموعه کامل از نیازهای یک مجموعه اداری ) که در حوزه‌های مختلف اعم از : چوب ، MDF ، تکنولوژی ، نمایشگاهی و مواردی از این قبیل مطلع شد .

سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0