برترین نمایشگاه مبلمان اداری جهان ۲۰۲۴
برترین نمایشگاه مبلمان اداری جهان ۲۰۲۴

نمایشگاه‌های بین‌المللی مبلمان اداری رویدادهای بزرگ و مهمی هستند که به صورت دوره‌ای در نقاط مختلف جهان برگزار می‌شوند . این نمایشگاه‌ها به دنبال نمایش پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشورها هستند که در زمینه‌های مختلفی ( چون : صنعتی ، فرهنگی ، تکنولوژیکی و … ) ترتیب داده می‌شوند .

برخی از این نمایشگاه‌های جهانی به صورت سالانه و برخی دیگر در بازه‌های زمانی طولانی‌تر برگزار می‌گردند . این رویداد‌ها فرصت خوبی برای تبادل اطلاعات ، معرفی محصولات جدید و برقراری ارتباطات تجاری بین شرکت‌های مبلمان اداری و بازدیدکنندگان آن از سراسر جهان را فراهم می‌آورند . در این راستا به پرسش‌های زیر توجه فرمایید .

 • تاریخ برگزاری برترین نمایشگاه مبلمان اداری جهان ۲۰۲۴ چه زمانی است ؟
 • چرا طراحی و تولید و اجرا کنندگان مبلمان اداری باید در برترین نمایشگاه‌ها اعلام حضور نمایند ؟
 • آیا برترین نمایشگاه‌های مبلمان اداری جهان ۲۰۲۴ ، موضوعی فراتر از یک رویدادهای سالانه بشمار می‌روند ؟

از طرفی با آغاز سال جدید ، فصل تازه‌ای از نمایشگاه‌های مبلمان اداری در سال ۲۰۲۴ فرا رسیده است . اجرا کنندگان و تولیدکنندگان مبلمان اداری همواره در حال شناسایی برترین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری هستند تا جهت حضور در این رویدادهای بین‌المللی آمادگی خود را اعلام نمایند .

با توجه به این گفتار ، اگر به دنبال کشف آخرین روند برگزاری نمایشگاهی مبلمان اداری هستید ، می‌توانید از این صفحه خبری مبلمان اداری بهره ببرید . زیرا در اینجا آبادیس ، برخی از برترین نمایشگاه‌های بین‌المللی مبلمان اداری که باید در سال جدید در آن شرکت کنید ، آورده است .

 • Workspace Expo ( 26 _ 28 March 2024 ) ” پاریس – فرانسه ( ۷ الی ۹ فروردین ۱۴۰۳ ) .

بازدید برای عموم آزاد است و زمان بازدید ( ساعت ۰۰ : ۹ ) آغاز می‌شود که در ۷ و ۸ و ۹ فروردین به ترتیب ( ۰۰ : ۱۸ و  ۰۰ : ۲۱ و  ۰۰ : ۱۷ ) به پایان می‌رسد .

 • Salone del Mobile ( 16 _ 21 April 2024 ) ” ، میلان – ایتالیا ( ۲۸ فروردین الی ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ) .

بازدید برای عموم فقط در تاریخ ۱ و ۲ اردیبهشت انجام می‌شود ؛ اما دانشجویان می‌توانند از ۳۱ فروردین تا ۲ اردیبهشت دیدن نمایند و زمان بازدید ( ساعت ۳۰ : ۰۸ الی ۰۰ : ۲۱ ) می‌باشد .

 • NeoCon ( 10 _ 12 June 2024 ) ” شیکاگو – ایالات متحده آمریکا ( ۲۱ الی ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ) .

بازدید برای عموم آزاد است و زمان بازدید در تاریخ ۲۱ و ۲۲ خرداد ( ساعت ۰۰ : ۹ الی  ۰۰ : ۱۷ ) می‌باشد ؛ اما بازدید در زمان ۲۳ خرداد ( ساعت ۰۰ : ۹ الی ۰۰ : ۱۵ ) انجام می‌‌شود .

 • Orgatec ( 22 – 25 October 2024 ) ” کلن – آلمان ( ۱ الی ۴ آبان ۱۴۰۳ ) .

بازدیدکنندگان به صورت عمومی می‌توان در زمان ( ساعت ۰۰ : ۹ الی ۰۰ : ۱۸ ) آزادانه از غرفه‌ها دیدن نمایند .

در سال ۲۰۲۴ رویداد نمایشگاهی بسیاری در تمامی نقاط جهان برگزار می‌شود ؛ اما ۴ رویداد نمایشگاهی نام برده ، فضای عمومی ایده‌آلی را ” با استفاده از یک برنامه‌ریزی درجه یک ” برای غرفه‌داران و شرکت‌کننده و بازدیدکنندگان از سراسر جهان گرد آورند که همواره سکوی پرتاب مهمی برای دیده شدن و شناسایی بشمار می‌روند .

این رویداد‌ها فرصتی مناسبی را فراهم می‌سازند تا متخصصان صنعت شناسایی و محصولات جدید کشف شوند . در واقع در هر یک از این رویدادها انواع طرح‌ها و نوآوری‌های نوین صنعت مبلمان اداری به نمایش گذارده می‌شود که می‌تواند به دست آوردن بینش صحیح در مورد آخرین روند طراحی محیط‌های اداری کمک نمایند .

