بنر اخبار آبادیس هنر پردازش فضا

اخبار آبادیس

جریانات خبری همیشه متناسب با رویدادهای روز صنعت مبلمان اداری ( تجهیزات و مصنوعات چوبی ) به اطلاع بیشتر مخاطبان قرار می‌گیره ، اگه به دنبال بهترین اخبار مبلمان اداری " مربوط به یک مجموعه پیشرو " هستی ، می‌توانی از این اخبار بهره ببری .

در جهان امروزی موضوعاتی ( چون : اهداف ، برنامه‌های پیشبردی ، آرشیو فعالیتی و … ) وجود دارد که برای شرکت‌ها دارای اهمیت بسیاری است . در حقیقت شرکت‌ها با توجه به حوزه فعالیتی خود ، این عناوین را تحت پوشش خبری مناسب به اطلاع مخاطبین خود می‌رسانند تا مخاطبین از چگونگی آن ، آگاه شوند . در صنعت مبلمان اداری هم برندهایی وجود دارند که اخبار خود را به روش‌های مختلف و متفاوت پوشش می‌دهند . اخبار یک مجموعه تولیدکننده مبلمان اداری می‌تواند به صورت زیر تیتربندی شوند :

  • انتشار مقالات ، تیزرها ، تصاویر و ویدیوهای مربوط به محصولات جدید ، نمایشگاه‌ها ، تخفیف‌ها و اطلاعیه‌های خود در وب‌سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های مختلف .
  • ارسال خبرنامه‌های الکترونیکی به مشتریان و علاقمندان به محصولات خود .
  • برگزاری جلسات و کنفرانس‌های مطبوعاتی و دعوت از روزنامه‌نگاران ، خبرنگاران و کارشناسان برای معرفی و بررسی محصولات خود .
  • ایجاد همکاری‌ها و شراکت‌های بازرگانی با سازمان‌ها ، شرکت‌ها ، ادارات و موسسات مختلف برای عرضه محصولات خود .

این تیترهای خبری مربوط به برخی از برندهای مبلمان اداری در ایران است که در زمینه طراحی ، تولید ، کیفیت ، گارانتی ، زیبایی و ارگونومی محصولات خود مشغول هستند . این تیترهای خبری می‌تواند برای مخاطبان مبلمان اداری و یا مشتریان اختصاصی یک برند مبلمان اداری خاص ، مفید و پر اهمیت باشد .

به راستی که مبلمان اداری ، یکی از الزامی‌ترین ابزارآلات مورد نیاز برای هر اداره یا شرکتی به حساب می‌آیند . از این‌رو برندهای زیادی در صنعت طراحی و تولید مبلمان اداری مشغول به ساخت انواع مبلمان اداری هستند ؛ اما شرکت‌های کمی با تمرکز بر روی کیفیت محصولات دارای استاندارد را به بازار عرضه می‌کنند .

جایگاه این برندها خاص و منحصربه‌فرد است و همواره به دنبال جلب رضایتمندی مشتریان خود می‌باشند . میزان محبوبیت برندهای پیشتاز و معتبر میان مشتریان به گونه‌ای است که آنان فارق از لمس محصول ، فقط با در نظر گرفتن نام تجاری آن به برند و نیز سابقه درخشان تولیدکننده در بازار ، یک مبلمان اداری را برای مجموعه خود انتخاب می‌نمایند .

از طرفی ، مشتریان مبلمان اداری در جست و جوی اخبار مربوط به برندهای پیشرو هستند و می‌خواهند که از آخرین روند‌ها و نوآوری‌های این صنعت آگاه باشند . آنان با دنبال کردن اخبار این برندها می‌توانند بهترین انتخاب را برای خرید مبلمان اداری برای خود یا سازمان خود داشته باشند .

چراکه برندهای پیشرو مبلمان اداری همیشه تولیدات با کیفیت و زیبایی را دارند و عملکرد بسیار مناسبی را در اجرای پروژه‌های مبلمان اداری از خود به جای می‌گذارند . ناگفته نماند که شرکت‌های پیشگام در صنعت مبلمان اداری محصولات خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش مطلوب در بازار عرضه می‌نمایند .

آبادیس ” هنر پردازش فضا ” یک برند نام آشنا در بازار طراحی و تولید و اجرای مبلمان اداری می‌باشد که با اتکا بر تجربیات فنی چند ساله خود در تلاش است تا با توجه به تحقق هدف‌های خود ( اعم از : تضمین کیفیت ، قیمت مناسب ، تحویل به موقع و خدمات پس از فروش مطلوب ) ، محیط کاربردی را درخور ادارات و شرکت‌های شکیل به وجود آورد .

تولیدات این شرکت همواره با تلفیق « هنر ، دانش ، تکنولوژی‌های روز دنیا » و نیز ارائه ایده‌های نو و خلاقانه در طراحی و تولید همراه است . متخصصین طراحی دکوراسیون اداری آن با بهره‌گیری از ماشین آلات پیشرفته ، مشغول به طراحی و ساخت انواع تجهیزات و مصنوعات چوبی ، لوازم جانبی و مجموعه کامل از نیازهای یک محیط اداری و … می‌باشند .

مجموعه آبادیس کوشیده است تا با تجربه مفید خود و نیز با بهترین مرکز تخصصی مشاوره رایگان خود ، سریع‌ترین و مناسب‌ترین مشاوره را به مخاطبان صنعت طراحی و تولید و اجرای مبلمان اداری ارائه شود . این وجه تمایز آبادیس با دیگر برندها باعث شده است تا پروژه مبلمان اداری به بهترین شکل اجرا گردد و یا بهترین مبلمان اداری استاندارد از فروشگاه آبادیس خریداری شود .

اما مبلمان اداری آبادیس با بهره‌گیری از تکنولوژی و ابزار خبری مخصوص خود ، به اطلاع رسانی اخبار آبادیس « اعم از : تخفیفات و رویدادهای مربوط به خود و موارد از این قبیل » در صنعت مبلمان و تجهیزات اداری ( مصنوعات چوبی ، لوازم جانبی و مجموعه کامل از نیازهای یک مجموعه اداری ) می‌پردازد .

دلیل این کار ، گسترش فوری وقایع مربوط به شرکت آبادیس است که با توجه به تحولات روز امکان می‌‎پذیرد . به طوری که در آن موضوعات و عناوین خبری در دسته‌های متفاوت ” با تیترهای مخصوص به خود ، مانند : خبر نمایشگاهی ، شرکت در همایش‌ها ، برگزاری جشواره‌های تخفیفات و فروش و … ” سازماندهی می‌شوند .

این‌ها فقط برخی از مواردی هستند که در صفحه خبری آبادیس مورد توجه ، قرار می‌گیرند . هدف از این کار ، اطلاع رسانی و آگاهی تمامی مشتریان مبلمان اداری از آخرین وضعیت برند آبادیس است تا آنان در جریان اتفاقات لحظه به لحظه مجموعه مبلمان اداری آبادیس قرار گیرند .

از نگاهی دیگر می‌توان بیان نمود که این مجموعه مبلمان اداری ، از این نوع تکنولوژی به عنوان یک روش ارتباطی با مشتریان و علاقمندان خود استفاده می‌کند تا اعتماد و وفاداری مشتریان قدیمی خود را حفظ و دوچندان نماید و همچنین نظر مشتریان جدید را به برند مبلمان اداری آبادیس جلب کند .

سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0