در هر یک از این نمایشگاه‌ها هر ساله ، تولیدکنندگان بزرگ و جدیدترین شرکت‌های نوظهور در این صنعت مبلمان اداری حضور پیدا می‌کنند تا هزاران محصول و خدمات جدید خود ( مانند : انواع مبلمان اداری و محصولات مربوط به دکوراسیون داخلی و تزئینات آن ) را به معرض نمایش بگذارند .

به طور کلی نمایشگاه‌های مبلمان اداری نقشی اساسی و مهمی را ایفا می‌کنند تا نحوه کار و همکاری و تعامل کارمندان در محیط‌های اداری و کاری آینده شکل صحیحی را به خود بگیرد . در این چشم انداز همیشه در حال تحول ، برترین نمایشگاه مبلمان اداری جهان ۲۰۲۴ به دنبال نوآوری و پایداری و سلامت فضاهای اداری هستند .

با نگاه برترین نمایشگاه مبلمان اداری جهان ۲۰۲۴ ، قصد داریم که به این موضوع چگونگی تاثیر این نمایشگاه‌ها بر روند طراحی محیط‌های اداری بپردازیم . این موضوعات را می‌توان در عناوین مختلف ( از جمله : نوآوری در محصولات ، پایداری به عنوان یک استاندارد ، سلامتی کارمندان و کارکنان در محیط اداری و کاری ، سازگاری و انعطاف پذیری ) خلاصه کرد .

  نمایشگاه‌های مبلمان اداری کانون خلاقیت هستند که در آن طراحان و تولیدکنندگان و اجرا کنندگان ، آخرین نوآوری در محصولات خود را رونمایی می‌کنند . این نوآوری‌ها در محصولات ، راه حل‌های مناسبی را برای چالش‌های زندگی کاری مدرن ارائه می‌دهد که در برترین نمایشگاه مبلمان اداری جهان ۲۰۲۴ به وفور قابل مشاهده است .

  امروزه ، پایداری به عنوان یک استاندارد در طراحی و تولید مبلمان اداری اعمال می‌شود . در این زمینه یکی از موضوعات ، شیوه‌های سبز است و برترین نمایشگاه‌های مبلمان اداری با تاکید روزافزون بر مسئولیت زیست محیطی خود ، محصولاتی ( مثال : تولید با مواد بازیافتی ) را به نمایش می‌گذارند که با شیوه‌های سبز همسو هستند .

  سلامت و رفاه کارمندان در مرکز توجه جهان امروزی قرار گرفته است . از این‌رو نمایشگاه‌های برتر و غرفه‌های آن به دنبال نمایش محصولاتی هستند تا به پیدایش یک محیط اداری و کاری جدید و سالم‌تر کمک نمایند . طراحی محصولات ارگونومیک از جمله این موارد می‌باشد که با پشتیبانی از وضعیت بدن ، فشار را کاهش می‌دهند و باعث بهبود بهره‌وری و رضایت شغلی کارکنان می‌شوند .

  در دنیای مدرن ، نیروی کاری همواره نیاز به انعطاف‌پذیری مداوم دارد که پویایی را در محیط‌های اداری و فرهنگ‌های کاری ایجاد می‌کند ” به طور مثال : بهینه سازی فضا و تجمیع کاربری ” . بدین سبب ، شرکت‌ها تولید کننده در برترین نمایشگاه مبلمان اداری جهان ۲۰۲۴ حضور می‌یابند تا محصولاتی را نمایش دهند که نیازهای محیط‌های اداری را به تکامل برسانند  .

   اکنون زمان آن فرا رسیده ، بگوییم که نمایشگاه مبلمان اداری موضوعی فراتر از رویدادهای سالانه به حساب می‌آیند و همواره منادی تغییر در محیط‌های اداری و کاری هستند ؛ چراکه تصویری فوری از آینده را ارائه می‌دهند و بینش‌های صحیح در مورد نحوه کار در محیط‌های اداری نوین را به وجود می‌آورند .

   در حقیقت برترین نمایشگاه‌ها مبلمان اداری جهان مولد خوبی برای طراحی محیط‌های اداری مدرن هستند و تضمین کننده تولید مبلمان اداری برای محیط‌های اداری نوین می‌باشند . لازم به بیان است که با عبور از سال ۲۰۲۴ می‌توان تاثیر آن‌ها بر طراحی دکوراسیون اداری و فضاهای کاری را به وضوح مشاهده کرد .

   شرکت مبلمان اداری آبادیس یکی از پیشگامان صنعت طراحی و تولید مبلمان اداری بشمار می‌رود که مطلب ” برترین نمایشگاه مبلمان اداری جهان ۲۰۲۴ ” را با هدف برجسته کردن قدرت دگرگون کننده این نمایشگاه‌ها و تاثیر آن‌ها بر آینده طراحی محیط اداری و کاری جدید ، تدوین و تنظیم نموده است .

   در واقع با شرکت در این رویدادها ، متخصصان صنعت می‌توانند جلوتر از منحنی باشند و در ایجاد محیط‌های اداری مناسب برای آینده سهیم باشند . جهت اطلاع از برخی برنامه‌های نمایشگاه‌های بین‌المللی و داخلی ، می‌توانید به صفحه خبری نمایشگاه‌ها وب‌سایت آبادیس مراجعه نمایید تا از تقویم‌های نمایشگاهی ارائه شده بهره ببرید .

    همچنین مارا در ترب و ایمالز دنبال کنید